خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بی برنامه بودن!

سلام دوستان
      من کنکوری 94 هستم.
      نمیدونم چجوری باید شروع به خوندن کنم برنامه برای درس خواندن ندارم.یسری میگن با برنامه قلمچی پیش برو یکسری دیگه میگن خودت برنامه بریز

نظر شما چیه؟؟!

ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahoo نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من کنکوری 94 هستم.
      نمیدونم چجوری باید شروع به خوندن کنم برنامه برای درس خواندن ندارم.یسری میگن با برنامه قلمچی پیش برو یکسری دیگه میگن خودت برنامه بریز

نظر شما چیه؟؟!

ممنون
      سلام

ببینین مهم اینه که شما فقط و فقط با یک برنامه پیش برین ..... برنامه ای که زیاد سنگین نباشه و چند بار درس ها رو مرور کنه

حالا اگه میتونین همچین برنامه ای رو بریزین که همونو انجام بدین ولی اگه نمی تونین از برنامه آزمون موسسات مثل قلمچی استفاده کنین

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام اشکال نداره تقریب خیلی ها نه انگیزه دارن نه برنامه برای خوندن کامل و حرفه ای به خاطر اینکه تا حالا زیادی واسه درس خوندن وقت نزاشتن
      ولی اشکال نداره شما اول منابعت رو انتخاب کن . یعنی مشخص کن می خوای با چه منابعی خودت رو به تست زدن نزدیک کنی
      اگه میتونی از چند نفر که مشاور هستن یا تجربه عالی تو کنکور دارن مشاوره بگیر
      در ضمن امسال که پیش دانشگاهی هستی مهمترین بخش تو تو کنکور هست چون قسمت اعظمی از تست های کنکور مربوط به امسال تو هست سعی کن از تابستونت بهترین استفاده رو کنی و هم بتونی دروس پایت رو ببندی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      قلمچی رو بخونید و برا خودتون ریزش کنید
      مثلا اگر قراره دو هفته بعد ازتون 1 فصل فیزیک امتحان بگیره شما برا خودت تقسیم کنید که مثلا 3 روز میخوام درسشو بخونم و 7 روزم تستاشو بزنم و 3 روزم مرور ! مثال زدم!
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام اگه با قلمچی پیش برین درسارو چن بار دوره میکنین و واس کنکور ترسی نخواهین داشت پس بنظرم با کانون پیش برین چون با کانون مجبور ب خوندن میشین اما اگه خودتون برنامه بریزین شاید نتونین تا اخر با همون پیش برین

6. Top | #6
      v73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام
      و اما بحث شیرین برنامه ریزی :-)
      ببینید دوستان بهترین فرصت برای آغاز برنامه ریزی برای کنکور از تابستان سال سوم هست که مهرش تشریف میبرید 4 ام
      من اینجا فقط نظرات و تجارب خودم رو میگم؛برای برنامه ریزی گام اول و اساسی ترینش اینه که خودت رو بشناسی و با خودت رو راست باشی
      و نکته ی بعد سعی کنید با موسسه ای که بهش اطمینان دارید(بنده میگم قلم چی)پیش برید؛پس به برنامه ی راهبردی اونها و منطق برنامه ریزیشون احتیاج دارید
      حالا همه چی اماده ست برای برنامه نوشتن؛سعی کنید درصد اختصاصی و عمومی خوندن؛تستی و تشریحی خوندن و در مدرسه درصد پایه و پیش خوندن رو رعایت کنید؛اونهایی که الان تابستونی هستند که میخواند شروع کنند برای کنکور بسم الله...
      اولین کار اینه که یه مرور خوب بر کتاب درسیهاتون داشته باشید؛از همین جا این همیشه یادتون باشه که کتاب درسی بیشترین اولویت رو داره...خب یه درصد تستی هم باید بزنید...
      یه مطلب دیگه اینکه توجه داشته باشید توی رشته اتون کدوم درسها ضریبش بیشتره و مهم تره و براساس اون اولویت بندی کنید و زمان بیشتری به اونها اختصاص بدید
      موفق باشید

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز!

واحد آزمون سايت انتشارات بين المللي گاج اینجا مراجعه کنید! محدوده بندی هارو تهیه کنید! و برنامتون رو با توجه به اون بریزید! و از خودتون ازمون بگیرید! در ضمن پیش رو هم پیش خوانی کنید!

با این کار شما در اخر تابستان پایه رو جمع کردید و با تسلط بر 50%مطالب سر کلاس نشستید!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از همه
      مشکل من اینه به یه برنامه نیاز دارم که روزانه باشه
      یعنی بگه از ساعت x تا y ریاضی بخون

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahoo نمایش پست ها
      ممنون از همه
      مشکل من اینه به یه برنامه نیاز دارم که روزانه باشه
      یعنی بگه از ساعت x تا y ریاضی بخون
      این برنامه ای که شما میگین از بیخ و بن غلطه!! اصلا هیچ کس این مدل خوندن رو تایید نمیکنه!!!!!!! اشتباهه!

10. Top | #10
      v73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای برنامهنوشتن سعی کنید یه نگاه هفتگی داشته باشید. و یه نگاه روزانه
      یعنی چی؟یعنی با توجه به برنامه موسسه ای که میرید و قراره آزمون بدید؛اگه قلم چی میرید اول با توجه به بازه 2 هفتگی ازمون یه برنامه ریزی برای این 2 هفته داشته باشید تا بتونید مباحثش رو کامل بخونید و حالا بیاید با توجه به برنامه و تصمیم هفتگیتون اون رو بین روزها تقسیم کنید و هرروز تصمیم بگیرید قراره چند ساعت درس بخونم و تعداد درسها رو مشخص کنید...خب یه تصمیم راهبردی داری که می نویسی و شروعمیکنی به درس خوندن...الان بیشتر باید درسها رو تشریحی بخونیدتا کتاب درسیتون رو خوب مرور کرده باشید ولی یه 20-30 درصد هم در هفته های اول تست کار کنید
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن