خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک در مورد نوع دفترچه کنکور 93 زبان

سلام
      دفترچه من تو کنکور زبان 93 اگه اشتباه نکنم 511f بود ولی حالا که سایت سنجش کلید آزمونو آپ کرده این کلید فقط برای دفترچه 511c هستش. سوالم اینه که مگه نوع متفاوت دفترچه باعث نمیشه که جوابها هم متفاوت باشه پس چرا سنجش این کلید رو فقط برای دفترچه c قرار داده؟؟؟ تکلیف من چیه الان؟؟؟؟ اگه متفاوت بودن حروف انگلیسی رو دفترچه باعث نشه که جوابا و پاسخنامه ها متفاوت باشن پس ینی من الان دقیقا تمام سوالامو اشتباه جواب دادم؟!
      لطفا راهنماییم کنید.
      خیلی ممنون.

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوب پاسخ برا دفترچه c هسش دیگه ... شما ببین جوابا رو چی زدی !!! منظورم اینه که کدوم گزینه (مثلا اون که جوابش میشد educate نه گزینه 2 ) ...

ترتیب سوالات و گزینه ها تو f و c با هم تفاوت داره و پاسخبرگ شما بر اساس همون بررسی میشه .
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      خوب پاسخ برا دفترچه c هسش دیگه ... شما ببین جوابا رو چی زدی !!! منظورم اینه که کدوم گزینه (مثلا اون که جوابش میشد educate نه گزینه 2 ) ...

ترتیب سوالات و گزینه ها تو f و c با هم تفاوت داره و پاسخبرگ شما بر اساس همون بررسی میشه .
      متوجه ام چی میگی منتها من جوابا رو بر حسب گزینه رو یه کاغذ جداگانه نوشتم حالا دقیقا مطمئن نیستم که مثلا یه سوال جوابش میشه educate یا نه! منظورم اینه که شماره گزینه ها رو دارم ولی خود جوابا رو از بر نیستم!

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad13 نمایش پست ها
      متوجه ام چی میگی منتها من جوابا رو بر حسب گزینه رو یه کاغذ جداگانه نوشتم حالا دقیقا مطمئن نیستم که مثلا یه سوال جوابش میشه educate یا نه! منظورم اینه که شماره گزینه ها رو دارم ولی خود جوابا رو از بر نیستم!
      آهان ... فقط با همون دفترچه که گذاشتن فعلا تا ببینیم شاید بعدا بزارن ...
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن