خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33

موضوع: کم کاری...!:(

1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

Unhappy کم کاری...!:(

سلام دوستان...
      من الان بیشتر از دو هفته هس که شرو کردم ولی میانگین مطالعم دو ساعت و نیمه...
      آزمون قبل قلمچی ترازم 6192 شد... ولی اون چیزی که میخوام بالای 7000 هست...
      با روزی 2 ساعت هم که نمیشه کاری کرد...
      چی کار کنم ساعات مطالعاتیم رو افزایش بدم؟! لطفن...
      من مسئول چیزی هستم که میگم،
      نه چیزی که تــــــو ازش برداشت میکنی ....!!!
      ...
      گفتنی ها بس بود...نوبت خاموشیست...(ح)
      ...
      سکوت میکنم ... سه نقطه و علامت تفکر...(ح)

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من روزی 12 ساعت میخونم.نمیتونی یهو افزایشش بدی خسته میشی سعی کن هر روز 1ساعت بیشتر از قبل بخونی البته این نظر منه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hhossein21 نمایش پست ها
      سلام دوستان...
      به نظر من در خودت انگيزه و هدف قوي ايجاد كن.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان...
      سعی کنید هر روز 30 دقیقه بیشتر از روز قبل بخوانید و در انجام این کار مصمم بمانید و ادامه دهید . طی 2 هفته به حالتی آرمانی و غیر قابل باور میرسید : روزی 10 تا 12 ساعت. البته با 7 یا 8 ساعت خواندن مفید می توان رتبه های عالی کسب کرد.
      اما بهیچ وجه از روز قبلتان کمتر درس نخوانید ، مگر در شرایط خاص.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کاری نداره اراده کن.مطمِءنم اراده نداری وگرنه میشه.اینا همه اش بهانه ست.(نمونه اش پارسال خودم ) برای تمرین اراده ت میتونی چند تا کار انجام بدی1)زنگ تلفن یا خونه رو که میزنن محکم بشین رو زمین وبگی به من چه ونری ج بدی البته بجز وقتی که کسی خونه نیست.2)درو بروت قفل کن و کلید رو بده ب مامانت و وقتای ضروری ضروری بگو درو باز کنن.بعدش مهمون میاد نشین پاش,مهمونی نرو حتی عروسی خاله ,فیلم نبین و..............اونوقت ببین سا@مطالعاتیت میشه14_15روز یا نه.(پیردانا)

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کاری نداره اراده کن.مطمِءنم اراده نداری وگرنه میشه.اینا همه اش بهانه ست.(نمونه اش پارسال خودم) برای تمرین اراده ت میتونی چند تا کار انجام بدی1)زنگ تلفن یا خونه رو که میزنن محکم بشین رو زمین وبگی به من چه ونری ج بدی البته بجز وقتی که کسی خونه نیست.2)درو بروت قفل کن و کلید رو بده ب مامانت و وقتای ضروری ضروری بگو درو باز کنن.بعدش مهمون میاد نشین پاش,مهمونی نرو حتی عروسی خاله ,فیلم نبین و..............اونوقت ببین سا@مطالعاتیت میشه14_15روز یا نه.(پیردانا)

7. Top | #7
      eli
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اول از همه به هدفت فک کن!!!!!!!!!!! اینم ازمن داشته باش که هر که طاووس خواهدجور هندوستان کشد!!!!!!!!!!!!!!دوم اینکه به نظر من یه دفتر برنامهریزی تهیه کن وهرروزساعت مطالعه تو ثبت کن ویه جمع هفتگی بزن اینجوری خودبخود هرهفته انگیزه ت واسه خوندن بیشتر میشه.......حتما امتحان کن جواب داده..ضمنا بخودت زیاد فشارنیار کهزودخسته میشی ازخوندن ...یادت نره ک یادت دادم که یادبگیری: رهرو انست که اهسته وپیووووووووووووووووسته رود.....

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان...
      خوش به حالت.واقعا با روزی 2ساعت ترازت شد6000؟مگه چیجوری میخونی؟به منم یاد بده
      ویرایش توسط Juddy Abbott : 28 مهر 1391 در ساعت 21:02

9. Top | #9
      123
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      البته دوست عزیز فقط به ساعت مطالعه فکر نکنید ، درسته ساعت مطالعه مهمه اما سعی کنید تا حدی باشه که کیفیت مطالعتون کم نشه
      به نظر من اگه روزی 3 یا 4 ساعت با کیفیت بخونید بهتر از اینه که روزی 6، 7 ساعت بخونید اما بازدتون کمتر باشه
      ویرایش توسط 123 : 28 مهر 1391 در ساعت 22:28

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 123 نمایش پست ها
      البته دوست عزیز فقط به ساعت مطالعه فکر نکنید ، درسته ساعت مطالعه مهمه اما سعی کنید تا حدی باشه که کیفیت مطالعتون کم نشه
      به نظر من اگه روزی 3 یا 4 ساعت با کیفیت بخونید بهتر از اینه که روزی 6، 7 ساعت بخونید اما بازدتون کمتر باشه
      درسته اما با روزی فقط2ساعت توپ توپ خوندن آوردنه یه همچین ترازی حداقل واسه ی یکی مثه من عجیبه.من خودم این حرفارو فوت آبم.4تا بزرگتراز خودم تو خونه دارم که همه یا داشگاه تهران یا اصفهان(دولتی) قبول شدن ولی ندیدم با روزی2ساعت خوندن ترازشون بالا بشه.البته توهین نشه من قصد جسارت ندارم به خدا.شاید ایشون پارسال خیلی خوب خوندن ولی رشته ای رو که میخواستن نیاوردن و خواستن امسالو با جدیت بیشتر بخونن.درست مثل رتبه ی8 انسانی کنکور90.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      از پادگان بیاید بیرون. شما ترمیناتور نیستید. زندگی نکنید که درس بخونید. درس بخونید که زندگی کنید. دلیلی برای حبس کردن خودتون یا فشارهای سنگین وجود نداره. باید از خوندن لذت ببریدکیفیت کیفیت کیفیت ، کمیت.
      اول به کیفیت درس خوندنتون فکر کنید بعد به هزار ساعت خوندن. دانش آموزی بود 14 ساعت در روز میخوند و به نتیجه نرسید و بود دانش آموزی که با 6 ساعت خواندن مفید به نتیجه رسید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینا999 نمایش پست ها
      خوش به حالت.واقعا با روزی 2ساعت ترازت شد6000؟مگه چیجوری میخونی؟به منم یاد بده
      سعی میکنم اون چیزی رو که میخونم درست بخونم و با کیفیت....
      راستی پشت کنکوریما(روحیت رو از دست ندی...)
      از درس خواندن لذت ببر و زندگی کن با درسات(اما بیشتر از روزی 2 ساعت)
      سبز باشی ....
      ...
      ...

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 123 نمایش پست ها
      میدونم ولی خوب 2 ساعت در هر سورت خیلی کمه...

بعد محض اطلاع دوستان نه این که حالا میرین روزی 6 ساعت مفید میخونین 4 ساعتش کنینا...
      میشه 8 ساعت هم مفید خوند و با عشق....
      ...
      ...

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      درسته اما با روزی فقط2ساعت توپ توپ خوندن آوردنه یه همچین ترازی حداقل واسه ی یکی مثه من عجیبه.من خودم این حرفارو فوت آبم.4تا بزرگتراز خودم تو خونه دارم که همه یا داشگاه تهران یا اصفهان(دولتی) قبول شدن ولی ندیدم با روزی2ساعت خوندن ترازشون بالا بشه.البته توهین نشه من قصد جسارت ندارم به خدا.شاید ایشون پارسال خیلی خوب خوندن ولی رشته ای رو که میخواستن نیاوردن و خواستن امسالو با جدیت بیشتر بخونن.درست مثل رتبه ی8 انسانی کنکور90.
      میگم که با روزی دو ساعت خوندن تراز خوبی نمیشه آورد...
      آره دیگه قطعن تاثیر داره پارسال...
      من پارسال هم ساعت مطالعاتیم میانگین حدود 3 ساعت بود
      بازم سعی میکردم درست بخونم به خاطر همین خیلی چیزا داخل ذهنم موندن...
      مثلن من شیمی پیش فصل 1 رو پارسال فقط حینی که معلم درس میداد رو مبتکران خوندم...
      امسال هم نگاش نکردم ...تونستم 60 بزنم آزمون اول رو...
      پس خیلی تاثیر داره...
      پارسال 1409 شدم موندم که یه رتبه خوب بیارم به قول شما...
      حالا اگه بخوام امسال به تراز 6000 و دو ساعت خوندن برم جلو که هیچی دیگه پارسال رفته بودم دانشگاه سنگین تر بود...
      ...
      ...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      صد در صد همینجور که شما میگید باید باشه !!
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن