خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کلاس کنکور مدرسه!!!

سلام دوستان خبره و مشاوران گرامی انجمن.....:yahoo (4):
      من از مدرسه غیر دولتی کوچ کردم به مدرسه نمونه دولتی !!!! الان میرم بیش دانشگاهی (رشته ریاضی!!) مدرسه میخاد واسه تابستون کلاس کنور مخصوص دروس بایه بزاره به نظرتون چیکار کنم؟؟؟!!! برم یا نرم !!؟؟؟.........................خیلی ممنوننننننننننننننننن از دوستان :yahoo (21):

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش راستش تابستون سال گذشته برا ما هم همین برنامه رو گذاشتن ولی نتیجش فقط 500 تومن پول بی زبون بود و وقتمون که هدر رفت
      بنظرم بهترین کار اینه که با برنامه های کلم چی جلو بری زیاد امیدی به برنامه مدرسه نداشته باش

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
      داداش راستش تابستون سال گذشته برا ما هم همین برنامه رو گذاشتن ولی نتیجش فقط 500 تومن پول بی زبون بود و وقتمون که هدر رفت
      بنظرم بهترین کار اینه که با برنامه های کلم چی جلو بری زیاد امیدی به برنامه مدرسه نداشته باش
      داداش مدرسه گفته اساتید مجربی میخاد بیاره !!! و ادمو وسوسه میکنه واقعا موندم !!! از یه طرفم که شما اینو میگی دیگه رفتم تو هنگ.........

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا برا ما هم همینو گفتن و دوسه تا دبیر خیلی خوب هم داشتیم از حق نگذریم ولی برنامه ای که نوشته بودن برامون فوق العاده سنگین بود خصوصا تو رمضونو ...
      تند تند هم کلاسا رو عوض میکردن اخر سر هم کلا نفهمییم اصلا چی خوندیم
      البته به مدرسه و مدیر مدرستون هم بستگی داره اگه بهشون اطمینان داری خیلی هم خوب میشه اگه بری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن