خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 93
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سپاس،مفید بود

2. Top | #77
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #78
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ayaz نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید لطفاسریع بعم بگید چطوری کارکنم رو ادبیاتم تا 100 بزنم
      برای ادبیات کلا موضوعی خوندن خیلی خوب جواب میده که به نظرم کتابهای نشر الگو هم خیلی خوب هستن واسه ازمون های ازمایشی همون جامع خیلی سبز که درس به درسه کافیه یه چیز دیگه اینکه دورتونو پر کتاب نکنید که سر در گم بشین...تو این روزا هم بهتره رو قرابت و ارایه بیشتر وقت بذارین
      دو چیز خیلی
      سرو صدا می کند
      یکی خرده پول
      و دیگری
      خرده معلومات....
      #آلبرت_انیشتین

4. Top | #79
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای ادبیات فقط موضوعی خوندن جواب میده.....و مرور!!!
      لغات و تاریخ ادبیاتو از ی کتاب مکمل خوب ک دارین بخونین و هر شب مرور کنین..ـ
      هر روز ۱۵ تست قرابت بزنین...ب این صورت توی ی ماه به کل مباحث قرابت مسلط میشین...
      برای زبان فارسی تست های متنوع کار کنین....و تحلیل کنین....اگه ی تست رو اشتباه زدین حتما حتما دلیل اشتباهو متوجه بشین و اونقدر تمرین کنین تا تسلط پیدا کنین....
      املا هم ک ۶۰%‌ تکراریه و راحت میتونین بخونین...ـ
      با این روش درصد کمتر از ۷۰% کسب نمیکنین...
      به شرط مرور و تمرین و تمرکز و سماجت و البته علاقه به ادبیات!

5. Top | #80
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      بچه ها اگه کتاب درسی ومعنای بیتا و آرایه های بیتای کتاب درسی رونخونم ومستقیما برم سراغ قرابت و آرایه ی الگو مشکلی پیش میاد عایا؟؟؟لدفننننن جواب بدیننن خیلی نیاز دارم بجوابین

6. Top | #81
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatyma.mlhnsb نمایش پست ها
      بچه ها اگه کتاب درسی ومعنای بیتا و آرایه های بیتای کتاب درسی رونخونم ومستقیما برم سراغ قرابت و آرایه ی الگو مشکلی پیش میاد عایا؟؟؟لدفننننن جواب بدیننن خیلی نیاز دارم بجوابین
      مشکلی پیش نمیاد...با تست زیاد همه بیتا براتون تکرار میشن....
      روزی ۱۵ تست قرابت و ۱۰ تست ارایه بزنین حتما

7. Top | #82
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatyma.mlhnsb نمایش پست ها
      هیچ مشکلی پیش نمیاد .... ! خیالت راحت !

8. Top | #83
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      مرسییییییی

9. Top | #84
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من مشکل شدیدی تو حفظ کردن اسامی افراد دارم...ینی امروز با هم 2 ساعت حرف بزنیم فردا اسمتو یادم نمیاد(لامصب تو ایران همه اسما هم که شبیه همه)
      پس تاریخ ادبیات هیچی پوپوپو صفر
      ولی تقارب معنایی رو تقریبا بدون مطالعه قبلی هم میتونم بصورت نسبتا خب بفهمم

10. Top | #85
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      قرابت مهم نیستش که بلد باشید . اساسی ترین قسمت قرابت اینه که با سرعت بزنید

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

11. Top | #86
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Jafari نمایش پست ها
      من مشکل شدیدی تو حفظ کردن اسامی افراد دارم...ینی امروز با هم 2 ساعت حرف بزنیم فردا اسمتو یادم نمیاد(لامصب تو ایران همه اسما هم که شبیه همه)
      حالا شما هرچی به خودت تلقین کنی بدتر میشه به نظرم! واقعا خیلی حیفه از دست دادن تاریخ ادبیات.
      خیلی از بچه های ما بعد عید شروع کردن خیلی راحت جمعش کردن. حالا نمیگم از بعد عید شروع کنید. طبق برنامه ی قلمچی تاریخ ادبیاتا رو بخونید توی عید هم میشه با کتابای مختلف دوره ش کرد. ولی خب واقعا حیفه تاریخ ادبیات در مقابل مبحثی مثل زبان فارسی
      قرابت معنایی هم که واقعا مشخص نمیکنه شما هرچقدر به تسلط بیشتر برسید هیچوقت ضرر نمیکنید چون معمولا توی کنکور اگه دیدتون وسیع نباشه دو تا از تستاشو حداقل نمیتونید بزنید یا شک دار میزنید.

12. Top | #87
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم بابت توصیه و ابراز نگرانیتون
      اما من قبلا کنکور دادم

13. Top | #88
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Jafari نمایش پست ها

منم همچین مشکلی دارم رشتم انسانیه تو کتاب فنونمون که میشه ادبیات تخصصی پر از اسم شاعرا و نویسندگان و اسامی کتاباشونه یاد نمی گیرم فراموش می کنم. لطفا هرکس راه حلی داره بهم کمک کنه ممنون میشم.
      من نمی‌توانم جلوی فرا رسیدن شب را بگیرم اما می‌توانم از تاریکی برای کشف زیبایی‌ها استفاده کنید. تنها در تاریکی می‌توانم ستاره‌ها را ببینم.

14. Top | #89
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ​UP
      من نمی‌توانم جلوی فرا رسیدن شب را بگیرم اما می‌توانم از تاریکی برای کشف زیبایی‌ها استفاده کنید. تنها در تاریکی می‌توانم ستاره‌ها را ببینم.

15. Top | #90
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی نمی تونه بهم کمک کنه؟!

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 567 آخرینآخرین

LinkBacks (?)

1. 11 تیر 1393, 20:46

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن