خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 114
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انسانی هارو که نمیشه از رو عکسشون تشخیص داد ریاضی ها خداییش به همشون میاد وحشتناک خونده باشن.تجربی ها هم به جز پویا براهیم باستانی که ی رفتار و حرکت های و.. خاصی داره(کاملا معلومه هوش خوبی داه)بقیشون خرخون به نظر میرسن

*looking for..
      **in niz bogzarad

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAJ!D نمایش پست ها
      درباره ی کلاس گرفتن بگم، یکی از آشناهامون واسه دخترش که تجربی میخوند و الآن دندون پزشکی میخونه 48میلیون تومن فقط خرج کرد، اینا تو مشکلات زندگی دووم نمیارن چون رو پای خودشون نایستادن

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

درباره ی کلاس گرفتن بگم، یکی از آشناهامون واسه دخترش که تجربی میخوند و الآن دندون پزشکی میخونه 48میلیون تومن فقط خرج کرد، اینا تو مشکلات زندگی دووم نمیارن چون رو پای خودشون نایستادن
      دوستم میگفت رتبه ای که یا این همه خرج به وجود بیاد ارزش نداره! با خودم فک کردم گفتم اره!

من فقط 300 تومن خرج کتاب کردم خودم دارم میخونم!

خیلی ها اینطوری رتبه برتر شدن!

اینم بگم رتبه شدن به خرج چند میلیونی نیست ها!!!! بخدا بچه روستایی داشتیم رتبه شده بود! بهتر از اونی که تو تهران هر دم تو کلاس پروازی موشکی جتی بود

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      دوستم میگفت رتبه ای که یا این همه خرج به وجود بیاد ارزش نداره! با خودم فک کردم گفتم اره!

من فقط 300 تومن خرج کتاب کردم خودم دارم میخونم!

خیلی ها اینطوری رتبه برتر شدن!

اینم بگم رتبه شدن به خرج چند میلیونی نیست ها!!!! بخدا بچه روستایی داشتیم رتبه شده بود! بهتر از اونی که تو تهران هر دم تو کلاس پروازی موشکی جتی بود
      انشالله امسال «کنکور 94» ما هم رتبه های عالی میاریم

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جالب اینجاست رتبه 11 منطقه2 سال(نمیگم) برای کلاس ها میرفت تهران کلاس و برمیگشت

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harir نمایش پست ها
      انسانی هارو که نمیشه از رو عکسشون تشخیص داد ریاضی ها خداییش به همشون میاد وحشتناک خونده باشن.تجربی ها هم به جز پویا براهیم باستانی که ی رفتار و حرکت های و.. خاصی داره(کاملا معلومه هوش خوبی داه)بقیشون خرخون به نظر میرسن
      مگه میشه رشترو از رو قیافه تشخیص داد؟ راستی واسه تشخیص بچه های انسانی به ادبیاتشون توجه کنید نه به قیافشون!

چندی پیش یه شاگرد تجربی که پزشکی بود یه فایل مشاوره ای پخش کرد تو نت! تته پته میکرد گفتم میدادی یه شاگرد انسانی که تند و روون بحرفه دیگه!(مدیونی اگه فک کنی از انسانی ها تعریف میکنم)

در کل اره دیگه!

انشالله امسال «کنکور 94» ما هم رتبه های عالی میاریم
      یه خونه اجاره ای میگیریم تو تهران:yahoo (4): ! تو تهران میبینمت!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ببخشيداااا اينا چرا دووم نميارن كي گفته ميشه چقد تا مثال بزني همه كه مثل هم نيستن چرا جمع مي بندي اقااااااا يعني الان خونواده هاي من و دوستام خرجمون ميكنن ما نميتونيم رو پاي خودمون وايسيمم اصلا هم به اين چيزا ربطي نداره

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صبوادلا نمایش پست ها
      جالب اینجاست رتبه 11 منطقه2 سال(نمیگم) برای کلاس ها میرفت تهران کلاس و برمیگشت
      ما رشتمون یه خوبی داره اینه که زیاد به کلاس احتیاج نداری! یعنی به خودت وابسته ای! واسه همینه تو مناطق محروم اکثرا انسانی انتخاب میکنن

و خانوم ها هم بخاطر برخی محدودیت های اجتماعی این رشته رو برمیدارن!(کلاس رفتن و اومدن)

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganehp نمایش پست ها
      ببخشيداااا اينا چرا دووم نميارن كي گفته ميشه چقد تا مثال بزني همه كه مثل هم نيستن چرا جمع مي بندي اقااااااا يعني الان خونواده هاي من و دوستام خرجمون ميكنن ما نميتونيم رو پاي خودمون وايسيمم اصلا هم به اين چيزا ربطي نداره
      البته منظورم همه نبود.
      همیشه تناقض وجود داره

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها دعا کنید خوب بیاریم من که خیلی میترسم

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganehp نمایش پست ها
      منظور این دوستمون این نبود که نمیتونین واسین! منظورش این بود که پول تضمین قبولی نیست!

چرا شما هم میتونین واسین! اما بعید میدونم کسی که یک بار هم طعم بی پولی رو نچشیده باشه بتونه! ایشالا میتونین

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شما از هر زاویه ای نگاه کنید همون میشه، مطمئن باشید

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      من مطمئنم شما یکی از دانش اموزانی هستید که به هدفش میرسه!

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو اینکه امکانات تاثیر دارن یا نه که شکی نیست که دارن.خیلی ها رو دیدم که از سال دوم حتی تا مسافت 90-100 کیلومتری شهر خودمون میرفتن و ترمی حدود 20-30 میلیون خرج میکردن تا به نتیجه رسیدن.به نظر من اون فردی سزاوار تشویقه که با وجود محدودیت هاش بتون رتبه خوبی بیاره

*looking for..
      **in niz bogzarad

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      ما رشتمون یه خوبی داره اینه که زیاد به کلاس احتیاج نداری! یعنی به خودت وابسته ای! واسه همینه تو مناطق محروم اکثرا انسانی انتخاب میکنن

و خانوم ها هم بخاطر برخی محدودیت های اجتماعی این رشته رو برمیدارن!(کلاس رفتن و اومدن)
      از این نظر خیلی رشته ی خوبیه اما برعکس رشته ی ریاضی همه ی درساش محاسباتیه !

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harir نمایش پست ها
      تو اینکه امکانات تاثیر دارن یا نه که شکی نیست که دارن.خیلی ها رو دیدم که از سال دوم حتی تا مسافت 90-100 کیلومتری شهر خودمون میرفتن و ترمی حدود 20-30 میلیون خرج میکردن تا به نتیجه رسیدن.به نظر من اون فردی سزاوار تشویقه که با وجود محدودیت هاش بتون رتبه خوبی بیاره
      اونی که اینقد خرج میکنه! مطمینا میتونه واسه خودش با پول کسی بشه و به جای خوبی برسه!

اما بچه های پایین شهری که تلاش میکنن! از زیر زمینا میان بیرون و میشن یه استاد تمام عیار! واقعا کف پاشونو باید بوسید! تلاششون خیلیییی ستودنیه! خیلی داریم از این دکتر مهندس وکیل وزیرا!

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن