خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Post نحوه مطالعه هندسه پایه

سلام بر عزیزان سایت کنکور
      و امید موفقیت برای کنکوری های 94.مث خودم.التماس دعا دارم
      عزیزان.کلا بگین هندسه رو چجوری باید مطالعه کرد؟/؟؟یعنی بشینیم دونه بدونه سوالای کتاب رو بخونیم؟؟؟اثباتارو چجور؟؟لطفا راهنمایی کنین

2. Top | #2
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام...
      البته جسارت نشه ! من در حدی نیستم که شما رو راهنمایی کنم !
      فقط تمرین تمرین تمرین !
      اثباتا نیاز نیست ...
      فقط تمرین و تست ! همین

یعنی باید قواعد و اصول هندسه رو خیلی خوب بلد باشید که هروقت یک سوال میخواید حل بکنید تمامی قواعد در ذهنتون تداعی بشه ... من خیلی قواعد بلدم ولی دلیل اینکه نمیتونم تست بزنم اینه که با به یادآوردن اونها و استفاده در زمان تست زنی مشکل دارم ! واین مهم فقط با تمرین و تست فکر کنم حل بشه !البته این نظر منه ! دوستان دیگه شاید نظر دیگه ای بدهند !
      موفق باشید !:yahoo (3):

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا هر عزیزی هرچی میدونه درباره مطالعه هندسه بگه.خداخیرتون بده وهمه موفق باشین

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      هندسه پایه یه فصل های مهمی داره که دایره جز اون فصل هاس که به درد هندسه تحلیلی تون هم میخوره.

سعی نکنید قضایا رو حفظ کنید من همه قضیه ها و اثبات ها رو حفظ بودم واسه امتحان نهایی هم اصلا مشکل نداشتم و بانمره 19.5پاسش کردم .اما واسه کنکور قضیه اش فرق می کنه .

نحو استفاده از قضیه ها و کاربرد هاشونه که مهمه نه حفظ کردنشون.

و اینکه مسائل هندسه تکرار میشن یعنی بشینن کار کنید 8تست هندسه پایه حداقل 6تاش رو میگیرین.

{ مـحيط مـــجازي هــم بچــه بــازيــ شـده }

http://8pic.ir/images/h8y78ln9f1f2dkbd8j3l.jpg

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عزیزان میدونم کاربرداشون مهمن ..منظورش چیه؟؟یعنی کتب هندسه رو واسه کنکور چجوری بخونیم؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.ALI نمایش پست ها
      هندسه پایه یه فصل های مهمی داره که دایره جز اون فصل هاس که به درد هندسه تحلیلی تون هم میخوره.

سعی نکنید قضایا رو حفظ کنید من همه قضیه ها و اثبات ها رو حفظ بودم واسه امتحان نهایی هم اصلا مشکل نداشتم و بانمره 19.5پاسش کردم .اما واسه کنکور قضیه اش فرق می کنه .

نحو استفاده از قضیه ها و کاربرد هاشونه که مهمه نه حفظ کردنشون.

و اینکه مسائل هندسه تکرار میشن یعنی بشینن کار کنید 8تست هندسه پایه حداقل 6تاش رو میگیرین.
      داااايرهههههه هندسه پايه كه دايره نداره مگه ماله تجربي ها و رياضي ها يكي نيس؟!؟!؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      یعنی کتب هندسه رو واسه کنکور چجوری بخونیم؟

فرمول خاصی نداره دیگه اول درسنامه اس بعدشم تست زدن و رفع اشکال و بعدشم ازمون جامع اون فصل

دوستان اگه نظره خاصی دارن بگن ماهم یاد بگیریم!!!

داااايرهههههه هندسه پايه كه دايره نداره مگه ماله تجربي ها و رياضي ها يكي نيس؟!؟!؟

هندسه دو بچه های ریاضی بخش دوم دایره است

{ مـحيط مـــجازي هــم بچــه بــازيــ شـده }

http://8pic.ir/images/h8y78ln9f1f2dkbd8j3l.jpg

ویرایش توسط Mr.ALI : 08 تیر 1393 در ساعت 10:50

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودمم نمیتونم زیاد تست بزنم.هندسه به خلاقیت زیادی هم نیاز داره.
      با تست زیاد میتونید پیشرفت کنید

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganehp نمایش پست ها
      تجربی ها سال دوم هندسه میخونن

ولی رشته ریاضی سه سال ( دوم و سوم و پیش )
      تشنه ی اشک هایی هستم که وحشیانه بر روی گونه هایت جاری خواهد شد ..

M-aB

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad65 نمایش پست ها
      تجربی ها سال دوم هندسه میخونن

ولی رشته ریاضی سه سال ( دوم و سوم و پیش )
      اونو كه ميدونم فك ميكردم هندسه دوم واسه هردو يكيه

11. Top | #11
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      عزیزان میدونم کاربرداشون مهمن ..منظورش چیه؟؟یعنی کتب هندسه رو واسه کنکور چجوری بخونیم؟
      شما منتظر معجزه هستین ؟! :yahoo (4):
      برو شروع کن دیگه با یه چیزی !

12. Top | #12
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am1376 نمایش پست ها
      سلام بر عزیزان سایت کنکور
      و امید موفقیت برای کنکوری های 94.مث خودم.التماس دعا دارم
      عزیزان.کلا بگین هندسه رو چجوری باید مطالعه کرد؟/؟؟یعنی بشینیم دونه بدونه سوالای کتاب رو بخونیم؟؟؟اثباتارو چجور؟؟لطفا راهنمایی کنین
      1: مطالعه ی کتاب به صورت دقیق و بررسی تک تک مثال ها و تمرین ها ! و فکر روی اونا بعد چک کردن جواب !
      2: مطالعه ی درسنامه یا جزوه و فکر روی مثال ها و مسلط شدن روی مبحث !
      3: تست زدن دونه دونه ...فکر کردن رو مساله ( حتی اگه زیاد طول بکشه و حتی اگه بعد از یه ربع هم حل نشده باشه ! ) ... مطالعه ی دقیق پاسخ تشریحی بعد از حل تست و یادداشت و خلاصه برداری نکات !
      4: تست سخت تر از مرحله ی 3 ! به اندازه ی کافی ! حل دونه به دونه و تشریحی !
      5: چند بار در طی چند روز مختلف تست زمان دار و آزمونی از کل مطالب فصل یا فصل ها ...بررسی نقاط ضعف در پیداکردن راه حل در وقت خودش‌! و کار روی اونا !
      6: مرور ! نکات + تست های علامت دار + یه آزمون یا حداقل یه مجموعه تست از مبحث ...این بخش دیگه به مقدار نیاز باید تکرار بشه !

تو هر مرحله گیر کردین بدونین باید رو مرحله قبلش بیشتر کار کنین

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام من امسال کنکور تجربی دادم و حتمن دندون اصفهان رو میارم دندون شهر تهرانو نمیدونم چون رتبم لب مرز تهرانه اما این علاقه ی من نیست و من میخام دندون ثبت نام کنم اما برای کنکور ریاضی 95 آماده بشم و انشاء الله دولتی قبول بشم (البته به من گفتن که باید هر ترم مثل غیر انتفاعی هزینه بدم که خب مشکلی نیست)
      من نمی خوام مطالبی که واسه تجربی خوندم یادم بره چون حجم زیادی از کنکور شما رو من توی تجربی کار کردم ولی الان می خوام خوندن درسایی که ریاضیا دارن و برای من جدیده رو شرو کنم
      به نظر شما کدوم یک از درسا احتیاج به کلاس داره بین دیف و هندسه و گسسته؟
      من چطور باید آماده بشم؟آیا در آزمون آزمایشی ثبت نام کنم یا ...

14. Top | #14
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra12345 نمایش پست ها
      سلام من امسال کنکور تجربی دادم و حتمن دندون اصفهان رو میارم دندون شهر تهرانو نمیدونم چون رتبم لب مرز تهرانه اما این علاقه ی من نیست و من میخام دندون ثبت نام کنم اما برای کنکور ریاضی 95 آماده بشم و انشاء الله دولتی قبول بشم (البته به من گفتن که باید هر ترم مثل غیر انتفاعی هزینه بدم که خب مشکلی نیست)
      من نمی خوام مطالبی که واسه تجربی خوندم یادم بره چون حجم زیادی از کنکور شما رو من توی تجربی کار کردم ولی الان می خوام خوندن درسایی که ریاضیا دارن و برای من جدیده رو شرو کنم
      به نظر شما کدوم یک از درسا احتیاج به کلاس داره بین دیف و هندسه و گسسته؟
      من چطور باید آماده بشم؟آیا در آزمون آزمایشی ثبت نام کنم یا ...
      سلام...خب معلومه که سطح خوبی دارین ...به نظرم میتونید کنکور 94 هم به راحتی قبول بشید چون تنها چیزی که شما برای رسیدن به دانشگاه تراز اول نیاز دارین مرور و تقویت درس های عمومی و شیمی و فیزیکه و خوندن یه سری مباحث جدید ریاضی و کمی فیزیک که مهمترین چیز تو یادگیریشون علاقه هست ! که اونم دارین...ببینید الان با توجه به سطح کار کتابای کمک درسی بازار تو هیچ درسی نمیشه گفت همه احتیاج دارن که به کلاس برند ! بستگی داره بتونید با یه کمک درسی خودتون همه چی رو بفهمید یا نه ! بین این ها بازم بعضی مباحث دیفرانسیل و گسسته کمی بیشتر نیاز به فهمیدن دارن تا کار . کلاس کمک خوبی میکنه براشون . آزمون آزمایشی رو ثبت نام کنید و با برنامش پیش بیاین تا درسایی که خوندین فراموشتون نشه و پیشرفتتون تو درسای جدید رو هم ببینید .

باید برنامه ی مناسبی بریزید سعی کنید هر چه سریعتر شروع کنید و برای هفته های اول برنامتون طوری باشه که تاکیدتون روی مباحث ریاضی باشه اما حتما تمام درس های دیگه رو هم تو برنامه قرار بدین و کار کنید...بعد از یکی دو هفته اگه آزمون آزمایشی هم شرکت کنید خودتون ایرادات برنامتون رو میفهمین و رفع میکنید ...با تجربه و سطحی که دارین فکر نکنم به مشکلی در برنامه ریزی و خوندن بر بخورین و فقط با تلاش مستمر (=پشتکار) مطمئنا میتونید در دانشگاه و رشته ی تراز اول قبول شین.

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بهترین منبع برای مطالعه هندسه پایه کتاب هندسه انرزی اتمی است.

بنده اعتقاد دارم اگرکسی بتواند سوال های این کتاب را حل کند و درک کند از 8 سوال حداقل 6 سوال را میتواند جواب دهد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن