خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

پیش بینی سوالات زیست کنکور 93...

سلام و درود

اقا هرکی سوالاتی که فک میکنه میاد رو بگه

خودم:

یک تست شمارشی از وقایع حاملگی میاد....

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      :yahoo (4):
      با ملت شوخی نکن عمو
      اگه اینجوره ک منم میگم ی تست از فصل2سوم میاد!!

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman_b100 نمایش پست ها
      سلام و درود

اقا هرکی سوالاتی که فک میکنه میاد رو بگه

خودم:

یک تست شمارشی از وقایع حاملگی میاد....

اینو که فرصت برابرگفت شما چی میگین؟؟؟ی حدسی از خودتون بزنین نه دیگران.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مبحث های مهم رو بگید
      تو فصل2سوم حتمن تست از پتانسیل عمل و آرامش میاد
      پیشگو هم شدیم:وااالللا

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      از فصل آغازیان احتمال خیلی خیلی بالا !!! از مبحث مالاریا سوال می دن . فکر می کنم اگر از این مبحث سوال بیاد به صورت شمارشی باشه . در چند سال اخیر سوالاتی که از 3 فصل آخر پیش ارائه می شد بیشتر جنبه ی حفظی داشت و روی قید مانور می دادند تقربا هر 4 تا گزینه نکته شون توی قید بود . اما در سال های 91 و 92 تست ها به سمت مفهومی شدن در این فصل ها کشونده شده . این مبحث خیلی مفاهیم پنهان و نکته های خوبی داره که می تونه مورد هدف باشه .به زودی در همین سایت فیلم یا جزوه ی مربوط به مبحث مالاریا روی سایت قرار می گیره .
      مجموعه کتابهای فاگوزیست(زیست خوار) یکی از قوی ترین کتاب های آموزش زیست شناسی در کشور می باشد که تا به امروز استقبال بی نظیری از آن شده است.
      جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به تارنمای اینترنتی www.zist110.ir مراجعه کنید.

زیست شناسی را متفاوت بیاموزید.
      [IMG][/IMG]

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها

اینو که فرصت برابرگفت شما چی میگین؟؟؟ی حدسی از خودتون بزنین نه دیگران.
      به جون خودم فرصت برابر ندیدم خدایی گفت؟؟؟ بابا ایول پیش بینیمممم

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به جون خودم فرصت برابر ندیدم خدایی گفت؟؟؟ بابا ایول پیش بینیمممم

یقین دارم تُو این فصل ضعف ک دارید ک پیش بینیت رو این فصل بوده.

ب امید موفقیت دوستان و خودم

یـــــــا حـــــــق

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ن اتفاقن یه رمزی واسه وقایع درس کردم توپپپ ممکن نیس از فصل اخر سوم سوال بیاد جواب ندم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط fardin javadi نمایش پست ها
      از فصل آغازیان احتمال خیلی خیلی بالا !!! از مبحث مالاریا سوال می دن . فکر می کنم اگر از این مبحث سوال بیاد به صورت شمارشی باشه . در چند سال اخیر سوالاتی که از 3 فصل آخر پیش ارائه می شد بیشتر جنبه ی حفظی داشت و روی قید مانور می دادند تقربا هر 4 تا گزینه نکته شون توی قید بود . اما در سال های 91 و 92 تست ها به سمت مفهومی شدن در این فصل ها کشونده شده . این مبحث خیلی مفاهیم پنهان و نکته های خوبی داره که می تونه مورد هدف باشه .به زودی در همین سایت فیلم یا جزوه ی مربوط به مبحث مالاریا روی سایت قرار می گیره .

ولی استاد من میگم یک تست قیدی از اغازیان میاد

بینوایان-ویکتور هوگو

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ی تست ترکیبی از فصل دوم و سوم زیست2!

یـــــــا حـــــــق

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ن اتفاقن یه رمزی واسه وقایع درس کردم توپپپ ممکن نیس از فصل اخر سوم سوال بیاد جواب ندم

اینکه از قید استفاده خواهد شد قطعیه شک نکنید . اما به نظر من بیشتر روی چرخه ی زندگی کپک مخاطی پلاسمودیومی و مالا ریامانور بدن . امسال سوالات نسبت به سل گذشته بدون شک سخت تر خواهند بود . علتشم مشخصه ، سال به سال ایده های طرح تست مطرح می شن توی کنکور و دیگه جای مانور برای طراح سخت میشه برای همین مجبوره از قسمت های خیلی پنهان کتاب استفاده کنه .

اگر بخوان یه تست خوب مطرح کنن که همه سر جلسه گیج بزنن ) مثلا این نکته می تونه باشه که بیان فصل اول (ایمنی ) رو با فصل حواس ترکیب کنن و یه نکته ی فوق العاده تعمیمی از داخلش دربیارن . برای مثال :

توی فصل سوم می خونیم که در سرماخوردگی های شدید و گرفتگی های بینی ، غذاها اغلب بی مزه اند . یعنی در اثر گرفته شدن بینی درک (نه حس !!) مزه ی غذاها کاهش پیدا می کنه و به عبارتی اختلال ایجاد میشه . خوب ما توی فصل اول یعنی ایمنی بدن می خونیم که یکی از علائم آلرژی آبریزش بینی و گرفتی آن می باشد !! خو پس در اثر آلرژی که بینی گرفته میشه درک مزه ی غذاها دچار اختلال میشه !! خوب چه چیزی منجر به علائم آلرژی میشه ؟ آفرین !! هیستامین !!
      پس نتیجه گیری مهم : هر چقدر هیستامین توی بدن بیشتر باشه درک مزه ی غذاها کاهش پیدا می کنه و به عبارتی مقدار هیستامین با میزان درک مزه ی غذاها رابطه ی عکس داره . دقت داشته باشید که این ماده به صورت غیرمستقیم (نه مستقیم !!) روی درک مزه ی غذاها اثر می زاه .
      مجموعه کتابهای فاگوزیست(زیست خوار) یکی از قوی ترین کتاب های آموزش زیست شناسی در کشور می باشد که تا به امروز استقبال بی نظیری از آن شده است.
      جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به تارنمای اینترنتی www.zist110.ir مراجعه کنید.

زیست شناسی را متفاوت بیاموزید.
      [IMG][/IMG]

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر بخوان یه تست خوب مطرح کنن که همه سر جلسه گیج بزنن ) مثلا این نکته می تونه باشه که بیان فصل اول (ایمنی ) رو با فصل حواس ترکیب کنن و یه نکته ی فوق العاده تعمیمی از داخلش دربیارن . برای مثال :

توی فصل سوم می خونیم که در سرماخوردگی های شدید و گرفتگی های بینی ، غذاها اغلب بی مزه اند . یعنی در اثر گرفته شدن بینی درک (نه حس !!) مزه ی غذاها کاهش پیدا می کنه و به عبارتی اختلال ایجاد میشه . خوب ما توی فصل اول یعنی ایمنی بدن می خونیم که یکی از علائم آلرژی آبریزش بینی و گرفتی آن می باشد !! خو پس در اثر آلرژی که بینی گرفته میشه درک مزه ی غذاها دچار اختلال میشه !! خوب چه چیزی منجر به علائم آلرژی میشه ؟ آفرین !! هیستامین !!
      پس نتیجه گیری مهم : هر چقدر هیستامین توی بدن بیشتر باشه درک مزه ی غذاها کاهش پیدا می کنه و به عبارتی مقدار هیستامین با میزان درک مزه ی غذاها رابطه ی عکس داره . دقت داشته باشید که این ماده به صورت غیرمستقیم (نه مستقیم !!) روی درک مزه ی غذاها اثر می زاه .
      [/quote]

استاد جـــوادی عزیز خـــدا نکنه شما طراح کنکور بشین!!!

همون پـــزشکـــی رو ادامـــه بدیـــن.

یـــــــا حـــــــق

12. Top | #12

نمایش مشخصات

رمزتو ب ماهم میگی؟؟

پیش ببینی من
      سطح سختی سوالا:مثه 92!(ینی از 92 سختترم میشه داد؟؟!!!)
      اماادبیات تستا تغییر میکنه!واسه همین بعد کنکور میگیم از 92 سخت تر بود!

سوالای احتمالی:

ی دونه از شرطی شدن فعال و کوکو و اینا میدن!

یدونه دودمانه

تست حواس(ف3سوم*البته اگه مستقیم بدن) از مار ماهی و گربه ماهی میدن!اگه غ مستقیم هم بدن یا شمارشی بدون شک چشم جامی پلاناریا جز گزینه هاست

**امسال مثه پارسال ف 3 و4 پیش تست داره!حتمن بخونینش..
      **تستای ف 4/5/6/ دوم امسال ب نظرم ساده و ب همو سبک قبل هستن!ینی اگه ی جزوه توپ رو عالی بخونی قطعا میزنیشون!
      ***ف 8 دوم احتمال زیاد تستی مربوط ب میون و سارکومر و میوفیبریل داره(حالا چ مستقیم چ غ مستقم!)
      ***تستای باکتریها و قارچهاواغازیای پیش رو امسال خیلی خفن طرح میکنن!خیلی!ب نظرم از الان روزانه بعد از هر وعده غذایی!مطالعش کنین

**** سوالای کنکور 94 رو هم دارم!خواستین خصوصی میکنم!****

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      رمزتو ب ماهم میگی؟؟

اس ررشن 2 : انتهای هفته سوم رگ ها و روده شروع به تشکیل و رویان 2 میلی متر
      چباپاش 5 : هفته چهارم بازو ها پاها شروع ب تشکیل رویان 5 میلی متر
      همه اچاشت قلب : انتهای هقته چهارم همه اندام های اصلی شروع ب تشکبل و ضربان قلب
      ماد با پاش حادا کبد و پانکراس: ماه دوم بازو و پا شکل میگیرند در حفره بدن اندام های داخلی اصلی مانند کبد و پانکراس
      اماد 22:: انتهای ماه دوم 22 میلی متر طول داره

انتهای سه ماه اول هم اندام های جنسی مشخص و جنین دارای ویژگی بدنی مشخص هست

دیوانه ام نه؟؟؟؟

ولی ازمون امروز کانون سوال ازش اومد و با همین رمز تونستم در عرض 2 ثاتیه جواب بدم( احمدی و ....)

بینوایان-ویکتور هوگو

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سوال در دودمانه به این شکل خواهد بود: اگر دودمانه مقابل را مربوط به بیماری ............درنظر بگیریم،احتمال ایجاد فرد شماره.......وجود نخواهد داشت.

15. Top | #15

نمایش مشخصات

اس ررشن 2 : انتهای هفته سوم رگ ها و روده شروع به تشکیل و رویان 2 میلی متر
      چباپاش 5 : هفته چهارم بازو ها پاها شروع ب تشکیل رویان 5 میلی متر
      همه اچاشت قلب : انتهای هقته چهارم همه اندام های اصلی شروع ب تشکبل و ضربان قلب
      ماد با پاش حادا کبد و پانکراس: ماه دوم بازو و پا شکل میگیرند در حفره بدن اندام های داخلی اصلی مانند کبد و پانکراس
      اماد 22:: انتهای ماه دوم 22 میلی متر طول داره

انتهای سه ماه اول هم اندام های جنسی مشخص و جنین دارای ویژگی بدنی مشخص هست

دیوانه ام نه؟؟؟؟

ولی ازمون امروز کانون سوال ازش اومد و با همین رمز تونستم در عرض 2 ثاتیه جواب بدم( احمدی و ....)

ممنون.....رمز هر کس واسه خودش بهترینه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن