خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      نه خانوم محمدی اینطوریام نیست
      این برنامه مناسب خیلی از بچه ها نبود چون خیلیاشون شروع میکنن آهسته و پیوسته میخونن!
      خیلیا تو این سال سوم جوری نخوندن که بتونن اینجور برنامه ای رو اجرا کنن
      این برنامه خوب بود ولی همونطور که خودتونم گفتین واسه کسی که خوب اومده باش تا امروز
      ولی مطمئن باشین اونایی که شما جزء دسته ی دوم دونستیدشون حتما1فصل رو خوندن تا حالا خود من از یه فصل بیشتر خوندم
      البته شاید اکثرا رفته باشن از شیمی2شروع کرده باشنمن جمله خودم
      سلام
      بله منم اعلام کردم هرکس که نمیتونه با این پیش بره به من پ.خ بده بهش برنامه بدم
      چند نفر پ.خ دادن با برنامه ی سبک هم نخوندن!!!!
      میاین این انجمن چت کنید مگه؟؟ خب درس بخونین دیگه!
      همی الان براتون 70-80 نفر نام ببرم که با این برنامه خوندن؟؟ حتی کسایی که سال سوم خوب نخونده بودن!!!!!
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moriii نمایش پست ها
      خیلی مردی
      من دخترم!!!!!!!

iroch.ir/forum

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
      سلام
      همی الان براتون 70-80 نفر نام ببرم که با این برنامه خوندن؟؟ حتی کسایی که سال سوم خوب نخونده بودن!!!!!
      خب از این دسته ی دومی که گفتین تو اینجا بیشتره
      بعدشم خب الان اکثرا از دوم شروع میکنن/شما چرا از دوم شروع نکردین؟

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب از این دسته ی دومی که گفتین تو اینجا بیشتره
      بعدشم خب الان اکثرا از دوم شروع میکنن/شما چرا از دوم شروع نکردین؟
      ببخشید اما اکثرا خیلی اشتباه میکنن!!
      برنامه ی گزینه 2 و قلمچی از سومه!
      هزار تا مشاور میگن از سوم بخونید
      اونوقت این اکثرا برا خودشون تصمیم میگرن؟؟؟
      در ضمن من گفتم هرکس برنامه ی جدا میخواد به من پ.خ بده! چرا ندادن؟؟؟؟
      اون هایی هم که دادن با برنامه ای ک بهشون دادم نخوندن!! چون تنبلی کردن! هر شب گفتن نصفشو خوندم فردا جبران میکنم و...!!!

iroch.ir/forum

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون هایی هم که دادن با برنامه ای ک بهشون دادم نخوندن!! چون تنبلی کردن! هر شب گفتن نصفشو خوندم فردا جبران میکنم و...!!!
      خب دلیلش چیه؟
      من شخصا توی دوم مشکل اساسی دارم سوم خوندنش برام راحت تره!
      تازه مطالب دوم 1جورایی(تازه 1جور کمه!! چند جورایی!) بقیه جاها هم لازم میشه
      خب مثلا یکی مثل من ازتون پرسیدم!! نپرسیدم؟!!!دیدم گفتید مطابق با برنامه میگید گفتم صبر کنم اونموقع با برنامه خودم منطبقش کنمو به شمام زحمت ندم که تک تک برنامه بدین
      ولی واقعا از زحمت هاتون تشکر
      الانم از شیمی2 تقریبا تا نصف فصل دو اومدم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببخشید ولی مشاورا اشتباه نمی کنن؟معصوم که نیستن......خوب یکی که اصلا تاحالا شیمی نخونده هیچی از سوم نمیفهمه...
      من تصمیم گرفتم از سوم بخونم ولی دیدم دوستام دارن از دوم شروع می کنن منم نظرم عوض شد...دوم از نظر مباحث خیلی زیاد تره...درسته یه ذره سبکتره ولی بازم جای کار داره...
      قرار نیست هرچی مشاورا می گن درست باشه...

A SONG OF ICE AND FIRE

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب دلیلش چیه؟
      من شخصا توی دوم مشکل اساسی دارم سوم خوندنش برام راحت تره!
      تازه مطالب دوم 1جورایی(تازه 1جور کمه!! چند جورایی!) بقیه جاها هم لازم میشه
      خب مثلا یکی مثل من ازتون پرسیدم!! نپرسیدم؟!!!دیدم گفتید مطابق با برنامه میگید گفتم صبر کنم اونموقع با برنامه خودم منطبقش کنمو به شمام زحمت ندم که تک تک برنامه بدین
      ولی واقعا از زحمت هاتون تشکر
      الانم از شیمی2 تقریبا تا نصف فصل دو اومدم
      شما پشت کنکور موندید و فرق داره
      اما اکثر بچه ها سال اولشونه و تازه نهایی دادن. اگر سوم رو بخونن چون تازه برا نهایی خوندن بازدهی بالا داره
      شما بهم میگفتید برنامه میخواید منم بهتون میگفتم برام زحمتی نیست و اصلا قانعتون میکردم شیمی 3 بخونید!
      شما تو این 3 هفته فقط 1.5 فصل خوندید؟؟

iroch.ir/forum

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آقای الف نمایش پست ها
      ببخشید ولی مشاورا اشتباه نمی کنن؟معصوم که نیستن......خوب یکی که اصلا تاحالا شیمی نخونده هیچی از سوم نمیفهمه...
      من تصمیم گرفتم از سوم بخونم ولی دیدم دوستام دارن از دوم شروع می کنن منم نظرم عوض شد...دوم از نظر مباحث خیلی زیاد تره...درسته یه ذره سبکتره ولی بازم جای کار داره...
      قرار نیست هرچی مشاورا می گن درست باشه...
      اگر به خودم میگفتید برنامه ی سال دوم هم میدادم
      در ضمن همون اول ک گفتم میخوام برنامه بدم 20 نفر پستم رو تشکر کردن و موافق بودن. الانکه درس نخوندن همه ایراد میگیرن!
      اگر ایراد داشت از اول میگفتید!!

iroch.ir/forum

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگر به خودم میگفتید برنامه ی سال دوم هم میدادم
      در ضمن همون اول ک گفتم میخوام برنامه بدم 20 نفر پستم رو تشکر کردن و موافق بودن. الانکه درس نخوندن همه ایراد میگیرن!
      اگر ایراد داشت از اول میگفتید!!
      خانم محمدی چه ربطی به حرف من داره...شما میگی چون مشاورا گفتن از سوم شروع کنید همه باید از سوم شروع کنن...
      منم از بایت اینکه دیدم دارید بدون هیچ چشم داشت کار می کنید از تون تشکر کردم...وگرنه انقدر عرضه دارم برا خودم برنامه ریزی کنم...
      موفق باشید

A SONG OF ICE AND FIRE

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      امروز فصل 3 هم باید تموم میشد و یعنی شما باید 1 دور کل شیمی 3 رو تموم میکردید که مطمینم 1 نفر هم این کارو نکرد چون 2 فصل قبل رو کسی تموم نکرد و این نشون میده هدف شما ها از اومدن تو انجمن درس خوندن نیست!!! من وقتمو میذارم و براتون اماده میکنم اما شماها حتی زحمت نمیکشید برای خودتون درس بخونید!
      مگه نمیگید شیمی سخت شده؟؟ پس باید بخونید. نمیشه بذاریدش اردیبهشت و بعد تازه بخواید شروعش کنید!
      دنبال تکنیک و فرمول و اب خوردن و... هم نباشید! شیمی مثل عربی نیست که بگید فقط فلان فصل رو بخونم میتونم توش کامل جواب بدم و با تکنیک تستش رو بزنید. حتی اگر رو یه فصل خیلی هم مسلط باشید میبینید که کنکور دارن سخت میدن!
      من برا این برنامه نه دارم پول میگیرم نه هیچی! نه خوندن شما به نفع منه! هرکدومتون شیمی رو بالای 70 بزنید که نمیگید محمدی باعث شد! تهش اسم معلم مدرستون یا کسی که پیشش کلاس میرید در میره! پس برا من سودی نداره که میگم بخونید!!!
      سلام
      دقیقا!
      حق باشماست.با کمال احترامی که واسه بعضیا قائلم ولی دیگه اینجا انجمن کنکور نیست!انجمن حاشیست....((واسه همین چیزا اگه اشتباه نکرده باشم کاربرای انجمنم کمتر شدن!حداقل در ظاهر!))

شما فردا برو یه تاپیک بزن "سگ عمه مسی فوت کرد" ببین چقد پست میذارن و نظر میدن.تاپیکتم صدر تاپیکاست....آخرم با بحث و کل کل تاپیک بسته میشه.

من نمیگم همش درس بخونید و کلا دور تاپیکای غ درسی رو خط بکشید ولی "فقط یکم ب تاپیکای درسی بها بدین!(مطمعنم بالای 90%تون شاید 10%وقت وبگردیتون رو صرف اینکار نکنید) مگه هدف اولیه ههمتون همین نبوده؟ مگه همتون واسه رفع اشکال و سوالای درسی اینجا ثبتنام نکردید؟؟

بچه ها مراقب آرزوهای قشنگتون باشید.بخدا بعد کنکور واسه همه اینکارا وقت ب حد کافی هست....

تموم این حرفامو فقط کسایی میفهمن ک کنکور داده باشن!اونا قشنگ لمسش میکنن و الان از تلف کردن وقتشون خیلی پشیمونن.ولی خب پشیمونی سودی نداره

ایشالله که همگی موفق باشید
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آقای الف نمایش پست ها
      خانم محمدی چه ربطی به حرف من داره...شما میگی چون مشاورا گفتن از سوم شروع کنید همه باید از سوم شروع کنن...
      منم از بایت اینکه دیدم دارید بدون هیچ چشم داشت کار می کنید از تون تشکر کردم...وگرنه انقدر عرضه دارم برا خودم برنامه ریزی کنم...
      موفق باشید
      اونو تو پست قبل برای اقا محمد توضیح دادم
      برید همونجا بخونید دلیلش رو

iroch.ir/forum

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      کلا خودم کسیم که یه سال موندم و چون پارسال سال اولم بود وتجربه نداشتم نمیدونستم باید چی کنم..از اول مهرشم گفتم من یه سال میشینم چون که فکر میکردم تابستون تابستونه همش تفریح و بخور وبخوابه ونباید درس خوند الان میفهمم اشتباه کردم..بخونید بچه ها...تابستون تنها راهی که میتونید از بقیه جلو بیوفتید..کم یا زیاد بخونید
      بعدشم نظر شخصیه من اینه تو تابستون نباید برنامه فشرده باشه چون بچه ها تو سال تحصیلی کم میارن...بازم به نظر من3 هفته برا شیمی3 فرصت و زمان کمی بوده برای بچه ها که تازه میخوان یاد بگیرن تست بزنن و بخونن چون اونا تنها بادرسی به نام شیمی روبه رو نیستن و باید درسای دیگه هم بخونن
      ولی بازم میگم تو تابستون تلاشتونو کنید و بخونید کاری هم به برنامه ی بقیه نداشته باشید
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما پشت کنکور موندید و فرق داره
      اما اکثر بچه ها سال اولشونه و تازه نهایی دادن. اگر سوم رو بخونن چون تازه برا نهایی خوندن بازدهی بالا داره
      شما بهم میگفتید برنامه میخواید منم بهتون میگفتم برام زحمتی نیست و اصلا قانعتون میکردم شیمی 3 بخونید!
      شما تو این 3 هفته فقط 1.5 فصل خوندید؟؟

2هفته هستا
      بعدشم خب ماه رمضونه

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      راستش من اولش فقط خواستم فصل محلولا رو بخونم بعد گفتم نه باید همشو یه دوری بخونم چون شیمیم داغونهاین شد که کتاب فیل شیمی رو از صفحه اولش شرو کردم خوندن ولی خب تو فیل زیاد تست نیست فقط چندین تا هست .........الانم اواخر فصل دو هستم اما از شنبه دیگه باید طبق قلمچی بخونم .............حالا چرا دعوامون میکنی ابجی

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ابجی قول میدیم از شنبه که برنامه سبک تر میشه دقیقا برنامتو اجرا کنیم خدایی این سنگین بود
      خدایا کمکمون کن

ویرایش توسط masoomejaliliyan : 25 تیر 1393 در ساعت 11:57

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عالی بود ممون

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن