خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

تروخدا بیاید کمکم کنید !! دارم دق میکنم از این کنکور لعنتی !!!!

سلام من دو روز پیش کنکور ریاضی دادم ... درصدام افتضاح شد !!!
      از اون چیزی که خودم تعیین کرده بودم خیلی داغون تر شد !!! تروخدا کمکم کنید میترسم دانشگاه آزاد های تهران هم قبول نشم !!!!!!!! تخمین رتبه قلمچی رو زدم حدودا رتبم شد 13 هزار شهمیه 1 !!! من هدفم 6 هزار 7 هزار بود !!!!
      درصدای اختصاصیم : ریاضی 16 فیزیک 25 شیمی 7 عمومی ها رو صحیح نکردم اما چیزی فکر میکنم : ادبیات 30 عربی 50 دینی 30 زبان 20 دارم سکته میکنم یعنی تخمین رتبم درسته 13 هزار میشم !!؟؟

اصن با 13 هزار میشه رشته ی معماری دانشگاه آزاد های تهران رو خوند !!! دانشگاه آزاد تا چند هزار قبوله !!؟؟؟ من که کلا از سراسری ها کشیدم کنار شهرستان هم به هیچ وجه نمیتونم برم !!!!!!!! فقط یک کلام آزاد میتونم معماری برم !؟؟؟ اگه اره که ایشا... اینی که شما میگی باشه اگه نه آزاد تهران چه رشته هایی میشه رفت ؟؟ عمران ؟ صنایع ؟ یا ... ؟؟؟

ترو خدا جوابمو بدید خواب و خوراک ندارم دو روزه !!

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با این درصدا همه میتونن نقاشی کنن

عزیزم ناراحت نشی ها
      ولی کنکور رو سال 94 بر نمی دارن
      عزمت رو قوی کن برای سال بعد ایشالله زیر 3000 , ایندت میره زیر سوال از نظر من

حالا خود دانی

Sent from my Apple Ipad Air Using Tapatalk
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      واسه دانشگاه ازاد من حتی به سیستم خود دانشگاه پیام دادم که چرا راهنمایی واسه انتخاب رشته منتشر نمی کنید و گفت این که ما رتبه ها و امار پارسال رو منتشر کنیم

کاره غیره قانونیه ولی دوساعت بعد سایت قلم چی اینو منتشر کرد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد: نمره لازم برای قبولی در رشته ها

بعدشم دو نکته درمورد ازاد بگم : اول اینکه پارسال میشناسم کسی رو که با رتبه 33 هزار داره مهندسی برق تهران جنوب می خونه
      دوم اینکه شما فایل پی دی اف رو دانلود کن درصد های قبولی دانشگاه شهر ری رو نیگا کن تو هر درس یه دونه از 10تا برنی قبولی تازه اونم تو بهترین رشته هاش

پس اصلا جای نگرانی نیست

{ مـحيط مـــجازي هــم بچــه بــازيــ شـده }

http://8pic.ir/images/h8y78ln9f1f2dkbd8j3l.jpg

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نگران نباش حداقل میتونی امار دانشگاه تبریز قبول بشی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiralizamani نمایش پست ها
      از اون چیزی که خودم تعیین کرده بودم خیلی داغون تر شد !!! تروخدا کمکم کنید میترسم دانشگاه آزاد های تهران هم قبول نشم !!!!!!!! تخمین رتبه قلمچی رو زدم حدودا رتبم شد 13 هزار شهمیه 1 !!! من هدفم 6 هزار 7 هزار بود !!!!
      درصدای اختصاصیم : ریاضی 16 فیزیک 25 شیمی 7 عمومی ها رو صحیح نکردم اما چیزی فکر میکنم : ادبیات 30 عربی 50 دینی 30 زبان 20 دارم سکته میکنم یعنی تخمین رتبم درسته 13 هزار میشم !!؟؟

اصن با 13 هزار میشه رشته ی معماری دانشگاه آزاد های تهران رو خوند !!! دانشگاه آزاد تا چند هزار قبوله !!؟؟؟ من که کلا از سراسری ها کشیدم کنار شهرستان هم به هیچ وجه نمیتونم برم !!!!!!!! فقط یک کلام آزاد میتونم معماری برم !؟؟؟ اگه اره که ایشا... اینی که شما میگی باشه اگه نه آزاد تهران چه رشته هایی میشه رفت ؟؟ عمران ؟ صنایع ؟ یا ... ؟؟؟

ايشالا كه رتبت بهتر ميشه...
      در ضمن نترس...
      من پارسال با 17000 مهندسي پزشكي علوم تحقيقات قبول شدم 13000 كه ديگه جاي خودشو داره با اين رتبه ميشه مهندسي ها رو تو ازاداي خوب خوند.
      "یـاد کــَردن"زیبــاتـــَرین هـــِدیه ایست

کِـه نیـاز بـــِه کــادو کــَردن نــَداره"بــِه یــادتونـــَم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا ازاد ک دیگه 13000 نمیخاد تو با این رتبه میتونی دولتی معماری قبولشی حالا حیف ک تهرانی وگرنه شهرستانا حتمن دولتی میتونستی بری !

13000 ک خوبه !

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

بابا ازاد ک دیگه 13000 نمیخاد تو با این رتبه میتونی دولتی معماری قبولشی حالا حیف ک تهرانی وگرنه شهرستانا حتمن دولتی میتونستی بری !

13000 ک خوبه !

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام..

بنظر من به هر قیمتی که شده نرین دانشگاه.. رشته ی مورد نظر رو نیاوردین نرین که بعد از 4 سال پشیمانی هیچ خریداری نداره ..

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      رتبتون ان چنان هم بد نیست!

اگه ترازتون نزدیک 5 6 هزار باشه به طور حتم قبولین! دوما! خدارو چه دیدین! نتایج کنکور بیاد بعد به خودتون استرس راه بدین! فعلا هیچی معلوم نیست!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اره بابا... غصه چی... 100 درصد ازاد تهران قبولی.............. اگه نمی خوای بری شهرستان.....

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiralizamani نمایش پست ها

درصد هات که از من بیشتره !!!!!!
      اره بابا بهت قول میدم زیر 13 هزار هستی ببین کی گفتم

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خواهر من سال 92 کنکور داد و الان معماری تهران مرکز میخونه.
      تهران مرکز در معماری تا 8000 پذیرش داشته. شمال و جنوب رو خبر ندارم.
      Math & Physics are fun

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ممنون از همه با این انرژی و روحیه ای که من دادند !!! واقعا داشتم دق میکردم !!
      اما یه دوستی اولین جوابی که بهم داد داغونم کرد ‍‍!! داغووون
      اما بازم مرسی که اهمیت دادید و بهم توجه کردید
      من اگر مهندسی معماری های غیرانتفاعی های تهران رو مثل سوره ، علم و فرهنگ و هنر پارس و ....قبول نشم میرم آزاد که اگر برم آزاد قطعا و حتما سال بعد کنکور خواهم داد !

بازم مرسی از همه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تخمین رتبه خیلی مطمئن نیست.
      از اسمش معلومه تخمین یه حرفی میزنه دیگه.
      تاثیر معدل مستقیم شده اونم خیلی تاثیر داره.
      بی گمان در دل من جای کسی هست که نیست...!!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اره.. اصلا نگران نباش..... ازاد غصه نداره که... حتما قبولی... موفق باشی...... فقط سخته هم بری و هم دوباره امتحان بدی....

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن