خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

مشاوره تحصیلی ((پشت کنکور تجربی))

سلام بچه ها اگه مشاور دهید در این مورد ممنون میشم
      من دانش اموز پایه سوم ریاضی هستم و دپیلم ریاضی گرفتم .
      قصد دارم برای کنکور 94 در رشته تجربی خودم رو اماده کنم .
      درس هام خوبه اما به دلایلی امتحانات نهایی را نتیجه مطلوب نگرفتم و تصمیم دارم در رشته پزشکی حتما قبول بشم به همین منظور این یک سال باقی مانده را جدی بگیرم و شیوه مطالعاتیم هم به گونه ای است که زیاد در روز نمیتوانم مطالعه داشته باشم . (در حد 6 ساعت در روز)
      به همین منظور چند سوال برام پیش امده ممنون می شم راهنمایی کنید .

1 . چون دیپلم ریاضی دارم و کنکور تجربی میدم تاثیر 25 درصد در کنکور از اهمیتش کاسته میشه؟
      2 . در کنکور 94 درسی مثل زیست شناسی که من باید خودم جداگانه بخونم و امتحان نهایی ندادم چگونه محاسبه میشه؟
      3 . چون من در کلاس زیاد فعالیتی ندارم و از طرفی در منتطقه ای تحصیل می کنم که دبیر های خوبی ندارن و پیش دانشگاهی را بر طبق امتحان تدریس می کنند و سوالات کنکور را بررسی نمی کنند . از طرفی هم جو کلاس طوری نیست که رقابت پیش بیاد و معمولا هم بیشتر نمره هایی که می گیرم از خواندن در خانه است . به نظر شما اینکه بخواهم پیش دانشگاهی رو غیر حضوری بخوانم چگونه است؟
      چون خودم با کتاب بیشتر مطالب رو می فهمم و تقریبا سال سوم ریاضی بیشتر مطالب را از کتاب کمک درسی و خود کتاب درسی درک کردم احساس خودم می گه پیش رو مدرسه نرم نظر شما چگونه است؟
      ایا مشکلی برام ایجاد نخواهد کرد ؟
      4 . شرایط پیش دانشگاهی غیر حضوری چگونه است؟ یعنی الان من رشتم ریاضیه و قصد کنکور تجربی دارم امتحانات داخلی و نهایی که برام گرفته می شه از رشته تجربی است یا رشته ریاضی؟ چون اگه رشته ریاضی باشه من که نمی خوام مثلا دیفرانسیل بخوانم و باید ریاضی پیش تجربی رو بخوانم چگونه باید در امتحانات پیش شرکت کنم ؟ یعنی ایا لازمه که تغییر رشته بدم و بعدش پیش رو غیر حضوری بخونم تا امتحانات پیش از تجربی باشه؟
      در این صورت اون سوال اولم صدق می کنه؟ یعنی 25 درصد تاثیرش اگر بخواد کمتر بشه چون تغییر رشته دادم دیگه مثل تجربی ها محسوب می شه؟
      5 . پیش دانشگاهی رو به صورت غیر حضوری باید در کجا ثبت نام کنم ؟ مدرسه عادی یا بزرگسالان؟ اموزش از راه دور بنویسم از کجا باید امتحانات داخلی و نهایی پیش رو بدم؟
      6 . اگر سال اول نتونستم به رتبه مطلوبم برسم باید به خدمت سربازی بروم متولد فرودین 1376 هستم . ؟
      ویرایش توسط Parniya : 29 خرداد 1393 در ساعت 11:59 دلیل: ویرایش عنوان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1 . چون دیپلم ریاضی دارم و کنکور تجربی میدم تاثیر 25 درصد در کنکور از اهمیتش کاسته میشه؟
      بله،دروسی مثل زیست و زمین رو چون نمرشونو ندارید توی کنکور تاثیر25% ندارن واستون
      2 . در کنکور 94 درسی مثل زیست شناسی که من باید خودم جداگانه بخونم و امتحان نهایی ندادم چگونه محاسبه میشه؟
      از خودنمره کنکور

3 . چون من در کلاس زیاد فعالیتی ندارم و از طرفی در منتطقه ای تحصیل می کنم که دبیر های خوبی ندارن و پیش دانشگاهی را بر طبق امتحان تدریس می کنند و سوالات کنکور را بررسی نمی کنند . از طرفی هم جو کلاس طوری نیست که رقابت پیش بیاد و معمولا هم بیشتر نمره هایی که می گیرم از خواندن در خانه است . به نظر شما اینکه بخواهم پیش دانشگاهی رو غیر حضوری بخوانم چگونه است؟
      توانشو داری یاعلی! اگه هم میبینی وقت تلف کردنه کلاس رفتنت نرو.اما کلاس رفتن ی چیز دیگس.چون بلاخره دوستاتو میبینی اینجوری خسته نمیشی زیاد
      چون خودم با کتاب بیشتر مطالب رو می فهمم و تقریبا سال سوم ریاضی بیشتر مطالب را از کتاب کمک درسی و خود کتاب درسی درک کردم احساس خودم می گه پیش رو مدرسه نرم نظر شما چگونه است؟
      خوب اگه میفهمی که نرو

ایا مشکلی برام ایجاد نخواهد کرد ؟ نمیدونم
      4 . شرایط پیش دانشگاهی غیر حضوری چگونه است؟ یعنی الان من رشتم ریاضیه و قصد کنکور تجربی دارم امتحانات داخلی و نهایی که برام گرفته می شه از رشته تجربی است یا رشته ریاضی؟
      رشته ریاضی

چون اگه رشته ریاضی باشه من که نمی خوام مثلا دیفرانسیل بخوانم و باید ریاضی پیش تجربی رو بخوانم چگونه باید در امتحانات پیش شرکت کنم ؟
      شما اگه تغییر رشته داده باشین به تجربی امتحاناتتون تجربیه.ولی اگه ریاضی هستین حق شرکت در امتحانات رشته تجربی رو ندارید
      یعنی ایا لازمه که تغییر رشته بدم و بعدش پیش رو غیر حضوری بخونم تا امتحانات پیش از تجربی باشه؟
      البته ریاضی رشته ریاضی قوی تر از تجربیه.نقطه قوت شما هم میتونه ریاضی باشه.چون داوطلبای تجربی کم به ریاضی اهمیت میدن

در این صورت اون سوال اولم صدق می کنه؟ یعنی 25 درصد تاثیرش اگر بخواد کمتر بشه چون تغییر رشته دادم دیگه مثل تجربی ها محسوب می شه؟ ب
      له دیگه.چون شما باید امتحانات زیست و زمین رو بدید

5 . پیش دانشگاهی رو به صورت غیر حضوری باید در کجا ثبت نام کنم ؟ مدرسه عادی یا بزرگسالان؟ اموزش از راه دور بنویسم از کجا باید امتحانات داخلی و نهایی پیش رو بدم؟
      به نقل از دوستان غير حضوري نميخواد كه تو بري مدرسه غيرانتفايي بگي كه شاغل هستي مراعاتت ميكنن و هيچ اجباري به حضور در كلاس نيست. راه دور هم كه كلا كلاس نداره اصلا ( فرقي هم مدركش با حضوري نداره ) بزرگسالان هم به دو صورت بزرگسال و داوطلب ازاد هست كه شما بزرگسال معمولي ميتونين ثبت نام كنين (‌شرطش هم داشتن حداقل 16 سال هست ) داوطلب آزاد هم مختص كسايي هست كه قبلا در رشته هاي ديگه پيش دانشگاهي گرفتن يا اينكه كارت پايان خدمت دارن. شما راه دور بري بهتره شهريه خيلي كمتري هم داره

6 . اگر سال اول نتونستم به رتبه مطلوبم برسم باید به خدمت سربازی بروم متولد فرودین 1376 هستم . ؟ معافیت تحصیلی فکر نمیکنم بدن داخل غیرحضوری ها.و شما در صورتی که از تاریخ فراغت قبلی نتونید به مدت 1 سال مشغول به تحصیل شوید مشمول حساب میشید
      پیشنهاد میکنم این مــطــلـــب رو بخونید
      پاسخ به سوالات سربازی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن