خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 78 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 1170
    1. Top | #151

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kami نمایش پست ها
      سلام من پشت کنکوری تجربی هستم متولد سال 1372میخواستم بدونم اگه امسال یه رشته پیام نوریادولتی برم وبعدانصراف بدم میتونم توکنکور93شرکت کنم؟یابایدبرم سربازی؟
      من این سوال را از سایت نظام وظیفه قسمت مشاوره ای هم همین رو پرسیدم گفتن یکسال میتونی انصراف بدی
      نظرشماچیه ایامیتونم بمونم برای کنکور93 درصورت انصراف؟این سوال برای خیلی مهم است لطفاجواب کاملدهید
      لطفااین سوال رویکی جواب بده چون قبلاهم توی تاپیک سوال مهم سربازی پرسیدم ولی کسی جواب نداد
      سلام ایول چه روش تمیزی!!!!
      من این سوالو فرداشخصاازپلیس +10میپرسم وجوابشو میذارم ا

چقد بزرگ شدین شماها !!! خخخ ! دم همه بچه های انجمن کنکور گرم

2. Top | #152

نمایش مشخصات
      سلام من پشت کنکوری تجربی هستم متولد سال 1372میخواستم بدونم اگه امسال یه رشته پیام نوریادولتی برم وبعدانصراف بدم میتونم توکنکور93شرکت کنم؟یابایدبرم سربازی؟
      من این سوال را از سایت نظام وظیفه قسمت مشاوره ای هم همین رو پرسیدم گفتن یکسال میتونی انصراف بدی
      نظرشماچیه ایامیتونم بمونم برای کنکور93 درصورت انصراف؟این سوال برای خیلی مهم است لطفاجواب کاملدهید
      لطفااین سوال رویکی جواب بده چون قبلاهم توی تاپیک سوال مهم سربازی پرسیدم ولی کسی جواب نداد
      سلام من شخصااین سوالوپرسیدم ازپلیس +10 گفتن:درصورت انصراف میتونی یه سال بمونی!!
      ولی فک کنم باید پیام نوریارشته شبانه دولتی باشه تابتونی سال بعدم کنکوربدی!!دراین موردم سوال کردم اطلاعی نداشتش!!

3. Top | #153
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi نمایش پست ها
      سلام من شخصااین سوالوپرسیدم ازپلیس +10 گفتن:درصورت انصراف میتونی یه سال بمونی!!
      ولی فک کنم باید پیام نوریارشته شبانه دولتی باشه تابتونی سال بعدم کنکوربدی!!دراین موردم سوال کردم اطلاعی نداشتش!!

درود

برای حق شرکت دوباره در آزمون سراسری می بایست از پذیرفته شدگان رشته های روزانه دولتی نباشید در غیر این صورت اگه در هر یک از رشته های پیام نور ، غیر انتفاعی و یا شبانه پذیرش شوید می توانید بار دیگر در آزمون شرکت کنید و در صورت قبولی به عنوان دانشجوی انصرافی پذیرش شوید.
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
      تو تنهانمی مانی ای مانده بی من
      تو را می سپارم به دلهای خسته

4. Top | #154
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Ro.Architect,mahdi ممنون ازجوابتو نخيالم راحت شد حالاميمونم براي سال بعد

5. Top | #155
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه انصراف بدی در صورت قبولی در کنکور بعدی(93) دوباره بهت معافیت تحصیلی میدن؟ مثلاً همون 5 سال کارشناسی یا از معافیت تحصیلی دانشگاهی که انصراف دادی کم میشه ؟ چطوری هست قانونش در این حالت ممنون میشم راهنماییم کنید

6. Top | #156
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من متولد 20/7/1372 هستم و تا 31 خرداد برای ارسال دفترچه فکر میکنم مهلت داشته باشم.
      تمام کارای مربوط به دفترچه رو انچام دادم (واکسن زدم و..) ولی دفترچه رو نفرستادم
      چند تا از دوستام دفترچهشونو زوتر فرستادن چند روز پیش زمان اعزامشون(همه شون) امده 19/3 و پلیس +10 میگه که اصلا تمدید نمیشه چون نیاز دارن
      حالا من چی کار کنم اکه دفتر چمو دیرتر بفرستم ممکنه زمان اعزامم بعدتر بیفته یا اینکه بفرستمش هیچ فرقی نمیکنه؟

7. Top | #157
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      قاعدتا تفاوت زیادی نداره دیگه تاریخ اعزام یا 19تیر یا 19 مرداد میشین..ما که امروز فرستادیمش رفت...سیستماشون قطع و وصل زیاد داره و بعد انتخاباتم شاید بریزه بهم سیستماشون...

8. Top | #158
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینکه میگن تمدید نمیشه جریانش چیه؟
      دوماه باید بریم سرباز؟

9. Top | #159
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      انونشون اینه که دوماه تمدید بشه ولی الان با تمدید موافقت نمیکنن دلیلشم ...الله علم...آره اونطوری میری خدمت بعد قبولی قطعی که بیاد ی مرخصی انگار میدن و دو سه روز میدوی دنبالش و درآخرشم معافیت 5 ساله میگیری..فقط کارشناسی و بالاتر قابل ترخیصه

10. Top | #160

نمایش مشخصات
      دوستان میدونم پستم اسمپه
      فقط خواستم بگم

دختر بودن مزیت های بس باحالی دارد

فک کن 1درصد...
      Lady in Red

11. Top | #161
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام پیروسوال قبلی وقی رفتم دانشگاه پیام نورکی بایدانصراف بدم؟ایابایددرکلاسهاشرکت کنم؟ایابایدامتحان بدم؟یاهمون اول میتونم انصراف بدم؟

12. Top | #162
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه هایی که ذفترچه سربازی رو تازه فرستادن...لطف کنن بگن دقیقا بنده باید چه کنم..؟؟؟آیا همونجا که برم میفرستن؟؟؟میخوام دوشنبه برم...جون هرکی دوس دارین زود بگین...و در آخر...لعنت به سربازی...لعنت...

13. Top | #163
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیزان...رفقا...دوستان...کسی نیست آیا؟؟

14. Top | #164
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان سلام
      آقا من امروز از میدان سپاه و پلیس+10 میام
      آخرین راه و تنها راهی که داریم برای اینکه دوباره کنکور بدیم !!!
      قبل از اینکه یک سالتون تموم بشه (یعنی خرداد ماه) باید بریم و دفترچه رو بگیریم و بفرستیم !!
      اگه خیلی دییگه بدشانس باشیم تاریخ اعزام میفته 19تیر ماه !!!!
      --حالا ما باید چیکار کنیم ؟؟!!
      آفرین سوال خوبی بود!!
      ما باید تا اینکه جواب اومد (منظور تاریخ اعزامه) بریم پلیس+10 و تاریخ اعزام رو به تعویق بندازیم!!
      {پلیس+10 به من گفت ما
      2ماه میتونیم به تعویق بندازیم که احتمالاً تا اون موقع جواب کنکور اومده انشالله ولی اگر هم تعویق داشته باشه (به گفته ی سازمان نظام وظیفه عمومی و آنچه که در دفترچه اعزام نوشته <<آنانی که قبول شدنشان در دانشگاه ها و مراکز عالی کشور قطعی است تا 6ماه تاکید میکنم شش(6)ماه میتوانند به تعویق بیندازند (یا به قولی به معافیتشون اضافه کنن!)>>) البته باید این رو هم بگم که من توی دفترچه خوندم که باید برای جواب دانشگاه به تعویق انداخت وگرنه سربازی رو باید رفت !! وابنکه احتمالاً وسطش میتونی بیای بیرون (البته این برداشت من بود از گفته های داخل دفترچه ؛ احتمال داره اشتباه باشه)
      ممنون از همتون
      امروز شنبه 25 خرداد ماه 1392
      ویرایش توسط mtermin : 25 خرداد 1392 در ساعت 12:37

15. Top | #165

نمایش مشخصات
      سلام پیروسوال قبلی وقی رفتم دانشگاه پیام نورکی بایدانصراف بدم؟ایابایددرکلاسهاشرکت کنم؟ایابایدامتحان بدم؟یاهمون اول میتونم انصراف بدم؟
      دانشگاه پیام نور میشه ثبت نام کردباشرایط شما الان یاباید بری سراسری یاآزاد؟!!!!ولی آزاد که میشه چون دوست من ثبت نام کرده بود بعدشم انصراف داد ودوباره کنکورمیخواد بده!!!
      بهتره ازپیام نورشهرتون سوال کنی !!!

صفحه 11 از 78 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، .......................، .........................، ................................، .................................، ..................................، azad، قلمچی، قبول، كنكور، من، مهم، مکانیک، ماندن، ماه، متولد، مشورت، مشکل، مشکلی، مشاوره، مشاوران، مطالعه، معافیت تحصیلی، معدل، معرفی، چه، نیرو، نتيجه، ندارم، نرم افزار، نظام وظیفه، نظر، هستم، یک ماه، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکور سراسری 93، کنکور92، کنکور93، کنکورو، کنکوری، کنکور۹۳، که، کارشناسی، کارشناسی ارشد، گزینه دو، پلی، پزشکی، پشت، پشت کنکوری، آیا، امتحان، امسال، انتخاب رشته، انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری، انصراف، ادبیات، ادغام، از، بهمن، باید، بر، برای، تمرکز، تا، تجربی، جالب، حقوق، خلاصه، خیلی مهم، خدمت، خداحافظ، دوره، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، درس، دعا، رو، ریاضی، راهنمایی، رایگان، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوابق تحصیلی، سال، ساحل، سراسری، سردرگمی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن