خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 68 از 78 نخستنخست ... 58676869 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,006 به 1,020 از 1170
    1. Top | #1006
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR13 نمایش پست ها
      یه سوال!
      من متولد آذز74 ام و فارغ التحصیل خرداد 93.
      الان بار دومیه که کنکور میدم.
      مگه من تا پایان شهریور امسال وقت ندارم؟
      خب پس چرا دیگه دفترچه رو بفرستم؟!
      مگه اینجور نیست که تو شهریور که دانشگاه ثبت نام کردی همون موقع نامه میگیری میری پلیس +10 و معافیت تحصیلی برا دانشگاه میدن.
      خواهشا یکی برا من اینو روشن کنه...!!
      بسیار ممنون!!
      سوال منم هست کسی مدونه جواب بده
      خدا..........

2. Top | #1007
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mo.n نمایش پست ها
      سوال منم هست کسی مدونه جواب بده
      اگه معافیت تحصیلیت تا پایان شهریور هست که نیاز به چیزی نداری
      اما اگه تا قبل شهریور هست باید بری یا تمدید کنی معافیتت رو یا دفترچه بفرسی که غیبت نخوری
      دفترچه بفرسی که فرداش نمیگن بیا برو خدمت حداقل 3 ماه بعد تاریخ اعزامت هست
      مشاور

3. Top | #1008
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosein-94 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من متولد اذر 74 هستم و دیپلم 92 و امسال کنکور94 سال دوم بود ک کنکور میدادم و برعکس چیزی ک فکر میکردم واقعا خراب کردم میخواستم ببینم راهی هست ک کنکور سال 95 هم امتحان بدم ؟
      خواهشا زود تر جواب بدین
      کسی جواب نمیده ؟
      و اینکه اه با پیام نور میشه سال سوم هم کنکور داد مطمنین برای سربازی هیچ مشکلی نیس؟نمیخواد کاری کنم؟
      و ی سوال دیگه فقط رشته های کارشناسی دو ترم مرخصی میدن؟

4. Top | #1009
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بر همگی
      من امسال اولین کنکوری بود که دادم... ولی میخوام بمونم پشت کنکور واس 95،
      حالا برا پشت کنکور موندن باید کار خاصی کرد ؟ (من کلا هنوز دفترچه و فرم انتخاب رشته روهم نگرفتم... آیا باید بگیرمش واعلام بکنم که میخوام بمونم واس دوره بعد یانه هیچ کاری نمیخواد؟؟

5. Top | #1010
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      میخواستم بدونم که طبق این ایین نامه ای که تو 92 تصویب کردن .همه میتونن یک سال بعداز فارغ التحصیل شدن نرن سربازی وبه قولی پشت کنکور بمونن.وامدن فارغ التحصیل چه خرداد باشه چه واحد نگهداره برای شهریور همه رو فارغ التحصیل شهریور حساب میکنن و بهش یکسال فرصت پشت کنکوری بودن میدن.ایا اینطوری هستش یا من اشتباه متوجه شدم؟

6. Top | #1011
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا تورو خدا جواب بدین...من متولد75/11/7هستم وامسال درکنکور94 ریاضی شرکت کردم ولی می خوام بزارم برا سال بعد.می خواستم بدونم سربازی رو چی کارش کنم و وضعیت انتخاب رشتم چه جوریاس؟

7. Top | #1012
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi heydari نمایش پست ها
      آقا تورو خدا جواب بدین...من متولد75/11/7هستم وامسال درکنکور94 ریاضی شرکت کردم ولی می خوام بزارم برا سال بعد.می خواستم بدونم سربازی رو چی کارش کنم و وضعیت انتخاب رشتم چه جوریاس؟
      امسال کنکور اولت بوده؟
      مشاور

8. Top | #1013
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آره...

9. Top | #1014
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi heydari نمایش پست ها
      آره...
      یکسال فرصت مجدد داری مشکلی نیست
      واسه خاطر جمعی کارت ملیتو ببر پلیس +10 بگو بزنه سبستم ببین تا کی معافیت تحصیلی داری
      اما قانونا میشه و مشکلی نیس
      مشاور

10. Top | #1015
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      واسه خاطر جمعی کارت ملیتو ببر پلیس +10 بگو بزنه سبستم ببین تا کی معافیت تحصیلی داری
      اما قانونا میشه و مشکلی نیس
      داش کسی جواب مارو نداد شما میدونی؟
      متولد اذر 74 هستم امسال سال دومی بود ک کنکور مبدادم میخواستم بینم پیام نور ثبت نام کنم میتونم سال دیه هم کنکوربدم؟ هیچ مشکلی برای سربازی نداره و کاری نمیخواد بکنم برای سربازی؟

11. Top | #1016
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بر همگی
      حالا برا پشت کنکور موندن باید کار خاصی کرد ؟ (من کلا هنوز دفترچه و فرم انتخاب رشته روهم نگرفتم... آیا باید بگیرمش واعلام بکنم که میخوام بمونم واس دوره بعد یانه هیچ کاری نمیخواد؟؟

12. Top | #1017
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kamyar_2015 نمایش پست ها
      سلام بر همگی
      پاسخ به سوالات سربازی

13. Top | #1018
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من میخوام برم پیام نور و بعد انصراف بدم واسه سال دیگه بخونم ولی نمیدونم دقیقا کی باید انصراف بدم گیج شدم !! این سوال رو چند روز پیش همینجا پرسیدم یکی از دوستان گفتن هر وقت خواستی میتونی انصراف بدی ولی پیشنهاد من اواسط آبانه . امروز رفتم پیش مشاور میگه باید حتما بزاری بعد از انتخاب رشته سال اینده تازه اون موقع هم سریع بری پروندت رو بگیری و حداکثر ظرف یک روز بدی به دانشگاه جدیدت وگرنه حوزه نظام وظیفه میفهمه و مشمول به خدمت میشی !!!! آقا تو رو خدا یکی منو کاملا راهنمایی کنه از هر کی میپرسم یه جور جواب میده میترسم یهو مشمول بشم . دقیقا تا کی اگر انصراف بدم مشمول نمیشم ؟؟؟ پیشنهاد خودتون برای انصراف دادن کی هست ؟؟؟ خیلی ممنون

14. Top | #1019
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nimaakbari نمایش پست ها
      سلام من میخوام برم پیام نور و بعد انصراف بدم واسه سال دیگه بخونم ولی نمیدونم دقیقا کی باید انصراف بدم گیج شدم !! این سوال رو چند روز پیش همینجا پرسیدم یکی از دوستان گفتن هر وقت خواستی میتونی انصراف بدی ولی پیشنهاد من اواسط آبانه . امروز رفتم پیش مشاور میگه باید حتما بزاری بعد از انتخاب رشته سال اینده تازه اون موقع هم سریع بری پروندت رو بگیری و حداکثر ظرف یک روز بدی به دانشگاه جدیدت وگرنه حوزه نظام وظیفه میفهمه و مشمول به خدمت میشی !!!! آقا تو رو خدا یکی منو کاملا راهنمایی کنه از هر کی میپرسم یه جور جواب میده میترسم یهو مشمول بشم . دقیقا تا کی اگر انصراف بدم مشمول نمیشم ؟؟؟ پیشنهاد خودتون برای انصراف دادن کی هست ؟؟؟ خیلی ممنون
      سلام
      در درجه اول بگم که مشاورت تا حدودی چرت و پرت گفته!! شما نیازی نیست اصلا انصراف بدی.کنکورتو میدی و بعد از اینکه جواب انتخاب رشتت یعنی تابستون95 اومد رشتت مورد قبول بود میری انصراف میزنی و تا انصرافت قعطی بشه زمان بره این مدت و چون از معافیت تحصیلی استفاده کردی دانشگاه نامه میده میبری نظام وظیفه تا معافیتت قطع بشه و میری تو روند 1 سال فرصت و پس از اون مجددا معافیت میگیری.(فرصت انصراف فقط 1 بار هستش)
      حالا اومدیمو قبول نشدی به همین خاطر چون انصراف نزدی بازم وای میسیو کنکور میدی
      25صلوت بفرستـــ
      پاسخ به سوالات سربازی

15. Top | #1020
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام به همه من متولد 27 فروردین 75 هستم و در کنکور 93 و 94 شرکت کردم امسال برای فرار از سربازی اخرین اولیت انتخاب رشتم رو پیام نور مشهد رشته ی مدیریت بازرگانی رو انتخاب کردم ایا باید سر کلاس برم و باید امتحانات را پاس کنم؟ از هرکی میپرسم یک جواب متفاوت میده یکی میگه اصلا نیاز نیست چیزی رو پاس کنی یکی دیگه میگه باید حداقل یکی رو پاس کنی تا بزارن ترم بعد مرخصی بگیری کلا گیج شدم
      حالا شما جواب بدین اگه اون درس هایی که ترم اول امتحان میگیرن رو پاس نکنم میزارن ترم دوم رو مرخصی بگیرم؟کلا باید چند ترم مرخصی گرفت؟لطفا کمک کنید

صفحه 68 از 78 نخستنخست ... 58676869 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، .......................، .........................، ................................، .................................، ..................................، azad، قلمچی، قبول، كنكور، من، مهم، مکانیک، ماندن، ماه، متولد، مشورت، مشکل، مشکلی، مشاوره، مشاوران، مطالعه، معافیت تحصیلی، معدل، معرفی، چه، نیرو، نتيجه، ندارم، نرم افزار، نظام وظیفه، نظر، هستم، یک ماه، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکور سراسری 93، کنکور92، کنکور93، کنکورو، کنکوری، کنکور۹۳، که، کارشناسی، کارشناسی ارشد، گزینه دو، پلی، پزشکی، پشت، پشت کنکوری، آیا، امتحان، امسال، انتخاب رشته، انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری، انصراف، ادبیات، ادغام، از، بهمن، باید، بر، برای، تمرکز، تا، تجربی، جالب، حقوق، خلاصه، خیلی مهم، خدمت، خداحافظ، دوره، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، درس، دعا، رو، ریاضی، راهنمایی، رایگان، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوابق تحصیلی، سال، ساحل، سراسری، سردرگمی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن