خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

راهنمایی برای نوشتن برنامه هفتگی

سلام به همه ی دوستان
      من خیلی وقته از سایت استفاده میکنم اما فقط چند روزه عضو انجمن شدم
      بذارید اول خودمو معرفی کنم
      من محمدم 21 سالمه 2 سال پیش کنکور دادم..در حال حاضر پرستاری میخونم ( ترم 5 )...توی کانون قلم چی هم هستم و به عنوان پشتیبان فعالیت میکنم...البته سابقم زیاد نیست ( در حد 6 ماه )
      تو این مدت خیلی چیزا یاد گرفتم ولی خب اطلاعاتم تکمیل نیست...
      خب بذارید اصل مطلبو بگم...
      داداش من امسال کنکور داره..من میخام به عنوان مشاورش باشم و واسش برنامه ی هفتگی بدم...ازم حرف شنوی داره خیلی و میدونم ک هرچی بگم گوش میکنه...
      چند تا سوال داشتم میخاستم ببینم میتونید کمک کنید
      1-دقیقا باید از کی استارت بزنه واسه شروع که نه از درس زده بشه نه وقت کم بیاره
      2-توی تابستون باید چجوری بخونه روزی چقد بخونه ؟
      3-توی تابستون باید کل پایه رو جمع کنه یا نیازی نیست ؟
      4 آزمونهای قلم چی رو ثبت نامش کردم ؟ ب نظرتون همین کافیه یا ازمونهای دیگ هم بفرستمش؟
      سوالام زیاده ولی خب نمیشه همه رو با هم پرسید
      مرسی از کمکتون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrnurse7 نمایش پست ها
      سلام به همه ی دوستان
      من محمدم 21 سالمه 2 سال پیش کنکور دادم..در حال حاضر پرستاری میخونم ( ترم 5 )...توی کانون قلم چی هم هستم و به عنوان پشتیبان فعالیت میکنم...البته سابقم زیاد نیست ( در حد 6 ماه )
      داداش من امسال کنکور داره..من میخام به عنوان مشاورش باشم و واسش برنامه ی هفتگی بدم...ازم حرف شنوی داره خیلی و میدونم ک هرچی بگم گوش میکنه...
      4 آزمونهای قلم چی رو ثبت نامش کردم ؟ ب نظرتون همین کافیه یا ازمونهای دیگ هم بفرستمش؟
      مرسی از کمکتون
      دوستان کسی نیست که کمک کنه
      به کمکتون نیاز دارم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واااا مگه شما خودت كنكور ندادي؟؟؟تجربه اينا تهطيللللل! الان شما پشتيباني؟ يعني به بچه ها مشاوره ميدي!؟!؟!؟ اونم ٦ماه بعد اومدي ميپرسي اينجا چيكار كنم!؟!!؟!؟!؟!؟!!؟!!؟؟!:yahoo (21):
      جایی هست که جز تو هیچ کس نمی تواند آن را پر کند .کاری هست که جز تو هیچ کس قادر به انجامش نیست

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      عجبااا !!! الان شما مشاوریااااا :اوف

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      دوستان کسی نیست که کمک کنه
      به کمکتون نیاز دارم
      سلام

ببینین مهم اینه که ایشون با کیفیت درس بخونن و از روش های درست مطالعه استفاده کنن ....... برای مطالعه میتونین از مثلا ( 21 تیر ) به مدت 2 ماه شروع کنین

تو تابستون خوبه که درس های اختصاصی پایه تموم بشه چون اینجوری ایشون اعتماد بنفس خوبی به دست میاره و با خیال راحت تری درس ها رو در سال تحصیلی ادامه میده

نمیشه ساعت دقیقی رو برا مطالعه تعیین کرد .... بذارین اون قدر درس بخونن که ازش لذت میبرن ولی به طور کلی میتونن با 6 ساعت ( 4 تا یک ساعت و نیم ) شروع کنن

و تا آخر تابستان به حدود هفت و نیم ساعت برسن ..... در مورد آزمون هم همین قلمچی کافیه .... از برادرتون بخواین که مطابق برنامه قلمچی پیش برن چون که میتونن

درس ها رو با خیال راحت بخونن و مرور کنن

بازم سوالی داشتین در خدمتتون هستم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganehp نمایش پست ها
      واااا مگه شما خودت كنكور ندادي؟؟؟تجربه اينا تهطيللللل! الان شما پشتيباني؟ يعني به بچه ها مشاوره ميدي!؟!؟!؟ اونم ٦ماه بعد اومدي ميپرسي اينجا چيكار كنم!؟!!؟!؟!؟!؟!!؟!!؟؟!:yahoo (21):
      من خودم کنکور دادم ولی من درس خوندنم اصلا از روی اصول نبود..بعدشم پشتیبان کانون هستم و از وسطای سال اومدم نمیدونم اولای سال برنامه ی کنکوری باید چجوری باشه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya1392 نمایش پست ها
      سلام

ببینین مهم اینه که ایشون با کیفیت درس بخونن و از روش های درست مطالعه استفاده کنن ....... برای مطالعه میتونین از مثلا ( 21 تیر ) به مدت 2 ماه شروع کنین

تو تابستون خوبه که درس های اختصاصی پایه تموم بشه چون اینجوری ایشون اعتماد بنفس خوبی به دست میاره و با خیال راحت تری درس ها رو در سال تحصیلی ادامه میده

نمیشه ساعت دقیقی رو برا مطالعه تعیین کرد .... بذارین اون قدر درس بخونن که ازش لذت میبرن ولی به طور کلی میتونن با 6 ساعت ( 4 تا یک ساعت و نیم ) شروع کنن

و تا آخر تابستان به حدود هفت و نیم ساعت برسن ..... در مورد آزمون هم همین قلمچی کافیه .... از برادرتون بخواین که مطابق برنامه قلمچی پیش برن چون که میتونن

درس ها رو با خیال راحت بخونن و مرور کنن

بازم سوالی داشتین در خدمتتون هستم
      دستت درد نکنه داداش...راستش من خیلی توی انجمن گشتم منابع خوبی ک واسه درسا هست رو پیدا کردم و قراره با هم بریم تهیه کنیم واسش
      من مد نظرم بود کل درسای سوم رو جمع کنه...درسای دوم رو هم فقط اختصاصیا رو جمع کنه...عمومیاشو هم تا قبل عید جمع میکنه
      به نظر شما اگ از 16 تیر ( دوشنبه هفته آینده )با روزی 6 ساعت شرو کنه میتونه این برنامه ای که بالا گفتمو اجرا کنه؟؟؟
      من از ی طرف میترسم توی تابستون ساعت مطالعش بالا باشه ی جوری از درس زده بشه...چی کنیم ک این اتفاق واسش نیفته

نقل قول نوشته اصلی توسط iSalar نمایش پست ها
      عجبااا !!! الان شما مشاوریااااا :اوف
      مشاور که نه ولی پشتیبان آره...ببینید نمیدونم چرا نگاهی که به پشتیبان دارید در حد یه مشاور حرفه ایه...باور کنید این طوری هام نیست...نگاهی ک خود کانون به پشتیبان داره بیشتر جنبه ی کنترل کردن دانش آموز و ی جور راابط واسه فروش محصولاتش داره نه اینکه بخواد پشتیبان با دانش آموز کار کنه مثه یه مشاور

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      دستت درد نکنه داداش...راستش من خیلی توی انجمن گشتم منابع خوبی ک واسه درسا هست رو پیدا کردم و قراره با هم بریم تهیه کنیم واسش
      من مد نظرم بود کل درسای سوم رو جمع کنه...درسای دوم رو هم فقط اختصاصیا رو جمع کنه...عمومیاشو هم تا قبل عید جمع میکنه
      به نظر شما اگ از 16 تیر ( دوشنبه هفته آینده )با روزی 6 ساعت شرو کنه میتونه این برنامه ای که بالا گفتمو اجرا کنه؟؟؟
      من از ی طرف میترسم توی تابستون ساعت مطالعش بالا باشه ی جوری از درس زده بشه...چی کنیم ک این اتفاق واسش نیفته [/quote]

ایشون که تازه سال سوم رو تموم کردن احتمالا تا حد زیادی درسا رو به خاطر دارن پس خوبه که مرورشون کرد و با تست زنی اونا رو تثبیت کرد و همون طور که فرمودین

میتونن اختصاصی های دوم رو هم بعدش تموم کنن

تو تابستون پیگیر برنامه هاش باشین و نقاط قوت و ضعفشونو براشون بگین .... آخر تابستون بزارین حدود 10 روز تا 2 هفته استراحت کنن و آماده سال تحصیلی جدید بشن

اون موقع وقتی که در آزمون ها شرکت کنه و وضعیت خوبه خودش رو ببینه انگیزه اش بیشتر میشه و همین طور ادامه میده

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم کنکور دادم ولی من درس خوندنم اصلا از روی اصول نبود..بعدشم پشتیبان کانون هستم و از وسطای سال اومدم نمیدونم اولای سال برنامه ی کنکوری باید چجوری باشه

من از ی طرف میترسم توی تابستون ساعت مطالعش بالا باشه ی جوری از درس زده بشه...چی کنیم ک این اتفاق واسش نیفته

مشاور که نه ولی پشتیبان آره...ببینید نمیدونم چرا نگاهی که به پشتیبان دارید در حد یه مشاور حرفه ایه...باور کنید این طوری هام نیست...نگاهی ک خود کانون به پشتیبان داره بیشتر جنبه ی کنترل کردن دانش آموز و ی جور راابط واسه فروش محصولاتش داره نه اینکه بخواد پشتیبان ا دانش آموز کار کنه مثه یه مشاور
      كانونواقعا ازش نا اميد شدم حيف كه ثبت نام كردم دهنه پشتيبانمو كانونو سرويس ميكنممممم
      جایی هست که جز تو هیچ کس نمی تواند آن را پر کند .کاری هست که جز تو هیچ کس قادر به انجامش نیست

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شما ک خودت پشتیبانی.
      برو قسمت فرصت برابر سایت کانون و برنامه های ١٠-١۵ روز قبل رو تا امروزو ببین به جواب سوالات میرسی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yeganehp نمایش پست ها
      كانونواقعا ازش نا اميد شدم حيف كه ثبت نام كردم دهنه پشتيبانمو كانونو سرويس ميكنممممم
      پشتیبان خوب و باسواد توی کانون زیاده...ولی خب سیاست کانون در مرود پشتیبان همینی بود ک گفتم...دلایلشم قابل توضیحه

ایشون که تازه سال سوم رو تموم کردن احتمالا تا حد زیادی درسا رو به خاطر دارن پس خوبه که مرورشون کرد و با تست زنی اونا رو تثبیت کرد و همون طور که فرمودین

تو تابستون پیگیر برنامه هاش باشین و نقاط قوت و ضعفشونو براشون بگین .... آخر تابستون بزارین حدود 10 روز تا 2 هفته استراحت کنن و آماده سال تحصیلی جدید بشن

اون موقع وقتی که در آزمون ها شرکت کنه و وضعیت خوبه خودش رو ببینه انگیزه اش بیشتر میشه و همین طور ادامه میده
      [/quote]

من براش برنامه ی هفتگی میخوام بنویسم ولی خب نظرم اینه ک واسه ی محدوده ی زمانی خاص درس خاصی رو ننویسم
      مثلا برنامم طوری نیس ک ساعت 8 تا 9:30 بشینه شیمی بخونه
      من میخوام بهش میگم ک مثلا توی این یک هفته از شیمی 20 صفحه رو باید بخونی و این 20 صفحه رو ب همراه تست بید حدود 6 ساعت وقت بذارید
      اینجوری ب نظر شما بهتر نیست ؟
      ویرایش توسط mrnurse7 : 12 تیر 1393 در ساعت 23:56

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      پشتیبان خوب و باسواد توی کانون زیاده...ولی خب سیاست کانون در مرود پشتیبان همینی بود ک گفتم...دلایلشم قابل توضیحه

من براش برنامه ی هفتگی میخوام بنویسم ولی خب نظرم اینه ک واسه ی محدوده ی زمانی خاص درس خاصی رو ننویسم
      مثلا برنامم طوری نیس ک ساعت 8 تا 9:30 بشینه شیمی بخونه
      من میخوام بهش میگم ک مثلا توی این یک هفته از شیمی 20 صفحه رو باید بخونی و این 20 صفحه رو ب همراه تست بید حدود 6 ساعت وقت بذارید
      اینجوری ب نظر شما بهتر نیست ؟[/quote]

درسته ..... به نظرم این برنامه انعطاف بیشتری داره و بهتره

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درسته ..... به نظرم این برنامه انعطاف بیشتری داره و بهتره[/quote]

بعد ب نظر شما توی روز چند تا درسو بخونه خوبه ؟ من مد نظرم اینه ک هر روز 4 تا درسو بخونه
      ی جورایی زوج و فرد میشه درسا...این روش خوبه یا چیز بهتری در نظر داری شما
      ویرایش توسط mrnurse7 : 13 تیر 1393 در ساعت 01:35

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      درسته ..... به نظرم این برنامه انعطاف بیشتری داره و بهتره
      بعد ب نظر شما توی روز چند تا درسو بخونه خوبه ؟ من مد نظرم اینه ک هر روز 4 تا درسو بخونه
      ی جورایی زوج و فرد میشه درسا...این روش خوبه یا چیز بهتری در نظر داری شما[/quote]

بله ..... منم با فرمایش شما موافقم

14. Top | #14
      M-D
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به همه ی دوستان
      مرسی از کمکتون
      سلام محمد جان

۱. بهترین زمان به نظر من مرداد ماه هستش
      ۲. ساعات مطالعه خیلی مهم نیست... نحوه ی برنامه ریزی و تداوم اون مهم هستش
      ۳. بله کل پایه اگر جمع بندی بشه خیلی بهتر هستش
      ۴. بله ثبت نام کنید. برای دروسی مثل زیست واقعا نیاز هستش. اما پیشنهاد میشه آزمون های جامع سنجش هم شرکت کنند

سوالاتتون یک مقدار کلیشه ای بود... با این حال اگر در مورد جزییات نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید بفرمایید...

موفق باشید

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m-d نمایش پست ها
      سلام محمد جان

۱. بهترین زمان به نظر من مرداد ماه هستش
      ۲. ساعات مطالعه خیلی مهم نیست... نحوه ی برنامه ریزی و تداوم اون مهم هستش
      ۳. بله کل پایه اگر جمع بندی بشه خیلی بهتر هستش
      ۴. بله ثبت نام کنید. برای دروسی مثل زیست واقعا نیاز هستش. اما پیشنهاد میشه آزمون های جامع سنجش هم شرکت کنند

سوالاتتون یک مقدار کلیشه ای بود... با این حال اگر در مورد جزییات نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید بفرمایید...

موفق باشید
      خیلی ممنون دوست عزیز
      فقط ی چیزی ؟ توی این برنامه واسه هر درس ی حدوده زمانی خاصی در نظر بگیرم یا خیر؟
      مثلا برنامه رو جوری تنظیم کنم ک توی 6 هفته ادبیاتو تموم کنم یا این جور برنامه خوب نیست و جواب نمیده

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya1392 نمایش پست ها
      ی جورایی زوج و فرد میشه درسا...این روش خوبه یا چیز بهتری در نظر داری شما

بله ..... منم با فرمایش شما موافقم
      [/quote]
      مرسی داداش
      بعد در طی هفته حد اقل چندتا تست بزنه خوبه ؟ واسه هر درس بر اساس اهمیتش تست بزنه ؟ مثلا زیست تست بیشتری بزنه و زبان کمتر ؟ یا این برنامه خوب نیست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)