خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 86
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman_b100 نمایش پست ها
      منابع رو درست انتخاب کن فقط همین وقت زیاده
      مبشه منابع درست رو بگی ...
      سر انجام که باید در خاک رفت / خوش آن کس که پاک آمد و پاک رفت

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نخونید :yahoo (21):

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mohammadi نمایش پست ها
      فقط ی نصیحت

دور اینترنت رو خط بکشین...نهایتا شبا یه ساعت!!
      این از همه مهمتره!!!

بعدشم .... رهرو آن نیست ک گهی تند و گهی خسته رود
      رهرو آن است ک آهسته و پیوسته رود

با روزی6ساعت خوندن کامل و مفید میتونین ب همه برنامه هاتون برسید...حتی هدفتون تو کنکور...اما اصولی بخونین
      شوخیشم زشته

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کنکوری 93 به خودم که کنکوری 94 هستم نصیحتم اینه که ایندفعه بخون و واسه همیشه خلاص شو البته بچه ها من دانشجو ام و مرخصی گرفتم یه ترم اونم چون از نصفه شروع کردم نتونستم با انگیزه ادامه بدم خسته شدم از بس از ترم اول کتابای کنکورو نگه داشتم به امید روزی که برای رسیدن به هدف مورد علاقم به کارم میان و نصیحت دیگه ام اینه که تابستون پایه رو با روزی 6 ساعت به یه جایی برسونم باشد که مورد رحمت خداوند واقع شویم و از موانع کنکور مثل خوش گذرونی و فعالیتهای غیر ضروری دیگه در انان باشیم آمین

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

من کنکوری 93 به خودم که کنکوری 94 هستم نصیحتم اینه که ایندفعه بخون و واسه همیشه خلاص شو البته بچه ها من دانشجو ام و مرخصی گرفتم یه ترم اونم چون از نصفه شروع کردم نتونستم با انگیزه ادامه بدم خسته شدم از بس از ترم اول کتابای کنکورو نگه داشتم به امید روزی که برای رسیدن به هدف مورد علاقم به کارم میان و نصیحت دیگه ام اینه که تابستون پایه رو با روزی 6 ساعت به یه جایی برسونم باشد که مورد رحمت خداوند واقع شویم و از موانع کنکور مثل خوش گذرونی و فعالیتهای غیر ضروری دیگه در انان باشیم آمین

4. Top | #19

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran34 نمایش پست ها
      نخونید :yahoo (21):- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -شوخیشم زشته
      شما حالتون خوبه؟؟من با چیزی شوخی نکردم
      Lady in Red

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      بعد از اینکه مثل ما کنکورتون رو دادید متوجه میشید که مطالبی که حتی کم روش کار کردید و تست زید هم میتونه تو کنکور کمکتون کنه
      فقط میگم اگه میتونید از الان رو یه مطلب حتی وقت خیلی کمی بزارید ولی بهش تسلط پیدا کنید بعنی اینکه اگر الان یک هفته مثلا رو مبحث ترمو دینایک وقت گزاشتی و مسلط شدی وتستاشو زدی
      اگه میتونی هر چند روز یه سری بهش بزن تا تسلطت بهش کم نشه
      تو کنکور چون سطح سوالات بالاست فقط با تسلط میشه جوا ب داد

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان براي منابع بيشتر توضيح بدين

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Omid reza نمایش پست ها
      دوستان براي منابع بيشتر توضيح بدين
      منم خودم کنکوریه 94 ام به نظر تو تایپیکای دیگه کامل بحث منابع شده...

Sent from my LT26ii using Tapatalk

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه توصیه جامع برای بچه های متوسط البته شاید بدرد بچه های قوی هم بخوره,چون خودم پارسال در به در دنبال این اطلاعات بودم
      فقط اگه بدردتون خورد یه دعاییم مارو بکنید که رتبمون خوب بشه

ادبیات :
      ببینید ادبیات رو باید مبحثی خوند کلا شیش تا مبحث ادبیات کنکور سوال داره : قرابت(9تا تست) آرایه(3تا) تاریخ ادبیات(3تا) املا:یعنی همین کلمه های زبان فارسی شکل صحیحشون رو تشخیص بدید که ه هست یا ح و ...(2تا) و معنای واژه ها : اصلش کلمات ته کتاب های دوم و سوم و پیش هست و کلمات زبان فارسی و داخل متن درسها(3تا) و باقیشم زبان فارسی

کتاب های پیشنهادی من : قرابت: همین امروز برو یک کتاب تناسب مفهومی و قرابت هامون سبطی(انتشارات دریافت) بخر روزی حداقل پنج صفحه بخون باور کن یه قدم بزرگ رو برای کنکورت برمیداری.نکته: این کتاب رو باید تا ته بخونی و تمام تستاشم بزنی,تازه وقتی تمومش کردی مبینی استاد قرابت شدی,بعضی دوستام خریدن تا نصفه خوندن گفتن اینچیه بابا بعدشم ول کردن ولی من تا ته خوندم و از نه تا تست هشتا رو راحت زدم. کتاب کمکی تست هم فقط کتاب قرابت تست نشر الگو که من خودم اسفند خریدم یعنی وقتی که کتاب سبطی رو جویده بودم.

آرایه : نشر الگو هم تست کافی هم درسنامه کافی - روزی یه آرایه بخون بسه کل آرایه های مهم کنکوراینا هستن:تشبیه- استعاره- تشخیص ایهام و ایهام تناسب -جناس -مجاز-حس آمیزی- کنایه-تضاد-تناقض-تلمیح- حسن تعلیل-مراعات النظیر-واج آرایی بقیه رو که تو کتاب هست حذف کن چون مال رشته انسانی هست. کتاب کمکی هم کتاب همایش ادبیات نشر دریافت جلد اول که من خودم فروردین خریدم اونم واسه رفع ابهام بین آرایه ها

تاریخ ادبیات : آفاردئون تاریخ ادبیات فار(همون دوماه آخرم میشه خوند الکی الان وقت روش نذار) ---------- - معنای واژه ها : کلمات ته کتاب های درسی ادبیات دو و سه و پیش رو باید بخونی برای کلمات زبان فارسی و داخل متن درس ها هم کتاب املا و لغت نشر دریافت که همه رو یه جا نوشه راحت حفظشون میکنی (اینم باز هنوز زوده,کلا حفظی رو هرچی بخونه دوباره یادت میره بذار اول مهما رو بخون برا اینا وقت هست)-------- - املا هم همون کتاب املا و لغت نشر دریافت داره
      زبان فارسی هم کتاب نشر دریافت(همین تابستون کلکش رو بکن)

عربی : بنظر من عربی بهتره بری کلاس - ولی با اینحال اگه واقعا نمیتونی کتاب تخته سیاه عالیه
      اول قسمت آخر کتابو بخون که ترجمه هست - ترجمه هشتا سوال داره که میشه 30 درصد و خیالت از عربی کمی راحت میشه و در ضمن خوندنشم خیلی آسونه و راحت میفهمیش

دینی : گاج (اینم باز بنظرم زوده) --- زبان : کتاب از متن نترسیم انتشارات شبقره برای دوتا متن و یک کلوزی که تو کنکور میدن,و کتاب زبان جامع مبتکران شهاب اناری برای گرامر و کلمات.اولی خیلی مهمه حتما بخرش,نصف سوالای زبان از متن و کلوز هست

-------------------
      اختصاصی ها ماجراشون فرق میکنه,من خودم ریاضی بودم

اول فیزیک:ببین من خودم کلی کتاب آموزش فیزیک خریدم,کتابای خیلی سبز و ... کلاس نرفتم ها,و کل فیزیک رو از روی پاسخنامه تشریحی گاج نقره ای (هم پایه هم پیش) خوندم و همشم فهمیدم وتستاشم همه رو زدم ,ولی آخر بار رفتم همایش فیزیک یه استاد فیزیک خوب,باورم نمیشد خیلی فرق میکرد,مثلا تو گاج برای حل یه نوع مسئله فیزیک سه تا فرمول میگفت به کار ببر تا به جواب برسی ولی تو همایش استاده یه فرمول گفت با همون جواب بدست میود البته نه اینکه همش اینجوری باشه ولی خوب چندجا فرق میگرد.
      اگه میخوایی فیزیکت بهتر بشه به نظر من برو پیش یه استاد خوب(نری پیش یه نفر که از رو همون گاج درس میده ),من خودم خیلی اهل کلاس نیستم ولی اینو واقعا به چشم دیدم - برای تست گاج نقره ای هم پایه هم پیش که پاسخنامه تشریحشون هم درسنامه های خوبی هست برای کسایی که کلاس نمیتونن برن

نکته خیلی مهم : برای کلاس های کنکور مثلا اگه دوتا استاد خوب هست,جلسه اول و دوم همه کلاسا رایگانه برای معرفی,اول برو سر کلاس هر دوتاشون بشین,هر کدوم بنظرت بهتر بود برو سر همون,نری حول حولکی مث ما که قبل شروع کلاسا رفتیم پول دادیم آخرشم پشیمون شدیم از انتخابمون(سر کلاس ریاضی برام همین موضوع اتفاق افتاد)

ریاضیات : ببین من کتاب آموزش خوب برای دیفرانسیل و ریاضی پایه و گسسته و هندسه و دیفرانسیل نمیشناسم
      برای دیفرانسیل و ریاضی پایه که باید بری کلاس(منظور من از کلاس اینه که استادش خوب باشه یعنی اگه معلم مدرستون هم عالیه برید پیش همون تو کلاسای مدرسه حتما که نباید بری کلاس بیرون,اینهمه ملت میرن چرا نصف بیشترشون هیچی نمیشن) کتاب تست هم هرچی استادتون گفت

برای هندسه کلش (تحلیلی و پایه) و گسسته و جبر بشین اول فکرات رو خوب بکن,اگه در خودت میبنی که میتونی و استعدادش رو داری بنظر من از رو کتاب به جایی نمیرسی.من خودم چنتا کتاب آموزشی خریدم هیچی بدردم نخورد پولمو ریختم دور,نیاز یه یه استاد خوب داری حالا مدرسه باشه یا بیرون

برای شیمی: ببین شیمی دو قسمته به نظر من,قسمت آسونش که میشه شامل شیمی دو و شیمی پیش یک(فصل یک و دو) و فصل چهار شیمی پیش که میشه 50 درصد شیمی. برای شیمی دو مبتکران ,برای شیمی پیش یک خیلی سبز عالیه(یه عده میگن مبتکران ولی باور کن حتی اگه میخوایی بترکونی خیلی سبز کافیه) برای پیش دو فصل چهار اما مبتکران بهتره (میدونید که شیمی پیش هم مبتکران هم خیلی سبز دوجلدن که یکی پیش یک(فصل یکو دو )و یکی پیش دو(سه و چهار) )
      اما قسمت گیر دارش میشه شیمی سه و فصل سه شیمی پیش که نیاز به کار بیشتری دارن : برای هر دوشون مبتکران
      در مورد کلاس شیمی ببین اگه واقعا پیش آدم کاردرستی بری که خیلی خوبه مخصوصا برای قسمت سخت شیمی که گفتم یه استاد خوب خیلی کارسازه
      اصلا بذار یه چیزی بگم,فرق یه کلاس کنکور خوب با کتابای کمکدرسی اینه که تو کتابه هم چیز رو گفته ولی تو کلاس کنکور خوب اون اصل کاریا رو مفصل میگن و اون فرعی رو هم میگن ولی با تاکید کمتر,مثلا همین شیمی مبتکران,درسنامه هاش واقعا بعضی جاهاش اضافس

فقط تورو خدا جوگیر نشید یه مشت کتاب بخرید آخرش مث ...(من ) پشیمون میشید

9. Top | #24
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط botia نمایش پست ها
      یه توصیه جامع برای بچه های متوسط البته شاید بدرد بچه های قوی هم بخوره,چون خودم پارسال در به در دنبال این اطلاعات بودم
      فقط اگه بدردتون خورد یه دعاییم مارو بکنید که رتبمون خوب بشه

ادبیات :
      ببینید ادبیات رو باید مبحثی خوند کلا شیش تا مبحث ادبیات کنکور سوال داره : قرابت(9تا تست) آرایه(3تا) تاریخ ادبیات(3تا) املا:یعنی همین کلمه های زبان فارسی شکل صحیحشون رو تشخیص بدید که ه هست یا ح و ...(2تا) و معنای واژه ها : اصلش کلمات ته کتاب های دوم و سوم و پیش هست و کلمات زبان فارسی و داخل متن درسها(3تا) و باقیشم زبان فارسی

کتاب های پیشنهادی من : قرابت: همین امروز برو یک کتاب تناسب مفهومی و قرابت هامون سبطی(انتشارات دریافت) بخر روزی حداقل پنج صفحه بخون باور کن یه قدم بزرگ رو برای کنکورت برمیداری.نکته: این کتاب رو باید تا ته بخونی و تمام تستاشم بزنی,تازه وقتی تمومش کردی مبینی استاد قرابت شدی,بعضی دوستام خریدن تا نصفه خوندن گفتن اینچیه بابا بعدشم ول کردن ولی من تا ته خوندم و از نه تا تست هشتا رو راحت زدم. کتاب کمکی تست هم فقط کتاب قرابت تست نشر الگو که من خودم اسفند خریدم یعنی وقتی که کتاب سبطی رو جویده بودم.

آرایه : نشر الگو هم تست کافی هم درسنامه کافی - روزی یه آرایه بخون بسه کل آرایه های مهم کنکوراینا هستن:تشبیه- استعاره- تشخیص ایهام و ایهام تناسب -جناس -مجاز-حس آمیزی- کنایه-تضاد-تناقض-تلمیح- حسن تعلیل-مراعات النظیر-واج آرایی بقیه رو که تو کتاب هست حذف کن چون مال رشته انسانی هست. کتاب کمکی هم کتاب همایش ادبیات نشر دریافت جلد اول که من خودم فروردین خریدم اونم واسه رفع ابهام بین آرایه ها

تاریخ ادبیات : آفاردئون تاریخ ادبیات فار(همون دوماه آخرم میشه خوند الکی الان وقت روش نذار) ---------- - معنای واژه ها : کلمات ته کتاب های درسی ادبیات دو و سه و پیش رو باید بخونی برای کلمات زبان فارسی و داخل متن درس ها هم کتاب املا و لغت نشر دریافت که همه رو یه جا نوشه راحت حفظشون میکنی (اینم باز هنوز زوده,کلا حفظی رو هرچی بخونه دوباره یادت میره بذار اول مهما رو بخون برا اینا وقت هست)-------- - املا هم همون کتاب املا و لغت نشر دریافت داره
      زبان فارسی هم کتاب نشر دریافت(همین تابستون کلکش رو بکن)

عربی : بنظر من عربی بهتره بری کلاس - ولی با اینحال اگه واقعا نمیتونی کتاب تخته سیاه عالیه
      اول قسمت آخر کتابو بخون که ترجمه هست - ترجمه هشتا سوال داره که میشه 30 درصد و خیالت از عربی کمی راحت میشه و در ضمن خوندنشم خیلی آسونه و راحت میفهمیش

دینی : گاج (اینم باز بنظرم زوده) --- زبان : کتاب از متن نترسیم انتشارات شبقره برای دوتا متن و یک کلوزی که تو کنکور میدن,و کتاب زبان جامع مبتکران شهاب اناری برای گرامر و کلمات.اولی خیلی مهمه حتما بخرش,نصف سوالای زبان از متن و کلوز هست

-------------------
      اختصاصی ها ماجراشون فرق میکنه,من خودم ریاضی بودم

اول فیزیک:ببین من خودم کلی کتاب آموزش فیزیک خریدم,کتابای خیلی سبز و ... کلاس نرفتم ها,و کل فیزیک رو از روی پاسخنامه تشریحی گاج نقره ای (هم پایه هم پیش) خوندم و همشم فهمیدم وتستاشم همه رو زدم ,ولی آخر بار رفتم همایش فیزیک یه استاد فیزیک خوب,باورم نمیشد خیلی فرق میکرد,مثلا تو گاج برای حل یه نوع مسئله فیزیک سه تا فرمول میگفت به کار ببر تا به جواب برسی ولی تو همایش استاده یه فرمول گفت با همون جواب بدست میود البته نه اینکه همش اینجوری باشه ولی خوب چندجا فرق میگرد.
      اگه میخوایی فیزیکت بهتر بشه به نظر من برو پیش یه استاد خوب(نری پیش یه نفر که از رو همون گاج درس میده ),من خودم خیلی اهل کلاس نیستم ولی اینو واقعا به چشم دیدم - برای تست گاج نقره ای هم پایه هم پیش که پاسخنامه تشریحشون هم درسنامه های خوبی هست برای کسایی که کلاس نمیتونن برن

نکته خیلی مهم : برای کلاس های کنکور مثلا اگه دوتا استاد خوب هست,جلسه اول و دوم همه کلاسا رایگانه برای معرفی,اول برو سر کلاس هر دوتاشون بشین,هر کدوم بنظرت بهتر بود برو سر همون,نری حول حولکی مث ما که قبل شروع کلاسا رفتیم پول دادیم آخرشم پشیمون شدیم از انتخابمون(سر کلاس ریاضی برام همین موضوع اتفاق افتاد)

ریاضیات : ببین من کتاب آموزش خوب برای دیفرانسیل و ریاضی پایه و گسسته و هندسه و دیفرانسیل نمیشناسم
      برای دیفرانسیل و ریاضی پایه که باید بری کلاس(منظور من از کلاس اینه که استادش خوب باشه یعنی اگه معلم مدرستون هم عالیه برید پیش همون تو کلاسای مدرسه حتما که نباید بری کلاس بیرون,اینهمه ملت میرن چرا نصف بیشترشون هیچی نمیشن) کتاب تست هم هرچی استادتون گفت

برای هندسه کلش (تحلیلی و پایه) و گسسته و جبر بشین اول فکرات رو خوب بکن,اگه در خودت میبنی که میتونی و استعدادش رو داری بنظر من از رو کتاب به جایی نمیرسی.من خودم چنتا کتاب آموزشی خریدم هیچی بدردم نخورد پولمو ریختم دور,نیاز یه یه استاد خوب داری حالا مدرسه باشه یا بیرون

برای شیمی: ببین شیمی دو قسمته به نظر من,قسمت آسونش که میشه شامل شیمی دو و شیمی پیش یک(فصل یک و دو) و فصل چهار شیمی پیش که میشه 50 درصد شیمی. برای شیمی دو مبتکران ,برای شیمی پیش یک خیلی سبز عالیه(یه عده میگن مبتکران ولی باور کن حتی اگه میخوایی بترکونی خیلی سبز کافیه) برای پیش دو فصل چهار اما مبتکران بهتره (میدونید که شیمی پیش هم مبتکران هم خیلی سبز دوجلدن که یکی پیش یک(فصل یکو دو )و یکی پیش دو(سه و چهار) )
      اما قسمت گیر دارش میشه شیمی سه و فصل سه شیمی پیش که نیاز به کار بیشتری دارن : برای هر دوشون مبتکران
      در مورد کلاس شیمی ببین اگه واقعا پیش آدم کاردرستی بری که خیلی خوبه مخصوصا برای قسمت سخت شیمی که گفتم یه استاد خوب خیلی کارسازه
      اصلا بذار یه چیزی بگم,فرق یه کلاس کنکور خوب با کتابای کمکدرسی اینه که تو کتابه هم چیز رو گفته ولی تو کلاس کنکور خوب اون اصل کاریا رو مفصل میگن و اون فرعی رو هم میگن ولی با تاکید کمتر,مثلا همین شیمی مبتکران,درسنامه هاش واقعا بعضی جاهاش اضافس

فقط تورو خدا جوگیر نشید یه مشت کتاب بخرید آخرش مث ...(من ) پشیمون میشید
      خدا خیرت بده ... منم کنکوری 95 ام ! نصیحتی ندارید ؟!

10. Top | #25
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نصیحت؟

درساتون رو سر موقع بخونید نگید وقت هست.
      ههههههههههه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خودم کنکوری 94 ام به هم دوره ای های خودم چند تا نصیحت می کنم البته به استعداد بعضی ها هم بستگی داره !! اصلا وقتتون رو صرف کلاس خصوصی رفتن و فلان دکتر و معلم رو نکنید . دی وی دی های فلان موسسه روش های تست زنی همشون فقط وقت تلف کردنه ! برای ازمون ازمایشی هم بهتون پیشنهاد می کنم اصلا نرید به جز 3 ازمون جامع اخر سال و ازمون های استاندارد مثل گاج و گزینه دو رو در خانه از خودتون بگیرید با همان وقت استاندارد ، در اخر پاسخ تشریحی ازمون رو بررسی کنید ( اینم بگم وقتی پاسخی رو میدونید سعی کنید دیگر گزینه ها رو هم بررسی کنید که چرا طراح اونا رو اورده ) سپس دو روز بعد مجدد همون ازمون رو پاسخ بدهید و اگر باز هم مشکلی داشتین اون سوال هایی رو که نتونستین جواب بدین علامت خاصی بزنید یا تو یه دفتر اونا رو یادداشت کنید چند وقت بعد دوباره همون سوال ها رو فقط بخونید . ( البته اینم بگم تو ازمون ها پاسخ تشریحی که می خونید نرید گزینه ها شو حفط کنیداااا خودتونو که نمی تونید گول بزنید .) فقط حتما قبل از کنکور در ازمون های ازمایشی جامع که معمولا 3 تا هر موسسه ( گاج ، گزینه دو ، کانون یا سنجش ) می گیره در یکی از اون ها شرکت کنید تا برای وقتتون و اشنایی قبل از کنکور داشته باشید . مشاوره هم پیشنهاد نمی کنم چون وقتتون رو می گیره و از نظر من بهترین مشاور خودتون هستین که میدونید چه درس هایی رو چه وقتی باید بخونید البته اگه بی برنام این یه دو جلسه مشاور برین بد نیست .
      در مورد منابع غیر درسی هم اول سعی کنید تحقیق کنید و بهترین منبع رو که بیشتر موفق ها معرفی می کنند پیدا کنید و از بین انها منابعی که به نظر خودتان خواندنش راحت تره رو به عنوان منبع درسی انتخاب کنید و همش تقلید اینکه نفر اول کنکور چی می خوند نباشید .

امیدوارم موفق باشید
      ویرایش توسط vseo : 05 تیر 1393 در ساعت 20:07

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم اگه فردا به اون چیزی که خواستم رسیدم میام اینجا 1حرفی میزنم!!اگرهم نرسیدم که 1سال دیگه میمونمو تا دلتون اون موقع نصیحت میکنم!!!

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها خواهشا بیاید اینترنتو و بازی و تلویزیونو کم کنیم!

Sent from my LT26ii using Tapatalk

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کلی حرف دارم که از اشتباهات امسالم برای 94 ای ها بگم...
      بچه ها تابستون رو خوب درس بخونید اما یخ جوری که بعدا خسته نشین..
      شعارم ندین نه من اصلا خسته نمیشم..
      لازم نیس کل تابستون روزی 10 ساعت بدرسین!
      برنامه تفریحی و ورزش حتما حداقل هفته ای 2 ساعت داشته باشین..
      اگه آزمون شر کت میکیند خوااهشا از آزمون فقط به عنوان یه کمک برای پیدا کردن اشتباهاتون استفاده کنید..
      نتایج این ازمونا رو بیخیال شید..
      تو طول کل سال سعی کنید به حرفای اطرافیان که باعث استرستون میشه بی توجه باشید..
      امسال بیشتر افراد به جای حال خودتون حال درسارو میپرسن!
      فقط یه جمله بهشون بگید..:
      "من همه تلاشمو میکنم ، هر چی خدا بخواد."
      مهمترین عامل امسال آرامش،آرامش،آرامش!
      بازم میام اینجا..
      براتون بهترین ها رو آرزو میکنم..
      همیشه سربلند باشین..
      فردی از خدا پرسید اگر سرنوشت مرا تو نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟؟؟

خدا پاسخ داد:
      شاید نوشته باشم..
      هرچه آرزو کند.....

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی جواب بده واسه فیزیک وریاضی چی کار کنیم

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن