خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام یک منبع مطمعن تر و بهتری برای ریاضی تجربی است؟

رأی دهندگان
    159. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • رياضيات تجربي جامع کنکور خيلي سبز

59 37.11%
    • آموزش و بانك تست رياضي تجربي تخته سياه

10 6.29%
    • ميكروبانك (رياضيات جامع تجربي) گاج

21 13.21%
    • رياضيات تجربي جامع کنکور نشر الگو

4 2.52%
    • رياضيات تجربي جامع کنکور مهروماه

42 26.42%
    • سایر

23 14.47%
    صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 134
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ریاضی تجربی 94

سلام خوبيد؟

لطفا اگه يکي از کتاب هاي زير رو داريد يا اطلاعات کافي داريد اينجا نظر بديد و به سوالات من هم جواب بديد مرسي.(شايد بعضي از سوالا جوابشون تقريبن معلوم باشه ولي خاستم هم مطمعن بشم هم اگه کسي نميدونست با خوندن این تاپیک راحت بشه)
      .
      1.رياضيات تجربي جامع کنکور خيلي سبز (ریاضیات تجربی جامع کنکور | انتشارات خیلی سبز)

2.آموزش و بانك تست رياضي تجربي تخته سياه ( بانک - Takhtesiah)

3.ميكروبانك (رياضيات جامع تجربي) گاج (فروشگاه انتشارات بين المللي گاج)

4.رياضيات تجربي جامع کنکور نشر الگو (نشر الگو | کتاب ها | ریاضیات تجربی جامع کنکور)

5.رياضيات تجربي جامع کنکور مهروماه (رياضيات تجربی جامع كنكور � انتشارات مهروماه)
      .
      درسنامه ي کدام روونتر و کامل تره؟ متن کدام کتاب عاميانه تر و کدام رسمي تره؟ کدام اول تست هست بعد درسنامه يا برعکس؟
      کدام مولف معروفتري داره؟ و کدام کتاب امتحان خودشو پس داده؟
      همشون تست هاي سراري رو کامل پوشش دادن، ولي کدام تست هاي تاليفي بهتري داره؟ و کدام مساله هاي کتاب درسي رو کامل پوشش داده؟
      کدام تست هاي سخت و خفن! داره براي 110% زدن يا به قول فيزيک گاج يک قدم تا 100 ؟
      کدام تست هاي منتخب داره براي دوران جمع بندي (مثل فيزيک گاج)؟ و يا تست تکميلي؟
      ويرايش کدام يک بهتره و غلط املايي و علمي کمتري داره و جواب های تشریحیش غلط نداره؟
      جواب هاي تشريحي کدام بهتر و کامل تره (منظورم خلاصه نکردن محاسبات و رسيدن يهويي به جواب و...)؟ کدام سوالارو از چند راه حل جواب داده؟
      کدام راه هاي تستي رو گفته؟ منحصر به فرد اند آيا؟
      کدام يک از طرح پرسش هايي که براي رشته ي رياضي هست پرهيز کرده؟(اگه ميدونين واقعا بگيد چون اين سوال رو از ويژگي هاي کتاب نشر الگو دراوردم)
      کدام مطابق با آخرين تغييرات کتاب درسي است؟(براي کنکور94)(اگه آماده نيستن کدام توي اين زمينه خوشقول تره و بهترو دقيق تره؟)
      .
      مرسيي

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درسنامه روون:تخته سیاه
      درسنامه ی کامل:مهروماه ولی جاهای گنگ زیاد داره
      بجز تخته سیاه بقیه اول تستن بعد درسنامه
      متن تخته سیاه و تاحدودی خیلی سبز عامیانه و بقیه تقریبا رسمی
      خیلی سبز و تخته سیاه هر2مولف های خوبی ان
      معمولا دانش آموز امتحان پس میده نه کتاب

حالا این تستا رو واسه چی میخواید؟؟؟!!ولی خیلی سبز چاپ قبلیش زیاد داشت ولی الان کم شده

هیچکدام!

ويرايش کدام يک بهتره و غلط املايي و علمي کمتري داره و جواب های تشریحیش غلط نداره؟
      بجز مهروماه بقیه خوبن

جواب هاي تشريحي کدام بهتر و کامل تره (منظورم خلاصه نکردن محاسبات و رسيدن يهويي به جواب و...)؟ کدام سوالارو از چند راه حل جواب داده؟
      بازم بجز مهروماه بقیه خوبن

آنچنان زیاد و منحصر به فرد که نیستن ولی خوبن و تقریبا همشون دارن

کدام يک از طرح پرسش هايي که براي رشته ي رياضي هست پرهيز کرده؟(اگه ميدونين واقعا بگيد چون اين سوال رو از ويژگي هاي کتاب نشر الگو دراوردم)
      بجز مهروماه بقیه تستای روتین تجربی رو آوردن

کدام مطابق با آخرين تغييرات کتاب درسي است؟(براي کنکور94)(اگه آماده نيستن کدام توي اين زمينه خوشقول تره و بهترو دقيق تره؟)
      دوست من کتابای پایه تغییراتی نداشتن که بخوان کتابای کمک درسی رو ویرایش کنن!پیش هم که مهر میاد

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی سبز خوبه
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

معمولا دانش آموز امتحان پس میده نه کتاب
      منظورم ایم بود که کسایی که رتبه ی خوبی اوردن از این کتاب استفاده کردن یا براش تبلیغ کردن یا ...
      .

حالا این تستا رو واسه چی میخواید؟؟؟!!ولی خیلی سبز چاپ قبلیش زیاد داشت ولی الان کم شده
      برای 100% زدن یا نزدیک شدن به 100

دوست من کتابای پایه تغییراتی نداشتن که بخوان کتابای کمک درسی رو ویرایش کنن!پیش هم که مهر میاد
      اگه تغییراتی باشه کدوم کتاب بهتر این تغییرات رو اعمال میکنه؟(توی این زمینه سابقه ی خوبی داره)

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba96 نمایش پست ها
      سلام خوبيد؟

لطفا اگه يکي از کتاب هاي زير رو داريد يا اطلاعات کافي داريد اينجا نظر بديد و به سوالات من هم جواب بديد مرسي.(شايد بعضي از سوالا جوابشون تقريبن معلوم باشه ولي خاستم هم مطمعن بشم هم اگه کسي نميدونست با خوندن این تاپیک راحت بشه)
      .
      1.رياضيات تجربي جامع کنکور خيلي سبز (ریاضیات تجربی جامع کنکور | انتشارات خیلی سبز)

2.آموزش و بانك تست رياضي تجربي تخته سياه ( بانک - Takhtesiah)

3.ميكروبانك (رياضيات جامع تجربي) گاج (فروشگاه انتشارات بين المللي گاج)

4.رياضيات تجربي جامع کنکور نشر الگو (نشر الگو | کتاب ها | ریاضیات تجربی جامع کنکور)

5.رياضيات تجربي جامع کنکور مهروماه (رياضيات تجربی جامع كنكور � انتشارات مهروماه)
      .
      درسنامه ي کدام روونتر و کامل تره؟ متن کدام کتاب عاميانه تر و کدام رسمي تره؟ کدام اول تست هست بعد درسنامه يا برعکس؟
      کدام مولف معروفتري داره؟ و کدام کتاب امتحان خودشو پس داده؟
      همشون تست هاي سراري رو کامل پوشش دادن، ولي کدام تست هاي تاليفي بهتري داره؟ و کدام مساله هاي کتاب درسي رو کامل پوشش داده؟
      .
      مرسيي
      اين كتابها هيچكدام درسنامه روون ندارن تخته سياه يه درسنامه هاي خيلي خيلي خلاصه و گاهي اوقات بدون مثال حل شده آورده در ابتداي تست هاش كه بيشتر به درد مرور فرمول ها ميخورن. ولي مزيت تخته سياه اينه كه بهترين پاسخ تشريحي رو داره.

خيلي سبز تست هاش مفهومي تر هست و تقريبا ميشه گفت چاپ جديدش تماما تست مفهومي هست پاسخنامش هم خوبه ولي در حد تخته سياه نيست.

ميكروبانك گاج هم مزيتش ميكروبانك بودنشه مطالب مختلف رو بخش بخش كرده و براي هر بخش جدا جدا تست گذاشته شما ميتوني مثلا مشتق پذيري رو بخوني و بري تست هاش رو بزني و لازم نيست حتما همه بخش هاي مشتق رو تموم كني و بعد بري سراغ تست. ولي بزرگترين عيبش اينه كه تست هاي سراسري وآزاد سال هاي اخير رو در انتهاي فصل آورده و براشون پاسخ تشريحي نزاشته ( احتمالا واسه اينكه مجبور بشين كتاب دور دنيا رو بخرين )

مهروماه درسنامه هاش از تخته سياه بهتره ولي بازهم نميشه گفت براي كسي كه هيچي از رياضي نميدونه درسنامه كافي داره.

بهترين مولف مال خيلي سبز هست و كتابهاي مهروماه و خيلي سبز امتحانشون رو پس دادن. البته براي كسي كه خيلي نياز به درسنامه داره مفيد نيستند.

رياضي پايه تجربي هم تغيري نداشته هر كتابي براي سال 92 طراحي شده بوده ميتونسته براي 93 هم جواب بده و سال چهارم هم احتمالا در سال جديد هم تغيري نداشته باشه.

اينطور كه به نظر ميرسه شما روي درسنامه و حل تشريحي يكمي وسواس فكري دارين حواستون باشه كه اگه وسواس فكريتون ادامه داشته باشه باعث اتلاف وقت و كاهش بازده تحصيلي ميشه.
      در كل اگر مشكل درسنامه خيلي اذيتتون ميكنه كتابهاي آموزش مبتكران رو بخرين ( البته مثال هاي سختش رو حل نكنين ) و بعدا برين سراغ تست. كتاب سال دومش عالي هست و سال سومش تست هاي آسون داره كه براي آماده شدن جهت تست هاي مفهومي خيلي سبز مناسب هست البته كلي غلط علمي داره متاسفانه. كتاب رياضي پيش دانشگاهيش هم عالي هست. مبتكران رياضي جامع كنكوري تجربي هم منتشر كرده نديدمش اگه شما رفتين كتابفروشي يه نگاه بهش بندازين ببينين درسنامش چطوره. اگر خيلي خيلي مشكلتون در تست زني زياد باشه بايد دي وي دي هاي رياضي دكتر اكبري و مهندس امير مسعودي رو تهيه كنين البته به نظر من اگه روي درسنامه كتاب وسواس نداشته باشين مشكلتون با كتاتبهاي مبتكران حل ميشه.

در كل من براي رياضي تجربي كتاب خيلي سبز رو پيشنهاد ميكنم منتها بعضي ها بايد قبلش كتاب و دي وي دي تماشا كنن و بعدا برن سراغش.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گفتین " ميكروبانك گاج هم مزيتش ميكروبانك بودنشه مطالب مختلف رو بخش بخش كرده و براي هر بخش جدا جدا تست گذاشته" خیلی سبز اینطوری نیست؟
      سوالای زیادم به خاطر این بود که اگه کسی دنبال همچین کتابی میگشت همه چیو اینجا پیدا کنه.
      کتاب ریاضی جامع مبتکران که تازگیا چاپ شد هو من چاپ اولشو دارم(فکر کنم هنوز چاپ2نیومده باشه) خیلی غلط داره ولی درسنامش بد نیست ولی من انقدر ازش غلط املایی علمی ویرایشی گرفتم که اگه بفرستم براشون باید اسممو تو کتاب بزنن(یکی از غلط های رایجش اینه که چندجا 2 و 3 رو جابجا گذاشته...)
      من دی وی دی های امیر مسعودی رو دارم، برای تست یه کتاب عالی میخاستم که خیالم راحت باشه ازش(تست های کامل و مختلفی داشته باشه) و برای قسمت هایی که دی وی دی هاشون تولید نشده اون کتاب درسنامه ی خوبی داشته باشه(مثلا هندسه که تمرینهای کتاب مهم اند و ...)

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

منبع فوق العاده و جامع ریاضی تجربی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کنکوری های عزیز !
      تورو به اون بالایی قسم ! بگید واسه ریاضی یه کتاب که هم درسنامه ی قوی داشته باشه هم تست های عالی چیه ??

مهرو ماه - خیلی سبز - الگو - تخته سیاه - ....
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed0937 نمایش پست ها
      تورو به اون بالایی قسم ! بگید واسه ریاضی یه کتاب که هم درسنامه ی قوی داشته باشه هم تست های عالی چیه ??

من درباره تخته سیاه که دارم نظر میدم! درسنامه هاش برای کسی خوبه که درسو بدونه! ولی من از تستا و جواباش راضیم! البته معلم ریاضی ما که معلم معروفیه نسبتا میگفت الگو خوبه!

Sent from my LT26ii using Tapatalk

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من مهروماه و رو نسبت به خیلی سبز ترجیح میدم اما این نظر شخصیه منه
      اما مهرو ماه یه جاهایی داره که گنگه باید خودت20-30% پایه ریاضی بلد باشی که به مشکل بر نخوری
      کتابای دیگه هم من ندیدم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

من مهروماه و رو نسبت به خیلی سبز ترجیح میدم اما این نظر شخصیه منه
      اما مهرو ماه یه جاهایی داره که گنگه باید خودت20-30% پایه ریاضی بلد باشی که به مشکل بر نخوری
      کتابای دیگه هم من ندیدم
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان نظر بدید لطفا !

Sent from my Apple Ipad Air Using Tapatalk
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ریاضیات تجربی مهروماه واسه تجربی اصلا خوب نیست.سوالای سخت نداره بیشتر نکته داره تا مفهموم.یعنی اگه نکته هایی که تو درسنامه گفته رو بلد باشی میتونی تست هاشو بزنی ونکاتش هم به هیچوجه به درد کنکور تجربی نمیخوره.

من راستش خودم واسه ریاضی فقط سوالای کنکور وجزوه دبیرمون رو کار میکنم وکافیه اما تعریف خیلی سبز رو خیلی شنیدم.

مبتکران هم یه کتاب جامع ریاضی تجربی داره که باز از خیلی سبز میگن بهتره وتاحالا نشنیدم کسی ازش بدبگه.
      اینم لینکش:

کتاب ریاضی جامع تجربی ویژه داوطلبان کنکور جمع بندی طلائی و مفهومی

کتاب بانک طلایی پرسش های چهارگزینه ای جامع ریاضی تجربی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید
      منم ریاضیم قوی نیست و کلاس هم که خوب باشه اینجاها در دسترس نیستکتاب که کامل باشه درسنامه اش و اصولی و به درد بخور واسه تجربی با تست هایی که از اسون تا سخت و چالشی داشته باشه چی هست؟
      قسمت مهمش درس نامه روانه برام
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مهروماه با یه زبون دیگه و راه حل های عجیب حل کرده

خیلی سبز اگه یکم ریاضیت خوب نباشه و علاقه نداشته باشی شاید نکشی چون درسنامه ها خلاصن پاسخ ها هم خلاصن ( بعضی موارد)

فک کنم بانک تست خوب باشه تخته سیاه

این مبتکران هم میگن خوبه واقعا در مورد مبتکران از محمد ناظم و مدیر زیست بیشتر بپرس اون میدونه

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed0937 نمایش پست ها

سلام
      دوستان این همه تاپیک
      میتونید سوالتون رو بپرسید
      جدید تاپیک میزنید فقط نظم انجمن ریاضی رو بهم میریزید جسارتا
      شلمنده

ب نظرت تاپیک نباید بسته شه!؟!

منبع اموزش ریاضی

منبع برای ریاضی تجربی کنکور

ریاضی جامع مبتکران ( تجربی ) + نمونه

بعدازکلی سردرگمی یه منبع واسه ریاضی تجربی پیدا کردم

منابع ناب برای ریاضیات تجربی

ریاضی پیش تجربی گاج

نظر خواهی در مورد ریاضی تخته سیاه

l

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترين منبع رياضي تجربي در حال حاضر خيلي سبز هست
      منتها درسنامه درست حسابي نداره

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 7 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

com، home، http، riazi، tajrobi، فقط، فوق، قوی، قدم، قشنگ، كنكور، لطفا، مقایسه ی ریاضیات تجربی، من، منو، منابع ریاضیات تجربی، منبع، مهمه، مهر و ماه، مهروماه، موندم، مورد، مینویسم، میگردم، میخوام، میدم، ماه، مباحث، متن، مثل، محاسبات، مشکل، مطابق، چند، چی، چیه، نیاز، نیست، نباشید، ندیدیم، نسبت، نشر، نشرالگو، چطوره، نظر، هم، همه، هندسه، ها، هاي، هايي، های، هایی، هست، ولي، ولی، واسه، يا، یه، کمک، کنید، کنکور، کنکوری، که، کوله، کامل، کار، کتاب، کتابو، کدام، کردم، کسی، کشیده، گفته، گاج، پایه، پرسش، پس، پست، پشتی، www، آموزش، آماده، آخرين، افزایش، الگو، الان، العاده، املايي، اموزش، اما، امتحان، امسال، انتشارات، اند، اول، اون، این، اینو، اگه، ادغام، از، است؟، اطلاعات، بقیه، بلد، بندي، به، بهتره، بهتری، بودم، بودن، بين، بکنه، بگه، بگید، بگیرم، با، بالا، بالایی، بانک، باید، باشم، باشه، باشی، بر، برم، براي، برای، بشم، بشه، بعد، بعضی، تنهایی، تو، تاليفي، تاپیک، تجربي، تجربی، تخته، تخته سیاه، تره؟، ترجیح، تست، تشريحي، تغييرات، جمع، جمع بندی، جواب، جامع، جزوه، حل، حالا، حجم، خلاصه، خوندن، خونده، خوب، خوبی، خودم، خودت، خيلي، خیلی، خیلی سبز، خدمت، خسته، دقيق، دنبال، دوران، دوستان، دیگه، دیده، داره، داره؟، داشته، در، درسنامه، درسي، درسی، رو، رياضيات، ریاضی، ریاضیات، ریاضیات تجربی، راه، راهنمای، رشته، زير، زیاد، زدن، سوالای، سوالات، سیاه، سبز، سخت، سرعت، شده، صفر، طرح، علمي، عمومی، عالی، عرض، عزیز، غلط

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن