خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

چند تا سوال در مورد چند تا منبع

سلوم.من کتاب جامع تخته سیاهو دارم برای ریاضی اونو بفروشم به دختر خالم و یه منبع دیگه بخرم یانه همین کتاب خوبه؟از بین منابع جامع مبتکران خوبه یا خیلی سبز؟برای زبان خیلی سبز دارم و کیاسالار کدومشون بدرد میخورن برای خودم کدومشو بدم به دختر خالم؟عربی ایاد فیلی دارم و جامع نشر الگو کدومشو نگه دارم ؟منبع بهتری از این دوتا سراغ دارین؟فیزیک پایه نشر الگو دارم برای کنکور92 هست. برای پیش گاج سفید کنکور90 دارم.احتیاجی هست عوضشون کنم؟اگه اره چه منابعی؟برای شیمی سوم خیلی سبز بدردم میخوره یه مبتکران؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      سلوم.من کتاب جامع تخته سیاهو دارم برای ریاضی اونو بفروشم به دختر خالم و یه منبع دیگه بخرم یانه همین کتاب خوبه؟از بین منابع جامع مبتکران خوبه یا خیلی سبز؟برای زبان خیلی سبز دارم و کیاسالار کدومشون بدرد میخورن برای خودم کدومشو بدم به دختر خالم؟عربی ایاد فیلی دارم و جامع نشر الگو کدومشو نگه دارم ؟منبع بهتری از این دوتا سراغ دارین؟فیزیک پایه نشر الگو دارم برای کنکور92 هست. برای پیش گاج سفید کنکور90 دارم.احتیاجی هست عوضشون کنم؟اگه اره چه منابعی؟برای شیمی سوم خیلی سبز بدردم میخوره یه مبتکران؟
      عجب ادمی هستی هاااا از دختر خالتم پول می گیری؟!
      در مورد تخته سیاه اطلاعی ندارم ولی تعریفشو کم شنیدم ، مبتکران حجم کمتری داره اما خیلی سبز وقت گیره اما در کل هر دوشون خوبن . زبان از نظر من مبتکران مولف شهاب اناری رو بگیر .اگرم خواستی از همون های خودت استفاده کنی کیاسالار بهتره ! . در مورد عربی من از میکرو طبقه بندی گاج استفاده می کنم کتاب خوبیه ، در مورد اون هایی که گفتی اطلاعی ندارم . فیزیکت اگه خوبه نشر الگو واقعا خوبه اما اگر درحد متوسطی بهتره از کتاب میکرو طبقه بندی گاج استفاده کنی . شیمی چه مبتکران چه خیلی سبز زیاد فرقی نمی کنه اما به نظر من برای شیمی سوم خیلی سبز بگیر ...
      در کل اگه منابعی که خودت داری میتونی باهاشون ارتباط بهتری برقرار کنی از همونا هم استفاده کن و همش به فکر اینکه نفر اول کنکور چی می خونده و ... نباش !!!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      کسی نظر دیگه ای نداره؟؟؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      up

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جامع تخته سياهتو خريدارم :دي
      كتاب خوبيه نگهش دار

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      منابع ریاضیت رو نمیدونم چی بگم.....
      برا زبان کیاسالار هم خوبه،شهاب اناری بیشتر خوبه.ولی با همون کیاسالار ادامه بدین.
      عربی ایاد رو دارم،جالب نوشته ولی کامل نیستش.پیشنهادم اینه که فیلم آقای واعظی(مدرس عربی)رو دانلود کنین.اون هم خوبه.چیزایی که نیازت هم رو میگه.اگه بخواهید جزوه ی اون رو بنویسین،فوق وفقش 10-15 برگه بشه.اگه خطتون متوسط باشه.الگو رو هم تعریفش رو تا حدودی شنیدم.اما خودم ندیدمش.
      فیزیک گاج نقره ای رو تجربه کردم.برای پیش و پایه.خوبه.نگاهش ضرری نداره.یک بخش رو که دوست دارین انتخاب کنین و کتابهای مختلف رو تویه اون بخش بررسی کنین.(البته این نسبی هستش.)من با گاج 67 زدم امسال.از پایه اش زیاد خوشم نیامد.بعضی بخشهاش ضعیفه.اگه بشه خودم میخوام الگو رو ببینم.
      شیمی رو واقعا ،الان که شیمی سوم تغییر داشته نمیدونم چی بگم.برای سال قبل که شیمی مبتکران رو تجربه کردم و تا حدودی عالی بود.اما بعضی بخشهاش،به طور خیلی کم،ضعف داشت طوری که باید از کتاب دیگه ای استفاده میکردم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن