خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل در خواندن ریاضی !

سلام ! من واسه ریاضی از روی رباضیات تجربی مهر وماه میخونم ! ولی وقتی به فصل معادلات و نامعادلات میرسم چون از اول مشکل داشتم تو این مباحث ! کلا از درس زده میشم ! من میخوام تو کنکور ریاضی رو حداکثر 40 - 50 بزنم ! شما کدوم مباحث رو پیشنهاد میکنین بخونم که بتونم چنین درصدی رو بزنم !

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanad نمایش پست ها
      سلام ! من واسه ریاضی از روی رباضیات تجربی مهر وماه میخونم ! ولی وقتی به فصل معادلات و نامعادلات میرسم چون از اول مشکل داشتم تو این مباحث ! کلا از درس زده میشم ! من میخوام تو کنکور ریاضی رو حداکثر 40 - 50 بزنم ! شما کدوم مباحث رو پیشنهاد میکنین بخونم که بتونم چنین درصدی رو بزنم !
      با سلام....
      کتاب خوبی دارین سعی کنید بهترین استفاده رو ازش ببرین.مباحث آمار و احتمال....حد و پیوستگی....مشتق و کاربرد مشتق رو بخونین....اگه مشتق م خوب بخونین بحث انتگرال رو بهتر میفهمین و رو اونم میتونین حساب باز کنید.اگه زده میشین از مطالعه ریاضی تایم درس خوندنتونو به نیم ساعت کاهش بدین و بعد از نیم ساعت خواندن هر مبحث استراحت کنید و با مروری کوتاه چند تا تست سال های گذشته رو بزنید.
      موفق باشید
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون بابت راهنمایی ! نظرتون در مورد فصل تابع چی هستش ؟ میشه رو این فصل هم حساب کرد ؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون بابت راهنمایی ! نظرتون در مورد فصل تابع چی هستش ؟ میشه رو این فصل هم حساب کرد ؟
      سلام.
      والا دوست عزیز من خودمم حقیقتش با ریاضی مشکل داشتم و دارم.در مورد تابعم به نظرم سخت ترین بحث ریاضیه حتی بیشتر از مثلثات و انتگرال (برای خودم) خیلی مفصله تازه دامنه و بردم هست.حالا شما خودتون میدونید اگه برای 50 درصد میخواین اول اون فصل هایی رو بخونین که گفتم اگه فرصت شد بیاین تابعم بخونین.ما همیشه میگیم 80 درصد مطالب رو با کیفیت 100 درصد بخونین بهتره از اینه 100 درصد مطالب رو با کیفیت 80 درصد بخونین.پس شما اول مباحث مورد علاقه و اسونترو بخونین.تابع فصل خشکیه به نظر من.
      موفق باشید
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. تابع سخت ترین بخش ریاضی هست که گستره ای بسیار وسیع از سوالات رو در خودش داره.
      سعی کنید مطالب ساده تر رو بخونید.
      در تاپیک های قبلی در این مورد بحث شده.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی دوستان ! اون جور که من متوجه شدم این فصول کافی باشه ! 1. آمار 2.انالیز ترکیبی 3. احتمال 4. حد و پیویستگی 5. مشتق و کاربرد 6. تا حدودی لگاریتم و دنباله 7. تسلط نسبی روی مثلثات !

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی دوستان ! اون جور که من متوجه شدم این فصول کافی باشه ! 1. آمار 2.انالیز ترکیبی 3. احتمال 4. حد و پیویستگی 5. مشتق و کاربرد 6. تا حدودی لگاریتم و دنباله 7. تسلط نسبی روی مثلثات !
      + هندسه
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن