خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات

چطوري زبانمان را تقويت كنيم ؟

خب سلام خدمته همه :yahoo (4):
      اينايي كه مينويسم راهكار هاي خودمه و تجربه ي شخصيه خودمه
      البته بيشتر به درد كسايي ميخوره كه سنشون كمه و هنوز وارده دبيرستان نشدند يا تازه دارند وارد دبيرستان ميشند
      اينم بگم كه الان كنكور مده نظرمه براي همين ميگم كه از سن پايين بايد شروع بشه تا نتيجه بده
      وگرنه اگر هر سني كه باشيد با اين كارها زبانتون خيلي قوي ميشه

به نظر من اولين و مهم ترين عامل در تقويت زبان = فيلم ،‌ فيلم و فيلم ... و البته آهنگ
      اينا همش تجربه ي شخصيه خودمه
      من از دومه دبستان تا ساله پيش ،‌كه ميشه تقريبا 8-9 سال بدونه وقفه كلاس زبان رفتم و ساله پيش هم تموم كردم زبانو ،‌ تو كانون زبان

و از همون بچگي هميشه آهنگ انگليسي گوش ميكردم و فيلم انگليسي ميديدم ،‌البته نه فيلم خيلي سخت ،‌فيلم هاي مخصوص نوجوانان
      و واقعا هم نتيجه ي تلاش و اين سماجتم رو ديدم :yahoo (4):

پس اگر ميخوايد زبانتون خوب بشه

1 - كلاس زبان رو اصلا و ابدا ول نكنيد
      2 - فيلم خييييلي نگاه كنيد ،‌از فيلماي ساده تر شروع كنيد (‌ميدونيد از مهم ترين مزيتاي فيلم ديدن اينه كه خيلي از اصطلاحات رو ياد ميگيريد ،‌و نحوه ي تلفظ صحيح كلمات رو به راحتي ياد ميگيريد ، در حالي كه ميبينيم اكثر بچه ها با stress ها مشكل دارن ،‌در حالي كه اگه فيلم زياد ببينين واستون خيلي ساده ميشه )
      يه چيز ديگه هم هست ،‌اينكه اگه اونقدر قوي نيستين كه كلا بدونه زيرنويس ببينين ،‌با زير نويس انگليسي ببينين ، يا اگر بازم با انگليسي متوجه نميشين ،‌يك بار با فارسي ببينين ،‌بعدش با انگليسي و بعدشم كلا بدون زير نويس
      درسته يه ذره حوصله ميخواد ،‌اما هيچ چيزي الكي به دست نمياد پس تنبلي نكنيد

3-سعي كنيد كلمات از يادتون نره كه اونم باز فيلم ديدن و آهنگ گوش كردن و چرخ زدن تو سايتاي انگليسي باعثش ميشه ،‌من خودم خيلي از كلماتي كه تا الان ياد گرفتم يادم رفته چون واقعا خيلي هاشون حتي در فيلم ها هم كم استفاده ميشن پس اگه يه سري رو يادتون ميره ناراحت نشين ، كاملا عاديه !

4 - سايت هاي انگليسي زياد برين و مطالبش رو بخونين و اگر كلمه اي رو بلد نبوديد معنيش رو پيدا كنيد و ياد بگيريد

فعلا همينا به ذهنم ميرسه
      اينم بگم كه اين كارارو خودم انجام دادم و واقعا نتيجه داده
      نتيجش هم اين بوده كه من همين الان كه دارم ميرم پيش ،‌همين زبانه كنكور امسال رو تو 14 ديقه زدم با 4 تا غلط
      واسه يه ساليم البته تو 12 ديقه زدم با دو تا غلط :yahoo (4): كه تا الان بهترين ركوردمه :yahoo (4):
      يعني رو 100 زبان تو كنكور به راحتي حساب ميكنم
      و دو ماه از بقيه بچه ها جلو هستم ...
      و همشم نتيجه ي زحمت هاي 8 ساله ي خودمه

اگه شما هم امسال سومين كه واسه اين كارا ديره
      اما اگه خواهر يا برادر كوچيك تري دارين ،‌حتما اين برنامه هارو براش پياده كنين ،‌اگه ميخوايد اونم از نظر زبان راحت و آسوده باشه
      اگرم كلا ميخواين زبانتون تقويت شه( براي آيلتش يا تافل و غيره )‌حتما اين كارارو انجام بدين

مرسي كه حرفامو خوندين :yahoo (4): به هر حال منم همسنه شمام و ممكنه خيلي كارشناسانه نباشه اما تجربه ي خودم بود
      اميدوارم خوشتون اومده باشه
      اگه بازم نكته اي يادم اومد ميگم
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      ممنون! دوست عزیزی میگفت برای شروع تقویت زبان کارتون زیر نویس نگاه کنید! خیلی تاثیر داره! من از همین فیلما یاد گرفتم! (تا اون حدی که گلیممو از اب بکشم بیرون)

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ینی من الان بشینم روزی ی ساعت و نیم فیلم ببینم ک تلفظم خوبشه ؟

چ کاریه خب ؟ الان باید دمباله نکته هایه تستی بود بنظرم نه دیدنه فیلم و گوش کردن اهنگ:yahoo (4):

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط girl7 نمایش پست ها
      ینی من الان بشینم روزی ی ساعت و نیم فیلم ببینم ک تلفظم خوبشه ؟

چ کاریه خب ؟ الان باید دمباله نکته هایه تستی بود بنظرم نه دیدنه فیلم و گوش کردن اهنگ:yahoo (4):
      نه باو اولش گفتم اینو واس کنکوریا نمیگم باید از سنه پایین شرو شه این کار

فرستاده شده از GT-N7100ِ من با Tapatalk
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شندیدن داستان صوتی هم برای تقویت زبان کارسازه
      از کسانی که از من متنفرندسپاسگزارم:انهامرا قوی تر میکنند...
      از کسانی که مرا دوست دارندممنونم:انها قلب مرا بزرگتر میکنند...
      از کسانی که مرا ترک میکنند متشکرم:انها به من یاد می دهند هیچ چیز تا ابد باقی نمی ماند...
      از کسانی که با من می مانند سپاسگزارم:انها به من معنای دوست داشتن واقعی رانشان میدهند

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دقيقا همينطور كه استارتر گفتن نبايد سال كنكور اينكارو انجام بدين كه حسابي وقتگيره

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بیتا1233 نمایش پست ها
      شندیدن داستان صوتی هم برای تقویت زبان کارسازه
      روزاي اول تصويري باشه بهتره چون از حالت چهره و حركات فرد ميشه حدس زد منظورشو و اينجوري داننه لغات بالاتر ميره

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      بچه ها یه سوال: این g5بدرد میخوره بخرم یا نه؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن