خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: چی کارکنم؟!

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چی کارکنم؟!

سلام,من دانش آموز دوم تجـــــــربی هستــــــم....با کلی شک تردید این رشته رو انتخاب کردم...ریاضی و فیزیک خوبی ندارم....چندوقت پیش یه
      امتحان فیزیک دادم خیلی از سوالات و نتونستم حل کنم.... درصورتیکه همه دورو بریام امتحانشونو خوب داده بودن,احساس میکنم انتخابی که کردم اشتباهه...بیشتر بچه ها تابستون درسایی مثل ریاضی و فیزیک دو رو خوندن و کلاس رفتن(قبل از اینکه سال شروع بشه)احساس میکنم خیلی از بقیه عقبم...اعتماد به نفس پایینی هم دارم مثلا سرکلاس اگه چیزی رو متوجه نشم از معلم نمیپرسم....به نظر شما چی کار کنم؟!

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farida نمایش پست ها
      سلام,من دانش آموز دوم تجـــــــربی هستــــــم....با کلی شک تردید این رشته رو انتخاب کردم...ریاضی و فیزیک خوبی ندارم....چندوقت پیش یه
      امتحان فیزیک دادم خیلی از سوالات و نتونستم حل کنم.... درصورتیکه همه دورو بریام امتحانشونو خوب داده بودن,احساس میکنم انتخابی که کردم اشتباهه...بیشتر بچه ها تابستون درسایی مثل ریاضی و فیزیک دو رو خوندن و کلاس رفتن(قبل از اینکه سال شروع بشه)احساس میکنم خیلی از بقیه عقبم...اعتماد به نفس پایینی هم دارم مثلا سرکلاس اگه چیزی رو متوجه نشم از معلم نمیپرسم....به نظر شما چی کار کنم؟!
      سلام

شما از کسی عقب تر نیستید. این فقط تلقین ذهنی خودتونه.
      تمام دانش آموزا تو یک سری درسا مشکل دارن ، این دلیل نمیشه که اعتماد بنفستون بیاد پایین. همونایی که نمره هاشون خوب شده هم امکان داره در درسی دیگه مشکل داشته باشن. ببینید. درسای سال دوم به دلیل نامربوط بودنشون به هم ، ی خورده سخته. اما شما یک یکسال تحصیلی وقت دارید تا تمام اشکالاتتون رو از طریق کلاس و معلم و تمرین زیاد، برطرف کنید.
      وظیفه ی معلم ، تفهیم مطالب درسی به شماست. اگر الان که سال دوم هستید از پرسیدن و رفع اشکال در کلاس بترسید، تا سال چهارم وضعتون بدتر میشه. به خدا توکل کنید و با انگیزه درس بخونید. به درسای اختصاصی بیشتر بها بدید.
      در ضمن فیزیک و ریاضی هر دو رشته تقریبا یکی هست و فقط در سطح دشواری امتحانا تفاوت داره. مثلا امتحانات ریاضی رشته ریاضی از رشته تجربی سخت تر و تخصصی تره.
      فقط باید برنامه داشته باشید و طبق برنامه درس بخونید. نکته بسیار مهم: درس هایی که هر روز در مدرسه می خونید رو بلافاصله بعد از مدرسه مرور کنید و چند سوال از اون دروس حل کنید.
      بهترین راه برای فهمیدن مطالب سوال کردن در مورد مطلب و به دنبال جواب رفتنه.
      شما تا پایان سال به وضعیت مناسبی در تمام دروس به ویژه ریاضی و فیزیک میرسید. به شرط تلاش و داشتن پشتکار و انگیزه.
      با لذت درس بخونید . وقت بسیار زیادی دارید.
      موفق و پیروز باشید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن