خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام؛
      راستشو بخای من هندسه پایه ام صفر بود، یعنی باور کن داغون بودم و همش صفر میزدم دیگه کلا در شرف بی خیال شدن 8 تا سوال بودم که به پیشنهاد یکی از دوستان رفتم گاج خریدم ( خودم نشر الگو داشتم) و چون تو اون دوران تو اوج بودم و ترازمو تو 6500 ثابت رده بودم، خیلی تو فاز خر خونی بودم، واسه همین فک کنم 5 دفعه همه ی تست های گاج رو زدم، هندسه یک و دو رو میگم. یعنی باور کن از 8 تا سوال امسال 5 تا رو زدم ( سوالای امسال رو خود فیثاغورث هم نمیتونست حل کنه ها)

خلاصه خیلی راضی بودم، نشر الگو هم کتاب خیلی خوب و سطح و بالایی بود ولی چون من بیش از اندازه شاسکول بودم:yahoo (21): هیچی نمیفهمیدم، ولی با گاج حال کردم. شما هم اگه یه چیزایی بلدی برو الگو بخون، در غیر اینصورت گاج بخون. موفق و موید باشی

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط depp نمایش پست ها
      سلام؛
      راستشو بخای من هندسه پایه ام صفر بود، یعنی باور کن داغون بودم و همش صفر میزدم دیگه کلا در شرف بی خیال شدن 8 تا سوال بودم که به پیشنهاد یکی از دوستان رفتم گاج خریدم ( خودم نشر الگو داشتم) و چون تو اون دوران تو اوج بودم و ترازمو تو 6500 ثابت رده بودم، خیلی تو فاز خر خونی بودم، واسه همین فک کنم 5 دفعه همه ی تست های گاج رو زدم، هندسه یک و دو رو میگم. یعنی باور کن از 8 تا سوال امسال 5 تا رو زدم ( سوالای امسال رو خود فیثاغورث هم نمیتونست حل کنه ها)

خلاصه خیلی راضی بودم، نشر الگو هم کتاب خیلی خوب و سطح و بالایی بود ولی چون من بیش از اندازه شاسکول بودم:yahoo (21): هیچی نمیفهمیدم، ولی با گاج حال کردم. شما هم اگه یه چیزایی بلدی برو الگو بخون، در غیر اینصورت گاج بخون. موفق و موید باشی

درسته

نشر الگو فقط واسه کساییه که حداقله اطلاعات رو دارند و برای تثبیت و تقویت اونها نیازمند تست هستند.

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه کلاس کنکور میری که وقتتو الکی نزار براش هر وقت موقعش رسید دبیرتون میگه چی بخونی که دو جزوه ای هم نشی.
      اما در حالت کلی از 8 فصل هندسه پایه اگه میخوای چیزیو بزاری کنار 3 فصل سال دوم و فصل اول سال دوم رو بزار کنار چون اینا مربوط به مثلث میشن و سوالاش از همه سخت تره

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام .. یک سوال .. آیا موسسه الا هندسه هم داره ؟اگر داره خوبه ؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abf نمایش پست ها
      برای راه افتادن استاد کبریایی خیلی خوبه ولی هندسه تست های مختلف نیاز داره برای امادگی. ، من خودم باهاش حال کردم ، کلاس شوخی هم هست کلی شوخی میکنه.
      هندسه پایه وحید کبریایی کلاس کنکور(1) (95-94) | آلاء

برای تجربی ها چون فقط هندسه 1 دارن اونا رو ببینید

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abf نمایش پست ها
      توی چت باکس هم گفتم هر دو خوبن اما به نظرم اقای حسینی رو ببینید بار علمی بیشتره ب نظرم و بهتر میگن البته از نظر من
      به محض این که از یادگرفتن دست بردارید شروع به مردن می کنید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن