خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 68
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این ٢۵% هم منو داره میکشه، معدلم ی چی حدود ١٣-١۴ میشه بدلیل کم کاری ینی اگه همه ی تستا رو هم ١٠٠ بزنم ی چی حدود ٨٠-٨۵ حساب میشه.
      ی سوال، عایا سهمیه تأثیرش اونقدری هست که بتونه جای اون ٢۵% رو پر کنه؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من تکلیف خودمو با خودم روشن کردم!

فرض ب این گذاشتم همگی دوستان رقیب معدلشون20! و 25 درصد گرفتن ولی من می خوام تو آزمون از همون75 درصد 50 درصدشو کسب کنم، مطمئنم رشته ی دلخواه رو قبول میشم.

دوستان ب خودتون استرس ندین، و با تمام انرژی درس بخونید این کنکور ک مشخص می کنه ن معدل!

موفق باشین

ب امید موفقیت دوستان و خودم

یـــــــا حـــــــق

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza64 نمایش پست ها
      من تکلیف خودمو با خودم روشن کردم!

فرض ب این گذاشتم همگی دوستان رقیب معدلشون20! و 25 درصد گرفتن ولی من می خوام تو آزمون از همون75 درصد 50 درصدشو کسب کنم، مطمئنم رشته ی دلخواه رو قبول میشم.

دوستان ب خودتون استرس ندین، و با تمام انرژی درس بخونید این کنکور ک مشخص می کنه ن معدل!

موفق باشین
      استرس وارد نمیکنم به خودم ،اگر نتونم دانشگاه تهران قبول شم حداقل میتونم نوشیروانی بابل قبول شم ولی ی خورده آدمو کفری میکنن

Sent from my HUAWEI G510-0200
      ویرایش توسط Majid-VZ : 13 تیر 1393 در ساعت 11:56

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من معدلم ميشه 12 شايدم كمتر يا بيشتر

خدا به دادم برسه
      پیش به سوی موفقیت

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      امروز روي همين سايت خوندم ك تو مصاحبه با سنجش گفته بود طي ٥سال تاثير معدل رو ميرسونيم به ٨٥٪
      حالا امسال چقد بود ؟ ٢٥٪
      ٨٥رو تقسيم بر ٥سال كنيم ميشه حدود ١٦
      پس١٦+٢٥=٤٠!
      بله!
      احتمال ٩٠٪ تاثير معدل امسال ٤٠٪ بشه كه تا ٥سال ديگه (از ٩٣تا ٥سال) تاثير دقيقا بشه ٨٥٪
      درست حساب كردم ديگه؟
      خدا رحم كنه به هممون

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
      این حرفتون اشتباهه.منظورشون این نیست که تاثیر معدل به 85 درصد می رسه.اشتباه نکنین.بلکه 85 درصد ظرفیت دانشگاه ها باید از طریق صوابق تحصیلی دانشجو پذیرش کنن.منظور از این 85 چیه حالا؟ دانشگاه های پیام نور..غیر انتفاعی..شبانه..رشته های کم طرفدار..اینا با هم میشه 85 درصد دانشگاه ها که این 85 درصد از کل ظرفیت ها باید طی 5 سال فقط از طریق صوابق دانشجو پذیرش کنن و اون 15 درصد پرطرفدار با کنکور..برای رشته های پر طرفدار سهم اصلی کنکور باقی می مونه
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا
      ویرایش توسط Alfredo : 13 تیر 1393 در ساعت 12:13

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بنظرم خیلی اشتباهه ک میخوان امتحانات خرداد سوم رو ٢۵% تأثیر بدن چون مثلا ی دانش آموز سال تحصیلی خوب بخونه ولی خرداد رو گند بزنه، این یعنی ٢۵% از رتبه ش پر پر و اگر هم همه رو ١٠٠ بزنه فقط ٧۵% گیرش میاد o_O

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAjiD.vlh نمایش پست ها
      بنظرم خیلی اشتباهه ک میخوان امتحانات خرداد سوم رو ٢۵% تأثیر بدن چون مثلا ی دانش آموز سال تحصیلی خوب بخونه ولی خرداد رو گند بزنه، این یعنی ٢۵% از رتبه ش پر پر و اگر هم همه رو ١٠٠ بزنه فقط ٧۵% گیرش میاد o_O

حرفتون کاملا درسته و نامردیه..اینم در نظر بگیرین که دیگه اینکه طرف 0 بشه تو همه درس ها خیلی محاله..در هر صورت حداقل نصف نمره رو میگیره..10 که میشه که پاس کنه دروس رو که

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAjiD.vlh نمایش پست ها
      این ٢۵% هم منو داره میکشه، معدلم ی چی حدود ١٣-١۴ میشه بدلیل کم کاری ینی اگه همه ی تستا رو هم ١٠٠ بزنم ی چی حدود ٨٠-٨۵ حساب میشه.
      ی سوال، عایا سهمیه تأثیرش اونقدری هست که بتونه جای اون ٢۵% رو پر کنه؟
      داداش مجید! اینطوری نیست که یکی که مثلا معدلش بیسته اگه 75%بزنه واسش 100% حساب کنن نه باو از این خبرا نیست!

اینطوریم نیست یکی 100 بزنه 75%واسش حساب کنن!

دوما معدل کل مد نظر نیست! به طور مقال نمره دین و زندگی مستقیم میره رو دین و زندگی خود کنکور!

یا زبان میره رو زبان! معدل کل مد نظر نیست! تک تک درسا!

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      داداش مجید! اینطوری نیست که یکی که مثلا معدلش بیسته اگه 75%بزنه واسش 100% حساب کنن نه باو از این خبرا نیست!

دوما معدل کل مد نظر نیست! به طور مقال نمره دین و زندگی مستقیم میره رو دین و زندگی خود کنکور!

در کل خیلی بده، اینطوری خیلی بدتره :-X

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها

يعني مثلا من كه فيزيكم 12 شد ، حسابانم 11.5 ، شيمي 14.5 چه تاثيري داره تو اين درسا؟

ممكنه تاثير منفي داشته باشه؟
      پیش به سوی موفقیت

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazln نمایش پست ها
      يعني مثلا من كه فيزيكم 12 شد ، حسابانم 11.5 ، شيمي 14.5 چه تاثيري داره تو اين درسا؟

این نمراتی که شما گرفتین تو هر درس تبدیل میشه به یه ترازی.مطمئنن اگه بعضی ها نمره بهتری از شما داشته باشن ترازشون بهتره.درصد کنکور شما هم یه ترازی میشه. تراز امنحان نهایی اون درس با تاثیر 25 درصد با تراز درصد کنکور همون درس به میزان 75 درصد با توجه به زیرگروه و ضریب اون درس و اختصاصی بودن یا عمومی بودن جمع میشه و یه تراز کل رو میده.اون میشه تراز کل اون درس.شیمی شما رو شیمی تاثیر داره..فیزیک رو فیزیک..ریاضی تو ریاضی..

12. Top | #42
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

با توجه به میانگین کشوری امکان تاثیر مثبت و منفی هست ...
      مثلا شاید میانگین فیزیک کل کشور 10 بشه که برا شما 12 مثبت حساب میشه ... البته درس به درس حساب میشه ...
      یعنی این نمره 12 بصورت یه تراز حساب میشه و درصد کنکورم یه تراز حساب میشه ...
      بعد فعلا با تاثیر 75 و 25 تاثیر داده میشه ...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

با توجه به میانگین کشوری امکان تاثیر مثبت و منفی هست ...
      مثلا شاید میانگین فیزیک کل کشور 10 بشه که برا شما 12 مثبت حساب میشه ... البته درس به درس حساب میشه ...
      یعنی این نمره 12 بصورت یه تراز حساب میشه و درصد کنکورم یه تراز حساب میشه ...
      بعد فعلا با تاثیر 75 و 25 تاثیر داده میشه ...
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      از دید من اینکه میانگین معدل یه درس مثلا باشه 12 و نمره درس یه داوطلب باشه 14 دلیل بر + بودن تاثیر نیست..مثلا رشته تجربی رو فرض کنین برای همین درس فیزیک...و فرض کنیم معدل درس فیزیک این 500 هزار نفر 12 باشه و معدل من 14.
      خب من یه ترازی به خاطر این 14 بهم داده میشه و به میزان 25 درصد به تراز کنکورم اضافه میشه.ولی اینم باید دقت کنیم که مثلا 2000 نفر اول معدل بالای 18 دارن و مطمئنن ترازی که این ها میگیرن بیشتر از ترازیه که من میگیرم.پس عملا من نسبت به این 2000 نفر نمره منفی گرفتم و معدل بهم ضرر زده ولی نسبت به رتبه های 15000 تراز + گرفتم. الیته این نظر منه..شاید اشتباه باشه
      ویرایش توسط Alfredo : 14 تیر 1393 در ساعت 17:15

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در کل الگوریتم های پیچیده تری داره که فعلا فقط سازمان سنجش میدونه و لاغیر. خودتون رو انقدر درگیر مسائل حاشیه نکنید. حتی اگر نمرتون تو هر درس ۰ هم باشه!!!، باز هم با تلاش مضاعف میتونید رشته های تاپ قبول بشید.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه خداي نكرده معدل تاثير منفي داشته باشه براي يه درس چقدر ميتونه رتبه رو پايين بكشه

منظورم اينه كه مثلا اگه ميانگين كل كشور در فيزيك 13 باشه و من 12 شدم اين 1 نمره كه كم دارم چقدر منو عقب ميندازه و در چه حدي هست؟
      پیش به سوی موفقیت

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن