خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 73 از 78 نخستنخست ... 63727374 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,081 به 1,095 از 1170
    1. Top | #1081
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      سلام.
      اگه روزانه فارغ التحصیل شده باشی تا آخر شهریوروقت دارین که دفترچه بفرستین و چون قبل از اون برای معافیت تحصیلی اقدام خواهید کرد، عملا نیازی به این کار نخواهید داشت. ولی اگه بزرگسالان فارغ التحصیل شده باشین تا تیر امسال وقت داشتین که دفترچه بفرستین و اگه نفرستاده باشین غیبت خوردین و قانونا بهتون معافیت تحصیلی نخواهند داد. البته زیاد اغماض میهش در این یه مورد.
      یادمه یه چیز گفتن که دیگه نیازی نیست دفترچه ارسال کنی و تاریخ معافیت تا اخر شهریور تمدید میشه

2. Top | #1082
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط h.rfn نمایش پست ها
      سلام دوستان.من متولد خرداد 75 ام . امسال پشت کنکوری بودم و کنکور دادم والان قبول شدم . چند هفنه قبل کنکور رفتم نظام وظیفه شهرمون و گفت چون تاریخ فارغ التحصیلت تیر 93 باید بعد کنکور دفترچه پر کنم و ارسال کنک تا غیبت نخورم . اما بعدش یه چیز شنیدم که پشت کنکوری ها نمی خواد کاری کنن و خود به خود تمدید میشه فراغت از تحصیلشون و نیازی نیست دفترچه پر کنن . خواستم بدنم درسته؟ الان چیز دیگه ای واسه ثبت نام نمیخواد بگیرم ؟
      اگر روزانه قبول شدید امسال باید از مهر برید دانشگاه وگرنه غیبت می خورید
      میتونید یه رشته ای دانشگاه پیام نور یا آزاد برید تا یه سال برای خودتون وقت بخرید

3. Top | #1083
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط h.rfn نمایش پست ها
      یادمه یه چیز گفتن که دیگه نیازی نیست دفترچه ارسال کنی و تاریخ معافیت تا اخر شهریور تمدید میشه
      اگه دانش آموز روزانه بوده باشین همینطوره اگه شبانه بزرگسالان خونده باشین نه اینطوری نیست.

4. Top | #1084
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اقا من دی ماه 93 قبول شدم پیشمو گرفتم بزرگسالان. غیبت میخورم؟؟؟
      تازه عصر میخوام برم پیام نور پبت نام کنم

5. Top | #1085
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      اقا من دی ماه 93 قبول شدم پیشمو گرفتم بزرگسالان. غیبت میخورم؟؟؟
      تازه عصر میخوام برم پیام نور پبت نام کنم
      تا دی 94 فرصت داری
      مشاور

6. Top | #1086
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان یه سوال چون مهمه کامل توضیح میدم
      من شهریور 93 مدرک پیش دانشگاهیم رو گرفتم و عمران دانشگاه ازاد ثبت نام کردم یه ترم خوندم و ترم بهمن مرخصی گرفتم و دباره کنکور دادم.

الان که نتایج در اومده یه موسسه غیر انتفاعی معتبرو خوب در اومدم و میخام فردا برم انصراف بدم از ازاد و اونجا ثبت نام کنم تا اینجا اوکی.
      ولی از اونجایی که این موسسه ترم بهمن بدون کنکور همه ی رشت های رو میگیره میشه ترم مهر مثلا it بخونم و بهمن همین دانشگاه رشته ی دیگه ای مثه عمران و برق بخونم از نظر سربازی مشکلی نداره
      ببخشید توضیح زیاد دادم خواستم دقیق مطلب ادا بشه

7. Top | #1087
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام

دوستان،دوست من متولد 75/11/18 ــه و امسال برای بار اول کنکور داده....حالا میخواد دانشگاه مالک اشتر ثبت نام کنه.وضعیت نظام رو باید کدوم یکی از گزینه های زیر انتخاب کنه:

مشمول،غیر مشمول،معافیت،پایان خدمت،شاغل

باتشکر
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

8. Top | #1088
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      سلام

دوستان،دوست من متولد 75/11/18 ــه و امسال برای بار اول کنکور داده....حالا میخواد دانشگاه مالک اشتر ثبت نام کنه.وضعیت نظام رو باید کدوم یکی از گزینه های زیر انتخاب کنه:

باتشکر
      مشمول رو باید انتخاب کنه. ولی هیچ اهمیتی نداره چون تو دانشگاه به این چیزا اهمیت نمیدن فقط به معافیت تحصیلی که پلیس+10 صادر میکنه اهمیت میدن

9. Top | #1089
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      سلام

باتشکر
      غیر مشمول هستی
      مشاور

10. Top | #1090
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من متولد نیمه دوم 75 هستم امسالم فارغ التحصیل شدم و کنکور دادم و رتبه رم خوب نشد میخوام واسه سال بعد بخونم...
      از سربازی هم نگرانم....
      لطفا راهنمایی کنید

11. Top | #1091
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه میشه راهنمایی کنید من دوتا از درسای پیشم مونده و اینا میگن وقفه خورده یا ترک تحصیل کردی یه همچین چیزایی و خودم فکر میکنم باید برم سربازی نمیدونم چیکار کنم برم دفترچه بگیرم میتونم دی امتحان بدم پاس کنم درسارو متولد شهریور۷۵ هستم

12. Top | #1092
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم یه سوال دارم.من فارغ التحصیل پیش شهریور هستم و تا اونجایی که میدونم تا شهریور سال بعد وقت دارم بخونم.میخوام بدونم اگه احیانا دانشگاه ورودی بهمن باشه و این وسط 4 ماه بیفته وضعیت من چطور می شه؟

13. Top | #1093
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهشا راهنمایی کنید
      من امسال کنکور دادم و خرداد هم که پیش دانشگاهی رو گرفتم و متولد 76/4/26 هستم و به خاطر همین هم مدرسه گفت چون خرداد فارغ التحصیل شدی و 26 تیر هم مشمول شدی ما نمیتونیم بهت معافیت تحصیلی بدیم و فراغت از تحصیل دادن که فارغ التحصیل شدی...حالا من رفتم پلیس 10+ گفتن باید برگه ی اعزام به خدمت سبز رنگ بگیری و ما برات یکسال معافیت دانش اموزی رد کنیم و منتهی دقیق نگفت تا کی گفت خوب بعد از یکسال از فارغ التحصیلی که از 30 خرداد 94 میشه اونوقت میشه تا خرداد 95 و ثبت نام دانشگاه ها هم که شهریوره و این سه ماه تیر و مرداد و شهریور
      چی میشه??????

14. Top | #1094
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza1998 نمایش پست ها
      خواهشا راهنمایی کنید
      من امسال کنکور دادم و خرداد هم که پیش دانشگاهی رو گرفتم و متولد 76/4/26 هستم و به خاطر همین هم مدرسه گفت چون خرداد فارغ التحصیل شدی و 26 تیر هم مشمول شدی ما نمیتونیم بهت معافیت تحصیلی بدیم و فراغت از تحصیل دادن که فارغ التحصیل شدی...حالا من رفتم پلیس 10+ گفتن باید برگه ی اعزام به خدمت سبز رنگ بگیری و ما برات یکسال معافیت دانش اموزی رد کنیم و منتهی دقیق نگفت تا کی گفت خوب بعد از یکسال از فارغ التحصیلی که از 30 خرداد 94 میشه اونوقت میشه تا خرداد 95 و ثبت نام دانشگاه ها هم که شهریوره و این سه ماه تیر و مرداد و شهریور
      چی میشه??????
      همون کاری که پلیس +10 گفته رو انجام بده

15. Top | #1095
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza1998 نمایش پست ها
      خواهشا راهنمایی کنید
      چی میشه??????
      تا اونجایی که من می دونم همه تا یک سال بعد فارغ التحصیلی فرصت دارن و اوناا که خرداد فارغالتحصیل میشن هم تا شهریور سال بعد مهلت دارن اگه اعزام به خدمت بگیری به تاریخ 9/19 اعزامت رو میزنن
      اگه دقیق تر بخوای بدونی که تا کی مهلت داری برو به این آدرس سوالت رو بپرس اونا دقیق ترین جواب رو بهت میدن
      سازمان وظیفه عمومی ناجا - مشاوره غیر حضوری

صفحه 73 از 78 نخستنخست ... 63727374 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، .......................، .........................، ................................، .................................، ..................................، azad، قلمچی، قبول، كنكور، من، مهم، مکانیک، ماندن، ماه، متولد، مشورت، مشکل، مشکلی، مشاوره، مشاوران، مطالعه، معافیت تحصیلی، معدل، معرفی، چه، نیرو، نتيجه، ندارم، نرم افزار، نظام وظیفه، نظر، هستم، یک ماه، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکور سراسری 93، کنکور92، کنکور93، کنکورو، کنکوری، کنکور۹۳، که، کارشناسی، کارشناسی ارشد، گزینه دو، پلی، پزشکی، پشت، پشت کنکوری، آیا، امتحان، امسال، انتخاب رشته، انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری، انصراف، ادبیات، ادغام، از، بهمن، باید، بر، برای، تمرکز، تا، تجربی، جالب، حقوق، خلاصه، خیلی مهم، خدمت، خداحافظ، دوره، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، درس، دعا، رو، ریاضی، راهنمایی، رایگان، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوابق تحصیلی، سال، ساحل، سراسری، سردرگمی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن