خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشاوره رایگان برای کنکوری 94

با سلام خدمت کنکوری های تازه شروع کرده یا دوستانی که می خواهن تازه شروع کنن . من امسال کنکور دادم در رشته ریاضی . میانگین تراز کانونم هم 7200 بوده است . تصمیم گرفتم تا حد توانم به دوستان 94 ای کمک کنم ( البته دروس عمومی و تخصصی رشته ریاضی ) . دوستانی که در زمینه برنامه یا منابع مشکلی دارن اگر تمایل داشتند بپرسن من هم سعی می کنم منابعی ک استفاده کردم و مفید بوده رو معرفی کنم . اشالله بعد شهریور هم میخواهم کلاسهای رفع اشکال رایگان تو شرق تهران بگذارم برای فیزیک و ریاضی که اگه دوستان خواستن شرکت کنم . دوستان سال سومی هم که میخواهن از امسال شروع کنن (که کار درستی هم میکنن) سوالی بود ، در خدمتم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روزی جند ساعت تو تابستان درس بخوانیم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sohil-20 نمایش پست ها
      روزی جند ساعت تو تابستان درس بخوانیم
      یکی از چیزایی که آقای قلم چی هم تو جلسات روش تاکید داشت ، این بود که سعی کنید تو تابستان اول کمیت و ساعت مطالعه را افزایش دادید و پس از رسیدن به عدد مناسب روی کیفیت مطالعه کار کنید . شما تابستان مدرسه میرید؟ . در کل خود من که تا ساعت 5 به جز 3شنبه و پنج شنبه و جمعه مدرسه بودم و روزایی که خونه بودم روزانه 10ساعت و روزایی که مدرسه بودم اکثراً 6-7 ساعت میخوندم . البته ساعت مطالعه به پایه شما هم بستگی داره و خیلی بیشتر به هدفتون!! . یک نکته مهم دیگه این که سعی کنید خیلی خیلی کم عمومی بخونید . تمرکز هم روی فیزیک و ریاضی و در شیمی هم روی مسائل فصل 1 و 2 و فرمول ها رو هم باید قاعدتاً حفظ باشید ولی حفظی ها فراموش میشه ! . البته اگه تا حالا دینی تست نزدید برای این که با فضای تست که کلاً با نهایی فرق داره (خصوصاً کنکور 93 بخش آیات) سعی کنید از روی دور دنیا یا زرد (یا از خود سایت کنکور) فقط تست های 2-3 دوره برای سال سوم را بزنید تا بفهمید کلاً قضیه تست دینی چیه ! . ادبیات هم کتاب قرابت بگیرید چون فراموشی نداره و قرار نیست چیزی حفظ کنید ! . کتاب دکتر سبطی برای آموزش و تست الگو خوبه . البته عربی جزو درسای حفظی حساب نمیشه ولی اگه مثل من پایه تون قوی است زیاد نگرانش نباشید . کتاب عربی هم یک کتاب معلم ما داره چاپ میکنه از ژرف که واقعاً فوق العاده است (سال پیش برای ما میآورد و از اون میخواندیم نسخه دستی رو . کل کلاس فک کنم عربی بالای 50 زدن . صبر کنید به نظرم تا اون بیاید . ایده های بکر و جدید برای تست داره . مولف هم دکتر زمانی هست) .
      سوال شما چه کوچولو چه جوابی دادما !! خخخخ . باز سوالی بود در خدمتم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. من میدونم که ما برای دیفرانسیل وگسسته امسال تومدرسه دبیر خوب نداریم.خیلی افتضاخن
      مدرسه روهم نمیتونم عوض کنم.کلاس بیرون هم نمیتونم برم.dvdاز موسسه ها هم نمیتونم بخرم.
      نمیدونم چیکارکنم راهنمایی میخوام؟؟
      ممنون

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jasmine نمایش پست ها
      سلام. من میدونم که ما برای دیفرانسیل وگسسته امسال تومدرسه دبیر خوب نداریم.خیلی افتضاخن
      مدرسه روهم نمیتونم عوض کنم.کلاس بیرون هم نمیتونم برم.dvdاز موسسه ها هم نمیتونم بخرم.
      ممنون
      شما میونین از کتاب های کمک درسی خوب استفاده کنین برای ریاضی مثل گاج.خیلی سبز.رمزینه و...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa. نمایش پست ها
      شما میونین از کتاب های کمک درسی خوب استفاده کنین برای ریاضی مثل گاج.خیلی سبز.رمزینه و...
      حتماجواب میدن.یه وقت تجدید نیارم؟؟؟
      راستی میشه توضیح بدید تابستون روچیکارکنیم؟چه جوری درس بخونیم؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حتماجواب میدن.یه وقت تجدید نیارم؟؟؟
      راستی میشه توضیح بدید تابستون روچیکارکنیم؟چه جوری درس بخونیم؟
      بله جواب میده البته باید تلاش و پشتکار هم داشته باشین و مسله و تست هم زیاد کار کنین

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از كي شروع كنيم تو تابستون؟؟؟؟
      از كجا شروع كنيم!؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظر شما توی تابستون باید پیش رو هم خوند ؟
      اول از دوم شروع کنیم یا سوم یا ترکیبی (این سوال خیلی ذهن من رو مشغول کرده خواهشن اگه زحمتی نیست مفصل جواب بدید d

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Omid reza نمایش پست ها
      از كجا شروع كنيم!؟
      از همین الان بهترین فرصت هست
      اگر برای نهایی خوب خوندی طبق اولین آزمون قلم چی تا ۲۷ تیر تمام دروس اختصاصیت رو بخون و تست بزن

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام من متاسفانه امسال قبول نمیشم وقراره دوباره بخونم و شدیدا تو ریاضی و فیزیک ضعیفم.طوری که ریاضی و فیزیک جمعا 12 تا تست تو کنکور زدم.شیمی هم مسئله هیچ نمیدونم.البته رشتم تجربیه ولی اگه بتونی به من منابع خوب این 3 تا درسو بهم معرفی کنی برادری کردی.بعد اگه میشه بگو تو تابستون چجور بخونم ؟؟روزی چندساعت؟؟از کی شروع کنم؟؟؟پارسال روزی 11 ساعت مطالعه داشتم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون
      سلام . عزیز شما اگه دبیر تا حدودی هم خوب هست سر جلسه ی تدریس برو (نه حل تمرین!) و بعد از کتابای تست (جلوتر میگم) تست کار میکنی ولی قبل از اون میتونه از 3دقیقه های کانون استفاده کنی و کتاب تست هم دبیر ما کتاب تست دیفرانسیل رو برای گاج نوشته (آقای عبدی پور) من استفاده کردم (میکرو) . پاسخ تشریحی و درسنامه هاش خوب هست ! . راستی سایت دبیرستان شریف رایگان ویدیو تدریساشون رو میزاره . اگه اینترنتت خوبه استفاده کن . تست جز گاج خیلی سبز و مهروماه هم خوب است . البته من گاج و آبی استفاده کردم ولی با شرایطی که میگی گاج و خیلی سبز الویت داره . موفق باشید

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها
      سلام من متاسفانه امسال قبول نمیشم وقراره دوباره بخونم و شدیدا تو ریاضی و فیزیک ضعیفم.طوری که ریاضی و فیزیک جمعا 12 تا تست تو کنکور زدم.شیمی هم مسئله هیچ نمیدونم.البته رشتم تجربیه ولی اگه بتونی به من منابع خوب این 3 تا درسو بهم معرفی کنی برادری کردی.بعد اگه میشه بگو تو تابستون چجور بخونم ؟؟روزی چندساعت؟؟از کی شروع کنم؟؟؟پارسال روزی 11 ساعت مطالعه داشتم
      11ساعت خوبه . چون خونه ای سعی کن 11هر روز باشه . نه که بکنی 15 و بعد یک روز 15 بخونی فردا 4 و فردا 4 و دوباره یک روز 15 . سعی کن دقیق با برنامه بری . مثلاً مشخص کنی روزی 11 ولی جمعه مثلاً برای استراحت 8 . چون سال پیش هم زیاد مطالعه کردی به نظرم 5-6روز دیگه شروع کن ! و این چند روز استراحت
      منابع خودم و مورد تائید دروس مشترک :
      ریاضی : من ریاضی رشته ریاضی گاج و آبی و خیلی سبز (کاربرد مشتق) داشتم ولی رشته تجربی نمیدونم ولی فک کنم بازم همین انتشارات خوب کار کرده باشن!
      فیزیک : صد در صد میکرو و با پاسخنامه ! . ولی همه تست ها رو بزن . با اطمینان میگما ! . زیاد هم دنبال نکته و این موسسه و ... نباش !
      شیمی : مثل همیشه خیلی سبز و مبتکران ! . من برای سال دوم مبتکران ولی سال سوم و پیش خیلی سبز را پیشنهاد می کنم (البته من 2ام رو از مبتکران استفاده نکردم و فقط کتاب میخوندم و تست چند سال اخیر با تخته سیاه ولی اگه پایه نداری از مبتکران استفاده کن . موفق باش

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگه ادبیات و مخصوصا دینی رو تو تابستون نخونم به ضررم میشه؟ چون میدونم دینی رو زود یادم میره و ادبیاتم تا حدودی قویه و زیاد وقت نمیگیره. میخوام عربی و ریاضی و فیزیک و شیمی و زیستمو تو تابستون قوی کنم.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Omid reza نمایش پست ها
      از كجا شروع كنيم!؟
      از همین الان ! . ولی از کم شروع و طی چند هفته به تایم مورد نظر خود را برسانید . دروس سال سوم تخصصی (شیمی فیزیک و ریاضی ) الویت اول هستند . 1-2 درس هم از پیش 1 پیشخوانی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط pompom نمایش پست ها
      اگه ادبیات و مخصوصا دینی رو تو تابستون نخونم به ضررم میشه؟ چون میدونم دینی رو زود یادم میره و ادبیاتم تا حدودی قویه و زیاد وقت نمیگیره. میخوام عربی و ریاضی و فیزیک و شیمی و زیستمو تو تابستون قوی کنم.
      صد در صد عزیز باید تخصصی رو تمرکز کنی و عمومی ای که صرفاً حفظی است فایده نداره و صد در صد فراموش میشه ! . ولی اگه با روش طرح تست از دینی آشنا نیستی و سال پیش آزمون ندادی یک نگاهی به تستا بنداز که قضیه دستت بیاید . ادبیات هم اگه وقت کنی قرابت از هامون سبطی کار کنی و بعد تستای الگو رو بزنی عالیه ولی اصلاً تاریخ ادبیات و چیزای حفظی نخون ولی اگه با قلم چی جلو میری . با برنامه اونارم بخون

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 221488 نمایش پست ها
      بنظر شما توی تابستون باید پیش رو هم خوند ؟
      اول از دوم شروع کنیم یا سوم یا ترکیبی (این سوال خیلی ذهن من رو مشغول کرده خواهشن اگه زحمتی نیست مفصل جواب بدید d
      تمرکز روی پایه باشه ولی دروس تخصصی از پیش رو (خصوصاً فیزیک) یکی و دو درس رو پیشخوانی کنی خوبه . تحلیلی و گسسته هم چون جدید است یک نگاهی بنداز (خصوصاً تحلیلی چون راحت ترین درس ریاضی است !) ولی باز تمرکز روی 2ام و 3ام و دروس تخصصی و در گام بعد زبان و عربی باید باشه
      ویرایش توسط masood.rahimi : 07 تیر 1393 در ساعت 22:51

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن