خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کسی هست بتونه کمکم کنه ؟

سلام دوستان
      یک سوالی ازتون داشتم
      من امسال پیش دانشگاهی را تمام کردم و امسال هم کنکور دادم حالا منتظر هستم تا جواب کنکور بیاد اما مطمئن نیستم رشته ای که می خوامو می تونم در بیام یا نه به خاطر همین می خواهم یک بار دیگر کنکور بدم من متولد 74 هستم و تمام درسامو پاس کردم و واحد مونده هم ندارم حالا من می تونم سال بعد هم مجدد کنکور بدم یا باید برم خدمت سربازی و مشمول به خدمت هستم اگر نرم اضافه نمی خورم ؟ من چند ماه پیش از پلیس +10 یک برگه معافیت موقت تحصیلی گرفتم و در پوشه پرورنده دبیرستانم گذاشتم ایا باز باید کاری انجام دهم لطفا اگر کسی پاسخ سوالات منو خوب میدونه منو راهنمایی کنه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paye2 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      یک سوالی ازتون داشتم
      من امسال پیش دانشگاهی را تمام کردم و امسال هم کنکور دادم حالا منتظر هستم تا جواب کنکور بیاد اما مطمئن نیستم رشته ای که می خوامو می تونم در بیام یا نه به خاطر همین می خواهم یک بار دیگر کنکور بدم من متولد 74 هستم و تمام درسامو پاس کردم و واحد مونده هم ندارم حالا من می تونم سال بعد هم مجدد کنکور بدم یا باید برم خدمت سربازی و مشمول به خدمت هستم اگر نرم اضافه نمی خورم ؟ من چند ماه پیش از پلیس +10 یک برگه معافیت موقت تحصیلی گرفتم و در پوشه پرورنده دبیرستانم گذاشتم ایا باز باید کاری انجام دهم لطفا اگر کسی پاسخ سوالات منو خوب میدونه منو راهنمایی کنه
      سلام شما باید سوالتونو از مدیر بخش مشکلات نظام وظیفه MOHAMMAD_G H
      بپرسید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن