خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      eli
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Cool نفرت از زیست گیاهی

از زیست گیاهی بدددددددددددددددددم میاد چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پلی ز هلپ می!!!!!!!

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb

سلام . با اجازه بزرگترا . بیبینم کلا از گیاهی بدت میاد یا چون تستاشو نمیتونی بزنی بدت اومده . اگه اولی باشه که کار خاصی نمیشه کرد چون خودت نمی خوای یاد بگیری . ولی اگه دومیه که تمام مباحث گیاهی کتابارو جدا از بقیه و پشت سر هم به کمک یه کتاب آموزش گیاهی مثلا گیاهی تخته سیاه بخون. کسی راه حل دیگه ای داره ؟ هان ؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli نمایش پست ها
      از زیست گیاهی بدددددددددددددددددم میاد چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پلی ز هلپ می!!!!!!!
      من فقط از ژنتیک خوشم نمیاد.
      زیست گیاهی برام راحته.کتابو میخونم تست میزنم

4. Top | #4
      eli
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کلا از بخشهای گیاهی بدم میاد و ب زور ب یاد اون روپوش سفیده میخونمشون......جناب مدیر بد نیس بجا زدن تشکر2تا رااااااااااااااااااااااهک ااااااااااااار نشونمون بدی ها....

5. Top | #5
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      کلا از بخشهای گیاهی بدم میاد و ب زور ب یاد اون روپوش سفیده میخونمشون......جناب مدیر بد نیس بجا زدن تشکر2تا رااااااااااااااااااااااهک ااااااااااااار نشونمون بدی ها....
      من که رشته ام تجربی نیست

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      فک کنم کمتر کسی هس که تو زیست گیاهی مشکل نداشته باشه!

منم مثل تو...

دلیلشم به احتمال زیاد واسه اینه که کتاب فوق العاده فوق العاده گنـــــد توضیح داده!

باید از کتابای کمک آموزشی مثل خیلی سبز یا تخته سیاه و ... که بیشتر و واضح تر توضیح دادن استفاده کنی! وقتی مطلب کاملا برات روشن بشه ؛ اونوقت راحتتر میتونی یاد بگیری! خداییش کتاب بدجور پیچونده!!!!!

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان راهنمایی خوبی کردن
      این که من از گیاهی بدم میاد یا نمی تونم بخونمش دست خودمه خودم هستم که این نگرش رو نسبت بهش پیدا کردم
      دوستان راهنمایی خوبی کردن ، توصیه من به شما اینه که گیاهی رو باید در چند روز پشت سر هم و پیوسته و قسمت قسمت بخونی و در این مطالعه چند روزه پشت سرهم گیاهی باید تست بزنی و تمام گزینه ها رو بررسی کنی و هر چی نکته در مورد اون گزینه یادت میاد مرور کنی و اینکه خیلی راحت با گیاهی برخورد کنی و سعی کن اول از کتاب آموزشی مثل خیلی سبز یا تخته سیاه برای اموزش اولیه استفاده کنی و بعد به کتاب درسی رجوع کنی و با اشکال ارتباط برقرار کنی و تصویر رو تو ذهنت ملکه کنی و هر مطلب و خطی که یاد نگرفتی جند باره بخون و سعی کن اون مطلب رو یاد بگیری و همینطوری صفحه های کتاب رو پشت سر هم ورق نزنی .
      شماها که میخواید پزشکی اینا قبول بشید دیگه نباید تو گیاهی و ژنتیک مشکل داشته باشید و به زیست باید تسلط کامل داشته باشید و از الان به فکر جبران مافات و مشکلات درسی خود باشید.
      دستانی که به سوی آسمان بلند میشوند هیچ گاه خالی بر نمی گردند.برای هر گونه مشاوره و برنامه ریزی رایگان ، معرفی بهترین منابع آموزشی کتب و سیدی های آموزشی با شماره 09381645169 تماس بگیرید.
      www.piruzanpub.ir

8. Top | #8
      eli
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عجب اندیشه جالبی...!!!!!!!!!!!!!!یعنی اونی که پزشکی میخواد نباید تو هیچ قسمتی مشکل داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      این چه حرفیست که در عالم بالاست بهشت؟؟؟؟؟ هرکجا وقت خوش افتاد همانجاست بهشت....... دوزخ از تیرگی بخت درون تو بود ............ گر درون تیره نباشد همه دنیاست بهشت...........

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      عجب اندیشه جالبی...!!!!!!!!!!!!!!یعنی اونی که پزشکی میخواد نباید تو هیچ قسمتی مشکل داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره دیـگـــــه!

نباید تو هیچ قسمت از زیست و شیمی مشکل داشته باشه...

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگه روپوش سفید رو میخوای باید بجنگی براش

کتاب داغون توضیح داده در باره مبحث گیاهی

مهمترین کار توی مبحث گیاهی نوشتن هست

باید 4 تا کاغذ بر داری و توشون کامل تمام 4 تا گونه گیاه را کامل نحوه تولی مثلشونو بنویسی

بخش گیاهی اولش سنگینه چون بد آغاز شده ولی اگه یاد بگیری بدون شک میشه ازون بخشایی که توی کنکور اول میری سراغشون تا بزنیشون شک نکن

همون طوری که گفتم توی کاغذ تمام اسم ها و معادل هاشونو توی گیاهان متفاوت بنویس مثلا گامت نر توی این گیاه معادل فلان در اون یکی گیاه هست و کلا همه چیز........

این مبحث ازون مبحثایی هست که باید نوشت و و دایم تکرار کردش

موفق باشید........
      بدترین شرایط تو آرزوی یکی دیگه است، برای همه آرزوی معجزه میکنم...

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

11. Top | #11
      eli
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون پیشنهاد جالبی بود..........
      این چه حرفیست که در عالم بالاست بهشت؟؟؟؟؟ هرکجا وقت خوش افتاد همانجاست بهشت....... دوزخ از تیرگی بخت درون تو بود ............ گر درون تیره نباشد همه دنیاست بهشت...........

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)