خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face تستای تالیفی یا کنکورای قبل ؟

سلام !

بنظرتون منی ک مثلن ی درسه ی کتابیو میخونم تستایه تالیفی و بزنم بهتره یا کنکورایه قبل یا هردو ؟

تا الان ک تالیفیا رو نزدم ! همش سالایه قبلو میزدم !

نظر شما ؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      بهترین منابع تست های کنکور های سال گذشتس! قبلا هم گفتم رتبه یک کنکور میگفت تستای 10 12 سال پیشو 20 دور زده بودم! ولی چون ممکنه سال های قبل از چند جا سوال نیومده باشه و امسال بخواد سوال بیاد تست های تالیفی رو هم کار کنید(ترجیحا چند منبع رو بزنید تستاشو)

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کنکورهای ادوار گذشته رو با ریاضی93 مقایسه کن.

همه چی دست میآد

موفق باشین

ب امید موفقیت دوستان و خودم

یـــــــا حـــــــق

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اشتباه محضه فقط سراسری زدن.
      برید کنکور 93 که توی سایت امروز میاد رو ببینید وقضاوت کنید چقدر از این سوالات توی سنگینترین کتاب یعنی مبتکران اومده!!
      تقریبا همه شیمی وریاضی یا وقت گیر بود یا خلاقیت میخواست که هیچکدوم از روی کنکور های گذشته بدست نمیاد همینطور درس ادبیات که سوالا داره جدید میشه مخصوصا زبان فارسی

5. Top | #5
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه کم تستای کنکور بخون ولی سه سال اخر حتما بخون!
      ولیییییی تالیفی بیشتر بخون که یهو توو کنکور شکه نشی ;-)

ارسال شده از gt-s5360 با استفاده از تپاتالک 2
      خدافظ !!!!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من ک افسردگی مضمن گرفتم دیگه امسال ک 25 درصدش نهایی بود اینقد سخ گرفتن لابد سال دیگه ک 40 درصده بیشتر سخ میگیرن نهاییمم ک افتضاحه

شیمی و ک اصن نمیتونم بزنم اخه مسئلس وختمو خیلی میگیره خو من قاعدتن نمیتونم این همه وخت بزارم تو کنکور پ چرا الان بخونمشون ؟؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط girl7 نمایش پست ها
      من ک افسردگی مضمن گرفتم دیگه امسال ک 25 درصدش نهایی بود اینقد سخ گرفتن لابد سال دیگه ک 40 درصده بیشتر سخ میگیرن نهاییمم ک افتضاحه

شیمی و ک اصن نمیتونم بزنم اخه مسئلس وختمو خیلی میگیره خو من قاعدتن نمیتونم این همه وخت بزارم تو کنکور پ چرا الان بخونمشون ؟؟
      واه شیمیو چرا نمیتونی بزنی؟شیمی ک همش مسعله نیس جای خالی-چند تا درست و.. داره کللی که میشه حداقل 20درصد زد! حیفه واقعا بخون!

خدافظ !!!!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafise74 نمایش پست ها
      واه شیمیو چرا نمیتونی بزنی؟شیمی ک همش مسعله نیس جای خالی-چند تا درست و.. داره کللی که میشه حداقل 20درصد زد! حیفه واقعا بخون!

راس میگی فک کنم فصله 2و3 شیمی 3 ک راحته رو بخونم بتونم ا 8 تا سوالی ک میاد لااقل 5 تاشو ج بدم دیگه !

اخه من مبتکرانم دارم سوالاش سخته میبینم غمم میگیره فقط فصله یکه شیمی 3 ..190 صفس !!!!!!!!

9. Top | #9
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      اشتباه محضه فقط سراسری زدن.
      برید کنکور 93 که توی سایت امروز میاد رو ببینید وقضاوت کنید چقدر از این سوالات توی سنگینترین کتاب یعنی مبتکران اومده!!
      تقریبا همه شیمی وریاضی یا وقت گیر بود یا خلاقیت میخواست که هیچکدوم از روی کنکور های گذشته بدست نمیاد همینطور درس ادبیات که سوالا داره جدید میشه مخصوصا زبان فارسی
      واسه شیمی سوالات فقط و فقط وقت گیر بود!به جز یکی دو تا سوال بقیه زیاد سخت نبودند!مخصوصا مسائلش که فقط وقت گیر بودن، همین!شیمی دو رویکم سخت کرده بودن!
      الان میفهمم میگن همه چیز تو کنکور به سواد ربطی نداره بیراه هم نگفتن!علاوه بر سواد واسه حل سوالات،داشتن سرعت محاسباتی عامل اصلی بود!حتی سوالاتی که بصورت مسئله نبود هم خیلی وقت گیر بودند!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

راس میگی فک کنم فصله 2و3 شیمی 3 ک راحته رو بخونم بتونم ا 8 تا سوالی ک میاد لااقل 5 تاشو ج بدم دیگه !

اخه من مبتکرانم دارم سوالاش سخته میبینم غمم میگیره فقط فصله یکه شیمی 3 ..190 صفس !!!!!!!!
      یک سال وقت هست!190 صفحه رو یک روزه که نمیخونین!!شیمی دو رو هم امسال یه کم سخت کرده بودن!مخصوصا اون آب تبلور که 3-4دقیقه وقت میخاست!شاید سال بعد هم همین طور باشه!
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

درسته مبتکران هم زیاده هم به نسبت سخت تر

ولی اگه حوصله کنی و بخونی کلا خیالت از بابت شیمی راحت میشه

البته به نظرم حدود 40 % درصد از شیمی محاسباته ؛ شده بعضیا رو خود درس خیلی مسلط هستن ولی به خاطر محاسبات وقت کم میارن
      تشنه ی اشک هایی هستم که وحشیانه بر روی گونه هایت جاری خواهد شد ..

M-aB

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      واسه شیمی سوالات فقط و فقط وقت گیر بود!به جز یکی دو تا سوال بقیه زیاد سخت نبودند!مخصوصا مسائلش که فقط وقت گیر بودن، همین!شیمی دو رویکم سخت کرده بودن!
      الان میفهمم میگن همه چیز تو کنکور به سواد ربطی نداره بیراه هم نگفتن!علاوه بر سواد واسه حل سوالات،داشتن سرعت محاسباتی عامل اصلی بود!حتی سوالاتی که بصورت مسئله نبود هم خیلی وقت گیر بودند!
      سوالات سخت و دشوار سوالاتین که توی وقت استاندارد نمیشه به اوا ج داد ودرواقع زمان بیشتری حتی برای سرعتی ترین افراد لازم داره!
      توی آزمون ها معمولا یه سری سوال تعریفی وساده وجودداره که میشه باهاش جبران وقت اضافه کرد ولی امروز از این دست سوالات کمتر وسوالات دشوار بیشتر بود!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یک سال وقت هست!190 صفحه رو یک روزه که نمیخونین!!شیمی دو رو هم امسال یه کم سخت کرده بودن!مخصوصا اون آب تبلور که 3-4دقیقه وقت میخاست!شاید سال بعد هم همین طور باشه!
      خب میدونی چی میگم ؟ میگم من که نمیتونم 100 بزنم ک قاعدتن !

پ بنظرت منطقی نیستش مسئله هارو نخونم ؟؟؟ خب اینم همه وختمو میگیره سر جلسه پ حلش نمیکنم اونجا خب الان چرا بخونم ؟؟

خب میدونی چی میگم ؟ میگم من که نمیتونم 100 بزنم ک قاعدتن !

پ بنظرت منطقی نیستش مسئله هارو نخونم ؟؟؟ خب اینم همه وختمو میگیره سر جلسه پ حلش نمیکنم اونجا خب الان چرا بخونم ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      سوالات سخت و دشوار سوالاتین که توی وقت استاندارد نمیشه به اوا ج داد ودرواقع زمان بیشتری حتی برای سرعتی ترین افراد لازم داره!
      توی آزمون ها معمولا یه سری سوال تعریفی وساده وجودداره که میشه باهاش جبران وقت اضافه کرد ولی امروز از این دست سوالات کمتر وسوالات دشوار بیشتر بود!

نمیدونم والا ! ینی مسئله هارو عم بخونم ؟

اینقده ا شیمی بدم میاد حد نداره اه

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      کاش توی انتخاب رشته دبیرستانتون کمی دقت میکردید! اکثرا دوستان بخاطر پرستیژ تجربی ریاضی انسانی رو نمیپسندن! اما به قول معلم تاریخمون ادم باید جایی باشه که بهترین باشه!

من اگه تجربی خونده بودم معدلم 10 هم نمیشد! اما تو انسانی موفقم!

با این حال شما میتونین خودتونو تقویت کنید! اگه باقی درس ها هم مثل شیمیست برای شما! پیشنهاد تغیر رشته رو میدم! برین رشته ای که توش موفقین!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      کاش توی انتخاب رشته دبیرستانتون کمی دقت میکردید! اکثرا دوستان بخاطر پرستیژ تجربی ریاضی انسانی رو نمیپسندن! اما به قول معلم تاریخمون ادم باید جایی باشه که بهترین باشه!

من اگه تجربی خونده بودم معدلم 10 هم نمیشد! اما تو انسانی موفقم!

با این حال شما میتونین خودتونو تقویت کنید! اگه باقی درس ها هم مثل شیمیست برای شما! پیشنهاد تغیر رشته رو میدم! برین رشته ای که توش موفقین!
      ببخشیدا شیمی ک همش مسئله نیس من اگه بتونم غیر مسئله یی هاروعم بزنم 50 رو شاخشه !

شیمی 2 ک کلن اگه ی مسئله داشته باشه ک اونم تو کنکور نمیاد شیمی 2 و 8 تا سواله 2 فصله اخره 3 رو بزنم ک دیگه کلن 70 میشه !

من حفسیام اصن خوب نیستش تو انسانی موفق نیبودم تجربیم ک ا شیمی و زیست خوشم نمیاد و همچنین رشته هایه تجربی اعم ا پزشکی . پرستاری و لوژی هایه مختلف !

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      ببخشیدا شیمی ک همش مسئله نیس من اگه بتونم غیر مسئله یی هاروعم بزنم 50 رو شاخشه !

شیمی 2 ک کلن اگه ی مسئله داشته باشه ک اونم تو کنکور نمیاد شیمی 2 و 8 تا سواله 2 فصله اخره 3 رو بزنم ک دیگه کلن 70 میشه !

من حفسیام اصن خوب نیستش تو انسانی موفق نیبودم تجربیم ک ا شیمی و زیست خوشم نمیاد و همچنین رشته هایه تجربی اعم ا پزشکی . پرستاری و لوژی هایه مختلف !
      از چی خوشتون میاد حالا؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن