خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 75 از 78 نخستنخست ... 65747576 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,111 به 1,125 از 1170
    1. Top | #1111
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان من برای بار دوم به صورت درست تر طرح سوال میکنم:

متولد 75/10/9 هستم-
      پیش دانشگای رو هنوز تمام نکردم
      یه بار کنکور دادم قبول نشدم میخوام برای 95 مجدد کنکور بدم
      من باید چیکار کنم؟

2. Top | #1112
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar نمایش پست ها
      دوستان من برای بار دوم به صورت درست تر طرح سوال میکنم:

متولد 75/10/9 هستم-
      پیش دانشگای رو هنوز تمام نکردم
      یه بار کنکور دادم قبول نشدم میخوام برای 95 مجدد کنکور بدم
      من باید چیکار کنم؟
      وقتی پیش دانشگاهی رو تموم کردی یه سال وقت خواهی داشت دفترچه بفرستی توی اون یه سال میتونی دانشگاه هم بری

3. Top | #1113
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      اولا سرباز فراری به کسی اطلاق میشه که رفته خدمت و وسطایخدمت جا زده و نرفته پادگان و مجرم محسوب میشه. شما خدمت نری فوق فوقش غایب حساب میشی

ثانیا پیش دانشگاهی رو کی تموم کردی ؟؟
      سال دیگه اردیبهشت ماه پیش دانشگاهیم تموم میشه!
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

4. Top | #1114
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      سال دیگه اردیبهشت ماه پیش دانشگاهیم تموم میشه!
      تا یک سال بعد از فارغ التحصیلی وقت داری کنکور بدی. اگه اردیبهشت پیش رو تموم کنی و 95 کنکور قبول بشی نیازی نیست دفترچه در این مدت ارسال کرده باشی

5. Top | #1115
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      کمکم کنید خیلی نگرانم
      رشته ی کامپیوتر هستم
      و دیپلمم رو گرفتم
      متولد 76/12/29 هستم
      تابستون کنکور دادم و قبول شدم ولی نرفتم
      میخام سال بعد برم
      میگن سربازی برام مشکل میشه
      نمیتونم معافعیت تحصیلی بگیرم چون تو مدرسه گفتن دانش آموز نستی
      سوال اینه چیکار کنم
      سربازی برام مشکل میشه ؟
      راه حل چیه

ممنون میشم کمکم کنید
      خیلی میترسم

6. Top | #1116
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      امیدوارم منظورتو درست فهمیده باشم...اکه مشمول باشی و آزمون سراسری شرکت کنی تا وقتی آزمون رو قبول نشدی مشکل نداره... اگه قبول بشی ولی ثبت نام نکنی باز مشکلی وجود نداره. اگه انتخاب رشته کنی و قبول نشی بازم مشکلی جز قبول نشدن تو دانشگاه وجو نداره.

ولی اگه تمام مواردی ک گفتم رو طی کرده باشیو مشمول باشی، متخلف محسوب میشی و دو سال حق شرکت در آزمون رو نخاهی داشت

7. Top | #1117
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط velgard نمایش پست ها
      امیدوارم منظورتو درست فهمیده باشم...اکه مشمول باشی و آزمون سراسری شرکت کنی تا وقتی آزمون رو قبول نشدی مشکل نداره... اگه قبول بشی ولی ثبت نام نکنی باز مشکلی وجود نداره. اگه انتخاب رشته کنی و قبول نشی بازم مشکلی جز قبول نشدن تو دانشگاه وجو نداره.

ولی اگه تمام مواردی ک گفتم رو طی کرده باشیو مشمول باشی، متخلف محسوب میشی و دو سال حق شرکت در آزمون رو نخاهی داشت
      ممنون دوست عزیز
      دقیقا باید چیکار کنم
      بعد از 18 سالگیم برم خودمو معرفی کنم ؟
      برم نظام وظیفه ؟

8. Top | #1118
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      بعد از فارق تحسیل شدن ی سال وقت داری تا خودتو به خدمن کثیف سربازی معرفی کنی.

در هر حال... من میگم اگه مشمول باشی ازمون دادن ب قصد ورود ب دانشگاه ممکن نیست منجر به وردت ب دانشگاه بشه.

اینکه مشمول هستی یا ن رو نمیدونم. ولی اگه هستی دانشگاه رو فراموش کن. اجازه ورود به دانشگاه رو بهت نمیدن و رتبه صفر یا اووگادرو ارزش یکسانی واست خاهند داشت.

ناگفته نزارم.... فقط در مورد ازمون سراسری میدونم. هرگز دفترچه دانشگاه های دیگه رو مطالعه نکردم. اعتقادی به دانشگاه های دیگه هرگز نداشتم... بقیه دانشگاه ها ازافه هستن توی ایران... اگه میبینی هر بیسوادی لیسانس داره بخاطر همین دانشگاه های دیگه س. شاید واسه نفرات برتر دانشگاه ازاد کمی بی انصاف بوده باشم... اوزر خاهی میکنم در این مورد احتمالی.
      ویرایش توسط Phenotype_2 : 12 آبان 1394 در ساعت 23:30

9. Top | #1119
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لعنت به سربازی

مشمول چیه
      خوب من باید چیکار کنم
      چه کاری از دستم میاد

10. Top | #1120
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خبر خوش به دانش آموزان مشمول خدمت
      این شامل منم میشه یا تاریخش گزشته و فاسد شده

11. Top | #1121
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the farzad نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      کمکم کنید خیلی نگرانم
      رشته ی کامپیوتر هستم
      و دیپلمم رو گرفتم
      متولد 76/12/29 هستم
      تابستون کنکور دادم و قبول شدم ولی نرفتم
      میخام سال بعد برم
      میگن سربازی برام مشکل میشه
      نمیتونم معافعیت تحصیلی بگیرم چون تو مدرسه گفتن دانش آموز نستی
      سوال اینه چیکار کنم
      سربازی برام مشکل میشه ؟
      راه حل چیه

ممنون میشم کمکم کنید
      خیلی میترسم
      یعنی چی نمیتونی معافیت بگیری؟!
      برگه معافیت رو قبلاً به پلیس +10 تحویل دادی یا نه؟!
      شما یک سال از زمان فارغ التحصیلی وقت داری!
      به عبارت ساده تر بگم،اگه کسی مشکل خاصی نداشته باشه(مثل یک سال یا...مردود شدن و یا جهشی خوندن و یا ترک تحصیل مقطعی و....) میتونه 2کنکور بده!
      ربطی هم به تاریخ تولد و... هم نداره!
      شما اگه امسال کنکور دادی و قبول نشدی با خیال راحت بشین برای سال بعد بخون و بترکون!
      (یه چیزی هم بگم،ببین شما میخوای کنکور فنی بدی،کارت خــیـلی خیلی راحته! مطمئن باش!!
      اگه بشینی 5 ماه توپ بخونی،(من زیر 10شدنت رو تضمین میکنم!! اینو بخاط این میگم که دوست خودم پارسال 3ماه نشست خوند شد 200کشوری)

12. Top | #1122
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.z نمایش پست ها
      یعنی چی نمیتونی معافیت بگیری؟!
      برگه معافیت رو قبلاً به پلیس +10 تحویل دادی یا نه؟!
      شما یک سال از زمان فارغ التحصیلی وقت داری!
      به عبارت ساده تر بگم،اگه کسی مشکل خاصی نداشته باشه(مثل یک سال یا...مردود شدن و یا جهشی خوندن و یا ترک تحصیل مقطعی و....) میتونه 2کنکور بده!
      ربطی هم به تاریخ تولد و... هم نداره!
      شما اگه امسال کنکور دادی و قبول نشدی با خیال راحت بشین برای سال بعد بخون و بترکون!
      (یه چیزی هم بگم،ببین شما میخوای کنکور فنی بدی،کارت خــیـلی خیلی راحته! مطمئن باش!!
      اگه بشینی 5 ماه توپ بخونی،(من زیر 10شدنت رو تضمین میکنم!! اینو بخاط این میگم که دوست خودم پارسال 3ماه نشست خوند شد 200کشوری)
      ممنون داداش
      خیالمو راحت کردی
      برگه معافیت ندارم که به پلیس +10 بدم
      تا حالا دست به سیاهو سفید نزدم ...

مورد آخری رو هم بگم که تو انجمن ها بگردی the farzad یا farzad hme میشناسی منو
      فارسروید و اندروید ایران
      تعریف از خود نباشه تو رشته ی خودم نابغم

13. Top | #1123
      h24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

من امسال کنکور ریاضی دادم و رتبم خیلی بد شد و بدتر از اون عجله کردم و زود رفتم دانشگاه آزاد تو یه رشته ای که چندان بدرد بخور نیست و یه سال برا کنکور نخوندم!
      حالا الآن هدفم پزشکیه ولی چون احتمال بسیار پایینی برا قبولی تو پزشکی دارم میخوام ببینم اگه تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد برا یه رشته ی خوب تو ریاضی بیاد،خب من باید از این دانشگاه انصراف بدم،پس لغو معافیت میکنن معافیت اولی دانشجویی ام را؛و از طرفی قانونی هست که میگه فقط یه بار میتونی انصراف بدی...
      اگه انصراف بدم میخوام بدونم بعد از این که لیسانس گرفتم و فارغ التحصیل لیسانس شدم اگه تو این چهار سال کار کردم و تونستم خودم را به پزشکی بعد از لیسانس برسونم برام معافیت برا پزشکی صادر میشه؟(بعداز فارغ التحصیل شدن و یک بار انصرافی)

خیلی ممنونم

14. Top | #1124
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

نه باید مشکل نظام وظیفت رو حل کنی و بری خدمت و در حین خدمت برای پزشکی بخونی.

نقل قول نوشته اصلی توسط h24 نمایش پست ها
      سلام دوستان

من امسال کنکور ریاضی دادم و رتبم خیلی بد شد و بدتر از اون عجله کردم و زود رفتم دانشگاه آزاد تو یه رشته ای که چندان بدرد بخور نیست و یه سال برا کنکور نخوندم!
      حالا الآن هدفم پزشکیه ولی چون احتمال بسیار پایینی برا قبولی تو پزشکی دارم میخوام ببینم اگه تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد برا یه رشته ی خوب تو ریاضی بیاد،خب من باید از این دانشگاه انصراف بدم،پس لغو معافیت میکنن معافیت اولی دانشجویی ام را؛و از طرفی قانونی هست که میگه فقط یه بار میتونی انصراف بدی...
      اگه انصراف بدم میخوام بدونم بعد از این که لیسانس گرفتم و فارغ التحصیل لیسانس شدم اگه تو این چهار سال کار کردم و تونستم خودم را به پزشکی بعد از لیسانس برسونم برام معافیت برا پزشکی صادر میشه؟(بعداز فارغ التحصیل شدن و یک بار انصرافی)

خیلی ممنونم

15. Top | #1125
      h24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hell_wolf نمایش پست ها
      سلام

نه باید مشکل نظام وظیفت رو حل کنی و بری خدمت و در حین خدمت برای پزشکی بخونی.
      سلام دوست عزیزم, شما مطمئنید؟ من اگر انصراف بگیرم و یه رشته ی دیگه بخونم و بعد از گرفتن لیسانس آن رشته مگه مثل فارغ التحصیلان عادی لیسانس که میتونن برا پزشکی بخونن با من رفتار نمیشه؟یعنی به خاطر یک بار انصراف تو دوران لیسانس، بعد از فارغ التحصیلی از لیسانس هم نمیتونم به پزشکی فکر کنم؟

بسیار ممنونم

صفحه 75 از 78 نخستنخست ... 65747576 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، .......................، .........................، ................................، .................................، ..................................، azad، قلمچی، قبول، كنكور، من، مهم، مکانیک، ماندن، ماه، متولد، مشورت، مشکل، مشکلی، مشاوره، مشاوران، مطالعه، معافیت تحصیلی، معدل، معرفی، چه، نیرو، نتيجه، ندارم، نرم افزار، نظام وظیفه، نظر، هستم، یک ماه، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکور سراسری 93، کنکور92، کنکور93، کنکورو، کنکوری، کنکور۹۳، که، کارشناسی، کارشناسی ارشد، گزینه دو، پلی، پزشکی، پشت، پشت کنکوری، آیا، امتحان، امسال، انتخاب رشته، انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری، انصراف، ادبیات، ادغام، از، بهمن، باید، بر، برای، تمرکز، تا، تجربی، جالب، حقوق، خلاصه، خیلی مهم، خدمت، خداحافظ، دوره، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، درس، دعا، رو، ریاضی، راهنمایی، رایگان، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوابق تحصیلی، سال، ساحل، سراسری، سردرگمی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن