خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face دولتی یا همون غیر انتفاعی! ؟ .... روزی 2 ساعت خوبه واسه شروع؟

سلام عشاق تحصیل !!

من امسال نهایی داشتم .. یک شمبه رفتم پیش مشاور برام برنامه ریزی کرد .. گفتش روزی شیش ساعت من گفتم زیاده کردش 4 ساعت !

البته طوری ک مثلن ی فصله شیمی 2 و 2 درسه ادبیات و زدن تستایه ادبیات دو درسه دیروز خونده !

من هنو نتونستم عملیش کنم ! واسم سخته اینطوری درس خوندن !

من میخوام 4 رقمی بیارم دیگه 3 رقمی بشه کلامو میندازم هوا . بنظرتون روزی 2 ساعت فلنه بخونم بدش بکنم 4 ساعت در روز کافیه ؟

ی سواله دیگم داشتم !

من ا اول راهنمایی دارم مدرسه غیر انتفاعی میرم و الان پشیمون نیستم فقط واسه امسالم پشیمونم . فک میکنم دولتی میرفتم واسم بهتر بوده .. میخام برم دولتی ک برم کلاس تست بیرون مامانم راضی نمیشه میگه این شیش ماهه رو عم برو همونجا .. نمیدونم چیکار کنم مشاورمم حرفایه منو تایید کرد گف دولتی بری بهتره ..

لطفن تو دوتاشون راهنماییم کنین

ویرایش توسط Parniya : 06 تیر 1393 در ساعت 11:34 دلیل: ویرایش عنوان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      يادت باشه كسي ك هدف بالا تلاشمم ميبره بالا
      مثلا طرف صبح دو ساعت بخون
      عصر هم دو ساعت
      منم از اول راهنمايي غير انتفاعي بودم بنظرم اگه دولتي ميري بايد معلماشو يكي يكي تحليل كني عالي باشن وگرنه بدتر ضرر ميكني
      معمولا بهتره همون پول رو بدي بري كلاس بجاي مدرسه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مامانم راضی شد رفتم دولتی ثبت نام کردم فلنه عم فقط کلاس فیزیک ثبت نام کردم . مشاورمو عوض کردم فردا میرم پیشه یکی دیگه ببینم اون چی میگه

فقط خیلی میترسم مامانم اینا این همه خرج میکنن تهش دولتی قبول نشم اونوخت خجالت بکشم هرچی میگم منو هیچجا نفرس من خودم میخونم غیرانتفاعی میرم میگه نه من میفرستمت قبول نشو ! خو ینی چی ؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      چه رشته ای هستین؟
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی:yahoo (4):

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      همینجوری نمیشه گفت چون فاکتور های زیادی نقس داره ..مهم تر از همه دبیریه که اساس یادگیری مطلب رو بهتون میگه..ممکنه تو یه مدرسی غیر انتفاعی دبیری باشه که عالی و چندین برابر با تدریسش به داوطلب کمک میکنه و تو دولتی نباشه..پس اول به این توجه کنین.به سطح علمی همکلاسی هاتون توجه کنین ..کلاسی که بقیه خوب باشن خود به خود شما هم پیشرفت می کنین.پس یه تحقیقی بکنین..بقیه می مونه به تلاش خودتون..
      تو درس هوندن هم برای رشته ریاضی به نظر من 2 ساعت توی تابستون خوبه..ولی ذره ذره که پیش میرین بیشترش کنین ..تا اول مهر برسونین به 3 ساعت..تو پاییز 5 ساعت..تو زمستون 7 ساعت..تو بهار هم 9 تا 10 ساعت..اگه الان فشار بیارین به شدت زده میشین از درس
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم دقیقن نظرم همینه

میدونی من پارسالم مدرسمو عوض کردمو تمومه اعتماد ب نفسمو خورد کرد !

سال دوم تو ی مدرسه ای بودم ک من جزوه 3-4 نفره اول کلاسمون بودم اومدم بهترین مدرسه شدم یکی دو تایه اخر ! ینی قشنگ هرچی اعتماد ب نفس داشتم خورد شد رفت !

خیلی واسم ساله سختی بود . من نتونستم خودمو ب اونا برسونم . تازشم تمبل تر شدم ! چون دیگه امیدی ب درس خوندن نداشتم

ولی حالا ک مامانمینا میگن دولتی قبول نمیشی میخام ی طوری بخونم ک حتمن دولتی قبولشم !

2 ساعت فک کنم کمه میخام ب مشاورم بگم روزی 3 تا 4 ساعت بزاره البته با توجه ب اینکه ماه رمضونم هست و منم روزه میگیرم واسم سخته ولی عادت دارم تا سحر بیدار باشم تا پارسال تا سحر تو نت میگشتم حالا امسال میدرسم ! عب نداره ک من میتونم !!! :yahoo (4):

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط girl7 نمایش پست ها
      منم دقیقن نظرم همینه

میدونی من پارسالم مدرسمو عوض کردمو تمومه اعتماد ب نفسمو خورد کرد !

سال دوم تو ی مدرسه ای بودم ک من جزوه 3-4 نفره اول کلاسمون بودم اومدم بهترین مدرسه شدم یکی دو تایه اخر ! ینی قشنگ هرچی اعتماد ب نفس داشتم خورد شد رفت !

خیلی واسم ساله سختی بود . من نتونستم خودمو ب اونا برسونم . تازشم تمبل تر شدم ! چون دیگه امیدی ب درس خوندن نداشتم

ولی حالا ک مامانمینا میگن دولتی قبول نمیشی میخام ی طوری بخونم ک حتمن دولتی قبولشم !

2 ساعت فک کنم کمه میخام ب مشاورم بگم روزی 3 تا 4 ساعت بزاره البته با توجه ب اینکه ماه رمضونم هست و منم روزه میگیرم واسم سخته ولی عادت دارم تا سحر بیدار باشم تا پارسال تا سحر تو نت میگشتم حالا امسال میدرسم ! عب نداره ک من میتونم !!! :yahoo (4):
      هنوز وقت زياده مطمعن باش با اينهمه وقت ميتوني (اگه خودت بخواي)

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      تجربه : از اول تابستون با روزی ۸ ساعت شروع کردم - اول مهر به ۱۳ ساعت رسید. اواخر زمستان ۱۲ متوسط بود.
      از اردیبشهت بریدم.

پیشنهاد: اول تابستون با روزی ۳ ساعت شروع - اول مهر به ۸ ساعت برس. اواخر زمستان ۱۰. همینو ادامه بده.

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      مشاورتون درست برنامه ریزی کرده!! باید بین درسای تخصصی درسای عمومی هم باشه تا احساس خستگی نکنین!

از کم شروع کنید و کم کم بالا برید! من روزای اول 180 دقیقه میخوندم! اما الان رسیدم به 400 دقیقه! هفته بعد میشه روزی 500 دقیقه! واسه موفقیت تلاش لازمه!
      اگه هم تایم مطالعتون کمه سعی کنین کیفیت مطالعتون رو بالا ببرین!

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من مشاورمو عوض کردم این میگه روزی 6-7 ساعت بخون !

هرچی بش میگم میگه تو زرنگی میخای دمباله ی چیزی باشی ک خودتو تبرئه کنی درس نخونی !

گفتش باید تا اخر تابستون دوم و سومتو تموم کنی خب منم تموم میکردم ولی روزی 7 ساعت خیلیه !

نفمید دیگه چکا کنم منم مجبورم بخونم !

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من مشاورمو عوض کردم این میگه روزی 6-7 ساعت بخون !

هرچی بش میگم میگه تو زرنگی میخای دمباله ی چیزی باشی ک خودتو تبرئه کنی درس نخونی !

گفتش باید تا اخر تابستون دوم و سومتو تموم کنی خب منم تموم میکردم ولی روزی 7 ساعت خیلیه !

نفمید دیگه چکا کنم منم مجبورم بخونم !
      اشتباه نکن...6-7 ساعت خیلی معقوله!!!!
      مطمئنا اگه بتونی همیشه روزای تعطیل انقد بخونی کمتر از اوناییی که همش 10 ساعت میخونن خسته میشی..
      اما 6-7 ساعت لازمه!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سلام عشاق تحصیل !!

من امسال نهایی داشتم .. یک شمبه رفتم پیش مشاور برام برنامه ریزی کرد .. گفتش روزی شیش ساعت من گفتم زیاده کردش 4 ساعت !

البته طوری ک مثلن ی فصله شیمی 2 و 2 درسه ادبیات و زدن تستایه ادبیات دو درسه دیروز خونده !

من هنو نتونستم عملیش کنم ! واسم سخته اینطوری درس خوندن !

من میخوام 4 رقمی بیارم دیگه 3 رقمی بشه کلامو میندازم هوا . بنظرتون روزی 2 ساعت فلنه بخونم بدش بکنم 4 ساعت در روز کافیه ؟

ی سواله دیگم داشتم !

من ا اول راهنمایی دارم مدرسه غیر انتفاعی میرم و الان پشیمون نیستم فقط واسه امسالم پشیمونم . فک میکنم دولتی میرفتم واسم بهتر بوده .. میخام برم دولتی ک برم کلاس تست بیرون مامانم راضی نمیشه میگه این شیش ماهه رو عم برو همونجا .. نمیدونم چیکار کنم مشاورمم حرفایه منو تایید کرد گف دولتی بری بهتره ..

لطفن تو دوتاشون راهنماییم کنین

ببین نظر مشاورت محترمه..
      اما فک میکنی برا این همه درس..چقد میتونی کلاس بری مگه؟؟
      بخوای همشو کلاس بری دیگه وقتی برای درس خوندن نمیمونه...
      بالاخره معلماتون حداقل یه تعدادشون خوبن!هر درسی احساس کردی مشکل داری کلاس برو..اونم اگه متونی هر مبحثی که سر کلاس معلم مدرسه نمیفهمی!کلاس زیادی رفتینم بی فایدست...
      فردی از خدا پرسید اگر سرنوشت مرا تو نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟؟؟

خدا پاسخ داد:
      شاید نوشته باشم..
      هرچه آرزو کند.....

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یه فرهیختگانی! نمایش پست ها
      اشتباه نکن...6-7 ساعت خیلی معقوله!!!!
      مطمئنا اگه بتونی همیشه روزای تعطیل انقد بخونی کمتر از اوناییی که همش 10 ساعت میخونن خسته میشی..
      اما 6-7 ساعت لازمه!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ببین نظر مشاورت محترمه..
      اما فک میکنی برا این همه درس..چقد میتونی کلاس بری مگه؟؟
      بخوای همشو کلاس بری دیگه وقتی برای درس خوندن نمیمونه...
      بالاخره معلماتون حداقل یه تعدادشون خوبن!هر درسی احساس کردی مشکل داری کلاس برو..اونم اگه متونی هر مبحثی که سر کلاس معلم مدرسه نمیفهمی!کلاس زیادی رفتینم بی فایدست...

میدونی چیه اخه مثلن اون مدرسه ی دبیر فیزیک نسبتا خوب میاره خب واسه تست تو خانوما اون بهتره ولی ما ی اقایی تو گرگان داریم ک تستارو عالی یاد میده . من ک نمیتونم هم اون مدرسه برم هم پیشه اون اقا اینطوری واقعن هردو ب باده فنا میرن !

الان ک مشاورمو عوض کردم اون میگه خودت بخون خودتم تست بزن فقط مثلن ی مبحث تو ریاضی و نمیتونی ی دبیر خ بگیر بگو بیاد واست تست زدنشو یاد بده !

دیگه فلنه ک دبیر نگرفتم فقط فیزیک گرفتم تا ببینم چ میشه !

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

میدونی چیه اخه مثلن اون مدرسه ی دبیر فیزیک نسبتا خوب میاره خب واسه تست تو خانوما اون بهتره ولی ما ی اقایی تو گرگان داریم ک تستارو عالی یاد میده . من ک نمیتونم هم اون مدرسه برم هم پیشه اون اقا اینطوری واقعن هردو ب باده فنا میرن !

الان ک مشاورمو عوض کردم اون میگه خودت بخون خودتم تست بزن فقط مثلن ی مبحث تو ریاضی و نمیتونی ی دبیر خ بگیر بگو بیاد واست تست زدنشو یاد بده !

دیگه فلنه ک دبیر نگرفتم فقط فیزیک گرفتم تا ببینم چ میشه !
      به هر حال امیدوارم موفق باشی... ما تو مشهد بیشتر دبیرای خوبو ت مدرسمون داشتیم..منم غ انتفاعیی بودم...
      من خودم فقط برای بعضی مباحث چن جسه دبیر داشتم...حرفایی که زدم تجربه خودم و بچه های موفق سال قبل مدرسمون بود..
      پردیس اولیازاده که پارسال 2 منطقه شد مدرسه ما بود!!!!
      حرفاش خیلی خوبه...میتونی تو سایت کانون تو صفحه خودش که به سوالا جواب داده حرفاشو بخونی...کمکت میکنه حتما..!
      فردی از خدا پرسید اگر سرنوشت مرا تو نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟؟؟

خدا پاسخ داد:
      شاید نوشته باشم..
      هرچه آرزو کند.....

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یه فرهیختگانی! نمایش پست ها
      به هر حال امیدوارم موفق باشی... ما تو مشهد بیشتر دبیرای خوبو ت مدرسمون داشتیم..منم غ انتفاعیی بودم...
      من خودم فقط برای بعضی مباحث چن جسه دبیر داشتم...حرفایی که زدم تجربه خودم و بچه های موفق سال قبل مدرسمون بود..
      پردیس اولیازاده که پارسال 2 منطقه شد مدرسه ما بود!!!!
      حرفاش خیلی خوبه...میتونی تو سایت کانون تو صفحه خودش که به سوالا جواب داده حرفاشو بخونی...کمکت میکنه حتما..!
      اها مچکر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)