خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل در قسمت تجزیه عربی !

من کتاب فوت و فن رو دارم میخونم ! ولی کلا از مبحث تجزیه خوشم نمیاد ! و یه جور زدگی داره ! الان فصل اول این کتاب کلا مبحث تجزیه هس ! به نظر شما اگه فصل اول رو نخونم و از فصل دوم یعنی مفعول و تمیز و مستثنی و ... + ترجمه رو بخونم ! مشکلی تو یادگیری نیس با توجه به نخوندن مبحث تجزیه ؟ یا فصل اول یه جور پیش نیاز حساب میشه ؟ عربی رو هم چون میخوام درس اخر بزنم احتمالش هس به همش نرسم و همون 50/60 واسم کافیه ! تسلط روی مطالب غیر تجزیه چنین درصدی رو میاره ؟ ممنون !

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از دوستان کسی نبود که بتونه راهنمایی کنه ؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها کسی تجزیه فعل (اتباعوا) رو بلده تجدید هم نداره

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanad نمایش پست ها
      من کتاب فوت و فن رو دارم میخونم ! ولی کلا از مبحث تجزیه خوشم نمیاد ! و یه جور زدگی داره ! الان فصل اول این کتاب کلا مبحث تجزیه هس ! به نظر شما اگه فصل اول رو نخونم و از فصل دوم یعنی مفعول و تمیز و مستثنی و ... + ترجمه رو بخونم ! مشکلی تو یادگیری نیس با توجه به نخوندن مبحث تجزیه ؟ یا فصل اول یه جور پیش نیاز حساب میشه ؟ عربی رو هم چون میخوام درس اخر بزنم احتمالش هس به همش نرسم و همون 50/60 واسم کافیه ! تسلط روی مطالب غیر تجزیه چنین درصدی رو میاره ؟ ممنون !
      تجزیه 3 سوال داره که مربوط به کلمات و فعلهای ریدینگ هست.
      لازمه ی تجزیه ، دونستن قواعد عربی هست پس میتونید قواعد رو بخونید و بعد به سراغ تجزیه برید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن