خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 227 1211101 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 3400
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

فارغ التحصیلان لیسانس مشتاق پزشکی 97

سلام لیسانس های گل داوطلب کنکور 94 دستتون رو بالا کنید ببینیم چندتاییم و ایشالا یه تاپیک مخصوص بزنیم و پیش به سوی کنکور 94...رشته قبلی و سال تولدتونم در صورت صلاحدید بگیین...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من فارغ التحصیل نیستم
      دانشجوی اقتصاد بودم انصراف دادم برای کنکور و رشته پزشکی
      امسال که نشد ولی سال 94 قطعا پزشکی قبولم
      راستی نیمه دوم 71 هم هستم
      بریم جلو با قدررررررررررررت

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم كه هنگم نميدونم بمونم يا برم
      رشته الانم زبان
      متولد ٧٤
      البته امسال پيراپزشكيارو ب اميد خدا ميارم ولي پزشكي رو نه!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ****** نمایش پست ها
      سلام لیسانس های گل داوطلب کنکور 94 دستتون رو بالا کنید ببینیم چندتاییم و ایشالا یه تاپیک مخصوص بزنیم و پیش به سوی کنکور 94...رشته قبلی و سال تولدتونم در صورت صلاحدید بگیین...
      اول میخواین سرشماری کنین بعدشم1تایپیک بزنین باهم برین جلو خب خوبه ولی نکنین این کارا رو
      همینجا ادامه بدید

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ʍծɧթʍʍթժ نمایش پست ها
      اول میخواین سرشماری کنین بعدشم1تایپیک بزنین باهم برین جلو خب خوبه ولی نکنین این کارا روهمینجا ادامه بدید
      چشم:d

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ʍծɧթʍʍթժ نمایش پست ها
      اول میخواین سرشماری کنین بعدشم1تایپیک بزنین باهم برین جلو خب خوبه ولی نکنین این کارا روهمینجا ادامه بدید
      چشم:d

امیر و مهسا خوش اومدین ...آقا بدو بدو که داریم حرکت میکنیما جا نمونی ی ی ی ....بدو با بلیت رایگان.. نبووووود؟؟راستی حواست که به نظام وظیفه هست امیر؟؟

امیر و مهسا خوش اومدین ...آقا بدو بدو که داریم حرکت میکنیما جا نمونی ی ی ی ....بدو با بلیت رایگان.. نبووووود؟؟راستی حواست که به نظام وظیفه هست امیر؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خودت نگفتي چند سالته چي خوندي؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام
      فکر کنم یه شونصد نفری باشیم
      بیست و شش سالمه و رشتم مهندسیه بقیشم صلاح نمی بینم بگم :yahoo (4):

بدرود

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام یه سوال داشتممیشه دلیلتون رو برای کنکور پزشکی بگید؟که چرا همین رشته رو که دارید ادامه نمیدید؟یا خانواده هاتون و اطرافیان چی میگن؟من سال سومه کنکور میخوام بدم(93)راستش پیش که هیچی واقعا شرایط جوری شد حتی خانواده هم فک نمکیردن مجاز بشم امما رتبم شد 10 هزارسال دوم تا عید امسال اصلا فک نمیکردم پزشکی رشته مورد علاقم باشه بیشتر نت بودم و کتاب ترجمه میکردم و به زبان علاقه داشتم اما حالا که زبان هایی که میخواستم یاد گرفتم(انگلیسی و فرانسه)واقعا میدونم حالا این مترجمی و... هدفم نیست هنوز ارزوم پزشکیهکتابایزشکی رو با علاقه میخونم(مطالعه ازاد زیاد داشتم...)اما الان میدونم که تو این چند روز نمیتونم پزشکی بیارم و اینکه اگه بمونم 94 واقعا میتونم با حرف اطرافیان و... کنار بیام یا نه مخصوصا بیشتر زور نسبت به هوش دارم از لحاظ هوشی بالام درس و کاری که برای خیلیا 3 روزه بوده من 4 ساعته تموم کردمو اینکه چطور با حرف پدر و مادرم کنار بیامالبته من دخترم و مشکل سربازی و... ندارممتولد نیمه دوم 72 هستمشماها چطور مخصوصا اقایون با توجه به شرایطی که دارن مث شغل و سربازی و... مجدد کنکور بدید؟ممنون میشم تجربه ها و نظراتتون رو بدونم
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong
      ویرایش توسط Mariyana : 26 خرداد 1393 در ساعت 20:44

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کایسا نمایش پست ها
      سلام یه سوال داشتممیشه دلیلتون رو برای کنکور پزشکی بگید؟که چرا همین رشته رو که دارید ادامه نمیدید؟یا خانواده هاتون و اطرافیان چی میگن؟من سال سومه کنکور میخوام بدم(93)راستش پیش که هیچی واقعا شرایط جوری شد حتی خانواده هم فک نمکیردن مجاز بشم امما رتبم شد 10 هزارسال دوم تا عید امسال اصلا فک نمیکردم پزشکی رشته مورد علاقم باشه بیشتر نت بودم و کتاب ترجمه میکردم و به زبان علاقه داشتم اما حالا که زبان هایی که میخواستم یاد گرفتم(انگلیسی و فرانسه)واقعا میدونم حالا این مترجمی و... هدفم نیست هنوز ارزوم پزشکیهکتابایزشکی رو با علاقه میخونم(مطالعه ازاد زیاد داشتم...)اما الان میدونم که تو این چند روز نمیتونم پزشکی بیارم و اینکه اگه بمونم 94 واقعا میتونم با حرف اطرافیان و... کنار بیام یا نه مخصوصا بیشتر زور نسبت به هوش دارم از لحاظ هوشی بالام درس و کاری که برای خیلیا 3 روزه بوده من 4 ساعته تموم کردمو اینکه چطور با حرف پدر و مادرم کنار بیامالبته من دخترم و مشکل سربازی و... ندارممتولد نیمه دوم 72 هستمشماها چطور مخصوصا اقایون با توجه به شرایطی که دارن مث شغل و سربازی و... مجدد کنکور بدید؟ممنون میشم تجربه ها و نظراتتون رو بدونم

منم اگه كنكور بدم ميشه سومين سال پياپي شركت در كنكور!
      من يكي ادامه نميدم چون از اولشم هدفم زبان نبود با اينكه عاشقشم ولي اين رشته رو پلي ديدم براي شركت دوباره در كنكور
      منم مشكل كنار اومدن با حرف خونوادرو دارم ولي خدا بزرگه...
      تنها دلخوشيم اينه ك ميبينه
      ديگه همه چيو سپردم ب خودش و راضي ام ب رضاي خودش
      ازش خواستم كمكم كنه ك بمونم يا برم و اگه قراره برم چيريو ك بخوام بهم بده و اگه قراره بمونم دارو رو
      دلتو وصل كن ب درياي ارامشش

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      منم اگه كنكور بدم ميشه سومين سال پياپي شركت در كنكور!من يكي ادامه نميدم چون از اولشم هدفم زبان نبود با اينكه عاشقشم ولي اين رشته رو پلي ديدم براي شركت دوباره در كنكورمنم مشكل كنار اومدن با حرف خونوادرو دارم ولي خدا بزرگه...تنها دلخوشيم اينه ك ميبينهديگه همه چيو سپردم ب خودش و راضي ام ب رضاي خودشازش خواستم كمكم كنه ك بمونم يا برم و اگه قراره برم چيريو ك بخوام بهم بده و اگه قراره بمونم دارو رودلتو وصل كن ب درياي ارامششsent from my iphone 5s using tapatalk
      چه زیبا گفتی دوست من دقیقا همین طوره همه باید توکلمون به خدا باشه در ضمن شما که سنی نداری حالا حالاها میتونی کنکور شرکت کنی! حیفه اصلا جا نزن وقتی به هدفت رسیدی همه کسایی که باهات مخالفت میکردن به اشتباهشون پی میبرن ... در جواب سوال بالایی که پرسیدی هم باید بگم که نیمه دوم 68م و البته دارم خدمتمو میگذرونم 2سال خدمتو از سنم کم کن خواهشا چون همه پسرا باید بگذرونن بالاخره!!:dصنایع غذایی خوندم متاسفانه!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چه زیبا گفتی دوست من دقیقا همین طوره همه باید توکلمون به خدا باشه در ضمن شما که سنی نداری حالا حالاها میتونی کنکور شرکت کنی! حیفه اصلا جا نزن وقتی به هدفت رسیدی همه کسایی که باهات مخالفت میکردن به اشتباهشون پی میبرن ... در جواب سوال بالایی که پرسیدی هم باید بگم که نیمه دوم 68م و البته دارم خدمتمو میگذرونم 2سال خدمتو از سنم کم کن خواهشا چون همه پسرا باید بگذرونن بالاخره!!:dصنایع غذایی خوندم متاسفانه!
      يعني شما ميگي سه سال پشت سر هم كنكور دادن خسته كننده نيست؟
      البته من فقط مامانم در جريانه
      اگه پرستاري بيارم(كه ان شالله ميارم) برم يا بمونم؟
      ي لينك ميذارم بخون حتما نظرتو بگو

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      http://forum.konkur.in/thread11897.html

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آبجی در جوابت باید بگم هر کسی حتما یه دلیل خاص خودشو داره واسه این کارش...یکی از سر علاقه یکی بخاطر بازار آشفته رشته خودش یکی چشمو هم چشمی میکنه یکی...من خودم سال 88 پزشکی آزاد بودم اشتباه کردم از سر خامی و جووونی بعد 1 ماه انصراف دادم هرکی هم هرچی بهم گفت قبول نکردم..اومدم صنایع غذایی درسام خوب بود بلافاصله بعد کارشناسی همین سال 92 ارشد سراسری قبول شدم ولی بعد 1 مدت واقعیتو دیدمو و فهمیدم بازار کار رشته های غیر پزشکی تو تمام مقاطع افتضاحه ...از طرفی وقتی میدیدم من پتانسیل پزشکی رو دارم حتی یه مدت تو این رشته تحصیل میکردم حسرت میخوردم!این شد که ارشد رو هم انصراف دادم فقط به عشق پزشکی...پس بدون من همه راه ها رو رفتم با هرکی هم فکر کنی مشورت کردم تا به این نتیجه رسیدم...هرچند که من بخاطر مشکل سربازیم فقط میتونم رشته های نیمسال دوم 94 رو انتخاب کنم و انتخابم محدودتره ولی دیگه نمیخوام این حسرت ادامه داشته باشه....

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم که دو ساله درسم تموم شده، البته این دو ماه آخرو نشستم بخونم ببینم امسال به امید خدا پزشکی قبول میشم!23 ساله هم هستم

بچه ها یه خبرو شنینید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!
      اینکه از اونایی که باز می خوان برن دانشگاه دیگه رایگان نیست شهریه میگیرن
      ،خواستم ببینم شما کسی رو میشناسید با این شرایط دوره روزانه رفته باشه و شهریه نداده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

منم اون موقع که دبیرستان بودم به پزشکی و مهندسی برق علاقه داشتم سبک سنگین کردم قضیه رو رفتم ریاضی چون فکر میکردم زودتر به نتیجه میرسم به هر حال اون موقع بازار کار اینقد افتضاح نبود،رفتم برق خوندم تموم که کردم دیم نه بابا هیچ خبری نیست اونم واسه یه دختر که دیگه بدتر،واقعا پشیمون شدم از انتخابم ، از طرفی هم همه الان سرزنشم میکنن به خاطر انتخابم البته حقم دارن چون الان تو جامعه ی ما فقط رشته های علوم پزشکی کار دارن وبقیه همه وقتشونو تلف کردن...:yahoo (2): این بود تصمیم گرفتم یهویی که این دو ماهو درس بخونم ببینم امسال چیکار میکنم
      اگر در زندگی به ناگاه یکی از سیم های سازت پاره شد
      آهنگ زندگی را آنچنان بنواز که هیچ کس نداند برتو چه گذشت......

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی از نظرات
      برای همه ارزوی موفقیت دارم
      البته pymعزیز که با توجه به سربازی و شرایطشون واقعا همت بلندی دارید ایشالله که قبول شید
      پرستو جون شما چطور خانواده رو راضی کردید که دوباره کنکور بدید؟
      مشکل من اینه فک میکنند خوندم میگن قبول نشدی خواست خدا بودده!منم که نمیتونم بگم نخوندش تقصیر خودمه
      به نظرتون خوبه با مشاور صحبت کنند(منظورم مشاور خانواده و جوان و... نه تحصیلی)
      شماره مشاور خوب سراغ دارید؟
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

صفحه 1 از 227 1211101 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فارغ، قبلی، لیسانس، لیسانسه، مهسا، موقع، مورد، میخوام، میخواستم، میشم، متولد، متاسفانه، مجدد، مخصوص، مسئولین، مشکل، مشتاق، مطالعه، معدل، چند، چی، نیست، نداره، نسبت، چشم، چطور، نظام، نظام وظیفه، همچین، همین، هوش، ها، های، هایی، هدف، هست، ولی، واسم، واسه، وحشتناک، وسط، وظیفه، یه، یاد، کمین، کنین، کنید، کنکور، کنکور 94، کنکور 95، کنار، که، کاری، کتاب، گل، گوش، پیش، پارسال، پزشکی، پست، پشت کنکوری، آقا، آمار، آوردن، آزمونای، آزمایشی، آزاد، افتاد، الان، التحصیلان، امسال، انگیزه، اول، این، اینه، اینکه، اگه، ادامه، ادغام، استقبال، اصلا، بچه، به، بهمون، بهتره، بودم، بیاریم، بگیرم، بالا، بالاتر، باهم، باشه، باشیم، ببینیم، بدم، بدو، بدین، بدید، برای، برسیم، بزنن، بزنیم، بزنین، بشم، تموم، تا، تایپیک، تاپیک، تاپیکی، جلو، جوری، جا، جدید، حالا، حرکت، خواستن، خوبه، خوبی، خوش، خب، دندون، دوم، دوره، دوستان، دینی، دیپ، دانشگاه، داوطلب، دارم، دارو، داریم، داشتم، داشته، در، درس، دستتون، رو، روز، راه، راهنمایی، رایگان، رشته، زور، زیاد، زبان، زدم، سنجش، سوی، سوال، سال، سازمان، سازمان سنجش، سر، شیمی، شد، شده، صنایع، صورت، ضمن، ضد، طور، علی، علاقتون، عربی، عشق، غذایی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن