خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 82
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.من هم جزوش رو دارم هم کتابش رو.چطور مگه؟
      جزوش کاملتر و قابل مفموم تر

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز یه دیپلم ریاضی حتما حتما باید با یه معلم کلاس بگیره تا کتاب رو واسش قابل مفهوم کنه.من به شما قول میدم یه دیپلم ریاضی اگه خودش زیست رو بخونه توی کنکور سراسری بالاتر از 40 درصد نمیزنه..دلیلش اینه که یه دانش اموز رشته تجربی سه سال با زیست سرو کار داره ولی دیپلم ریاضی یه ساله میخواد این کتاب مفهومی رو جمع کنه که نمیشه.من دوستای زیادی داشتمکه ریاضی بودن ولی کنکور تجربی دادن..بی دلیل قضاووت نمیکنم
      با ارزوی موفقیت

3. Top | #18
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کلاس دکتر عمارلو؟؟؟؟

با سلام ...
      میخواستم از دوستان بپرسم ایا کلاس عمارلو رفتید....
      واقعا اونقدر مفید هست که هر نفر بالای یک میلیون پول بده؟؟؟
      لطفا کسانی که رفتند جواب بدن؟؟؟
      بعد هر کلاس چند نفر جمعیت دارد؟؟؟؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      کتاباشو بخونی کافیه
      بیشتر از کتاباش حرفی نداره واسه گفتن

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تعداد دانش آموزا خیلی بالاست اصلا فرصت پرسش و پاسخ نیست این چیزیه که به ما خبر دادن!

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من خودم کلاس اشکان هاشمی میرم
      کلاسش 80 نفره
      وقتی واسه پرسش و اینا نیست میاد درس میده تست حل میکنه میره
      من چون ژنتیکم 0 بود رفتم
      ولی اگه خوبه واسه تو کتاب های هاشمی یا جزوه عمارلو رو بخونی بهتره

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جزواتش عالیه از لینک زیر دانلود کن
      forum.konkur.in/thread19231.html#post335905

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      جزوه اش از کلاساش کاملتره.....
      جمعیت دانش آموزاش خیییلی زیاده....کلا بی فایده است!!!

9. Top | #24
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

كيا امسال سر كلاس دكتر عمارلو رفتن؟؟؟

سلامميخواستم بدونم كيا امسال سر كلاس عمارلو رفتن؟؟هفته اي چند جليه هستش؟؟هزينش؟؟تعداد افراد كلاس؟؟تا كي طول ميكشه كتاب رو تموم كنه؟؟ممنون

10. Top | #25
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام . من سال گذشته اموزشگاه رفتمباهاشون . پارسال هزینه اش 1200000 و تو کلاس ما حدود 80-100 نفر بودیم . البته بگم اولین سانس کلاس هاش بود و ازون به بعد تعداد تو کلاس ها به 200 نفر هم ممکنه برسه . هقته ای یه جلسه ی سه ساعته هست . تابستون دومو تموم میکنه در طول سال با توجه به قلم چی پیش رو با سوم تدریس می کنه . منها ترکیبی میگه . مثلا تنفس سلولی هشت پیش رو با قلب دوم میگه و ... . نهایتا تا هفته سوم فروردین تمومه .
      امسال هم که تازه شروع شد من اموزشگاهشون رو نمی رم . معلم مدرسمون هستن . یه جلسه است شروع کردن و امروز جلسه ی دومه . دیگه چیزی مد نظرم نیس . بازم کمکی بود من در خدمتم.

11. Top | #26
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ngn نمایش پست ها
      سلام . من سال گذشته اموزشگاه رفتمباهاشون . پارسال هزینه اش 1200000 و تو کلاس ما حدود 80-100 نفر بودیم . البته بگم اولین سانس کلاس هاش بود و ازون به بعد تعداد تو کلاس ها به 200 نفر هم ممکنه برسه . هقته ای یه جلسه ی سه ساعته هست . تابستون دومو تموم میکنه در طول سال با توجه به قلم چی پیش رو با سوم تدریس می کنه . منها ترکیبی میگه . مثلا تنفس سلولی هشت پیش رو با قلب دوم میگه و ... . نهایتا تا هفته سوم فروردین تمومه .
      امسال هم که تازه شروع شد من اموزشگاهشون رو نمی رم . معلم مدرسمون هستن . یه جلسه است شروع کردن و امروز جلسه ی دومه . دیگه چیزی مد نظرم نیس . بازم کمکی بود من در خدمتم.
      سلام مجدد
      يعني اگر كسي نتونه تابستون بره سر كلاسش
      سال دوم رو از دست داده؟؟؟؟؟؟

12. Top | #27
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n1ma نمایش پست ها
      سلام مجدد
      يعني اگر كسي نتونه تابستون بره سر كلاسش
      سال دوم رو از دست داده؟؟؟؟؟؟
      سلام . نه مساله ای نیست . دوره ی دوم کلاس هاشون از مهر ماه شروع میشه منتها تعداد دانش اموز تو کلاسا بیشتر و تدریسشون فشرده تره و خیلی فرصت دوره و ازمون ندارن تو اون جلسات. تو اون کلاسا اغلب مطابق برنامه قلمچی میرن جلو

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام شماکه کلاسش بوددین به نظرتون اگه کسی جزوه های کلاسشو داشته باشه کافیه یا حتما باید تو کلاس باشه

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ngn نمایش پست ها
      ببخشید ولی میشه یه لطفی بکنید و بگید که کدوم فصل هارو با هم درس میدن که ما هم استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟ممنون میشم
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

15. Top | #30
      ngn
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      ببخشید ولی میشه یه لطفی بکنید و بگید که کدوم فصل هارو با هم درس میدن که ما هم استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟ممنون میشم
      والا سعی می کنن نکات مربوط به هم رو تو هر درسی میگن . مثلا راجع به هیدر تو هر درس از دستگاه گوارش و تنفس و گردش موادشو تکرار می کنن . مهم ترین ترکیبشون هم یکیش کار کردن تنفس دوم و تنفس سلولی از پیش باهم و گیاهی دوم و سوم و چرخه ی کالوین باهم هستن . بازم اگه کمکی ازم برمیومد من درخدمتم .

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن