خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 78 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 1170
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshin 55 نمایش پست ها
      سلام من متولد بهمن 72 هستم . که خرداد 92 فارغ میشم . کد نظام وظیفه رو باید 4 بزنم یا 5؟
      اگه پست های بالای رو میخوندی متوجه می شدین
      شما باید کد 5 رو بزنید

2. Top | #32

نمایش مشخصات
      ماحضوری از نظام وظیفه سوال کردیم گفتن اگه فارغ التحصیل 91(پایان پیشت خرداد91)هست تایکسال فرصت داری بعد باید بیای برای دفترچه اعزام به خدمت.پس متولدین 72 یا73نگران نباشید وفقط به فکر درس باشید

3. Top | #33

نمایش مشخصات
      من متولد نیمه اول73ام.تاریخ فارغ التحصیلیم هم خرداد91.حالا اگه دفترچه رو فرستادیم یه هفته ای اومد چی؟یعنی باید تابستونو تشریف ببریم آب خنک(همون سربازی خودمون)؟
      آخه یکی از دوستای داداشم دفترچه رو فرستاد یه هفته ای جوابش اومد
      در ضمن اردیبهشت بفرستیم یا آخرای خرداد ؟ یه سوال دیگه:چطوری میشه از تاریخ دقیق فارغ التحصیلی با خبر شد؟
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من متولد نیمه دوم 72 هستم . دو درس پیشم واسه خرداد 92 گذاشتم . اگه من کد نظام وظیفه رو 5 بزنم پس معدل پیش رو چیکار کنم چون نوشته کسانی که حضوری پیش رو گرفتن .
      کد 4 هم که مربوط به 73 و بعدش هست .

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من خودم برگه فارغ التحصیلیمو گرفتم توش نوشته بود تا پایان خرداد91
      پست کنیم احتمالا اعزام تو مرداد یا شهریور یا مهر میشه
      به نظر من اگه مرداد شد هر جور شده عقبش بنداز یا تیر برو چون اگه 1روز از آموزشی مونده باشه و ترخیص بشی همه چی از نو میشه بعدش
      ولی اگه تمومش کنی یک دوره 20 روزه بعد که خواستی بری دوباره برات میذارن
      من خودم که 31 اردیبهشت پستش میکنم چون یکبار بهم گفتن 20 خردا بفرست یکبارم 1 خرداد
      حتما از نظام وظیفه استانتون بپرس تو اصفهان که ما رو سر کار میذارن....
      ویرایش توسط davood : 02 دی 1391 در ساعت 10:36

6. Top | #36

نمایش مشخصات
      من امروز رفتم نظام وظیفهگفتم متولد تیرماه 73ام وقبول خرداد
      گفت چون قبل از 18سالگی فارغ التحصیل شدی 6ماه وقت داری دفترچه بفرستی(اگه نفرستی غیبت) که میشه همین دی ماه یعنی کنکور من زرشک!!!!شد
      گفت تنها راهی که داری اینه که تو یکی از موسسات که به بدون کنور برمیدارن ثبت نام کنی بعد نتایج انصراف بدی بری دانشگاهی که مورد علاقته
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad.6647 نمایش پست ها
      من امروز رفتم نظام وظیفهگفتم متولد تیرماه 73ام وقبول خرداد
      گفت چون قبل از 18سالگی فارغ التحصیل شدی 6ماه وقت داری دفترچه بفرستی(اگه نفرستی غیبت) که میشه همین دی ماه یعنی کنکور من زرشک!!!!شد
      گفت تنها راهی که داری اینه که تو یکی از موسسات که به بدون کنور برمیدارن ثبت نام کنی بعد نتایج انصراف بدی بری دانشگاهی که مورد علاقته
      فعلا که وقت داری از چندجا بپرس که یکدفعه پشیمون نشی
      این قانون جدیدم دردسره جالبیش اینه که من که 3 ماه بزرگتر از شمام یک سال وقت دارم!!!!!!!

8. Top | #38

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط davood نمایش پست ها
      فعلا که وقت داری از چندجا بپرس که یکدفعه پشیمون نشی
      این قانون جدیدم دردسره جالبیش اینه که من که 3 ماه بزرگتر از شمام یک سال وقت دارم!!!!!!!
      واسه شما جالبه دیگه-اگه جای من بودی میفهمیدی چی میکشم دیگه مثل سابق نمیتونم بخونم هم از نظر ساعت مطالعه هم کیفیت مطالعه
      یعنی این چند ماهی که خوندم همش شد باد هوا؟؟؟
      از دو تا +10پرسیدم میگن یک سال وقت داری(البته یکیش با شک گفت بعدش هم گفت از نظاو وظیفه بپرس تا مطمئن شی)
      از نظام وظیفه پرسیدم گفته6ماه وقت داری که 19این ماه تمومه یعنی از همین ماه میرم تو غیبت کبری
      حالا از کجا بپرسم؟
      به نظر شما هیچ راهی نداره بریم دانشگاه بدون دردسر چون پول واسه ثبت نام تو موسسات بدون کنکور رو ندارم حالش رو هم ندارم
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام آقا جواد
      ما خودمون6 تایی باهم موندیم پشت کتکور 1 نفرمون شریایطش مثل شما بود رفت کاردانی یکی از دانشگاه آزادا را نوشت 250 تومن پاشدراومد.البته تو هفته دیگم میره انصراف میده که با خیال راحت بره دانشگاه
      یکی از دوستانمم که متولد بهمن 72 بود رفت دفترچشو پست کرد و اعزانش شد 15 مرداد 92
      حالا شما اگه برا پولش مشکل داری دفترچتو پست کن و تا تاریخ اعزامت سفت بخون و سر تاریخ برو خدمت و میگن که برا کنکور مرخصی دو روزه میدن
      البته قبولی بلا این شرایط یکم دور از ذهنه
      ولی اگه اهل ریسک کردن هستی پستش کن . تا تاریخ اعزامت دعا کن که بعد کنکور بشه
      من چند روز پیش از نظام وظیفه شهر اصفهان برا تاریخ اعزامم پرسیدم گفت که بستگی به شهر داره تو شهرا بزرگ یکم دیر تره
      امیدوارم به دردت خورده باشه ولی میدونیم که از اولش هرچی چیز بد بود برا ما متولدا 72و 73 شد تو دبیرستان و حالام سربازی:
      ویرایش توسط davood : 05 دی 1391 در ساعت 16:59

10. Top | #40

نمایش مشخصات
      منظورتون از:شما خودتون 6تایی و 21نفر چیه؟
      من جرات ریکس کردن ندارم
      یه راه بی دردسر بگین که بشه باهاش رفت دانشگاه سراسری؟
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      منظورتون از:شما خودتون 6تایی و 21نفر چیه؟
      من جرات ریکس کردن ندارم
      یه راه بی دردسر بگین که بشه باهاش رفت دانشگاه سراسری؟
      6 تا دوست باهم موندیم
      1 نفر بوده اشتباه نوشتم 21
      بهترین راهش اینه تا وارد غیبت نشدی بری یک کاردانی بنویسی که ارزون ترم هست چون اگه دفترچه خدمت بفرستی یا بری خدمت بخاطر کاردانی ترخیص نمیکنن
      تا وقت داری برو دنبالش این ماه تموم بشه فرصتتم تمومه به علاوه درسم نمیتونی بخونی وقتت هدر میره

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arad نمایش پست ها
      سلام بچه ها من متولد نیمه دوم 72 هستم . دو درس پیشم واسه خرداد 92 گذاشتم . اگه من کد نظام وظیفه رو 5 بزنم پس معدل پیش رو چیکار کنم چون نوشته کسانی که حضوری پیش رو گرفتن .
      کد 4 هم که مربوط به 73 و بعدش هست .
      خواهشا یکی جواب ما رو بده .

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان لطفا یکی منو راهنمایی کنه بدجور گیرم من متولد نیمه اول ۷۳ هستم و به دلیل یک سری مشکلات در اخذ دیپلمم در سال ۹۰ و رسیدن به سن ۱۸ سالگی مجبور به ثبت نام در دبیرستان شبانه (بزگسالان) شدم. برای اخذ دیپلم اون ۲درسی که از سال سوم دبیرستان پاس نکرده در دی ماه همین سال امتحان دادم یکی درس فزیک در تاریخ 9/10/91 و دیگری درس جبرواحتمال در تاریخ 13/10/91 در صورت قبولی و اخذ دیپلم میتونم برای پیش دانشگاهی ثبت نام کنم برای گرفتن مدرک پیش دانشگاهی هم تا شهریور ۹۲ فرصت دارم. از تاریخ 30بهمن تا ۳اسفند هم برای ثبت نام در کنکور ۹۲ فرصت دارم (دو مرحله بودن ثبت نام کنکور و دومین مرحله برای ثبت نام کنکور برای دیپبمه های دیماه گزینه دو - جزئیات ثبت نام آزمون سراسری 92
      اگر خدای ناکرده درکنکور ۹۲ موفق نشم باید برم سربازی؟! میتونم برای کنکور سال ۹۳ هم امتحان بدم یا باید برم سربازی!؟ اصلا وضعیت نظام وظیفه من چی میشه؟ چکار باید کنم؟ یکی منو راهنمایی کنه خواهش میکنم؟
      این ایمیلمه: alisayahe@gmail.com
      ویرایش توسط alisayahe : 17 دی 1391 در ساعت 11:37

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من متولد نیمه اول73ام.تاریخ فارغ التحصیلیم هم خرداد91.حالا اگه دفترچه رو فرستادیم یه هفته ای اومد چی؟یعنی باید تابستونو تشریف ببریم آب خنک(همون سربازی خودمون)؟
      آخه یکی از دوستای داداشم دفترچه رو فرستاد یه هفته ای جوابش اومد
      در ضمن اردیبهشت بفرستیم یا آخرای خرداد ؟ یه سوال دیگه:چطوری میشه از تاریخ دقیق فارغ التحصیلی با خبر شد؟
      منم نیمه اول 73ام.
      اردیبهشت مدارک رو آماده کن آخرای خرداد بفرست.تابستون 3ماه میری سربازی بعد معافیت تحصیلیفارغی دقیقش فکر کنم 31خرداده

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alisayahe نمایش پست ها
      دوستان لطفا یکی منو راهنمایی کنه بدجور گیرم من متولد نیمه اول ۷۳ هستم و به دلیل یک سری مشکلات در اخذ دیپلمم در سال ۹۰ و رسیدن به سن ۱۸ سالگی مجبور به ثبت نام در دبیرستان شبانه (بزگسالان) شدم. برای اخذ دیپلم اون ۲درسی که از سال سوم دبیرستان پاس نکرده در دی ماه همین سال امتحان دادم یکی درس فزیک در تاریخ 9/10/91 و دیگری درس جبرواحتمال در تاریخ 13/10/91 در صورت قبولی و اخذ دیپلم میتونم برای پیش دانشگاهی ثبت نام کنم برای گرفتن مدرک پیش دانشگاهی هم تا شهریور ۹۲ فرصت دارم. از تاریخ 30بهمن تا ۳اسفند هم برای ثبت نام در کنکور ۹۲ فرصت دارم (دو مرحله بودن ثبت نام کنکور و دومین مرحله برای ثبت نام کنکور برای دیپبمه های دیماه گزینه دو - جزئیات ثبت نام آزمون سراسری 92
      اگر خدای ناکرده درکنکور ۹۲ موفق نشم باید برم سربازی؟! میتونم برای کنکور سال ۹۳ هم امتحان بدم یا باید برم سربازی!؟ اصلا وضعیت نظام وظیفه من چی میشه؟ چکار باید کنم؟ یکی منو راهنمایی کنه خواهش میکنم؟
      این ایمیلمه: alisayahe@gmail.com
      کسی نیست جواب بده ؟

صفحه 3 از 78 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، .......................، .........................، ................................، .................................، ..................................، azad، قلمچی، قبول، كنكور، من، مهم، مکانیک، ماندن، ماه، متولد، مشورت، مشکل، مشکلی، مشاوره، مشاوران، مطالعه، معافیت تحصیلی، معدل، معرفی، چه، نیرو، نتيجه، ندارم، نرم افزار، نظام وظیفه، نظر، هستم، یک ماه، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکور سراسری 93، کنکور92، کنکور93، کنکورو، کنکوری، کنکور۹۳، که، کارشناسی، کارشناسی ارشد، گزینه دو، پلی، پزشکی، پشت، پشت کنکوری، آیا، امتحان، امسال، انتخاب رشته، انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری، انصراف، ادبیات، ادغام، از، بهمن، باید، بر، برای، تمرکز، تا، تجربی، جالب، حقوق، خلاصه، خیلی مهم، خدمت، خداحافظ، دوره، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، درس، دعا، رو، ریاضی، راهنمایی، رایگان، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوابق تحصیلی، سال، ساحل، سراسری، سردرگمی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن