خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 51 از 78 نخستنخست ... 4150515261 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 751 به 765 از 1170
    1. Top | #751
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عاقا اون شماره اشتباه این شماره درسته

096480
      /
      Araz
      ادمین اگه میتونی پست اول رو ویرایش کن

2. Top | #752
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام
      من متولد نیمه اول 76 هستم پیش دانشگاهی میخونم رشته منحصرا زبان
      میتونم پشت کنکوری بمونم یا اگه دانشگاه قبول نشدم باید برم سربازی؟؟

3. Top | #753
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من متولد ابان ۷۵ هستم و در حال حاضر دانش آموزش پیش دانشگاهی و کنکوری ۹۴ هستم
      امروز تو مدرسه معلما گفتن ما هفتاد و پنجیا فقط یه سوال فرصت کنکور داریم و اگه ۹۴ به تنتیجه دلخواه نرسیم باید بریم خدمت اگرم بخوایم برا سال بعد یعنی ۹۵ کنکور بدیم باید یکی از دورس رو قبول نشیم و شهریور و دی هم امتحان ندیم تا هنوز دانش آموزش در نظر گرفته بشیم
      درسته یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. Top | #754
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_Amiri نمایش پست ها
      سلام
      امروز تو مدرسه معلما گفتن ما هفتاد و پنجیا فقط یه سوال فرصت کنکور داریم و اگه ۹۴ به تنتیجه دلخواه نرسیم باید بریم خدمت اگرم بخوایم برا سال بعد یعنی ۹۵ کنکور بدیم باید یکی از دورس رو قبول نشیم و شهریور و دی هم امتحان ندیم تا هنوز دانش آموزش در نظر گرفته بشیم
      این طور نیست. خداروشکر کشور ما با شایعات میچرخه! هر روز یه شایعه درست میشه.

بنا به قانون که خیلی پیچیده س و مفصل و انواع مختلفی داره کسایی که سال اول قبول نمیشن میتونن برای بار دوم در کنکور شرکت کنن.

5. Top | #755
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پیشروو نمایش پست ها
      با سلام
      اگه خرداد فارغ بشی تا پایان شهریور 95 فرصت داری.
      10صلوات
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #756
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_Amiri نمایش پست ها
      سلام
      اگه خرداد فارغ بشی تا پایان شهریور 95 فرصت داری.
      10صلوات
      پاسخ به سوالات سربازی

7. Top | #757
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پیشروو نمایش پست ها
      با سلام

شما دوبار فرصت داری کنکور بدی یکی بعد از اتمام پیش دانشگاهی اگه قبول نشدی یکسال فرصت داری که کنکور مجدد بدی
      مشاور

8. Top | #758
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من متولد خرداد 75 ام .و پارسال خرداد ماه فارغ االتحصیل شدم . تا حالا واسه مشکل نظام وظیفه هیچ جا نرفتم . اصن نیازی هست برم که غیبت نخورم ؟یا 74 ی ها باید برن ؟

9. Top | #759
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط h.rfn نمایش پست ها
      سلام دوستان من متولد خرداد 75 ام .و پارسال خرداد ماه فارغ االتحصیل شدم . تا حالا واسه مشکل نظام وظیفه هیچ جا نرفتم . اصن نیازی هست برم که غیبت نخورم ؟یا 74 ی ها باید برن ؟
      شما پارسال اولین کنکورت بوده و یکسال فرصت مجدد داشتی که تا شهریور امسال تمام میشه اگه مهرماه پدیرفته بشی دانشگاه که خوبه وگرنه باید دفترچه اعزام بفرستی و بری خدمت
      مشاور

10. Top | #760
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      شما پارسال اولین کنکورت بوده و یکسال فرصت مجدد داشتی که تا شهریور امسال تمام میشه اگه مهرماه پدیرفته بشی دانشگاه که خوبه وگرنه باید دفترچه اعزام بفرستی و بری خدمت
      دوست عزیز خودم اینو میدونم . الان نمیخواد با مدارک پیش دانشگاهیم برم پلیس +10 یا نظام وظیفه برای این که غیبت نخورم ؟

11. Top | #761
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز خودم اینو میدونم . الان نمیخواد با مدارک پیش دانشگاهیم برم پلیس +10 یا نظام وظیفه برای این که غیبت نخورم ؟

بری پلیس + 10 چکار کنی؟ چی بگی؟
      مشاور

12. Top | #762
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام..من متولد ابان 75 هستم.دیپلم تجربیم رو دیماه 93 از مدرسه بزرگسالان گرفتم.و برای پیش تجربی ثبت نام کردم. و همون موقع برای کنکور 94 ثبت نام کردم. اما حالا میخوام دیپلم مجدد بگیرم و میخوام برم پرونده پیش رو باطل کنم و برای دیپلم مجدد پرونده تشکیل بدم و سال بعد پیش دانشگاهیم رو بگیرم ودر ضمن معافیت تحصیلی هم گرفتم. .با این شرایطی که گفتم دو سوال دارم لطفا جواب بدین. 1-ایا میتونم تو کنکور 94 شرکت کنم یا نه اگه شرکت کنم باهام برخورد نمیشه 2-چون هدفم کنکور 95 ایا به مشکل سربازی بر نمیخورم

13. Top | #763
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

من که گفتم تا اخر شهریور امسال فرصت داری اگه نرفتی دانشگاه اواخر شهریور باید بری پلیس +10 دفترچه اعزام بفرستی بری خدمت
      مشاور

14. Top | #764
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad475 نمایش پست ها
      سلام..من متولد ابان 75 هستم.دیپلم تجربیم رو دیماه 93 از مدرسه بزرگسالان گرفتم.و برای پیش تجربی ثبت نام کردم. و همون موقع برای کنکور 94 ثبت نام کردم. اما حالا میخوام دیپلم مجدد بگیرم و میخوام برم پرونده پیش رو باطل کنم و برای دیپلم مجدد پرونده تشکیل بدم و سال بعد پیش دانشگاهیم رو بگیرم ودر ضمن معافیت تحصیلی هم گرفتم. .با این شرایطی که گفتم دو سوال دارم لطفا جواب بدین. 1-ایا میتونم تو کنکور 94 شرکت کنم یا نه اگه شرکت کنم باهام برخورد نمیشه 2-چون هدفم کنکور 95 ایا به مشکل سربازی بر نمیخورم
      از زمان پیش دانشگاهیت که کنکور اولت بوده یکسال فرصت داری که دانشگاه پذیرفته بشی
      مشاور

15. Top | #765
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا جواب سوال من رو هم بدین

صفحه 51 از 78 نخستنخست ... 4150515261 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، .......................، .........................، ................................، .................................، ..................................، azad، قلمچی، قبول، كنكور، من، مهم، مکانیک، ماندن، ماه، متولد، مشورت، مشکل، مشکلی، مشاوره، مشاوران، مطالعه، معافیت تحصیلی، معدل، معرفی، چه، نیرو، نتيجه، ندارم، نرم افزار، نظام وظیفه، نظر، هستم، یک ماه، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکور سراسری 93، کنکور92، کنکور93، کنکورو، کنکوری، کنکور۹۳، که، کارشناسی، کارشناسی ارشد، گزینه دو، پلی، پزشکی، پشت، پشت کنکوری، آیا، امتحان، امسال، انتخاب رشته، انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری، انصراف، ادبیات، ادغام، از، بهمن، باید، بر، برای، تمرکز، تا، تجربی، جالب، حقوق، خلاصه، خیلی مهم، خدمت، خداحافظ، دوره، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، درس، دعا، رو، ریاضی، راهنمایی، رایگان، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوابق تحصیلی، سال، ساحل، سراسری، سردرگمی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن