خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

برنامه قلمچی؟؟!!!!

میخواستم بدونم اینکه به برنامه راهبردیقلمچی اکتفا کنم و با اون پیش برم کافیه یا نـــــــه؟!!

یکی از
      کنکوری های امسال که رتبه 2000 هم آورده بود و توی ازمون های قلمچی هم شرکت میکرد بهم گفت که اگه فقط با برنامه قلمچی پیش بری بدبخت میشی و...!!!!!!

حالا شما بگید چیکار کنم؟؟!!!!!!!
      ویرایش توسط Mahsa.Nzr : 15 مرداد 1393 در ساعت 19:20

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoOn GiRl نمایش پست ها
      میخواستم بدونم اینکه به برنامه راهبردی قلمچی اکتفا کنم و با اون پیش برم کافیه یا نـــــــه؟!!

یکی از کنکوری های امسال که رتبه 2000 هم آورده بود و توی ازمون های قلمچی هم شرکت میکرد بهم گفت که اگه فقط با برنامه قلمچی پیش بری بدبخت میشی و...!!!!!!

خود دوستتون که 2000 شده رتبش ، بدبخت شده ؟!!
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

3. Top | #3
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      میخواستم بدونم اینکه به برنامه راهبردی قلمچی اکتفا کنم و با اون پیش برم کافیه یا نـــــــه؟!!

یکی از کنکوری های امسال که رتبه 2000 هم آورده بود و توی ازمون های قلمچی هم شرکت میکرد بهم گفت که اگه فقط با برنامه قلمچی پیش بری بدبخت میشی و...!!!!!!

همون برنامه اش خیلی هم خوبه - با همون پیش برید

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SajadTbT23 نمایش پست ها
      خود دوستتون که 2000 شده رتبش ، بدبخت شده ؟!!

نـــــــــه!

اون
      آزمونای قلمچی رو میرفته اما به گفته خودش به برنامه ش توجهی نداشته!

مثلا بهم گفت که تا عید باید تموم
      درسام مخصوصا تخصصی ها رو تموم کرده باشم و بعد عید هیچ چیز جدیدی نباید یاد بگیرم...

اما
      برنامه قلمچی اینجوری نیس!

راستش منم عمرا بتونم تا عید تموم کنم! بدون وجود معلم چه جوری
      درسای پیش رو خودم بخونم آخه؟!!!!

تا عیدم که تو
      مدرسهدرسا تموم نمیشه!
      ویرایش توسط Mahsa.Nzr : 15 مرداد 1393 در ساعت 19:28

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

نـــــــــه!

اون آزمونای قلمچی رو میرفته اما به گفته خودش به برنامه ش توجهی نداشته!

مثلا بهم گفت که تا عید باید تموم درسام مخصوصا تخصصی ها رو تموم کرده باشم و بعد عید هیچ چیز جدیدی نباید یاد بگیرم...

اما برنامه قلمچی اینجوری نیس!

راستش منم عمرا بتونم تا عید تموم کنم! بدون وجود معلم چه جوری درسای پیش رو خودم بخونم آخه؟!!!!

تا عیدم که تو مدرسه درسا تموم نمیشه!
      ازمونهای قلمچی با کلی مشاوره و این در اون در زدن برنامه ریزی شدن.دوست شما فقط یک سال پشت کنکور بوده.اونایی که با برنامه ای که همه اجراش میکنن پیش میرن موفق تراز کساییند که سرازخود به گودار میزنن.شما خودتون حرفهای یه دوست کم تجربه رو گوش میدید یا اساتید با تجربه رو؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

برنامه ی کانون حاصل تفکر و پژوهش و ماه ها مطالعه و برنامه ریزی هست و کاملا علمی و دقیقه.
      از هر لحظه که به برنامه ملحق بشید امکان این هست که دوباره دروس نخونده رو بخونید و آزمونشو بدید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      منم دارم با برنامش پیش میرم ! خیلی ها با این برنامه پیش رفتن و موفق شدن خیلی ها هم پیش رفتن و خراب کردن ! به خودت بستگی داره که چقدر اراده داری بشینی پا درس ! مثلا من و دوستم ! من دین و زندگی رو 8 بار خوندم !(همون 4 درسو فقط ) تستاشو هم 8 بار زدم ! اما دوستم که از ساله پیش مونده فقط 2 دور خوند و گفت کافیه!
      بعدش من تو آزمون 100 زدم ولی اون 62 !
      نمیشه گفت اگه اون یه دور دیگه میخوند بیشتر میزد ! چون بعضی تست ها هستن که جوابشون فقط با دوره های متوالی دروس تو ذهنت میان و تحلیل میشن ! برای مثال اونایی که کتاب جامع گاج رو دارن تست 57 یا 58 (دقیق نمیدونم کدومشون) رو ببینن ماله درس یک دین و زندگی 2 هستش تو قسمت تالیفی ها !

اینا رو گفتم که بدونی مهم نیست کتابا رو حتما قبل عید تموم کنی یا اینکه کتابو چندین دور از 1 تا 16 بخونی ! شمامیتونی طبق این برنامه پیش بری و دروسی که میگه باید تو این دو هفته بخونی رو چندین بار دوره کنی ! نیازی هم به یادآوری دوباره نداری چون خود برنامه هر 2 آزمون یه بار سری هم به دروس پیشین میزنه تا یاد نره !
      من بعد از 21 مهر ثبت نام کردم ولی 28 مهر آزمونو تکنفره دادم و طبق آزمون 21 مهر برام کارنامه دادن تراز شد 7400 که به گفته ی پشتیبانم عالیه ! الانم میخوام تو آزمون 26 آبان رتبه ی تک رقمی بیارم !

امیدوارم موفق باشی...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)