خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 203 از 227 نخستنخست ... 103193202203204213 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 3,031 به 3,045 از 3400
    1. Top | #3031
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khanum mohandes نمایش پست ها
      من کارشناسی ارشد کامپیوتر دارم .28 سالمه و میخوام امسال کنکور بدم .به هرکی میگم میگن وقتتو تلف میکنی دیگه به هیچکی نمیگم.بعد که میگم اگه من قبول بشم نرم؟شما فک کن قبول شدم.میگن قبول شدی برو.باورشون نمیشه من پزشکی قبول میشم.نظر شما چیه بچه ها ؟؟؟؟
      به نظرم دندون و پرستاری بهتره واس شما

2. Top | #3032
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کارشناسی ارشد کامپیوتر دارم .28 سالمه و میخوام امسال کنکور بدم .به هرکی میگم میگن وقتتو تلف میکنی دیگه به هیچکی نمیگم.بعد که میگم اگه من قبول بشم نرم؟شما فک کن قبول شدم.میگن قبول شدی برو.باورشون نمیشه من پزشکی قبول میشم.نظر شما چیه بچه ها ؟؟؟؟
      سلام
      بجای اینکه دنباله رو گرایش ها و امیال دیگران باشی ببین خودت کی هستی و چی میخوای.
      اگر میبینی به پزشکی علاقه داری به حرفهای دور و برت گوش نده و الان که تصمیم به خوندن گرفتی بشین طوری بخون که به هدفت برسی.

یادت نره که مهم خودتی که به اون چیزی که دوست داری برسی و برای این رسیدن هیچ وقت دیر نیست...

Sent from LG-G2

3. Top | #3033
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم ارشد مکانیک دارم! سال پیش هم کنکور دادم رتبه 8300 اوردم. پیش به سوی پزشکی ازاد!!!!!!!!!!!!!!1

4. Top | #3034
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیز
      منم شرایط مشابه شما رو دارم , ببین خودت واقعا به چه چیزی علاقه داری .
      به نظرم بخونی حتما میتونی قبول بشی

5. Top | #3035
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_reza_sbt نمایش پست ها
      به نظرم دندون و پرستاری بهتره واس شما
      عموم برام تعریف میکرد دوران دبیرستان یه هم کلاسی داشته عشقه پزشکی تهران میگفت رتبش به پزشکی اصفهان شیراز میخورد میگفت یا تهرات یا هیچ جا 7 سال پشت کنکور موند بالاخره تهران قبول شد الان فوق تخصص قبل و عروق داره و بیمارستان سامان تهران (اگه اشتباه نکنم) مشغوله طبابته
      خواستن توانستنه

6. Top | #3036
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر کی بخواد و تلاش بکنه میتونه
      البته چون از الآن میخوای شروع کنی تلاشت هم باید دوچندان باشه

7. Top | #3037
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      منم ارشد مکانیک دارم! سال پیش هم کنکور دادم رتبه 8300 اوردم. پیش به سوی پزشکی ازاد!!!!!!!!!!!!!!1
      [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122]
      ویرایش توسط Dr.Eng.M : 02 آذر 1394 در ساعت 17:05

8. Top | #3038
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lale94 نمایش پست ها
      عموم برام تعریف میکرد دوران دبیرستان یه هم کلاسی داشته عشقه پزشکی تهران میگفت رتبش به پزشکی اصفهان شیراز میخورد میگفت یا تهرات یا هیچ جا 7 سال پشت کنکور موند بالاخره تهران قبول شد الان فوق تخصص قبل و عروق داره و بیمارستان سامان تهران (اگه اشتباه نکنم) مشغوله طبابته
      خواستن توانستنه
      واقعا کله خراب بود
      ویرایش توسط newpath : 02 آذر 1394 در ساعت 17:25

9. Top | #3039
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پرستاری که دوست ندارم اصلا .فقط دندون پزشکی.

10. Top | #3040
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موفق باشید DR Bahtiyar .ما می توانیم. راستی شما چجوری میخونید. من فقط سه روز تو هفته میخوتم بخونم بقیه هفته سرکارم.
      امروز همه بهم میگفتند بشیندکتری رشته خودتو بخون. اشک منو در اوردن.

11. Top | #3041
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه هاااااااااااااااااااااااا اا من نمیتونم روزانه بخونم. چون ارشد دارم. خیلی بدههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههه

12. Top | #3042
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بچه هاااااااااااااااااااااااا اا من نمیتونم روزانه بخونم. چون ارشد دارم. خیلی بدههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههه
      ببخشید شما کدوم دانشگاه خوندید؟

13. Top | #3043
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_reza_sbt نمایش پست ها
      ببخشید شما کدوم دانشگاه خوندید؟
      دانشگاه ازاد.الان دفترچه رو میخوندم زده با مدرک ارشد فقط بین الملل میتونی بری پزشکی بخونی.

14. Top | #3044
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دانشگاه ازاد.الان دفترچه رو میخوندم زده با مدرک ارشد فقط بین الملل میتونی بری پزشکی بخونی.
      جدااااااااااااااااااااااا اااااااااااا
      چه بد

15. Top | #3045
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام من بیست و چهارسالمه
      خیلی علاقه دارم به رشته پزشکی منتهی به هر کسی از دوستام که گفتم میگن عمرت رو تلف میکنی !
      از طرفی کلی آدم توی این انجمن از مهندسی برق علم و صنعت تا رشته های پیراپزشکی دیدم که دوباره میخوان کنکور بدن
      با پدر و مادرم صحبت کردم اونا حرفی ندارن و تشویقم هم میکنن !
      یه چیز دیگه من عاشق تحصیل هستم و به نظرم پتاسیلش رو هم دارم !
      نظر شما دوستان چیه ؟
      آیا رشته پزشکی و دندون ارزششو داره ؟!

صفحه 203 از 227 نخستنخست ... 103193202203204213 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فارغ، قبلی، لیسانس، لیسانسه، مهسا، موقع، مورد، میخوام، میخواستم، میشم، متولد، متاسفانه، مجدد، مخصوص، مسئولین، مشکل، مشتاق، مطالعه، معدل، چند، چی، نیست، نداره، نسبت، چشم، چطور، نظام، نظام وظیفه، همچین، همین، هوش، ها، های، هایی، هدف، هست، ولی، واسم، واسه، وحشتناک، وسط، وظیفه، یه، یاد، کمین، کنین، کنید، کنکور، کنکور 94، کنکور 95، کنار، که، کاری، کتاب، گل، گوش، پیش، پارسال، پزشکی، پست، پشت کنکوری، آقا، آمار، آوردن، آزمونای، آزمایشی، آزاد، افتاد، الان، التحصیلان، امسال، انگیزه، اول، این، اینه، اینکه، اگه، ادامه، ادغام، استقبال، اصلا، بچه، به، بهمون، بهتره، بودم، بیاریم، بگیرم، بالا، بالاتر، باهم، باشه، باشیم، ببینیم، بدم، بدو، بدین، بدید، برای، برسیم، بزنن، بزنیم، بزنین، بشم، تموم، تا، تایپیک، تاپیک، تاپیکی، جلو، جوری، جا، جدید، حالا، حرکت، خواستن، خوبه، خوبی، خوش، خب، دندون، دوم، دوره، دوستان، دینی، دیپ، دانشگاه، داوطلب، دارم، دارو، داریم، داشتم، داشته، در، درس، دستتون، رو، روز، راه، راهنمایی، رایگان، رشته، زور، زیاد، زبان، زدم، سنجش، سوی، سوال، سال، سازمان، سازمان سنجش، سر، شیمی، شد، شده، صنایع، صورت، ضمن، ضد، طور، علی، علاقتون، عربی، عشق، غذایی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن