خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 116
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAjiD.vlh نمایش پست ها
      عاغا بنظرت با روزی حدودا ٧-٨ ساعت میشه رتبه ی ٣ رقمی آورد؟
      ببین داداش خب بستگی داره از 7-8 ساعتت چجوری استفاده کنی!!
      اگه تو اون 7-8 ساعت فکرت این باشه که کی با کی دوس شده،کی با کی بهم زده،کی به کی چی گفته،کی چی فکر میکنه،کی با کی کجا رفته و امثال اینا!!!
      یا مثلا گوشیت دستت باشه و فرت و فرت اس بدی به این و اون!!
      یا لپ تاپ کنارت باشه و هی ایمیلتو چک کنی،خب اگه با استعداد ترین فرد جهان هم باشی،فوقه فوقش میتونی مامائی کابل یا آبیاری گیاهان دریایی دارغوز آباد سفلی قبول شی!!!
      اما اگه تو اون 7-8 ساعت با تمرکز و با برنامه ریزی و با شیوه درست درست بخونی،و این کارت مداوم و پیوسته باشه،تک رقمی هم میتونی بیاری.
      مهم اینه که هدفت چیه و چقدر برای هدفت ارزش قائلی و حاضری چقدر براش تلاش کنی!!
      پس تو تلاش آگاهانه بکن،اون بالایی خودش جوابتو میده!!

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط venoos75 نمایش پست ها
      ببین داداش خب بستگی داره از 7-8 ساعتت چجوری استفاده کنی!!
      اگه تو اون 7-8 ساعت فکرت این باشه که کی با کی دوس شده،کی با کی بهم زده،کی به کی چی گفته،کی چی فکر میکنه،کی با کی کجا رفته و امثال اینا!!!
      یا مثلا گوشیت دستت باشه و فرت و فرت اس بدی به این و اون!!
      یا لپ تاپ کنارت باشه و هی ایمیلتو چک کنی،خب اگه با استعداد ترین فرد جهان هم باشی،فوقه فوقش میتونی مامائی کابل یا آبیاری گیاهان دریایی دارغوز آباد سفلی قبول شی!!!
      اما اگه تو اون 7-8 ساعت با تمرکز و با برنامه ریزی و با شیوه درست درست بخونی،و این کارت مداوم و پیوسته باشه،تک رقمی هم میتونی بیاری.
      مهم اینه که هدفت چیه و چقدر برای هدفت ارزش قائلی و حاضری چقدر براش تلاش کنی!!
      پس تو تلاش آگاهانه بکن،اون بالایی خودش جوابتو میده!!
      خدا رو شکر من موقع درس خوندن واقعا درس میخونم :-)
      امیدوارم شدم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.Samira نمایش پست ها
      سلام مجدد! دوست عزیز میشه یکم راجع به روش برنامه ریزیت + ساعت مطالعه ات در سالی که گذشت و برنامه هات واسه سال آینده یعنی کنکور 94 هم توضیح بدی؟؟؟ ممنون میشم مرسی و خیلیم! سپاس با احترام تقدیم شما
      من زیاد با برنامه درس نمیخوندم سال پیش.
      دفتر برنامه ریزی رو هم پر نمیکردم.اما به طور معمول روزای مدرسه 4 تا پنج و روزای تعطیل 6 تا 7 ساعت میخوندم!!
      ببینین گفتن روش های قبلی سودی نداره خداییش!!
      تو همین یکی دو روز برناممو واسه سال آینده میگم!!
      فقط چون من فارغ التحصیل هستم امسال،صبحا هم خونه هستم و برنامه درسیم نسبت به شما باید فرق بکنه!!
      اما بازم چشم.من هر کاری بخوام واسه امسال بکنم،مینوسیم تا هرچیش به درد شما خورد و مناسب بود،استفاده کنین!!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganehp نمایش پست ها
      نه بابا مامانت منو نديده! الان فهميدم جالبه هااا
      خب خداروشکر!!
      بازم جای امیدی واسه من هست!!
      به خودم افتخار میکنم که مثل بچه آدم یه چیزیو گفتم!!

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام میشه بگید من چکار کنم که ریاضی بتونم بخونم حوصلشو ندارم پاک نا امیدم کرده الان ریاضی2 فصل مثلثات بودم هیچی نفهمیدم کلا درسو امروز گذاشتم کنار:yahoo (2):

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=venoos75;200208]من زیاد با برنامه درس نمیخوندم سال پیش.
      دفتر برنامه ریزی رو هم پر نمیکردم.اما به طور معمول روزای مدرسه 4 تا پنج و روزای تعطیل 6 تا 7 ساعت میخوندم!!
      ببینین گفتن روش های قبلی سودی نداره خداییش!!
      تو همین یکی دو روز برناممو واسه سال آینده میگم!!
      فقط چون من فارغ التحصیل هستم امسال،صبحا هم خونه هستم و برنامه درسیم نسبت به شما باید فرق بکنه!!
      اما بازم چشم.من هر کاری بخوام واسه امسال بکنم،مینوسیم تا هرچیش به درد شما خورد و مناسب بود،استفاده کنین!!

مرسی پس من منتظرم راستی منم فارغ التحصیلم هااا & همینه که خیلی مشتاق برنامه های شما واسه کنکور تجربی 94 هستم دیگه

با خودم میگویم :

باید یک بار به خاطر همه چیز گریه کرد

آن قدر که اشک ها خشک شوند

باید این تن اندوهگین را چلاند و بعد دفتر زندگی را ورق زد ..

به چیز دیگری فکر کرد

باید پاها را حرکت داد و همه چیز را از نو شروع کرد ...

"آنا گاوالدا"

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.Samira نمایش پست ها
      مرسی پس من منتظرم راستی منم فارغ التحصیلم هااا & همینه که خیلی مشتاق برنامه های شما واسه کنکور تجربی 94 هستم دیگه

خب پس خوبه دیگه!!
      من در اسرع وقت میگم برناممو!!

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAjiD.vlh نمایش پست ها
      خدا رو شکر من موقع درس خوندن واقعا درس میخونم :-)
      امیدوارم شدم
      داداش شما بگو چیکار میکنی ما هم استفاده کنیم ! این موضوع واسم موزل (ض؟ظ؟ذ؟) شده ! بد جووور

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زری نمایش پست ها
      سلام میشه بگید من چکار کنم که ریاضی بتونم بخونم حوصلشو ندارم پاک نا امیدم کرده الان ریاضی2 فصل مثلثات بودم هیچی نفهمیدم کلا درسو امروز گذاشتم کنار:yahoo (2):
      سلام.ببخشید پستتون رو ندیدم!!
      ببینین شما اصلا نباید از ریاضی تصور بدی داشته باشین.
      شما باید درستون رو با علاقه بخونین!
      از روی چی میخونین ریاضی؟

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iSalar نمایش پست ها
      داداش شما بگو چیکار میکنی ما هم استفاده کنیم ! این موضوع واسم موزل (ض؟ظ؟ذ؟) شده ! بد جووور
      اول از همه گوشیمو کاملا بی صدا میکنم (حتی ویبره هم نکنه) و میذارم ی جایی که دور از من باشه و دستم بهش نرسه، بعدش به هرچیزی ی زمان میدم مثلا میگم فلان کارو ک الآن میخوام انجام بدم بعد از درس خوندنم انجام میدم، اگر میتونی برو تو سایت کانون و برو تو صفحه شخصی دکتر جعفرقلی و مطالبی که درباره ی تمرکز و این حرفا نوشته رو بخون یا دانلود کن و بهشون عمل‌ کن، حتما اخلاقای بد درس خوندنتو ترک میکنی

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iSalar نمایش پست ها
      معضل داداشم

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام داداش ببخشید من زیاد میپرسما ! یه سوال دیگه داشتم : خلاصه برداری کنم یا نه ؟ اگه آره از چه درسایی ؟ اگه به جا خلاصه برداری کتاب جمع بندی بگیرم چطوره ؟ اگه خوبه واسه هر درس چه کتابی ؟ و اگه بخوام کتاب جمع بندی و همایش و ... بگیرم ، به نظرت از اول سال بگیرم که هر جاشون ناقص بود کامل کنم یا اون آخرا بگیرم ؟

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khomeini نمایش پست ها
      سلام داداش ببخشید من زیاد میپرسما ! یه سوال دیگه داشتم : خلاصه برداری کنم یا نه ؟ اگه آره از چه درسایی ؟ اگه به جا خلاصه برداری کتاب جمع بندی بگیرم چطوره ؟ اگه خوبه واسه هر درس چه کتابی ؟ و اگه بخوام کتاب جمع بندی و همایش و ... بگیرم ، به نظرت از اول سال بگیرم که هر جاشون ناقص بود کامل کنم یا اون آخرا بگیرم ؟
      سلام علیکم برادر!!
      من در خدمتم!!
      خلاصه برداری باید با اصول درستش انجام بشه.
      اگه بلدی چجوری خلاصه نویسی کنی،خب خیلی بهتره که خودت خلاصه نویسی کنی!چون هیچ کتاب جمع بندی ای به اندازه خلاصه خود آدم کارساز نیس.
      خلاصه ها متنوع هستن.بعضی خلاصه ها فقط برای بخش های حفظی استفاده میشن،بعضیا برای بخش های محاسباتی،و بعضیا میخوان خلاصشون جامع باشه!
      کتابای جمع بندی خوبی هست تو بازار.من خودم سه تا کتاب بهت توصیه میکنم تضمینی!!
      واسه دین و زندگی:خط ویژه گاج(ینی عالیه.معرکس)
      واسه شیمی:فیل مبتکران
      واسه زیست:همایش
      برای بقیه درسا نمیتونم با یقین بگم که خوبن یا نه.اما این سه تارو مطمئنم که خوبن
      واسه عربی هم کتاب جمع بندی نداشتم من.اما میتونی وقتی قواعد رو که خوندی و تستاشو زدی،اون تستایی که به نظرت بار آموزشی خوبی دارن یا نتونستی حلشون کنی رو علامت بزنی و توی جزوت بیاری.مثلا مبحث حال رو میخونی.و تست ذو الحال رو اشتباه میزنی
      تو بیا تو یه دفتر درسنامه حال رو طوری که خودت صلاح میدونی خلاصه کن و بعد نکات ذو الحال،همون تست یا تست هایی که گفتمو بیار.اینجوری دفعه بعد که میخونی،باهمون سوال های دام دار خودتو میسنجی.
      واسه ادبیات به نظرم خلاصه نویسی لازم نیست.
      واسه زبان هم نمیدونم لازمه یا نه!!
      برای ریاضی هم مثه عربی خلاصه نویسی کن.درسنامه برای خودت بنویس.در خلالش تست های علامت دار خودت.
      برای فیزیک من از روی گاج میخوندم در طی سال.بعد آخر سال اومدم کتاب جمع بندی مهروماه و دریافت رو خریدم.اما استفاده نکردم.
      آخه فرمولای گاج و مهروماه فرق میکرد.مثلا یه فرمول رو به صورت مختلف نوشته بودن.اینجوری گیج میشی.
      اگه در طول سال با مهروماه پیش میری،خب کتاب جمع بندیت هم از همون انتشارات و مولف باشه تا گیج نشی
      اگه هم در طول سال با گاج پیش میری،خب همزمان با خوندن درسنامه ها خودت خلاصه نویسی کن.شایدم تا خرداد کتاب خط ویژه فیزیک چاپ بشه.اما نمیشه ریسک کرد.پس خودت خلاصتو بنویس.

کتابای جمع بندی رو بذار همون بعد عید بگیر تا براساس تغییرات جدید کتاب باشه!

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دمت خیلی گرم داداش ! موفق باشی .

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نظرت کمترین شرایط برای اینکه رتبه ت زیر ٢٠٠٠ بشه چیه؟ البته غیر از کلاس.
      و بنظرت کمترین خرجی که بر میداره چقده (حدودا)
      البته واسه رشته ی ریاضی

Sent from my HUAWEI G510-0200
      ویرایش توسط Majid-VZ : 13 تیر 1393 در ساعت 16:01

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خسته نباشینبه نظرتون برا 27 تیر که جامع اختصاصیه سومه چجوری بخونیم بهتره فکر نکنم واسه تست زیاد وقت بشهکلا زیست و شیمیو فیزیک و ریاضیو زبان 3
      حسبنا الله و نعم الوکیل

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن