خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: صفحه کابران آنلاین برای همه کاربران :

رأی دهندگان
    63. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • موافقم و فعال باشد

38 60.32%
    • مخالفم و غیر فعال باشد

25 39.68%
    صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      معمولا این خاصیت تو سایت های خرید و فروش اینترنتی کاربرد داره که بتونی کسی رو زیر نظر بگیری که کی آنلاین شده کجا ها رفته و در حال انجام چه معاملاتی هست تا بتونه یه شناخت نسبی از طرف پیدا کنه. ولی این ویژگی تو این فروم کاربردی نداره و یه جورایی نقض حریم خصوصی حساب میشه.
      به نظر من مهمتر اینه که راجع به بخش " اصول روابط بین افراد در دنیای مجازی " بحث بشه که آیا با این بخش شعور کاربرها رو زیر سوال نمیبره؟
      یا یه جایی دیدم که مدیران هر وقت بخوان میتونن پ خ های کاربران رو مشاهده کنن که اگه این قضیه وجود داشته باشه نقض بارز حریم خصوصی افراد و ناشی گری در مدیریت هست.
      البته منم از بعضی مشکلاتی که پیش میاد باخبرم ولی این درصورتی باید توسط مدیریت پیگیری بشه که شکایت(ریپورت) از طریق کاربران انجام بشه.
      امیدوارم طاقت حرف مخالف رو داشته باشد و دمو/کراسی و این حرفا دیگه
      ویرایش توسط saeid_NRT : 31 خرداد 1393 در ساعت 10:04

2. Top | #17
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کایسا نمایش پست ها
      من مخالفم فقط واسه سنگینی سایت بعضی وقتا با گوشی میام هرچی این تبلیغات و اضافات کم تر باشه بهتره
      وگرنه زیاد فرقی نداره
      قتل که نمیکنیم تو سایت بگیم مدرکش میمونه:yahoo (4):

وقتی با موبایل به انجمن میاید میتونید, از قالب موبایل استفاده کنید که هیچ گونه تبلیغی در آن نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها

اینکه عملا وجود داره....
      افراد انلاین رو پایین صفحه نشون میده و اینکه هرکس داره چکار میکنه هم اگه بری ب پروفایل طرف مینویسه کجاست!

فک نکنم سر زدن ب تاپیکا همچین چیزه شاخی باشه ک دوست نداشته باشین بقیه بفهمن الان کجایین!

**الان هفته منتهی ب کنکوره!اکثر اعضا یا نمیان یا دیر ب دیر میان و فقط ب تاپیکای درسی سر میزنن.برای واقعی تر شدن نتیجه بهتره مدت نظر سنجی رو کمی بیشتر کنید!مثلا 12روز!

خب این یه لیست از کل افراد انلاین رو نشون میده
      مدتش را تا 9 تیر تمدید کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      معمولا این خاصیت تو سایت های خرید و فروش اینترنتی کاربرد داره که بتونی کسی رو زیر نظر بگیری که کی آنلاین شده کجا ها رفته و در حال انجام چه معاملاتی هست تا بتونه یه شناخت نسبی از طرف پیدا کنه. ولی این ویژگی تو این فروم کاربردی نداره و یه جورایی نقض حریم خصوصی حساب میشه.
      به نظر من مهمتر اینه که راجع به بخش " اصول روابط بین افراد در دنیای مجازی " بحث بشه که آیا با این بخش شعور کاربرها رو زیر سوال نمیبره؟
      یا یه جایی دیدم که مدیران هر وقت بخوان میتونن پ خ های کاربران رو مشاهده کنن که اگه این قضیه وجود داشته باشه نقض بارز حریم خصوصی افراد و ناشی گری در مدیریت هست.
      البته منم از بعضی مشکلاتی که پیش میاد باخبرم ولی این درصورتی باید توسط مدیریت پیگیری بشه که شکایت(ریپورت) از طریق کاربران انجام بشه.
      امیدوارم طاقت حرف مخالف رو داشته باشد و دمو/کراسی و این حرفا دیگه

در بیشتر فروم ها این قابلیت فعال می باشد و در انجمن ما نیز فعال بود و بخاطر اعتراض کاربران برداشته شد
      دوست عزیز یک تاپیک چرا باید شعور کاربران رو زیر سوال ببره . اگر شما مشکلات پیش اومده در انجمن ما رو می دونستید این حرف رو نمی زدید . کسی اجبارتون نکرده به اون تاپیک که بیشتر جنبه آگاهی بخشی داره بروید .
      قابلیت خوندن پ خ را تمامی انجمن ها دارند و مختص انجمن ما نیست . در انجمن ما فقط بنده قابلیت خوندن پ خ رو دارم . بیکار هم نیستم که بشینم پ خ بخونم . فقط به گزارش ها و کاربران مشکوک رسیدگی میشه . لطفا دیگه این بحث رو ادامه ندید اینجا , چون مرتبط با این تاپیک نیست

3. Top | #18

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها

خب این یه لیست از کل افراد انلاین رو نشون میده

مدتش را تا 9 تیر تمدید کردم

او ه اوه! این دیگه خیلی بدجوره اگه اینجوری باشه ک نشون میده دقیقا داری چیکار میکنی!بنظرم همه مخالفن!!!
      من فک میکردم فقط میگه کدوم تاپیکی!!

ب نظرم خیلیا هم همین فکر منو کردن!نمیشه رای تو عوض کنی؟؟

4. Top | #19
      مدیر کل

نمایش مشخصات

او ه اوه! این دیگه خیلی بدجوره اگه اینجوری باشه ک نشون میده دقیقا داری چیکار میکنی!بنظرم همه مخالفن!!!

دوستانی که تغییر رای دارند , همینجا اعلام کنند که در نهایت رایشون رو عوض کنم

5. Top | #20

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      دوستانی که تغییر رای دارند , همینجا اعلام کنند که در نهایت رایشون رو عوض کنم

مخالفم!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نباشه.......
      یه وقتایی یه جاهایی آدم چیزی نمیدونه

یکی راهو یکی چاهه, دوراهی روبرومونه

یه وقتی راضی از اینی که میبینی خطر کردی

همیشه قصه رفتن نیست, یه جایی خوبه برگردی

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مخالفم!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      منم تو کادرم
      من موافقم ولی به نظرم فقط نشون داده بشه انلاین هستیم و بس نه اینکه الان بگه داریم چیکار میکنیم الان مثلا برام نوشته داشتم تو ایندکس چرخ میزدم شاید دوست نداشته باشم کسی بفهمه چیکار میکنم پس این موضوع رو حتما مد نظر داشته باشین که نظر من نظر خیلی از کاربران هست.
      فلسفه زندگیِ انسان امروز در این جمله خلاصه می شود:

《فدا کردن
      آسایش زندگی برای ساختن وسایل آسایش زندگی !》

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DaNiaLHnV نمایش پست ها
      منم تو کادرم
      من موافقم ولی به نظرم فقط نشون داده بشه انلاین هستیم و بس نه اینکه الان بگه داریم چیکار میکنیم الان مثلا برام نوشته داشتم تو ایندکس چرخ میزدم شاید دوست نداشته باشم کسی بفهمه چیکار میکنم پس این موضوع رو حتما مد نظر داشته باشین که نظر من نظر خیلی از کاربران هست.
      خب فایده ش! واسه همین هسش دیگه
      وگرنه چ لزومی داره اکانتهای انلاین رو ک مینویسه پایین صفحه! !

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بنظرم فکر خوبیه اما بعضی چیزارو نباید نشون بده که درست نیس!همون انلاین و اینکه کدام بخش از انجمن در حال فعالیت هستیمو نشون بده کافیه!دیگه پ خ و پ ب رو نشون ندین شاید بعضیا دوست نداشته باشنممنون
      وقتی داری یواشکی یک غلطی میکنی
      علاوه بر چپ و راست
      به بالا هم یک نگاهی بنداز

11. Top | #26
      مدیر کل

نمایش مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      مخالفم!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
      نقل قول نوشته اصلی توسط aishin نمایش پست ها
      نباشه.......

نقل قول نوشته اصلی توسط P e y m @ n . N نمایش پست ها
      بنظرم فکر خوبیه اما بعضی چیزارو نباید نشون بده که درست نیس!همون انلاین و اینکه کدام بخش از انجمن در حال فعالیت هستیمو نشون بده کافیه!دیگه پ خ و پ ب رو نشون ندین شاید بعضیا دوست نداشته باشنممنون

تونستم کاری کنم که نشون نده که پروفایل کدوم کاربر رو می بینید و یا به کدوم کاربر پ خ میدید و همانند عکسی که در پست اول گذاشتم می نویسه " مشاهده صندوق پیام های خصوصی " و یا " مشاهده اطلاعات عمومی کاربر "

اینطوری بهتر شد فک کنم

البته اینکه برای کدوم کاربر رو داره نیگا میکنه برای معاونین و ناظمین فعال می باشد
      حالا اگه بازم رای تون عوض شد اعلام کنید

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا اگه همه اطلاعات رو نشون هم بده مگه چه اشکالی داره؟‌
      اینجا همچین حریم خصوصی ای هم نیستا.گناه نمیکنین که.
      اینکه همه مکالمات و پیامک هامون ذخیره میشه بدتره که.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که بیشتر به خاطر سنگینی سایت منظورم بود که میگید فرق ندارهالبته همه سایت ها فقط نشون میدن مثلا در حال استفاده از پیام خصوصی یا مشاهده پروفایل نه اینکه نشون بده به کی پیام میدی یا نهمن که برام فرقی نمیکنهرای ممتنع!!!میدم.
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که بیشتر به خاطر سنگینی سایت منظورم بود که میگید فرق ندارهالبته همه سایت ها فقط نشون میدن مثلا در حال استفاده از پیام خصوصی یا مشاهده پروفایل نه اینکه نشون بده به کی پیام میدی یا نهمن که برام فرقی نمیکنهرای ممتنع!!!میدم.
      اون انجمنهایی که فقط همچین جمله هایی مینویسه مای بولتثن بورد هست سیتمشون.
      ولی این انجمن وی بولتین هست و پیشرفته تره...

15. Top | #30
      مدیر کل

نمایش مشخصات

گفتم که کاری کردم که نشون نده به کی پیام میدی - به چند پست بالاتر مراجعه کن - توضیح دادم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن