خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 217 از 227 نخستنخست ... 117207216217218 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 3,241 به 3,255 از 3400
    1. Top | #3241
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR Matrix نمایش پست ها
      اگه فرقش اینه توبخون رتبه در حد سراسری بیار بعد برو دیوان شکایت کن مثه اونا
      من یه بار تو کنکور ریاضی 700 شدم بازم اگه بخوام میدونم که میتونم الان واقعا مشکلم شهریه ست.........

2. Top | #3242
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من هفته گذشته وزارت بهداشت بودم
      به بنده گفتن احتمال داره از روزانه هایی که تا الان اومدن پزشکی دیگه شهریه نگیریم ولی از سال دیگه کلا اجازه ندیم روزانه ها بیان روزانه بزنن
      دقیقا توی دفترچه ۹۵ هم همین رو گفته
      واسه ورودی های قبل ۹۵ عالیه ولی به بعد روزانه ها نمیتونن رایگان بخونن
      در واقع وزارت بهداشت اومده قانونش رو کلا برداشته که حرف دیوان رو انجام داده باشه و از روزانه شهریه نمیگیره چون اصلا نمیتونی برنی! خخخ
      هم که به نفعش شده

3. Top | #3243
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ای خدا خیلی بد شد
      دوستان پردیس که میشه بری درسته ؟
      یعنی منی که الان لیسانس روزانه دارم فقط می تونم پردیس برم و آزد درسته؟

4. Top | #3244
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.
      من رشته ی دیپلم و پیش دانشگاهیم ریاضی بوده با معدل کتبی 17.04.سال 90 فارغ التحصیل شدم و مشمول سابقه ی پیش دانشگاهی نمیشم.
      الان برای دیپلم مجدد اقدام کردم.همه ی درسای سال سوم تجربی رو برام زدن که امتحان بدم.می خوام معدلم رو برای کنکور 96 بیارم بالای 19.الان برام سوال پیش اومده اگر دیپلم تجربی بگیرم آیا برای دانشگاه باید پیش دانشگاهیم هم برم دوباره تجربی بگیرم؟

5. Top | #3245
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به معنای واقعی اومدن صورت مسئله رو پاک کردن تا چیزی برای حل وجود نداشته باشه ولی خوب لااقل کسانی که پارسال شهریه های 6-7 تومنی پرداخت میکردن و همین طور ورودیهای قبلتر به نفعشون شده و به حقشون رسیدن........ولی شاید الانم بشه یه کاری کرد به نظرم همین کارشون هم غیرقانونیه........خیلی خوشحالم که مشکل ورودیهای قبلی حل شده

6. Top | #3246
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      20160208_112454.jpgبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 20160208_112454.jpg
مشاهده: 71
حجم: 39.5 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 20160208_112454.jpg
مشاهده: 71
حجم: 39.5 کیلو بایت

7. Top | #3247
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      sanj.png

8. Top | #3248
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام کسی میدونه چجور متن دادخواست دیوانو پر میکنن ؟

9. Top | #3249
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو خود دیوان چند نفر هستن که متن دادخواست رو تنظیم میکنن ولی نمیدونم کارشون در چه حد قابل اعتماده یا اینکه لازمه یه وکیل نظارت کنه مطمئن نیستم

10. Top | #3250
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی هیچ کاری نمیشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      چه شانسیه من دارمممممم

11. Top | #3251
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من درخواست اعتراض زدم به سنجش گفتن فعلا شرایط داخل دفترچه ملاک هس

12. Top | #3252
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fahimeh72 نمایش پست ها
      من درخواست اعتراض زدم به سنجش گفتن فعلا شرایط داخل دفترچه ملاک هس
      چه طوری زدی راهش چیه

13. Top | #3253
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanjab نمایش پست ها
      چه طوری زدی راهش چیه
      توی قسمت درخواست ها میری و اونجا ثبت نام میکنی بعدم درخواستتو میدی
      توی سایت سازمان سنجش

14. Top | #3254
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بابا اتفاقی نیفتاده بچه ها بشینید درستونو بخونید ایشالا بقیشو خدا درست می کنه اگه تقدیرتون تو این مسیر باشه شک نکنید مساله مالیشو هم خدا درست می کنه شک نکنید کافیه به اونی که تقدیر من و شما دستشه توکل و اعتماد کنید.

15. Top | #3255
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      درخواست اعتراض به سنجش که فایده نداره. سنجش صرفا مجریه و بخشنامه وزارت بهداشت رو تو دفترچه آورده. سنجش نه چیزی رو می تونه حذف کنه نه اضافه

صفحه 217 از 227 نخستنخست ... 117207216217218 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فارغ، قبلی، لیسانس، لیسانسه، مهسا، موقع، مورد، میخوام، میخواستم، میشم، متولد، متاسفانه، مجدد، مخصوص، مسئولین، مشکل، مشتاق، مطالعه، معدل، چند، چی، نیست، نداره، نسبت، چشم، چطور، نظام، نظام وظیفه، همچین، همین، هوش، ها، های، هایی، هدف، هست، ولی، واسم، واسه، وحشتناک، وسط، وظیفه، یه، یاد، کمین، کنین، کنید، کنکور، کنکور 94، کنکور 95، کنار، که، کاری، کتاب، گل، گوش، پیش، پارسال، پزشکی، پست، پشت کنکوری، آقا، آمار، آوردن، آزمونای، آزمایشی، آزاد، افتاد، الان، التحصیلان، امسال، انگیزه، اول، این، اینه، اینکه، اگه، ادامه، ادغام، استقبال، اصلا، بچه، به، بهمون، بهتره، بودم، بیاریم، بگیرم، بالا، بالاتر، باهم، باشه، باشیم، ببینیم، بدم، بدو، بدین، بدید، برای، برسیم، بزنن، بزنیم، بزنین، بشم، تموم، تا، تایپیک، تاپیک، تاپیکی، جلو، جوری، جا، جدید، حالا، حرکت، خواستن، خوبه، خوبی، خوش، خب، دندون، دوم، دوره، دوستان، دینی، دیپ، دانشگاه، داوطلب، دارم، دارو، داریم، داشتم، داشته، در، درس، دستتون، رو، روز، راه، راهنمایی، رایگان، رشته، زور، زیاد، زبان، زدم، سنجش، سوی، سوال، سال، سازمان، سازمان سنجش، سر، شیمی، شد، شده، صنایع، صورت، ضمن، ضد، طور، علی، علاقتون، عربی، عشق، غذایی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن