خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 78 از 78 نخستنخست ... 687778
    نمایش نتایج: از 1,156 به 1,170 از 1170
    1. Top | #1156
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من متولد 75 هستمشهریور 94 فارغالتحصیل شدم کنکور 94 هم شرکت کردم تابستون هم برای ثبت نام گواهینامه پلیس +10 رفتم ؟ معافیت تحصیلی گرفتم نمیدونم تاریخش تا کی بود

الان تا شهریور ماه وقت دارم یا بیش تر؟

2. Top | #1157
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام.متولد15.4.76 هستم میخوام 96 کنکور بدم چه کنم واسه سربازی

3. Top | #1158
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza.mahmodian نمایش پست ها
      سلام.متولد15.4.76 هستم میخوام 96 کنکور بدم چه کنم واسه سربازی
      سلام داداش
      شما تا سال 95 دقیقاً یک روز قبل از تولدت مهلت داری، تا اونجایی که میدونم نظام وظیفه برای مساعدت به شما تا زمان اعلام نتایج آزمون وقت میده تا تعیین تکلیف کنی اما برای اطمینان بیشتر از شماره 09648 یا نزدیک ترین پلیس+10 سؤال کن، برای کنکور95 ثبت نام کن...خواستی برو سر جلسه نخواستی هم نرو...موقع انتخاب رشته یکی از رشته های کشکی دانشگاه پیام نور رو انتخاب کن! از مهر 95 شما میتونی به مدت 2 ترم متوالی، یعنی تا مهر96 از مرخصی تحصیلی استفاده کنی، یعنی فقط شهریه ثابت رو پرداخت میکنی، ان شألله هم سال 96 با اعلام نتایج، دقت کن بعد از اعلام نتایج، وقتی دیدی رشته مورد نظرت رو قبولیدی میری انصرافتو اعلام میکنی و از مهر96 شروع به تحصیل میکنی!
      اما در هر صورت برای کنکور95 تا وقت هست ثبت نام کن!
      SaM019

4. Top | #1159
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza-75 نمایش پست ها
      سلام
      من متولد 75 هستمشهریور 94 فارغالتحصیل شدم کنکور 94 هم شرکت کردم تابستون هم برای ثبت نام گواهینامه پلیس +10 رفتم ؟ معافیت تحصیلی گرفتم نمیدونم تاریخش تا کی بود

الان تا شهریور ماه وقت دارم یا بیش تر؟
      چی؟! اگه معافیت تحصیلی گرفته باشی بر اساس مقطع تحصیلیت متغییره، برای پیش یک سال، برای کاردانی دو سال و نیم(اگه اشتباه نکرده باشم) و برای کارشناسی5 سال وقت داری...حالا اگه دقیق تر بگی دقیق تر راهنماییت میکنم
      SaM019

5. Top | #1160
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      چی؟! اگه معافیت تحصیلی گرفته باشی بر اساس مقطع تحصیلیت متغییره، برای پیش یک سال، برای کاردانی دو سال و نیم(اگه اشتباه نکرده باشم) و برای کارشناسی5 سال وقت داری...حالا اگه دقیق تر بگی دقیق تر راهنماییت میکنم
      من برای ثبت نام گواهینامه گفتن باید معافیت تحصیلی بیاری من رفتم گرفتم که سر برگش نشته شده معافیت تحصیلی دانش اموزی نمیدونم تا کی بود /چقر وقت دارم؟

6. Top | #1161
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza-75 نمایش پست ها
      من برای ثبت نام گواهینامه گفتن باید معافیت تحصیلی بیاری من رفتم گرفتم که سر برگش نشته شده معافیت تحصیلی دانش اموزی نمیدونم تا کی بود /چقر وقت دارم؟
      دانش آموزی باشه نهایتاً یک ساله از تاریخ صدور مگر اینکه برای مدت در متن چیزی ذکر کرده باشه
      SaM019

7. Top | #1162
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستای گلم
      متولد 20 مرداد 76 هستم و امسال یعنی 94 که پیش دانشگاهی را تموم کردم 2 درس افتاده دارم که تا الان پاس نشده..
      طبق سازمان وظیفه که گفته میتوان تا 20 سالگی تحصیل نمود
      ایا میتوانم به اضافه سال 94 و 95
      سال 96 کنکور دهم ؟؟؟
      چون متولد نیمه اول 76 هستم و دو درس افتاده دارم؟؟
      ایا بنده فارغ محسوب میشوم الان یا دانش اموز؟؟
      مرسی

8. Top | #1163
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      Uppppp

9. Top | #1164
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      متولد 18 مهر 75. دانشجوی دانشگاه دولتی، میخوام تا قبل بهمن 95 انصراف بدم از رشتم، و تو کنکور 96 شرکت کنم. مشکلی وجود نداره؟
      http://upcity.ir/images2/38837910810475432844.jpg

I Destroy the World... and Create It... Anew

10. Top | #1165
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      میشه لطفا کسی جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

11. Top | #1166
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستای گلم متولد 20 مرداد 76 هستم و امسال یعنی 94 که پیش دانشگاهی را تموم کردم 2 درس افتاده دارم که تا الان پاس نشده..طبق سازمان وظیفه که گفته میتوان تا 20 سالگی تحصیل نمودایا میتوانم به اضافه سال 94 و 95سال 96 کنکور دهم ؟؟؟چون متولد نیمه اول 76 هستم و دو درس افتاده دارم؟؟ایا بنده فارغ محسوب میشوم الان یا دانش اموز؟؟مرسی

12. Top | #1167
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Safa021 نمایش پست ها
      سلام دوستای گلم متولد 20 مرداد 76 هستم و امسال یعنی 94 که پیش دانشگاهی را تموم کردم 2 درس افتاده دارم که تا الان پاس نشده..طبق سازمان وظیفه که گفته میتوان تا 20 سالگی تحصیل نمودایا میتوانم به اضافه سال 94 و 95سال 96 کنکور دهم ؟؟؟چون متولد نیمه اول 76 هستم و دو درس افتاده دارم؟؟ایا بنده فارغ محسوب میشوم الان یا دانش اموز؟؟مرسی
      سلام داداش گلم
      شما تا ثانیه آخر روز 19 مرداد سالی که وارد بیست و یک سالگی میشی دانش آموز به حساب میای و هر چقدر عشقته میتونی کنکور شرکت کنی
      SaM019

13. Top | #1168
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط XaoS نمایش پست ها
      متولد 18 مهر 75. دانشجوی دانشگاه دولتی، میخوام تا قبل بهمن 95 انصراف بدم از رشتم، و تو کنکور 96 شرکت کنم. مشکلی وجود نداره؟
      سلام
      یک ماه بعد از اینکه انصرافتون رو به دانشگاه اعلام کردید، یا از زمانی که انصرافتون قطعی توسط دانشگاه پذیرفته شد(بسته به دانشگاه و صد البته حال و حوصله متصدی امور دانشجویی دانشگاهتون داره) تا یک سال بعد مهلت دارید یا مجدداً دانشگاه ثبت نام قطعی(نه کنکور) کنید یا دفترچه پست کنید.
      SaM019

14. Top | #1169
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      سلام
      یک ماه بعد از اینکه انصرافتون رو به دانشگاه اعلام کردید، یا از زمانی که انصرافتون قطعی توسط دانشگاه پذیرفته شد(بسته به دانشگاه و صد البته حال و حوصله متصدی امور دانشجویی دانشگاهتون داره) تا یک سال بعد مهلت دارید یا مجدداً دانشگاه ثبت نام قطعی(نه کنکور) کنید یا دفترچه پست کنید.
      آهان. پس فرضا اگه من بهمن 95 انصرافمو به دانشگاه اعلام کنم، تا اسفند 96 وقت دارم که یه دانشگاه دیگه ثبت نام کنم، درسته؟
      ممنون
      http://upcity.ir/images2/38837910810475432844.jpg

I Destroy the World... and Create It... Anew

15. Top | #1170
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط XaoS نمایش پست ها
      آهان. پس فرضا اگه من بهمن 95 انصرافمو به دانشگاه اعلام کنم، تا اسفند 96 وقت دارم که یه دانشگاه دیگه ثبت نام کنم، درسته؟
      ممنون
      بله اما مهمه حتماً از کارشناس امور دانشجویی دانشگاهتون(همونی که میری پیشش انصرافتو اعلام کنی) بپرسی تا مطمئن بشی که برات انصرافتو از کی حساب میکنن تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد
      به هر حال امیدوارم موفق بشی
      SaM019

صفحه 78 از 78 نخستنخست ... 687778

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، .......................، .........................، ................................، .................................، ..................................، azad، قلمچی، قبول، كنكور، من، مهم، مکانیک، ماندن، ماه، متولد، مشورت، مشکل، مشکلی، مشاوره، مشاوران، مطالعه، معافیت تحصیلی، معدل، معرفی، چه، نیرو، نتيجه، ندارم، نرم افزار، نظام وظیفه، نظر، هستم، یک ماه، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکور سراسری 93، کنکور92، کنکور93، کنکورو، کنکوری، کنکور۹۳، که، کارشناسی، کارشناسی ارشد، گزینه دو، پلی، پزشکی، پشت، پشت کنکوری، آیا، امتحان، امسال، انتخاب رشته، انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری، انصراف، ادبیات، ادغام، از، بهمن، باید، بر، برای، تمرکز، تا، تجربی، جالب، حقوق، خلاصه، خیلی مهم، خدمت، خداحافظ، دوره، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، درس، دعا، رو، ریاضی، راهنمایی، رایگان، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوابق تحصیلی، سال، ساحل، سراسری، سردرگمی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن