خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 93
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasii نمایش پست ها
      کتابی که خریدید به جرات یکی از بهترین هاستبا همین پیش برید برای قرابت که درس به درس هستش و مشکلی نداره زبان فارسی هم مشخصه ارایه که ربطی به ترتیب درسای کتاب نداره میمونه تاریخ ادبیلت املا و لغت که برای املا و لغت کتاب لقمه مهر و ماه که هم کوچیکه و قیمتش مناسبه رو میتونید بگیرید و املا و لغت رو با ازمون پیش ببرید برای تاریخ ادبیاتم که کتاب درسی به نظرم کفایت میکنه اگه کتاب جدا دوست دارید از بین تاریخ ادبیات خیلی سبز و الگو بر حسب سلیقه تون یکی رو انتخاب کنید خیلی سبز حالت رمز گونه داره و الگو کاریکاتوری هستش که من الگو رو پیشنهاد میدمبه کتاب دیگه ای هم نیازی ندارید همینا کفایت میکنه
      ممنون من واسه املا و لغت نشر دريافت گرفته بودم پس برم با لقمه عوضش کنم؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ****** نمایش پست ها
      ممنون من واسه املا و لغت نشر دريافت گرفته بودم پس برم با لقمه عوضش کنم؟
      نشر دریافت ساختار درس به درس نداره اما کتاب خیلی خوبیه و بیشتر به درد جمع بندی میخوره و اینکه شما بخواین تو یه مدت زمانی کل لغت و املا رو جمع کنید اما چون خودتون میخواین برا املا و لغت با ازمون پیش برین من لقمه رو پیشنهاد دادم چون من خودم دارمش و ازش راضی هستم و درس به درسه پس الان برای ازموناتون از لقمه استفاده کنید برای جمع بندی بعد از عید نشر دریافتو بخونین و چند بار مرورش کنید من خودم هم همین کارو میکنم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sam-n نمایش پست ها
      تاریخ ادبیات مصور تخته سیاه خیلی بهتره کلا یادت میمونه شکلاش و داستاناش .....اونم یه نگاه بندازین خیلی جالبه
      بله کتاب خوبیه دارمش شکلاش بهتر از الگو هستش
      منتها ناقص و باید یه سری چیزا رو خودمون بهش اضافه کنیم . کامل نیست اما الگو کامله

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasii نمایش پست ها
      نشر دریافت ساختار درس به درس نداره اما کتاب خیلی خوبیه و بیشتر به درد جمع بندی میخوره و اینکه شما بخواین تو یه مدت زمانی کل لغت و املا رو جمع کنید اما چون خودتون میخواین برا املا و لغت با ازمون پیش برین من لقمه رو پیشنهاد دادم چون من خودم دارمش و ازش راضی هستم و درس به درسه پس الان برای ازموناتون از لقمه استفاده کنید برای جمع بندی بعد از عید نشر دریافتو بخونین و چند بار مرورش کنید من خودم هم همین کارو میکنم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

بله کتاب خوبیه دارمش شکلاش بهتر از الگو هستش
      منتها ناقص و باید یه سری چیزا رو خودمون بهش اضافه کنیم . کامل نیست اما الگو کامله
      مرسی.. واسه زبان فارسی نشر دریافت گرفتم خوبه؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ****** نمایش پست ها
      مرسی.. واسه زبان فارسی نشر دریافت گرفتم خوبه؟

خواهش میکنم....بله کتاب خوبیه درسته یه کم حجمش بالاست ولی ارزش خوندن داره اگه زمان کافی داشته باشین ارزش وقت گذاری داره برای اموزش از نشر دریافت
      استفاده کنید و برای تست از همون موضوعی گاج تست بزنید برای زبان فارسی یشتر از این که تکیه تون روی مطالعه باشه باید روی تست باشه یعنی سعی کنید تست بیشتری کار کنید که کاربردی تر یاد بگیرید و نکات یا میتونم بگم نکات تست زنی زبان فارسی رو نمیتونید تو کتاب با خوندن پیدا کنید وقتی تست بزنید میتونید به تسلط برسید

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دبیر ما گفته برای ادبیات سوم گاج محوری بگیریم سوم کنکورو ساپورت میکنه یا لازمه یه کتاب کنکوری دیگه واسه سوم بگیرم؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من آموزش ادبیات الگو یا خیلی سبز بگیر بهترن

7. Top | #37
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها
      دبیر ما گفته برای ادبیات سوم گاج محوری بگیریم سوم کنکورو ساپورت میکنه یا لازمه یه کتاب کنکوری دیگه واسه سوم بگیرم؟
      کافیه ولی خیلی خوب بخونید.

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پارسال کل ادبیاتو رو ریز به ریز با گاج و اینا خوندم ولی موضوعی کار نکردم و نمیرسیدم خوب تست بزنم!
      امسال گفتم دیگه کتابو نمیخونم و فقط معنی و مفهوم بیتا رو چک میکنم. اما هر از گاهی میگم نکنه کارم اشتباهه!!!
      اشکال نداره اینجوری؟
      دیروزو باید دید فردا رو باید ساخت / من یاد میگیرم دنیا رو باید ساخت

9. Top | #39
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR13 نمایش پست ها
      من پارسال کل ادبیاتو رو ریز به ریز با گاج و اینا خوندم ولی موضوعی کار نکردم و نمیرسیدم خوب تست بزنم!
      امسال گفتم دیگه کتابو نمیخونم و فقط معنی و مفهوم بیتا رو چک میکنم. اما هر از گاهی میگم نکنه کارم اشتباهه!!!
      اشکال نداره اینجوری؟
      نظر من اینه که حداقل یه بار طبق برنامه قلمچی متن کتاب و مطالبش رو بخونید در کنار موضوعی خوندنتون.

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mk.meydani نمایش پست ها
      نظر من اینه که حداقل یه بار طبق برنامه قلمچی متن کتاب و مطالبش رو بخونید در کنار موضوعی خوندنتون.
      به نظر شما برای تاریخ ادبیات و لغت نیازی به تست زدن هست؟

بهتر نیست وقت اونارو اختصاصی بدیم به آرایه و قرابت؟

11. Top | #41
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      به نظر شما برای تاریخ ادبیات و لغت نیازی به تست زدن هست؟

بهتر نیست وقت اونارو اختصاصی بدیم به آرایه و قرابت؟
      به نظرم آره میتونید تست نزنید فعلا برای لغت و تاریخ ادبیات ( همون تستای آزمونا کافیه ) ولی به شرطی که خیلی خیلی خوب بخونیدشون. البته بازم به نظرم هر از چندگاهی یه وقت بذارین برای تست زدن که نوع سوال دادن از این دو تا یادتون نره .

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      به نظر شما شناور خوندن ادبیات بهتره یا مثل درسای دیگه وقتای ساعتی واسش گذاشتن؟

مثلا هر روز 5 تست ارایه و قرابت!!

13. Top | #43
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      به نظر شما شناور خوندن ادبیات بهتره یا مثل درسای دیگه وقتای ساعتی واسش گذاشتن؟

مثلا هر روز 5 تست ارایه و قرابت!!
      شناور خوندن بهتره ولی نمیشه همش رو این جوری خوند ...بهتره ساعت بذارین براش ولی خب این ساعت ها بهتره تعدادشون زیاد و طولشون کم باشه .

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام، درباره‌ی منابع دبیر ادبیاتمون که دکترای ادبیات داره (آقای عرب خزایلی) می‌گفت برای تست خیلی سبز و برای آموزش هم کلک معلم خوبه

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام ممنون میشم کسی بهم بگه واسه املای ادبیات چکاکنم...از نظر خودم سخته چون باید معنای جمله رو بفهمی تا بدونی کدوم شکل درسته...
      میشه یکی بهم کمک کنه...ممنون
      راستی واسه تکواز چکاکنم...چه راهی پیشنهاد میدین؟

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

LinkBacks (?)

1. 11 تیر 1393, 20:46

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن