خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      از چی خوشتون میاد حالا؟
      عاشقه ریاضی و فیزیکم !

البته میتونم بگم بودم !!
      :yahoo (4):

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط girl7 نمایش پست ها
      عاشقه ریاضی و فیزیکم !

البته میتونم بگم بودم !!
      :yahoo (4):
      خوب تو دانشگاه هر رشته ای برین یا حلیات داره یا حفظیات! از این دو حالت خارج نیست که! چه رشته ای مد نظرتونه؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوب تو دانشگاه هر رشته ای برین یا حلیات داره یا حفظیات! از این دو حالت خارج نیست که! چه رشته ای مد نظرتونه؟
      معماری

حلیاتم خوبه دوستم دارم ا شیمی بدم میاد حوصله حل کردنه استوکیومتری وندارم

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      معماری

حلیاتم خوبه دوستم دارم ا شیمی بدم میاد حوصله حل کردنه استوکیومتری وندارم
      منم دل خوشی از ریاضی ندارم! متاسفانه تو رشته ای که من میخوام برم ضریبش سیه! اما من قدرتمو میریزم سر بقیه درسا که عوضش در بیاد! چطوری؟ من معدلم ترم اول شد 17.5

دو سه تا درس 12 13 گرفتم! اما همه بقیش 20 شد تو کنکور هم ریاضی نمیزنم! به جاش روان شناسی رو 100 میزنم! من میگم اگه واقعا باهاش حال نمیکنید متمرکز شین رو یه درس دیگه اونو صد بزنین که بربن بالا! مثلا دینی و زبان رو میشه صد زد! صد بزنی میری اون بالا بالاها!

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم دل خوشی از ریاضی ندارم! متاسفانه تو رشته ای که من میخوام برم ضریبش سیه! اما من قدرتمو میریزم سر بقیه درسا که عوضش در بیاد! چطوری؟ من معدلم ترم اول شد 17.5

دو سه تا درس 12 13 گرفتم! اما همه بقیش 20 شد تو کنکور هم ریاضی نمیزنم! به جاش روان شناسی رو 100 میزنم! من میگم اگه واقعا باهاش حال نمیکنید متمرکز شین رو یه درس دیگه اونو صد بزنین که بربن بالا! مثلا دینی و زبان رو میشه صد زد! صد بزنی میری اون بالا بالاها!
      زبان و نمیتونم نمیدونمم چرا البته هنو نزدم امشب یا فردا باید بزنم ولی فک نکنم بتونم ا نصف بیشتر درس بزنم ! بجاش عربی و میتونم ..

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      زبان و نمیتونم نمیدونمم چرا البته هنو نزدم امشب یا فردا باید بزنم ولی فک نکنم بتونم ا نصف بیشتر درس بزنم ! بجاش عربی و میتونم ..
      اگه کنکوری 94 هستید وقت واسه تقویت زیاده! ولی به نظر من 100 زدن دور از دسترس نیست! فقط کتاب رو باید حداقل 10 بار خوند! با یه دو بار خوندن نمیشه! تو این راهم از تست های استاندارد استفاده کنید تا نا امید نشین!

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه کنکوری 94 هستید وقت واسه تقویت زیاده! ولی به نظر من 100 زدن دور از دسترس نیست! فقط کتاب رو باید حداقل 10 بار خوند! با یه دو بار خوندن نمیشه! تو این راهم از تست های استاندارد استفاده کنید تا نا امید نشین!

10 بار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

ببخشیدا این واسه من غیرممکنم غیرممکن تره !

همینی ک 2 بار میخونم واسم سخته حسه خوبی ندارم ! اونوخت میگی 10 بار ؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه دور دومم فقط مروره چیزایه مهمشه !

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

همینی ک 2 بار میخونم واسم سخته حسه خوبی ندارم ! اونوخت میگی 10 بار ؟؟؟؟؟؟؟؟ تازه دور دومم فقط مروره چیزایه مهمشه !

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات

پس پیشنهاد میکنم پیش یه مشاور برید تا انگیزه درس خوندن درونتون ایجاد بشه! باور کنین الان رقابت خیلی سنگینه! اگه ادم نجمبه له میشه زیر پای بقیه! الان به جز کنکور تو دانشگاه هم رقابت خیلی سنگینه! همه معدل 18 19 هارو استخدام میکنن! در ضمن سواد ادم هم باید بالا باشه!

لذا کمی تجدید نظر کنید راجع به درس

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس پیشنهاد میکنم پیش یه مشاور برید تا انگیزه درس خوندن درونتون ایجاد بشه! باور کنین الان رقابت خیلی سنگینه! اگه ادم نجمبه له میشه زیر پای بقیه! الان به جز کنکور تو دانشگاه هم رقابت خیلی سنگینه! همه معدل 18 19 هارو استخدام میکنن! در ضمن سواد ادم هم باید بالا باشه!

لذا کمی تجدید نظر کنید راجع به درس
      پیش مشاور میرم الانم روزی 6 ساعتو میخونم ولی ی کتابو 10 بار نه !

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      پیش مشاور میرم الانم روزی 6 ساعتو میخونم ولی ی کتابو 10 بار نه !
      من گفتم اگه دوست دارین 100 بزنین! شاید کیفیت مطالعه شما بالا باشه با دو بار خوندن صد زدین!

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من گفتم اگه دوست دارین 100 بزنین! شاید کیفیت مطالعه شما بالا باشه با دو بار خوندن صد زدین!

صد نه ولی درس به درس ک میزنم میتونم 60-70 بزنم البته فلنه عمومیارو!

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات

صد نه ولی درس به درس ک میزنم میتونم 60-70 بزنم البته فلنه عمومیارو!
      پیش نهاد میکنم در یک ازمون جامع شرکت کنید! و خودتون رو بسنجین! ولی در کل اول علاقه دوم تلاش شما موفقیت شمارو تضمین میکنه! لذا به شما توصیه میکنم اگه از یه درسی خوشتون نمیاد کاری کنین که درسای دیگه جای اونو پر کنن موفخ باشید

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پیش نهاد میکنم در یک ازمون جامع شرکت کنید! و خودتون رو بسنجین! ولی در کل اول علاقه دوم تلاش شما موفقیت شمارو تضمین میکنه! لذا به شما توصیه میکنم اگه از یه درسی خوشتون نمیاد کاری کنین که درسای دیگه جای اونو پر کنن موفخ باشید

تو اخبارگویه خوبی میشیا !

نه من ی درسو نمیزارم کنار ی بحث ا ی درسو میزارم کنار ! اینطوری ضر میکنم میتونم اسوناشو بزنم ک اون ی مبحثه سختو نمیزنم

تو اخبارگویه خوبی میشیا !

نه من ی درسو نمیزارم کنار ی بحث ا ی درسو میزارم کنار ! اینطوری ضر میکنم میتونم اسوناشو بزنم ک اون ی مبحثه سختو نمیزنم

14. Top | #29
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب میدونی چی میگم ؟ میگم من که نمیتونم 100 بزنم ک قاعدتن !

پ بنظرت منطقی نیستش مسئله هارو نخونم ؟؟؟ خب اینم همه وختمو میگیره سر جلسه پ حلش نمیکنم اونجا خب الان چرا بخونم ؟؟

خب میدونی چی میگم ؟ میگم من که نمیتونم 100 بزنم ک قاعدتن !

پ بنظرت منطقی نیستش مسئله هارو نخونم ؟؟؟ خب اینم همه وختمو میگیره سر جلسه پ حلش نمیکنم اونجا خب الان چرا بخونم ؟؟

نمیدونم والا ! ینی مسئله هارو عم بخونم ؟

اینقده ا شیمی بدم میاد حد نداره اه
      نمیتونین صد بزنین!چون همیشه امکان یه اشتباه است!ولی این دلیل نمیشه نخونید!مجبورید بخونید!حتی اگه خوشتون نیاد!در حدی بخونید که هدفتونه!مثلا اگه هدفتون رتبه برتر شدن هست باید همه جاش رو بخونید و 90بزنید اما اگه هدفتون چیز دیگه ای هست مثلا در حد 70 درصد میخونید!اگه ترستون از محاسبات پس ریاضی و فیزیک چی؟!!اونا وقت گیر تر از شیمی هستند!با تمرین میشه سرعت عمکل رو برد بالا!
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      نمیتونین صد بزنین!چون همیشه امکان یه اشتباه است!ولی این دلیل نمیشه نخونید!مجبورید بخونید!حتی اگه خوشتون نیاد!در حدی بخونید که هدفتونه!مثلا اگه هدفتون رتبه برتر شدن هست باید همه جاش رو بخونید و 90بزنید اما اگه هدفتون چیز دیگه ای هست مثلا در حد 70 درصد میخونید!اگه ترستون از محاسبات پس ریاضی و فیزیک چی؟!!اونا وقت گیر تر از شیمی هستند!با تمرین میشه سرعت عمکل رو برد بالا!
      ریاضی و یکم موافقم ولی فیزیک قلقه تست زنی داره ک سیم ثانیه ای میشه زد !

نه من برتر نمیخام فقط زیره 9000 بیارم واسم کافیه .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن