خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 48 از 78 نخستنخست ... 3847484958 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 706 به 720 از 1170
    1. Top | #706
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza25 نمایش پست ها
      اینم قانون :كد 5) فارغ التحصيلان ديپلم به شرط اتمام تحصيل حداكثر تا پايان 22 سالگي و پيش دانشگاهي به شرط اتمام تحصيل حداكثر تا پايان 24 سالگي به صورتپيوسته و حضوري (مدارس روزانه، بزرگسالان و آموزش از راه دور) و مشروط به اينكه از تاريخ فراغت از تحصيل آنان در مقطع ديپلم يا پيش دانشگاهيتا زمان قبولي قطعي و ثبت نام در دانشگاه بيش از يكسال سپري نشده و وارد غيبت نشده باشند
      میگن الآن قانون عوض شده دیگه 24 سال نیست 20 ساله اینواز کجا نوشتی

2. Top | #707
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza25 نمایش پست ها
      فرقی نداره اگه خراد فارغ تحصیل شده باشه یا شهریور .در هردو صورت الان یکسال معافیت میدن
      دوستم .

من خیلی وقتم رو گذاشتم رو بحث معافیت تحصیلی . از پلیس +10 بگیر تا معاونت وظیفه استان و تماس با معاونت نظام وظیفه تهران و ....
      اون بندی که شما نوشتید هیچ ربطی به این بحث نداره

کاربر hamid1996

شما یه سر به این لینک بزنید و بند 2 رو بخونید : سازمان وظیفه عمومی ناجا - سئوالات متداول تحصیلی

اگه شما خرداد فارغ التحصیل شده باشید پس قبل از سن مشمولیت مدرکتون رو گرفتید در نتیجه 6 ماه فرصت دارید و حق شرکت در کنکور سال بعد رو ندارید .

اگه فارغ التحصیل شهریور باشید چون بعد از سن مشمولیت مدرکتون رو گرفتید پس یکسال فرصت دارید .

شما یک درصد شک راجع به حرفای من نداشته باش . فقط اگه جزو دسته اولی ، برو پلیس +10 و راجع به شرایط ثبت نام امسال دانشگاه پیام نور و انصرافش تحقیق کن و ببین میشه که تا سال بعدی معافیت بگیری یا نه .

موفق باشی

3. Top | #708
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط batista نمایش پست ها
      دوستم .

من خیلی وقتم رو گذاشتم رو بحث معافیت تحصیلی . از پلیس +10 بگیر تا معاونت وظیفه استان و تماس با معاونت نظام وظیفه تهران و ....
      اون بندی که شما نوشتید هیچ ربطی به این بحث نداره

کاربر hamid1996

شما یه سر به این لینک بزنید و بند 2 رو بخونید : سازمان وظیفه عمومی ناجا - سئوالات متداول تحصیلی

اگه شما خرداد فارغ التحصیل شده باشید پس قبل از سن مشمولیت مدرکتون رو گرفتید در نتیجه 6 ماه فرصت دارید و حق شرکت در کنکور سال بعد رو ندارید .

اگه فارغ التحصیل شهریور باشید چون بعد از سن مشمولیت مدرکتون رو گرفتید پس یکسال فرصت دارید .

شما یک درصد شک راجع به حرفای من نداشته باش . فقط اگه جزو دسته اولی ، برو پلیس +10 و راجع به شرایط ثبت نام امسال دانشگاه پیام نور و انصرافش تحقیق کن و ببین میشه که تا سال بعدی معافیت بگیری یا نه .

موفق باشی
      باتیستا لطفا این رو هم بگو
      هر کی که معافیت تحصیلی داره یعنی قبل از فارغ التحصیلی به سن خدمت رسیده دیگه و دیگه مشکلی نداره و میتونه یه سال بمونه مگه نه؟؟؟ یا غیر از این هم میشه معافیت تحصیلی گرفت ؟؟؟
      درضمن تو پست مشکل فوری (مدرسه شبانه ) یکی میگفت قانون یه سال پشت کنکور خذف شده واقعیت داره؟؟؟

4. Top | #709
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1996 نمایش پست ها
      باتیستا لطفا این رو هم بگو
      هر کی که معافیت تحصیلی داره یعنی قبل از فارغ التحصیلی به سن خدمت رسیده دیگه و دیگه مشکلی نداره و میتونه یه سال بمونه مگه نه؟؟؟ یا غیر از این هم میشه معافیت تحصیلی گرفت ؟؟؟
      درضمن تو پست مشکل فوری (مدرسه شبانه ) یکی میگفت قانون یه سال پشت کنکور خذف شده واقعیت داره؟؟؟
      حمید جان اگه کسی قبل از فارغ التحصیلی به سن خدمت رسیده و معافیت داره میتونه تا شهریور سال بعد بمونه . مثالش هم متولدین نیمه دوم 74 و بهار 75 هست .
      کسانی که متولد تابستان 75 هستند اگه تو شهریور فارغ التحصیل شدند مشکلی ندارن چون باز هم قبل از فارغ التحصیلی به سن خدمت رسیده اند.

تنها مشکل برای کسایی هست که تابستان 75 متولد شدن و در خرداد فارغ التحصیل شدند . برای حل این مشکل تنها راه حل ثبت نام در پیام نور و انصراف هست که البته راجع به نحوه ثبت نام و اطمینان اینکار اطلاعی ندارم و باید پرس و جو کنید .

در مورد سوال دوم شما هم باید بگم که چنین حرفی از پایه نادرسته و به شایعات توجه نکنید .

امیدوارم توضیحاتم واضح باشه . سوالی داشتی حتما بپرس

5. Top | #710
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان من متولد ابان 75 هستم خرداد امسال هم دیپلم گرفتم ولی امسال نرفتم دانشگاه حالا تا کی وقت دارم که واسه کنکور بعدی بخونم؟خواهش میکنم جواب بدید بعضیا گفتن هیچی وقت ندارم حالم خرابه اصلا

6. Top | #711
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام . من امسال چهارمم, نیمه دومی هم هستم , ۷۵/۰۹ . ا
      مسال دفه اوله کنکور میدم, اگه اون چیزی که میخوام قبول نشم, باید برم سربازی؟ یا میتونم یک بار دیگه هم کنکور بدم؟
      چون میگن حالا فقط به سال نگاه میکنن و به نیمه اولی و دومی کاری ندارن...

7. Top | #712
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما 9-93 مشمولی چون خرداد 94 فارغ التحصیل خواهی شد تا شهریور 95 وقت داری.موفق باشی
      10صلوات
      پاسخ به سوالات سربازی

8. Top | #713
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه خرداد 93 فارغ التحصیل شدی که تا شهریور 94 وقت داری.از نظام وظیفتونم سوال کنی بد نیست یا بزنگ 096480
      پاسخ به سوالات سربازی

9. Top | #714
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      ببخشید اقا محمد کدوم یکی جواب سوال من هست؟ @mohammad_g h

10. Top | #715
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.داداش من متولد 14 دي 74 هستم.سال پيش كنكور دادم يعني امسال پشت كنكوريم.فارغ اتحصيل شهريورم هستم.الان وقتي كنكورمو دادم نياز هس دفترچه پست كنم يا نه؟از خيليا پرسيدم يكي مي گه باس بفرستي يكي مي گه نه ،تا شهرويور فرصت داري خلاصه با دليل جوابمو بده لطفا.مرسي
      در "زمين" عشقي نيست كه"زمينت"نزند...
      آسمان را درياب...

11. Top | #716
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من سال چهارمم و75/12/28 هجده سالم تموم میشه میخواستم بدنم وقتی مشمول شدم باید خودمو به جایی معرفی کنم یا از مدرسه کاغذی چیزی بگیرم؟؟در ضمن میگن اگه غیبت نداشته باشی میتونی دو سال کنکور بدی اون غیبت یعنی چی؟به کجا باید بریم که غیبت نکنیم؟

12. Top | #717
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meh.75 نمایش پست ها
      من سال چهارمم و75/12/28 هجده سالم تموم میشه میخواستم بدنم وقتی مشمول شدم باید خودمو به جایی معرفی کنم یا از مدرسه کاغذی چیزی بگیرم؟؟در ضمن میگن اگه غیبت نداشته باشی میتونی دو سال کنکور بدی اون غیبت یعنی چی؟به کجا باید بریم که غیبت نکنیم؟
      شما 12-93 مشمولی.اگه خرداد 94 فارغ التحصیل بشی تا شهریور 95 فرصت داری...اگه احتیاجی باشه مدرسه بهت میگه ی نامه از پلیس +10 بگیر که گیر ندن بهت
      20صلوات
      پاسخ به سوالات سربازی

13. Top | #718
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhan نمایش پست ها
      سلام.داداش من متولد 14 دي 74 هستم.سال پيش كنكور دادم يعني امسال پشت كنكوريم.فارغ اتحصيل شهريورم هستم.الان وقتي كنكورمو دادم نياز هس دفترچه پست كنم يا نه؟از خيليا پرسيدم يكي مي گه باس بفرستي يكي مي گه نه ،تا شهرويور فرصت داري خلاصه با دليل جوابمو بده لطفا.مرسي
      شما دی 92 مشمول حساب شدی.اگه شهریور 93 فارغ التحصیل شدی که تا شهریور 94 وقت داری
      20صلوات
      پاسخ به سوالات سربازی

14. Top | #719
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من متولد آبان ۱۳۷۵ هستم و الان سال چهارم ریاضی درس میخونم و داوطلب ککور ۹۴ هستم.یک بحصی تو مدرسه ما ایجاد شده که متولدین نیمه دوم ۷۵ فقط یک سال فرصت کنکور دارن یعنی فقط میتونن سال ۹۴ کنکور بدن و برای مثال اگر من کنکور ۹۴ قبول نشم (رتبه دلخواهو نیارم) باید برم خدمت و نمیتونم کنکور سال ۹۵ رو بدم!!
      که میگن برای حل این مشکل من باید یکی از دروس پیش دانشگاهی امتحانات نهایی سال چهارم که تو سال ۹۴ برگزار میشه رو هم خرداد و هم شهریور از عمد قبول نشم تا بتونم کنکور ۹۵ بدم!
      حالا راهنمایی میکنید این درسته یا نه ؟؟

15. Top | #720
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من متولد 2 خرداد 76 هستم.و در کنکور 94 میخوام شرکت کنم.
      اگر بخوام بعد کنکور برم سربازی از چندم باید برم؟میشه نرم؟

صفحه 48 از 78 نخستنخست ... 3847484958 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، .......................، .........................، ................................، .................................، ..................................، azad، قلمچی، قبول، كنكور، من، مهم، مکانیک، ماندن، ماه، متولد، مشورت، مشکل، مشکلی، مشاوره، مشاوران، مطالعه، معافیت تحصیلی، معدل، معرفی، چه، نیرو، نتيجه، ندارم، نرم افزار، نظام وظیفه، نظر، هستم، یک ماه، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکور سراسری 93، کنکور92، کنکور93، کنکورو، کنکوری، کنکور۹۳، که، کارشناسی، کارشناسی ارشد، گزینه دو، پلی، پزشکی، پشت، پشت کنکوری، آیا، امتحان، امسال، انتخاب رشته، انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری، انصراف، ادبیات، ادغام، از، بهمن، باید، بر، برای، تمرکز، تا، تجربی، جالب، حقوق، خلاصه، خیلی مهم، خدمت، خداحافظ، دوره، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، درس، دعا، رو، ریاضی، راهنمایی، رایگان، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوابق تحصیلی، سال، ساحل، سراسری، سردرگمی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن