خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

یه سوال درمورد کتاب کنکورت قورت بده(خیلی سبز)

سلام میخاستم بدونم این کتاب (کنکورت رو قورت بده)نحوه ی برنامه ریزی روزانه و هفتگی و کلا برا تابستان گفته یا نه و همچنین نحوه مطالعه ی هر درسو توضیح داده در کل بخرمش یا نه؟؟؟

درضمن این فروشگاه سر کوچه قابل اعتماده یا نه؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من این کتابو دارم ،یه قسمت داره به نامچگونه برنامه ریزی کنیم که درباره برنامه ریزی ماهانه و هفتگی و روزانه توضیح داده، یه قسمت هم داره به نام یک شروع خوب برای تابستان که گفته تویه تابستون چکار کنی، درباره نحوه مطالعه دروس هم یه شیوه داده که شش مرحله داره و گفته برای همه دروس به جز ریاضی کاربرد داره( اینجا یه پارازیت بندازم که برای نحوه مطالعه هر درس میتونی از کتاب کنکور و خدایی که در این نزدیکی است سید امین سرور پور استفاده کنی) اما این کتاب (کنکورت رو ....)بدیش اینه که حجمش یه خورده زیاده و جداولی برای برنامه ریزی نداره اینم از این، میمونه فروشگاه سر کوچتون که اگه این دوتا کتاب رو داشته باشه قابل اعتماده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزيز من اين كتابو دارم كه اگه اشتباه نكنم به كلكه اقاي تفريش هست
      بايد بگم كه كتاب بدي نيست وفقط داوطلبان جدي ميتونن از خوندنش و رهنمود هاش نتيجه بگيرن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      خیلی وقته آپدیت نشده این کتاب.اطلاعاتش خیلی قدیمی(مثلا مال کنکور87یا88)هستش.فقط قسمت برنامه ریزیش به درد میخوره.
      حدود20صفحه هم درمورد کنکور آزاد نوشته.درحالی که کنکور آزاد2 ساله حذف شده!

Live In The Moment

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن