خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 64
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

داوطللبان مصمم کنکور 94-تجربی ها وارد شوید....

بسم الله الرحمن الرحیم
      درود به همه بازدید کنندگان این تاپیک...
      کم کم داریم به نخستین سحر ماه مبارک رمضان نزدیک میشیم...قبل از هر چیز آرزو میکنم طاعات و عباداتتون در این ماه عزیز مقبول درگاه حق واقع شه ان شاء الله...
      خب ماراتن کنکور 94 چند روزیه که شروع شده(اگه شروع این ماراتن رو اوایل تیرماه بدونیم)
      مسلما همه کسایی که به فکر رتبه های خوب کنکور 94 هستن الان کلی استرس دارن و منتظر ویرایش های جدید کتابا هستن واسه خرید و گام های مصمم بعدیشون....
      به قول بعضی از دوستان اما
      به کجا چنین شتابان؟؟؟؟
      زرق و برق موسسات و انتشارات کنکوری مسلما چشم اکثر قریب به اتفاق بچه هارو به خودش جلب کرده و یا خواهد کرد...اما یه نکته...بچه ها اینا همه زرق و برق ظاهرین...تو رو خدا شما مث من و خیلیای دیگه مث من فریب نخورین...1000تا کتاب زیست جوروا جور با 500تا دی وی دی از اساتید برتر کشور نگیرین به امید زیست 90+ زدن...
      نباید قسم بخورم ولی به خدای احد و واحد قسم هرچی اینجا میگم از حرصمه و از سر دلسوزی...واسه اینه که هرکدوم از شما که راه درست رو انتخاب کردین یا خواهین کرد به هدف مقدستون برسین و وقتی رسیدین-که حتما میرسین- خدا رو یاد کنین و هرگز ازش غافل نشین...
      ببینید همه میگن اساتید برتر کنکورن...حالا برین رو سایت کانون و کلیدای استادای کانون که گزینش گر سوالات کانونن رو ببینید...اختلافات رو ببینید...اصلا دیگه هیچکی نمیتونه زیستو 100 بزنه مگه با هزار تا شرط و شروط!!!
      دیگه طراحا شده یکی دوتا سوال نادرست یا شک دار میارن که کسی 100 نزنه...حتی خودشونم نمیتونن 100 بزنن!!!
      ولی بچه ها من راهی رو بهتون معرفی میکنم که تو کنکورتون واسه 90+ برین و ان شاء الله اگه به این راه عمل کنین و اسیر دام های کنکور نشین حتما زیستتون رو بالا بزنین...حداقل80...اینو جدی میگم و مطمئن باشین میتونین تو 45-55 دقیقه زیستتون رو حداقل 80 بزنین(با توجه به سطح و سرعت عملتون)
      ولی خب کم تر از 45 دقیقه واقعا میسر نیست...
      راستش من از منابع گسترده ای طی دوران پشت کنکور بودنم استفاده کردم و یادداشت هایی برداشتم از منابع مختلف و کمی هم از برداشت های خودم که حتما چاره گشای کار همه شما خواهد بود ان شاء الله...
      اوایل یعنی تا دو سه هفته پیش میخواستم این یادداشت ها رو بصورت جزوه در بیارم و بفروشم!!! و ازین راه یه خورده پول در بیارم ولی بعدش با خدای خودم عهد کردم این نکته ها رو به هرکی طالبش بود ارائه بدم و فقط رو پاداش و سود اخرویش حساب کنم که بلکه! با آموختن نکته هایی هر چند کم اما موثر و دعای خیر شما مسیر رستگاری رو در پیش بگیرم ان شاء الله...
      پس چند تا نکته:
      1.هزینه طرح:دعا واسه ظهور منجی+دعای خیرتون واسه من(اگه این نکته ها واستون مفید بود و به کارتون اومد...)

2.این نکته ها از منابع گوناگون مثل کتابای آموزشی مختلف+آزمون های آزمایشی گزینه2 و قلم چی و سازمان سنجش...+دی وی دی های آموزشی و مقدار اندکی هم حاصل تفکر خود من بودن و هستن...نکته هایی که دقتتون و فهمتون و قدرت ترکیب و استنباطتون رو حتما به شکل خیره کننده ای اضافه میکنن(البته اگه خودتون این ویژگی ها رو نداشته باشین یا این ویژگی ها توی شما ضعیف باشن)

3.تکنیک های خوبی هم در رابطه با تست زنی که آموختم بهتون خواهم آموخت

4.با مطالعه روی کتاب های درسی منبع کنکور 94 طبق آخرین تغییرات کتابهای درسی نکات رو در اختیارتون قرار خواهم داد...

5.از بابت صحت نکات هم شک نداشته باشین...نکاتی رو بهتون میگم که از صحتشون مطمئنم و جاهایی که اختلاف نظر هست هم منبع نکته رو واستون ذکر میکنم

6.شیوه کار هم اینطوره که شما اول فصل یا فصلایی(معمولا 1 یا 2 فصل) رو به بهترین نحو و با دقت کامل میخونین و بعد من نکات اون فصل رو قرار میدم و مقایسه هم با شما

7.سعی میکنم دام ها و تله های تستی مباحث مهم رو واستون شرح بدم
      و................

8.هدفم ازین طرح فقط برقراری عدالت آموزشی واسه همه بچه های گل سرزمین عزیزم ایرانه...+رضای خدای متعال و انجام یه کار خیر و کاستن از بار سنگین گناهام

9.این کار وقت و انرژی نسبتا زیادی ازم میگیره پس ازتون میخوام فقط و فقط حمایتم کنین...قول میدم این نکات ارزش حمایت شما رو داشته باشه....با توجه به این امر اگه استقبال شما قابل قبول باشه با کمال میل شروع میکنم به جمع آوری نکات و قرار دادنشون در همین انجمن(اگه دوستان همکاری لازم رو بکنن) و از آقایان رهبر هم تقاضا میکنم این نکات رو در سایت هم قرار بدن اگه امکانش بود....و اگه استقبال هم نکنین یعنی این طرحو دوست نداشتین و منم به خواستتون احترام میذارم...در ضمن سعی میکنم نکات سطحی و خط به خط کتاب درسی هم بین نکات نباشه مگه اینکه جمله ای ابهام انگیز و یا فرار و دام دار باشه

10.جزییات بیشترو اگه قرار شد این طرح به ثمر برسه و به مرحله اجرا اعلام میکنم...فقط اینکه اگه همه چی خوب پیش بره از مرداد ماه نکات رو قرار میدم از سال دوم و پایه...هر هفته 1 یا 2 فصل(با توجه به حجم فصول و نکات)

اما روش مطالعه:
      ریز شین رو فصلا...تو بهترین ساعت مطالعاتیتون زیست بخونین...از هیچ نکته ای نگذرین...قید ها رو خیلی مرور و تکرار کنین...شکلا رو بجوین...منابع محدود اما موثر انتخاب کنین...واسه هر سال حداکثر یه کتاب آموزش+یه کتاب تست بگیرین نه بیشتر...منابع زیاد=سرگردانی و ناکامی...گول موسسات مختلف و زرق و برقشون رو نخورین...زیست ریاضی یا فیزیک نیست که روش میانبر واسه پاسخگویی بهش وجود داشته باشه...همه منابع تاکید میکنم همه منابع بی تردید اشکال دارن پس کور کورانه حرف یه منبعو در نظر نگیرین...منبع طرح سوالات کنکور فقط کتاب درسیه پس همیشه تو ساعات مطالعتون کتاب جلو دستتون باشه...
      تو این ماه عزیز من رو از دعاهای خیرتون محروم نکنین که خیلی احتیاج دارم به دعا...واسم دعا کنین به هدفم برسم اگه خیره...رمضان بر همتون مبارک**

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابت چنین کاری ازتون ممنونم ولی واقعا مرداد ماه دیر نیست؟با تعریف هایی که کردید خیلی دلم خواست جزوتون رو ببینم ولی کو تا مرداد؟!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ایشالا به هدفت برسی

4. Top | #4

نمایش مشخصات
      پوریا جان دمت گرم...خداییش کارت خیلی شاخه!
      خیلی وقت و حوصله میخاد....فک نکنم الآن کسی مثه تو پیدا شه....منم فک نکنم ازاینکارا کنم
      واقعا افرین...خدا خیرت دهاد

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iraniboy نمایش پست ها
      بابت چنین کاری ازتون ممنونم ولی واقعا مرداد ماه دیر نیست؟با تعریف هایی که کردید خیلی دلم خواست جزوتون رو ببینم ولی کو تا مرداد؟!
      دیر؟!!!
      شما هنوز اول راه کنکورین...کلی فرصت دارین که اگه ازش درست استفاده کنین قطعا به هدفتون میرسین...
      واسه جمع و جور کردن نکات و مطابقت با کتب منبع کنکور 94 و ارائه یه زیست نامه توپ من مردادو در نظر گرفتم...در واقع سعی میکنم از هفته پایانی تیر ماه نکات رو قرار بدم...شما تا اون موقع بخونین ان شاء الله این نکاتم کمکتون میکنه واسه رسیدن به هدفتون...قول میدم ارزش صبر کردن رو داشته باشه...خوشبختانه وقت زیادی هم ازتون نمیگیره...خرجش فقط یه اینترنته حتی dial up و اگه دوست داشته باشین یه پرینت گرفتن یا دانلود کردن...امیدوارم این شانسو داشته باشم که گامی هرچند کوچیک در راستای موفقیت پزشکان و پیراپزشکان آینده میهنم بردارم**

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      پوریا جان دمت گرم...خداییش کارت خیلی شاخه!
      خیلی وقت و حوصله میخاد....فک نکنم الآن کسی مثه تو پیدا شه....منم فک نکنم ازاینکارا کنم
      واقعا افرین...خدا خیرت دهاد
      من سالای گذشته چنین حال و حوصله ای نداشتم ولی امسال فرق میکنه...
      شاید بشه گفت یه جور نذر و ادای دینه...
      اینقدر معلم و استاد پولکی دیدیم(البته قطعا اساتید بزرگوار هم کم نیستن ولی اغلب...) که همش نکته خارج از کتاب و مسخره(مثلا یکی میگفت تو ایمنی هومورال اول 3 تا پلاسموسیت تولید شده بار بعد 8 تا!!!! حفظشون کنین!!! بچه ها هم بیچاره میگفتن عجب نکته ی توپی باید دی وی دیاشو بگیرم غافل ازینکه یه سری مزخرف خارج از کتاب تحویل میگیرن و مفاهیم و ترکیبات کنکورو به دست نمیارن یکی دو میلیون ناقابل هم میرن تو خرج!!!) غالب میکنن به بچه ها تصمیم گرفتم یه کاری بکنم**

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما ک زحمت کشیدین زحمت تگ هم میکردین.

این بارش با من!

موفق باشین پوریای عزیز

ب امید موفقیت دوستان و خودم

یـــــــا حـــــــق

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      موفق باشي پوريااااااااااااااا
      كمك خواستي رو ما حساب كن.

"یـاد کــَردن"زیبــاتـــَرین هـــِدیه ایست

کِـه نیـاز بـــِه کــادو کــَردن نــَداره"بــِه یــادتونـــَم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایشالا به هدفت برسی پوریای عزیز منتظر نکات خوب شما هستیم.بازم ممنونم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم حتما استفاده ميكنم دم شما گرم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولا واقن خدا خيرتون بده ... ماهايي كه نميتونيم بريم كلاس و اينا وقتي اينطور چيزا رو ميبينيم انگار دنيا رو دادن بهمون :yahoo (4):

دوما خدا قوت

سوما مشتاقانه منتظريم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jimnana نمایش پست ها
      اولا واقن خدا خيرتون بده ... ماهايي كه نميتونيم بريم كلاس و اينا وقتي اينطور چيزا رو ميبينيم انگار دنيا رو دادن بهمون :yahoo (4):

دوما خدا قوت

سوما مشتاقانه منتظريم
      اول اینکه از ابراز لطف همتون ممنونم...ان شاء الله خدا کمک کنه شرمندتون نشم و تا کنکور 94 کنارتون باشم...دوم اینکه امیدوارم بتونم ثابت کنم واسه 80-90 زدن زیست به کلاس احتیاجی نیست و کلاس زیست فقط وقت تلف کردن و پول هدر دادنه....(البته هستن کلاسای مفید زیستم که تعدادشون در سرتا سر کشور انگشت شمارن...هر دکتری الزاما نمیتونه استاد زیست قابلی باشه و....)
      امیدوارم هرکی نمیتونه کلاس بره یا دسترسی به منابع تاپ نداره با تلاش خودش و استفاده از نکته هایی که حاصل چند سال زیست خوندن منه و عرق ریختن اساتید ارائه دهنده ی این نکات به من! به مطلوب و مقصود خودش برسه**

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام فک کنم هرکی که تشکر زده یعنی موافقه و با شما هستش...ازتون هم خیلی خیلی ممنونم:yahoo (4):منتظرتونم....
      -.زندگی یک چمدانیست که می آوریش/
      بار و بندیل سبک میکنی و میبریش/
      خودکشی مرگ قشنگیست که به آن دل بستم/
      دست کم هر دو سه شب سیر به فکرش هستم/

گاه و بیگاه پُر از پنجره های خطرم/
      به سَرم می زند این مرتبه حتما بپرم/
      گاه و بیگاه شقیقه ست و تفنگی که منم/
      قرص مــاهـی که تو باشی و پلنگی که منم/
      چمدان دست تو و ترس به چشمان من ست/
      این غم انگیزترین حالت غمگین شدن ست.-

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_blue نمایش پست ها
      بسم الله الرحمن الرحیم
      درود به همه بازدید کنندگان این تاپیک...
      کم کم داریم به نخستین سحر ماه مبارک رمضان نزدیک میشیم...قبل از هر چیز آرزو میکنم طاعات و عباداتتون در این ماه عزیز مقبول درگاه حق واقع شه ان شاء الله...
      خب ماراتن کنکور 94 چند روزیه که شروع شده(اگه شروع این ماراتن رو اوایل تیرماه بدونیم)
      مسلما همه کسایی که به فکر رتبه های خوب کنکور 94 هستن الان کلی استرس دارن و منتظر ویرایش های جدید کتابا هستن واسه خرید و گام های مصمم بعدیشون....
      به قول بعضی از دوستان اما
      به کجا چنین شتابان؟؟؟؟
      زرق و برق موسسات و انتشارات کنکوری مسلما چشم اکثر قریب به اتفاق بچه هارو به خودش جلب کرده و یا خواهد کرد...اما یه نکته...بچه ها اینا همه زرق و برق ظاهرین...تو رو خدا شما مث من و خیلیای دیگه مث من فریب نخورین...1000تا کتاب زیست جوروا جور با 500تا دی وی دی از اساتید برتر کشور نگیرین به امید زیست 90+ زدن...
      نباید قسم بخورم ولی به خدای احد و واحد قسم هرچی اینجا میگم از حرصمه و از سر دلسوزی...واسه اینه که هرکدوم از شما که راه درست رو انتخاب کردین یا خواهین کرد به هدف مقدستون برسین و وقتی رسیدین-که حتما میرسین- خدا رو یاد کنین و هرگز ازش غافل نشین...
      ببینید همه میگن اساتید برتر کنکورن...حالا برین رو سایت کانون و کلیدای استادای کانون که گزینش گر سوالات کانونن رو ببینید...اختلافات رو ببینید...اصلا دیگه هیچکی نمیتونه زیستو 100 بزنه مگه با هزار تا شرط و شروط!!!
      دیگه طراحا شده یکی دوتا سوال نادرست یا شک دار میارن که کسی 100 نزنه...حتی خودشونم نمیتونن 100 بزنن!!!
      ولی بچه ها من راهی رو بهتون معرفی میکنم که تو کنکورتون واسه 90+ برین و ان شاء الله اگه به این راه عمل کنین و اسیر دام های کنکور نشین حتما زیستتون رو بالا بزنین...حداقل80...اینو جدی میگم و مطمئن باشین میتونین تو 45-55 دقیقه زیستتون رو حداقل 80 بزنین(با توجه به سطح و سرعت عملتون)
      ولی خب کم تر از 45 دقیقه واقعا میسر نیست...
      راستش من از منابع گسترده ای طی دوران پشت کنکور بودنم استفاده کردم و یادداشت هایی برداشتم از منابع مختلف و کمی هم از برداشت های خودم که حتما چاره گشای کار همه شما خواهد بود ان شاء الله...
      اوایل یعنی تا دو سه هفته پیش میخواستم این یادداشت ها رو بصورت جزوه در بیارم و بفروشم!!! و ازین راه یه خورده پول در بیارم ولی بعدش با خدای خودم عهد کردم این نکته ها رو به هرکی طالبش بود ارائه بدم و فقط رو پاداش و سود اخرویش حساب کنم که بلکه! با آموختن نکته هایی هر چند کم اما موثر و دعای خیر شما مسیر رستگاری رو در پیش بگیرم ان شاء الله...
      پس چند تا نکته:
      1.هزینه طرح:دعا واسه ظهور منجی+دعای خیرتون واسه من(اگه این نکته ها واستون مفید بود و به کارتون اومد...)

2.این نکته ها از منابع گوناگون مثل کتابای آموزشی مختلف+آزمون های آزمایشی گزینه2 و قلم چی و سازمان سنجش...+دی وی دی های آموزشی و مقدار اندکی هم حاصل تفکر خود من بودن و هستن...نکته هایی که دقتتون و فهمتون و قدرت ترکیب و استنباطتون رو حتما به شکل خیره کننده ای اضافه میکنن(البته اگه خودتون این ویژگی ها رو نداشته باشین یا این ویژگی ها توی شما ضعیف باشن)

3.تکنیک های خوبی هم در رابطه با تست زنی که آموختم بهتون خواهم آموخت

4.با مطالعه روی کتاب های درسی منبع کنکور 94 طبق آخرین تغییرات کتابهای درسی نکات رو در اختیارتون قرار خواهم داد...

5.از بابت صحت نکات هم شک نداشته باشین...نکاتی رو بهتون میگم که از صحتشون مطمئنم و جاهایی که اختلاف نظر هست هم منبع نکته رو واستون ذکر میکنم

6.شیوه کار هم اینطوره که شما اول فصل یا فصلایی(معمولا 1 یا 2 فصل) رو به بهترین نحو و با دقت کامل میخونین و بعد من نکات اون فصل رو قرار میدم و مقایسه هم با شما

7.سعی میکنم دام ها و تله های تستی مباحث مهم رو واستون شرح بدم
      و................

8.هدفم ازین طرح فقط برقراری عدالت آموزشی واسه همه بچه های گل سرزمین عزیزم ایرانه...+رضای خدای متعال و انجام یه کار خیر و کاستن از بار سنگین گناهام

9.این کار وقت و انرژی نسبتا زیادی ازم میگیره پس ازتون میخوام فقط و فقط حمایتم کنین...قول میدم این نکات ارزش حمایت شما رو داشته باشه....با توجه به این امر اگه استقبال شما قابل قبول باشه با کمال میل شروع میکنم به جمع آوری نکات و قرار دادنشون در همین انجمن(اگه دوستان همکاری لازم رو بکنن) و از آقایان رهبر هم تقاضا میکنم این نکات رو در سایت هم قرار بدن اگه امکانش بود....و اگه استقبال هم نکنین یعنی این طرحو دوست نداشتین و منم به خواستتون احترام میذارم...در ضمن سعی میکنم نکات سطحی و خط به خط کتاب درسی هم بین نکات نباشه مگه اینکه جمله ای ابهام انگیز و یا فرار و دام دار باشه

10.جزییات بیشترو اگه قرار شد این طرح به ثمر برسه و به مرحله اجرا اعلام میکنم...فقط اینکه اگه همه چی خوب پیش بره از مرداد ماه نکات رو قرار میدم از سال دوم و پایه...هر هفته 1 یا 2 فصل(با توجه به حجم فصول و نکات)

اما روش مطالعه:
      ریز شین رو فصلا...تو بهترین ساعت مطالعاتیتون زیست بخونین...از هیچ نکته ای نگذرین...قید ها رو خیلی مرور و تکرار کنین...شکلا رو بجوین...منابع محدود اما موثر انتخاب کنین...واسه هر سال حداکثر یه کتاب آموزش+یه کتاب تست بگیرین نه بیشتر...منابع زیاد=سرگردانی و ناکامی...گول موسسات مختلف و زرق و برقشون رو نخورین...زیست ریاضی یا فیزیک نیست که روش میانبر واسه پاسخگویی بهش وجود داشته باشه...همه منابع تاکید میکنم همه منابع بی تردید اشکال دارن پس کور کورانه حرف یه منبعو در نظر نگیرین...منبع طرح سوالات کنکور فقط کتاب درسیه پس همیشه تو ساعات مطالعتون کتاب جلو دستتون باشه...
      تو این ماه عزیز من رو از دعاهای خیرتون محروم نکنین که خیلی احتیاج دارم به دعا...واسم دعا کنین به هدفم برسم اگه خیره...رمضان بر همتون مبارک**
      خیلی خوشحالم که میبینم شما بی هیچ چشم داشتی اومدین زحمت زیادی کشیدین تا نتها بچه های فروم بلکه همه اونایی که کنکور دارن ازش استفاده کنند واقعا کارتون جای تحسین داره
      و می خواستم بدونم آیا به طور جدا گانه جز کنکور برای سال های دیگه دبیرستان هم جزوه زیست دارید؟

*looking for..
      **in niz bogzarad

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harir نمایش پست ها
      خیلی خوشحالم که میبینم شما بی هیچ چشم داشتی اومدین زحمت زیادی کشیدین تا نتها بچه های فروم بلکه همه اونایی که کنکور دارن ازش استفاده کنند واقعا کارتون جای تحسین داره
      و می خواستم بدونم آیا به طور جدا گانه جز کنکور برای سال های دیگه دبیرستان هم جزوه زیست دارید؟
      امیدوارم مفید باشه...
      خب این جزوه ها میشن جزوات 30 فصل زیست کنکور که واسه همه سال هاست دیگه...زیست که تغییر چندانی نمیکنه...
      مثلا امسال یه سری تغییرات جزیی داشتیم واسه 94 یا واسه 95یی ها شاخه و رده و...یه کوچولوو اضافه شده...این جزوه و نکاتش واسه همه سالای دبیرستان قابل استفادس ولی خب استفاده اصلیش واسه کنکوره نه امتحانای دبیرستان چون نکاتی فراتر از سطح امتحانات نهایی و....است
      موفق باشین**

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من منظورم به طور جداگانست نه زیست پایه
      ممنون

*looking for..
      **in niz bogzarad

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن