خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 227 نخستنخست ... 23413103 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 3400
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا تاکید میکنم من متولد دی 72 ام سنمو بالا نبرین الکی
      :yahoo (4):
      همینو بگو
      یکی نیست بگه ما درس میخونیم چرا شما انقد ناراحتین
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

2. Top | #32
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم اگه امسال قبول نشم به احتمال 1 درصد ممکنه به جمع شما بپیوندم ...ولی من متولد 74 هستم
      منم خانوادم راضی نمیشن یه سال ذیگه بخونم البته پدرم راضیه اما مادرم نه!!! فامبل ها هم که بماند که اگه بفهمن باز میخای کنکور بدی کللی حرف بارت میکنن به نظرتون چیکار کنم؟
      خدافظ !!!!

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کایسا نمایش پست ها
      مرسی بابا تا 74 دهه 60 محسوب میشیم:yahoo (4):این اخرای 70 خوش به حالشونهوالا کمتر از اونم نیستمن 91 پیش بودم(حالا پیش رو بزاریم که باید میگذرونیدم و...)با 93 مفتخر به شرکت در سه کنکور میشمخو بگم میخوام بمونم رسما خانواده منو پودر کردهکه فلانی و بهمانی و... نیاوردیاقا بیا با پدر من حرف بزن قانعش کن یکی طلبت برای همیشهپلیز راه کار بدید که من بدجور پایه خوندنم اصلا هرچه زودتر منم شروع کنم بقیه رو هم راه میندازم:yahoo (4):همچین بشر اکتیوی هستم اتفاقا کاش فارغ التحصیلا و لیسانس ها زودتر بگن تا گروه منظمی شیم درس بخونیم نه اینکه هی دست دست کنیممن یکی پدر و مادرمو راضی کنه منو تیر بارون و تیکه بارون!!!نکن از 2 هفته دیگه شروع جدی ام
      اینکه چیزی نیس خدایی دور از شوخی از سال 87 که میتونستنم کنکور بدم با کنکور سراسری و آزاد آزمایشی قلمچی و کنکور ارشد آزاد و سراسری و آزمایشی پارسه و ... تا به حال بیش از 300 تا کنکور دادم!!و پزشکی آزاد و غیر پزشکی سراسری و ارشد سراسری و آزاد و ... هم قبول شدم!خلاصه کنکور واسه یه تفریحه ، بابای کایسا جون عمش بذار کایسا بخونه که هیچکی مثه اون اینجا به نظر نمیرسه که پایه خوندن باشه!اصلا کایسا بگو بچه کجایی که خودم حضورا برسم خدمت بابات

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

مرسی بابا تا 74 دهه 60 محسوب میشیم:yahoo (4):این اخرای 70 خوش به حالشونهوالا کمتر از اونم نیستمن 91 پیش بودم(حالا پیش رو بزاریم که باید میگذرونیدم و...)با 93 مفتخر به شرکت در سه کنکور میشمخو بگم میخوام بمونم رسما خانواده منو پودر کردهکه فلانی و بهمانی و... نیاوردیاقا بیا با پدر من حرف بزن قانعش کن یکی طلبت برای همیشهپلیز راه کار بدید که من بدجور پایه خوندنم اصلا هرچه زودتر منم شروع کنم بقیه رو هم راه میندازم:yahoo (4):همچین بشر اکتیوی هستم اتفاقا کاش فارغ التحصیلا و لیسانس ها زودتر بگن تا گروه منظمی شیم درس بخونیم نه اینکه هی دست دست کنیممن یکی پدر و مادرمو راضی کنه منو تیر بارون و تیکه بارون!!!نکن از 2 هفته دیگه شروع جدی ام
      اینکه چیزی نیس خدایی دور از شوخی از سال 87 که میتونستنم کنکور بدم با کنکور سراسری و آزاد آزمایشی قلمچی و کنکور ارشد آزاد و سراسری و آزمایشی پارسه و ... تا به حال بیش از 300 تا کنکور دادم!!و پزشکی آزاد و غیر پزشکی سراسری و ارشد سراسری و آزاد و ... هم قبول شدم!خلاصه کنکور واسه یه تفریحه ، بابای کایسا جون عمش بذار کایسا بخونه که هیچکی مثه اون اینجا به نظر نمیرسه که پایه خوندن باشه!اصلا کایسا بگو بچه کجایی که خودم حضورا برسم خدمت بابات

اقا تاکید میکنم من متولد دی 72 ام سنمو بالا نبرین الکی:yahoo (4):همینو بگویکی نیست بگه ما درس میخونیم چرا شما انقد ناراحتین
      آهی ملت من با احتساب پایان خدمتم دو سال از سنم کم میشه میشم نیمه دوم 70داا :d

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پس کلا تجربه داری
      من خدایی مخالفت اینکه نزارن و الا و بلا بگن برو نیست کلا من هرکاری بخوام بکنم رو میکنم بقیه هم میتونن فقط نظرشونو بگند
      خدایی حوصله دعوا و تیکه انداختن فامیل رو ندارم
      رو نرون شدید!!!
      من پسر خاله دارم 4 سال ازم کوچیکتره امسال میره سومم هی مادرش با من مقایسه میکنه وای به روزی که امسالم بمونم

بعدشم از حمایت خانواده فک نکنم خبری باشه تا حداقل اسفند و بهمن

اقا هرکی پیشنهادی بده من پدرمو راضی کنم قول شرف امکان نداره خودم بخونم با اون شخص کاری نداشته باشم هم تبادل علمی هم انگیزشی
      منتظرات نظرات خوب شما هستیم
      My power's turned on

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اقا تاکید میکنم من متولد دی 72 ام سنمو بالا نبرین الکی:yahoo (4):همینو بگویکی نیست بگه ما درس میخونیم چرا شما انقد ناراحتین
      آهی ملت من با احتساب پایان خدمتم دو سال از سنم کم میشه میشم نیمه دوم 70داا :d

من که 90 سال دیگه هم بخوام کنکور بدم خونوادم حرفی ندارن شاید واسه اینه که میبینن پتانسیلشو دارم و حیفه...البته نا گفته نماند من در کنار کنکورم با استفاده از رشته قبلیم در صدد ایجاد اشتغالم هستم که دیگه ایشالا از زمانه که وارد رشته شدم بتونم زندگیمو مستقل کنم..

من که 90 سال دیگه هم بخوام کنکور بدم خونوادم حرفی ندارن شاید واسه اینه که میبینن پتانسیلشو دارم و حیفه...البته نا گفته نماند من در کنار کنکورم با استفاده از رشته قبلیم در صدد ایجاد اشتغالم هستم که دیگه ایشالا از زمانه که وارد رشته شدم بتونم زندگیمو مستقل کنم..

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafise74 نمایش پست ها
      منم اگه امسال قبول نشم به احتمال 1 درصد ممکنه به جمع شما بپیوندم ...ولی من متولد 74 هستم
      منم خانوادم راضی نمیشن یه سال ذیگه بخونم البته پدرم راضیه اما مادرم نه!!! فامبل ها هم که بماند که اگه بفهمن باز میخای کنکور بدی کللی حرف بارت میکنن به نظرتون چیکار کنم؟
      من که هیچکدوم نمیخوان!
      متاسفم نتونستم خودمو اونجور که هستم نشون بدم ب قول دوستمون شاید احتمال میدن نتونم و پتانسیلشو ندارم!

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهسا اگه واقعا دوست داری بمون
      من که تصمیمو گرفتم یکی از دوستان خوب حرفی زد 10 سال دیگه نمیگن چقد پشت کنکور موند فلان میگن چیکارس و...
      اگه میتونی واگه علاقه داری یا علی
      My power's turned on

8. Top | #38
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      من که هیچکدوم نمیخوان!
      متاسفم نتونستم خودمو اونجور که هستم نشون بدم ب قول دوستمون شاید احتمال میدن نتونم و پتانسیلشو ندارم!
      آره راس میگی شاید پتانسیلشو نداریم!ولی من تا سوم درسم خوب بود میدونم ک میتونم ولی نمیدونم تا نتایج میصبرم اگه نشد میخونم نشون میدم که توانشو دارم :-) مهسا تو هم بخون وقتی به خودت اعتماد داری و میتونی

ارسال شده از gt-s5360 با استفاده از تپاتالک 2
      خدافظ !!!!

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب من که دیگه موندم
      سلام 94!
      خوب اول از همه اولویت و اهم همه چی دفتر برنامه ریزیه
      من بهم ثابت شده الهیه دیگه
      هر وقت ثبت میکنم هم انگیزه میگیرم هم میدونم چیکار میکنم و برنامه ام چطوره و روند مطالعه نظم ختص خودشو داره
      بیشترین و بزرگترین اشتباهم این بود امسال دفترمو از وسطا انداختم دور
      پس گام اول!دفتر
      از اونجایی که در طول دوران تحصیل از همه دفترها و متدها استفاده کردم
      دفتر برنامه ریزی مهر و ماه رو ترجیح میدم و توصیه میکنم
      حرف نداره
      گاج تاک تیک و هفته های من خوبه ولی این عالیه
      قلم چی فقط برای گذشتس نمیشه راحت و با دست باز برنامه اینده رو نوشت و ایرادت دیگه ای داره اما اگه کانون میرید فجیع روش مانور میدن گول تبلیغات نخورید.
      پ.ن:اگه میخواید بقیه قدم هامو هم بگم اینجا؟
      یا جدا تایپیک میزنید و برنامه روزانمون رو بزاریم؟

خب تا وقتی که تایپیک دیگه ای برای برنامه ریزی نزدیم همینجا میگم
      دومین اشتباهی که اگه فارغ التحصیل یا حتی دانش اموز بودیم کردیم برنامه سنگین اول کاره
      روزی 10 ساعت
      من که واسه همین برنامه هی نگاش میکردم هی مینداختم عقب
      برنامه سنگین ممنوع
      خدایی ماها که مفید مطالعه 2 ساعت دیگه اخرش این چند وقته نداشتیم 10 ساعت میبریم
      اروم شروع کن اماقوی نه اینکه گازشو بگیریم یه دفعه بمونیم
      من که خودم با 5 ساعت شروع میکنم
      کل مشاورهای دنیا هم بیان بگن 8 ساعت امکان نداره
      حماقت پارسالو و سال قبلوو!!!امسال نمیکنم
      با درسایی هم شروع کنیم که علاقه داریم و کم کم گرم کنیم ذهنمونو
      مثلا با عربی و ریاضی و فیزیک من شخصا پیشرفتی ندارم
      ریاضی رو(چون من این درس سختمه و توش مشکل دارم اینو مثال میزنم برای شما شاید متفاوت باشه) تو بازه های نیم ساعته بخونیم
      امتحان کنید
      هم راحت تره هم تایم زیادی نیست که زده بشیم و هی وقت تلف کنیم
      پس برای درسایی که دوستشون چندان نداریم بازه نیم ساعته
      استارتمونم هفته اول با بخش های اسون که کم کم بیفتیم رو روال
      My power's turned on

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم میخوام بیام....داروسازی میخوام اما خونوادم نمیذارن تغییر رشته بدمالبته خودم هم ته دلم هنوز رشته های فنی مهندسی رو بیشتر دوست دارم اما تقریبا امیدی به بازار کارشون ندارم!!!!!!متولد74ام

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابا نیک کعزیز تو که 74 ای و کوچولویی هنوز
      نگاه کن اگه علاقه واقعی قلبیت فنیه برو تلاش کن تحقیق کن و... ایرانم کار نباشه کشورهای دیگه میتونی ادامه بدی
      اما اگه دارو دوست داری پس بفرما خانوادتم راضی کردنشون راحته من 72 ایم
      My power's turned on

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم بهمن 72 هستم
      94 میخوام کنکور بدم ولی میترسم این قضیه معدل دهن امثال من که نمره های خیلی خوبی ندارن رو آسفالت کنه !

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم همچین معدل و نمره دل چسبی!!!ندارم
      اما 75%بقیه ش دست خودمونه دیگه؟!
      تازه با این درصدها میشه یه رتبه خوب هم اورد
      My power's turned on

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آخه مشکل اینجاست اون زمانی که 100 درصد بودیم گند میزدیم :yahoo (4): حالا وای به اون روزی که بخوایم از 75 حسابش کنیم :yahoo (4):

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نگاه کن واقعا بخوای شروع کنی افکار منفی رو بریز دور
      درصد نمره ایننجوره:
      نمره ضرب در 25 تقسیم بر 100
      درصد کنکور ضرب در 75 تقسیم بر 100
      بعد جمع اینا میشه درصدت تو کنکور اگه میخوای نمره هاتو بگو تا حساب کنم برات درصدهای نمره هاتو
      My power's turned on

صفحه 3 از 227 نخستنخست ... 23413103 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فارغ، قبلی، لیسانس، لیسانسه، مهسا، موقع، مورد، میخوام، میخواستم، میشم، متولد، متاسفانه، مجدد، مخصوص، مسئولین، مشکل، مشتاق، مطالعه، معدل، چند، چی، نیست، نداره، نسبت، چشم، چطور، نظام، نظام وظیفه، همچین، همین، هوش، ها، های، هایی، هدف، هست، ولی، واسم، واسه، وحشتناک، وسط، وظیفه، یه، یاد، کمین، کنین، کنید، کنکور، کنکور 94، کنکور 95، کنار، که، کاری، کتاب، گل، گوش، پیش، پارسال، پزشکی، پست، پشت کنکوری، آقا، آمار، آوردن، آزمونای، آزمایشی، آزاد، افتاد، الان، التحصیلان، امسال، انگیزه، اول، این، اینه، اینکه، اگه، ادامه، ادغام، استقبال، اصلا، بچه، به، بهمون، بهتره، بودم، بیاریم، بگیرم، بالا، بالاتر، باهم، باشه، باشیم، ببینیم، بدم، بدو، بدین، بدید، برای، برسیم، بزنن، بزنیم، بزنین، بشم، تموم، تا، تایپیک، تاپیک، تاپیکی، جلو، جوری، جا، جدید، حالا، حرکت، خواستن، خوبه، خوبی، خوش، خب، دندون، دوم، دوره، دوستان، دینی، دیپ، دانشگاه، داوطلب، دارم، دارو، داریم، داشتم، داشته، در، درس، دستتون، رو، روز، راه، راهنمایی، رایگان، رشته، زور، زیاد، زبان، زدم، سنجش، سوی، سوال، سال، سازمان، سازمان سنجش، سر، شیمی، شد، شده، صنایع، صورت، ضمن، ضد، طور، علی، علاقتون، عربی، عشق، غذایی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن