خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

رتبه لازم برای رشته مورد نظر

سلام استاد تووروخدا کمک!
      من رشته فیزیک دانشکاه رازی روزانه میخوام-منطقه دو هستم-بوم کرمانشاه هستم-چه در صدهایی باید بزنم؟
      تورو قران اینم در نظر بگیرید که شیمی رو نمیخوام جواب بدم اصلا-زبان هم میتونم 90 در صد بزنم-بقیه درصدهام باید چند باشه؟
      با کمال تشکر

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      درصدهای لازم برای فیزیک هسته ای دانشگاه رازی :
      ادبیات : 30 عربی:20 معارف: 50 زبان: 30 ریاضی :10 فیزیک : 20 شیمی: 40
      جرا شیمی نمیزنید؟
      با زدن شیمی و زبان 90 درصد ، جاهای خیلی بهتر قبول میشید. البته نظر خودتون مهمه.
      با توجه به اینکه بوم کرمانشاه هستید قبولیتون میشه گفت که حتمیه.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      درصدهای لازم برای فیزیک هسته ای دانشگاه رازی :
      ادبیات : 30 عربی:20 معارف: 50 زبان: 30 ریاضی :10 فیزیک : 20 شیمی: 40
      جرا شیمی نمیزنید؟
      با زدن شیمی و زبان 90 درصد ، جاهای خیلی بهتر قبول میشید. البته نظر خودتون مهمه.
      با توجه به اینکه بوم کرمانشاه هستید قبولیتون میشه گفت که حتمیه.
      خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون واقعا ممنون
      ولی نگفتید اگه شیمی صفر و زبان 90 باشه بقیه درصدها باید چند باشند؟؟؟توروخدااااااااا

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نیاوران نمایش پست ها
      ولی نگفتید اگه شیمی صفر و زبان 90 باشه بقیه درصدها باید چند باشند؟؟؟توروخدااااااااا
      این رو نه من، بلکه هیچکس نمیتونه مشخص کنه. اگر شیمی نزنید باید با دروس اختصاصی جبرانش کنید یا اینکه دروس عمومیتون رو بالا ببرید. در هر حال زبان 90 درصد میتونه بهتون کمک کنه اما نزدن شیمی ریسک بالایی داره.
      سعی کنید دروس عمومی رو بالا بزنید اما به هیچ وجه از دروس اختصاصی غافل نشید.

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام
      دوست عزیزم درست میگن نمیشه بطور قطع گقت چند درصد بزنید.ولی زبانتون خیلی کمک میکنه اگه میانگین دروس عمومی تون 50 باشه
      و میانگین دروس تخصصی تون 40 باشه حتما قبول میشین.دیگه اگه میگین شیمی رو نمیزنین باید دروس دیگه مثه فیزیک و ریاضی رو بزنید تا جبرانش کنه.از زیستم که دیگه کفتنی هارو همه گفتن.ببینید دوست عزیز از من به شما نصیحت که هیج درسی رو صفر نزنین چون ترازتون خیلی افت میکن.شیمی مباحث اسونیم داره که میتونین با خوندن اونا 20 درصد رو حداقل بزنین.حتی ضعیف ترین داوطلب های ما دیگه شیمی رو 10 درصد میزنن.بهر حال خود دانین از ما گفتن بود.
      موفق باشید
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koruosh khan نمایش پست ها
      با سلام
      دوست عزیزم درست میگن نمیشه بطور قطع گقت چند درصد بزنید.ولی زبانتون خیلی کمک میکنه اگه میانگین دروس عمومی تون 50 باشه
      و میانگین دروس تخصصی تون 40 باشه حتما قبول میشین.دیگه اگه میگین شیمی رو نمیزنین باید دروس دیگه مثه فیزیک و ریاضی رو بزنید تا جبرانش کنه.از زیستم که دیگه کفتنی هارو همه گفتن.ببینید دوست عزیز از من به شما نصیحت که هیج درسی رو صفر نزنین چون ترازتون خیلی افت میکن.شیمی مباحث اسونیم داره که میتونین با خوندن اونا 20 درصد رو حداقل بزنین.حتی ضعیف ترین داوطلب های ما دیگه شیمی رو 10 درصد میزنن.بهر حال خود دانین از ما گفتن بود.
      موفق باشید
      منمنون از راهنماییتون-ولی زیاد نیست تخصصی 40؟؟؟!!!
      چرا زیست؟؟؟؟؟؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      منمنون از راهنماییتون-ولی زیاد نیست تخصصی 40؟؟؟!!!
      چرا زیست؟؟؟؟؟؟
      توصیه اصلی ما همونطور که دوست عزیز جناب کوروش گفتند، زدن درس شیمی در کنکور هست.
      شما با توجه به بومی بودنتون احتمال قبولیتون بالاست. اما باید شیمی رو بزنید چون به شدت افت تراز رو به همراه داره. همچنین باید دروس عمومی رو در حد متوسط پاسخ بدید. دروس اختصاصی هم باید به گونه ای باشه که بتونه رتبه شما رو تو زیر گروه مربوط به رشتتون بالا ببره.
      درصدهایی که براتون نوشتم مد نظر داشته باشید. هر اندازه که این درصدها بهتر بشن شانس قبولی شما حتی در دانشگاه های سطح بالاتر هم بیشتر میشه.
      اصلا سخت نگیرید. شیمی درس بسیار شیرین و جذابی هست. حداقل میشه 20 درصد زد.(بدون زحمت زیاد)
      اگر براش تلاش کنید بهتر هم میزنید.
      موفق و پیروز باشید.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      توصیه اصلی ما همونطور که دوست عزیز جناب کوروش گفتند، زدن درس شیمی در کنکور هست.
      شما با توجه به بومی بودنتون احتمال قبولیتون بالاست. اما باید شیمی رو بزنید چون به شدت افت تراز رو به همراه داره. همچنین باید دروس عمومی رو در حد متوسط پاسخ بدید. دروس اختصاصی هم باید به گونه ای باشه که بتونه رتبه شما رو تو زیر گروه مربوط به رشتتون بالا ببره.
      درصدهایی که براتون نوشتم مد نظر داشته باشید. هر اندازه که این درصدها بهتر بشن شانس قبولی شما حتی در دانشگاه های سطح بالاتر هم بیشتر میشه.
      اصلا سخت نگیرید. شیمی درس بسیار شیرین و جذابی هست. حداقل میشه 20 درصد زد.(بدون زحمت زیاد)
      اگر براش تلاش کنید بهتر هم میزنید.
      موفق و پیروز باشید.
      چشمشیمی رو میخونم اما کدوم قسمت هاشو بخونم؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کار خوبی میکنی شیمی رو میخونی.منظورم از زدن میانگین 40 تو دروس تخصصی که فرمودین زیاد نیست در صورتی بود که شما شیمی رو صفر بزنید و با ذروس دیگه کسرس شو جبران کنید که کار سختیه و شیمی عزیز رو صفر زدن پیامدهای غیر قابل پیش بینی داره.شیمی سه یا شیمی پیش یک رو بخونی حتی اگه سرسری بخونی کفاف 10 تا 20 درصد شما رو خواهد داد.فرایند هابر-انرژی ازاد گیبس-دلتا پی و دلتا اچ....سوسپانسیون ها و کلوییدها هم بحث شیرین و اوسونین و هم اینکه تقریبا هر سال سوال ازشون میاد
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      شیمی 3 هر سه فصلش آسونه اما فصل 2 و 3 بهتره برای خوندن چون مسئله هاش کمتره.
      شیمی پیش بسیار بسیار شیرینه و سوالاش هم ساده تر هست. مخصوصا شیمی پیش 1. براحتی میشه 20 یا 30درصد زد.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید من سوم تجربی هستم مصمم هستم که از الان برای کنکور بخوانم می خواستم بدونم برای رشته دارو سازی حدودا چقد باید از هر درس بزنم و اینکه وضیعت در آمد و بازار کار شغل دارو سازی چگونه است؟ و برای اینکه قبول بشم تهران (دانشگاه متوسط) چه رتبه ای باید حدودا بیارم؟ خیلی ممنون.11:

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا یکی نیست جواب مارو بدخ که در بالا گفتیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش می کنم یکی جواب منو بده لطفا...

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faa_nazari نمایش پست ها
      سلام ببخشید من سوم تجربی هستم مصمم هستم که از الان برای کنکور بخوانم می خواستم بدونم برای رشته دارو سازی حدودا چقد باید از هر درس بزنم و اینکه وضیعت در آمد و بازار کار شغل دارو سازی چگونه است؟ و برای اینکه قبول بشم تهران (دانشگاه متوسط) چه رتبه ای باید حدودا بیارم؟ خیلی ممنون.11:
      سلام. شما دانشگاه مورد نظرتون رو بگید تا درصداشو براتون ارسال کنم

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن