خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دانشگاه

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دانشگاه

سلام خسته نباشید من متولد 71 هستم ورشته انسانی امسال برای اولین بار کنکور دادم ورشته حقوق دانشگاه پیام نور قبول شدم بعد خودم خیلی ناراضیم چون اگه میخوندم حقوق شهید بهشتی را میتونستم بیارم به نظر شما حالا من درحین دانشگاه رفتن کنکور 92شرکت کنم چون اگه دانشگاه نرم سرباز میشم بعد من هم ناراحتم که دولتی قبول نشدم وهم میترسم خیلی ازدوستام که سالهای قبل کنکور دادن عقب بیفتم بعضیا هم میگن مدرک پیام نور خوبه حالا بخون وبرا کارشناسی ارشد برو بخون برا دولتی حالا به نظر شما چیکار کنم خیلی ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali7 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید من متولد 71 هستم ورشته انسانی امسال برای اولین بار کنکور دادم ورشته حقوق دانشگاه پیام نور قبول شدم بعد خودم خیلی ناراضیم چون اگه میخوندم حقوق شهید بهشتی را میتونستم بیارم به نظر شما حالا من درحین دانشگاه رفتن کنکور 92شرکت کنم چون اگه دانشگاه نرم سرباز میشم بعد من هم ناراحتم که دولتی قبول نشدم وهم میترسم خیلی ازدوستام که سالهای قبل کنکور دادن عقب بیفتم بعضیا هم میگن مدرک پیام نور خوبه حالا بخون وبرا کارشناسی ارشد برو بخون برا دولتی حالا به نظر شما چیکار کنم خیلی ممنون
      دانشگاه پیام نور از نظر سطح علمی بالاست و اگر تلاش کنید می تونید تو آزمون ارشد دانشگاه دولتی قبول بشید. نظر شخصی بنده اینه که ادامه بدید و و برای ارشد تلاش کنید. البته از یک نظر هم بد نیست کنکور 92 هم شرکت کنید. شاید نتیجه گرفتید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali7 نمایش پست ها
      با سلام
      شما برو پیام نورتو بخون بعد امسالم بازم تو کنکور شرکت کن اگه قبول شدی مه انصراف میدی و میری دانشگاه دیگه...یا اینکه میتونی برای ارشد جبران کنی.من اصلا توصیه نمیکنم بری سربازی یکی از این راه هایی که گفتم رو عملی کن.راه اول برای اینده شغلی و کاریت بهتره
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن