خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Cool گرفتن دیپلم دوم برای ارتقاء سوابق تحصیلی

سلام . من امسال فارغ التحصیل ریاضی هستم و میخوام کنکور 94 شرکت کنم . با توجه به اینکه معدلم سال سومم خوب نشده ، میتونم همین امسال برای گرفتن دیپلم دوم اقدام کنم و در شهریور ماه یا دی ماه در امتحانات نهایی تجربی یا ریاضی شرکت کنم ؟ مشکلی برای نظام وظیفه پیش نمیاد ؟
      چون شنیدم که امکان گرفتن دیپلم دوم هست ولی نمیدونم که برای کنکور سال آیندم میشه استفاده کرد یا نه ...
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط batista نمایش پست ها
      سلام . من امسال فارغ التحصیل ریاضی هستم و میخوام کنکور 94 شرکت کنم . با توجه به اینکه معدلم سال سومم خوب نشده ، میتونم همین امسال برای گرفتن دیپلم دوم اقدام کنم و در شهریور ماه یا دی ماه در امتحانات نهایی تجربی یا ریاضی شرکت کنم ؟ مشکلی برای نظام وظیفه پیش نمیاد ؟
      چون شنیدم که امکان گرفتن دیپلم دوم هست ولی نمیدونم که برای کنکور سال آیندم میشه استفاده کرد یا نه ...
      ممنون
      اگه دیپلم ریاضی داری فک نکنم بتونی دیپلم مجدد بگیری
      پاسخ به سوالات سربازی

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط batista نمایش پست ها
      ممنون
      میتونین بجای وقت گذاشتن برای گرفتن دیپلم وقتتون رو صرف خوندن بیشتر و امادگی در کنکور کنین خودتون رو درگیر معدل نکنین باور کنین اصل کنکور توی روز کنکور اتفاق میفته نه معدل

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما می‌توانید دو دیپلم یکی از گروه نظری و دیگری از گروه فنی حرفه را داشته باشید. ولی برای دو دیپلم از گروه نظری بنده تا کنون آیین نامه را مشاهده نکردم. توصیه می‌کنم برای اطمینان بیشتر سوال خود را با آموزش و پروش ناحیه تحصیلتان مطرح فرمایید.
      طبق گفته سحر خیز معاون متوسطه آموزش و پرورش افرادی که درصدد بهبود معدل خود می‌باشند می توانند به شورای عالی آموزش و پرورش مراجعه و درخواست خود را مطرح و یا بصورت مکتوب بنویسند و بعد از بررسی های لازم این کمیسیون رای نهایی را برای آموزش و پرورش می فرستد و اگر شرایط را داشته باشند می توانند مجددا در دروس افتاده امتحان دهند تا نمره معدلشان هم بیشتر شود و از این طریق مشکلشان بر طرف شود.

بنابراین شما برای هر تصمیمی باید به شورای عالی آموزش و پرورش مراجعه و در خواست خود را ارجاع دهید.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها
      اگه دیپلم ریاضی داری فک نکنم بتونی دیپلم مجدد بگیری
      بله درسته نمیشه دوباره دیپلم ریاضی بگیرم . من میخوام اگه بشه دیپلم تجربی بگیرم برای شرکت در کنکور ریاضی چون همونطور که میدونید ، با دیپلم تجربی برای رشته ریاضی میشه ثبت نام کرد

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شدنی که میشه
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ینی من که رشته تجربیم میتونم دیپلم ریاضی بگیرم و دوباره کنکور تجربی بدم؟
      لطفا جواب بدین چون خیلی مهمه!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KamyR نمایش پست ها
      سلام ینی من که رشته تجربیم میتونم دیپلم ریاضی بگیرم و دوباره کنکور تجربی بدم؟لطفا جواب بدین چون خیلی مهمه!
      اگه جوابشو فهمیدی بمنم اطلاع بده،، کجا باید درخواست بدیم؟ همون مدرسه که پرونده مون هست؟ ؟ از کجا نامه بگیریم؟ ؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drsetareh1373 نمایش پست ها
      اگه جوابشو فهمیدی بمنم اطلاع بده،، کجا باید درخواست بدیم؟ همون مدرسه که پرونده مون هست؟ ؟ از کجا نامه بگیریم؟ ؟
      تو انجمن تاپیکی هست با نام "میشه دوباره دیپلم گرفت"
      این رو سرچ کنید پیداش کنید از صفحه اول بخونید ، اونجا موضوع رو کامل بحث کردیم. جواب همه سوالاتتون رو میتونید بگیرید اونجا

10. Top | #10
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با وجود همه شایعه های ابتدای هرسال فکر نمی کنم تاثیر معدل از چیزی که الان هست بیشتر بشه
      پس بهتره بجای فکر دیپلم مجدد و ارتقا معدل به فکر درصدهای بالاتری باشی که در کنکور 95 انشالله میزنی
      اگرهم دیپلم مجدد بگیری جدای درد سر تشریحی خواندن در تابستان و بی برنامه شدن ، همه دروسش نمی تونی امتحان بدی و بنا به رشته ات بین 8 تا 10 واحد فقط بهت میدن

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KamyR نمایش پست ها
      سلام ینی من که رشته تجربیم میتونم دیپلم ریاضی بگیرم و دوباره کنکور تجربی بدم؟
      لطفا جواب بدین چون خیلی مهمه!
      بله - میتونید دیپلم ریاضی و یا انسانی بگیرید و در کنکور تجربی شرکت بکنید
      اگه با دیپلم ریاضی - کنکور تجربی بدید تاثیر معدل شما 18 درصده
      اگه با دیپلم انسانی کنکور تجربی بدی تاثیر معدلت 7 درصده
      مسلما بهترین گزینه انسانی هستش - چون تاثیر ناچیزی داره ولی خب درس های متنوعی داره که باید پاس کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      با وجود همه شایعه های ابتدای هرسال فکر نمی کنم تاثیر معدل از چیزی که الان هست بیشتر بشه
      پس بهتره بجای فکر دیپلم مجدد و ارتقا معدل به فکر درصدهای بالاتری باشی که در کنکور 95 انشالله میزنی
      اگرهم دیپلم مجدد بگیری جدای درد سر تشریحی خواندن در تابستان و بی برنامه شدن ، همه دروسش نمی تونی امتحان بدی و بنا به رشته ات بین 8 تا 10 واحد فقط بهت میدن
      این حرفتون خیلی پسندم شد - دیپلم مجدد واقعا یک بی برنامگی شدیدی داره

کسی که دیپلم داشته باشه و بخواد دیپلم مجدد بگیره داوطلب آزاد حساب میشه ویک کد دانش آموزی جدید بهش میدن
      داوطلب آزاد هیچ گونه سقف واحدی نداره و میتونه همه رو بگیره
      ولی خب فرجه کم میدن و امتحان دادن همشون کار اشتباهیه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط idealist نمایش پست ها
      تو انجمن تاپیکی هست با نام "میشه دوباره دیپلم گرفت"این رو سرچ کنید پیداش کنید از صفحه اول بخونید ، اونجا موضوع رو کامل بحث کردیم. جواب همه سوالاتتون رو میتونید بگیرید اونجا
      مرسی. منصرف شدم، ،بنظرم معدل پایین تاثیر منفی نداره تا جایی که شنیدم، ،کسی که برای دندانپزشکی و پزشکی میخونه درصداش همه بالا 70بشن که دیگ قبوله

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مرسی. منصرف شدم، ،بنظرم معدل پایین تاثیر منفی نداره تا جایی که شنیدم، ،کسی که برای دندانپزشکی و پزشکی میخونه درصداش همه بالا 70بشن که دیگ قبوله
      اشتباه نکنید ... زمان خودم که کنکور دادم رتبم با کسایی که ریاضیو 60 زدن یکی شد ... با وجودی که خودم 80 خورده ای زدم ... معدل تاثیرش وحشتناکه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash123 نمایش پست ها
      اشتباه نکنید ... زمان خودم که کنکور دادم رتبم با کسایی که ریاضیو 60 زدن یکی شد ... با وجودی که خودم 80 خورده ای زدم ... معدل تاثیرش وحشتناکه
      مثلا من همه درسارو بالا 80بزنم دندان قبول نمیشم؟ ؟

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مثلا من همه درسارو بالا 80بزنم دندان قبول نمیشم؟ ؟
      نمیدونم ... ولی با این درصدایی که میگید و یه معدل بالایه 19 راحت دو رقمی کشور میشه شد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن