خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 68
    1. Top | #16
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اولا ثبت نام کنکور اذر ماه هس!!! بعدشم فکرنکنم بخان پیش رو تاثیر بدن فعلنه گیر دادن به سوم!!!!
      ماهایی که میخایم پشت کنکور بمونیم فکرکنم باید از صبح تاشب فقط باید بخونیم تا این معدل خراب شده یه کم جبران شه!!!
      باید صبر کنیم نتایج کنکور 93 بیاد ببینیم این 25 درصد چقدر رو درصدایی که زدیم تاثیر داره(چقدر ممکنه رتبه کم شه):yahoo (2):
      خدافظ !!!!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      رئیس سازمان سنجش آموزش کشور آخرین وضعیت اجرای قانون “حذف کنکور” را تشریح کرد.
      دکتر ابراهیم خدایی در گفت وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: بر اساس قانون حذف کنکور که در سال 86 اعلام شد، قرار بود کنکور تا سال 90 مطلقا حذف شود. سال 92 قانون توسط مجلس شورای اسلامی اصلاح و چند تکلیف بر عهده سازمان سنجش و آموزش و پرورش گذاشته شد. پس از آن نیز شورای سنجش و پذیرش تشکیل شد که تاثیر 25 درصد قطعی سوابق تحصیلی را مصوب کرد.

وی با بیان اینکه برای رشته های پرمتقاضی و بعضی از دانشگاه‌ها نمی توان جایگزینی در نظر گرفت افزود: در نتیجه فرایندی پیش بینی شد که طی پنج سال 85 درصد از کل ظرفیت‌های آموزش عالی، اعم از دانشگاه آزاد، پیام نور، غیر انتفاعی با استفاده از سوابق تحصیلی پذیرش شود.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبه شورای سنجش و پذیرش در حال حاضر در مرز 70 درصد قرار داریم و دائما به روند پذیرش بدون آزمون اضافه می‌شود.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه باید در بحث افزایش سوابق تحصیلی ساز و کارها ایجاد شود اظهار کرد: در حال حاضر سوابق فقط برای سال سوم متوسطه وجود دارد و نمی‌شود نمرات امتحانات داخلی دبیرستان را برای ورودی کنکور اعمال کرد. این فرآیند زمانبری است زیرا از یک طرف باید سوابق تحصیلی طبق تعریف قانون ایجاد و از طرف دیگر نیز وزن سوابق تحصیلی بیشتر شود تا بتوانیم کنکور را حذف کنیم. اگر قرار باشد نمره ای را صد در صد برای ورود در نظر گرفت ساز و کارهای کنکور هم در آنجا باید ایجاد شود که داوطلب احساس بی عدالتی نکند.

بر چسب های نوشته : ارسال شده در تاریخ 10 تیر 1393 - توسط : آراز رهبر

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafise74 نمایش پست ها
      اولا ثبت نام کنکور اذر ماه هس!!! بعدشم فکرنکنم بخان پیش رو تاثیر بدن فعلنه گیر دادن به سوم!!!!
      :yahoo (21)::yahoo (21): شما اصل مطلب رو ول کردی چسبیدی به جزئیات! حالا ابان یا اذر،مهم اینکه که قبل خرداد هست!
      در مورد تاثیر چهارم هم،شنیده ها رو نقل کردم.
      وَيَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ

بر خدا توکل کنید،او به شما روزی میدهد از جایی که گمان نمیبرید

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی چی نهایی سال چهارم تاثیر داره ؟؟؟

قانون خوده سنجش اینه :‌سالی نمراتش در کنکور تاثر داره که همه امتحانات پایان سال کشوری باشه مثل سال سوم ...

چهارم که دوتا عمومی و دو تا تخصصی بوده !!!! پس تاثیری نداره ...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

یعنی چی نهایی سال چهارم تاثیر داره ؟؟؟

قانون خوده سنجش اینه :‌سالی نمراتش در کنکور تاثر داره که همه امتحانات پایان سال کشوری باشه مثل سال سوم ...

چهارم که دوتا عمومی و دو تا تخصصی بوده !!!! پس تاثیری نداره ...
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

5. Top | #20
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در حال حاضر سوابق فقط برای سال سوم متوسطه وجود دارد (خوب شد فعلنه پیش رو گیر ندادن)
      نمره ای را صد در صد برای ورود در نظر گرفت ساز و کارهای کنکور هم در آنجا باید ایجاد شود که داوطلب احساس بی عدالتی نکند.
      (هه احساس بی عدالتی که کلا هس از جمله سهمیه و تقلب توو امتحان نهایی):yahoo (94):

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sina3656355 نمایش پست ها
      :yahoo (21)::yahoo (21): شما اصل مطلب رو ول کردی چسبیدی به جزئیات! حالا ابان یا اذر،مهم اینکه که قبل خرداد هست!
      در مورد تاثیر چهارم هم،شنیده ها رو نقل کردم.
      اوکی حق باشماست !!!!!!!!!
      خدافظ !!!!

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jasmine نمایش پست ها
      یکی ازبچه های کلاس ما سوم ریاضی فقط دینی روقبول شده بود.:yahoo (4):
      شهریور همه رو نمره خوب میگیره همونو تاثیر میدن
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بابا اینقد خودتونو درگیر نکنید
      فعلا برا کنکورتون درس بخونید....خوبه بشه50%که نمیشه هنوز احتمالش نصفه....اونقد هم نیست که اذیتمون کنن..امیدوار باشید
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدایی رئیس اموزش پرورش هر شب شام یه چی میخوره
      صبحش یه برنامه ی جدید میریزه...اگه نهایی امسال مثل
      پارسال بود معدلم میشد 19 ولی حالا چی....خدایی نامردیه
      برای ما که از دورترین نقطه ی کشوریم و اونی که داره
      توی تهران با بهترین معلما درس میخونه...

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امسال تو حوزه ی ما که مدرسه خودمون بود تقلب ازاد بود چون بجه های مدرسه خودشون بودیم به روی خودشون نمیاوردن.همه تقلب کردن بدون استثنا.
      البته من بدبخت یه تجدیدی افتاده بود پیشم.منم میدیم که بقیه چه تقلبی میکنن اما من نمیتونم حرصم میگرفت.
      با اون وضع تقلب ها قراره انقد توکنکور تاثیر داشته باشه.برای همه مسولا متاسفم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بروبچ من قانونشو خوندم و دارم.طبق صورتجلسه کمسیون مجلس تا زمانی که امتحانات پایه های دبیرستان نهایی برگزار نشن اینا حق افزایش رو ندارن.
      بی خیال این حرفا .... بچسبین به خوندن واسه کنکور
      پاسخ به سوالات سربازی

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      25 درصدو تو از الان فک کن نداری بچسب به 75 درصد بخدا اگه 75 بزنی همشو تک میاری به خدا...پس بیخودی به خودتونین استرس ندین

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      اشتباه نكنيد ، ايني كه گفتن تأثير معدل بيشتر ميشه و به 85 درصد ميرسه نه اينكه براي كنكور ميشه 85 درصد ، نه، منظورشون اينه كه 85 درصد پذيرش كنكور از طريق معدله ، اما رشته هاي اصلي و درجه يك همچنان تا ابد آزمون اصلي و تعيين كننده خواهد بود ، اين مفهوم حرف خدايي تو روز مصاحبه كنكور بود. اصلا نگران نباشيد . . .

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بعیده واسه سال آینده به بیشتر 35% برسه

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها
      بروبچ من قانونشو خوندم و دارم.طبق صورتجلسه کمسیون مجلس تا زمانی که امتحانات پایه های دبیرستان نهایی برگزار نشن اینا حق افزایش رو ندارن.
      لایک. می دونید چرا؟ چون اگر بخوان تاثیر معدل نهایی سال سوم رو بیشتر کنند٬ چون چیزی حدود 30℅ کنکور هم از سال سوم هست٬ درصد تاثیر دروس سال سوم تو قبولی دانشگاه به چیزی حدود ۶۰-۷۰℅ میرسه (با شرط اینکه تاثیر معدل حداقل به ۵۰℅ رسیده باشه) و اینها این رو نمی خوان.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها
      ینی تا وقتی ک سال دوم نبه بعد نهایی نشه٢۵% تاثیر نمیدن عایا؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن